Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość Buu*
Termin porodu mam prawdopodobnie na końcówkę października, więc mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona? Niestety nic dobrego nie mogę napisać o moim obecnym stanie. Schudłam 6kg, nic nie mogę jeść ani nawet pić, bo wszystko zwracam, całymi dniami bym spała, czuję się tragicznie. Dopiero w poniedziałek mam pierwszą wizytę u ginekologa, który potwierdzi w ogóle moją ciążę, ale 6 testów, które zrobiłam mówią jedno ;) zresztą spóźniający się okres drugi miesiąc też raczej jest jednoznacznym symptomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synestezja
Witajcie dziewczyny. Widzę, że u was też burzliwy temat imion. U nas wielkie zamieszanie w tym względzie. W pierwszej ciąży umówiliśmy się z mężem, że ja wybieram dla chłopaka, on dla dziewczyny. Mamy małą Olę;). Teraz zastanawiamy się wspólnie. Z męskich typuję Jaśka z żeńskich Hanię. Mąż atakuje mnie Leną i Grzegorzem. Przepychanki trwają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synestezja
malawronka - ale ci tych kwiatów zazdroszczę!!! Niesamowicie poprawiają mi humor, bez względu na stan. Emka___, Ewka83 - poruszyłyście stresujący mnie do niedawna temat - szef-ciąża - praca. Szczerze obawiałam się jak to przyjmie. Tymczasem serdecznie mi pogratulował i wyściskał. Trochę się boję jak to będzie później, bo u mnie duże zmiany i rotacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jej synestazja mi sie Grzesiek kojarzy tylko z "idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie..."a zreszta wszystkie Grzeski jakie znam to to straszne cwaniaki...ale to Wam ma sie podobac i dobrze kojarzyc. Widze że moj pomysl na Hanie się podoba bede walczyc o niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula to żeby nie było tak słodko powiem Ci, że mnie się Hania nie podoba ;) A co myślicie o Małgosi? Tak mi wpadło ostatnio. Fajne bo pasuje do każdego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synestezja
Moja bezsenność daje o sobie znać. Nie śpię od dwóch godzin przewracając się z boku na bok. Stwierdzam, że nie ma to najmniejszego sensu i przeniosłam się do kuchni. Właśnie obserwuje jak rośnie drożdżowe ciasto. Też nie możecie spać czy tylko ja jestem jakimś wybrykiem natury. W pierwszej ciąży też tak. Miałam, ale dopiero w okolicach 6 miesiąca. Co gorsza mimo zmęczenia nie zasnę popołudniu. Co do imion Grzegorz też kojarzy mi się bardzo negatywnie. Małgosia...wszystkie osoby o tym imieniu w moim otoczeniu to dobre dusze, ale bywają niesamowicie uparte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imiona :) my chłopcu damy Mateusz albo Hubert (może Marcel), a dziewczynka będzie Wiktoria albo Amelia ja mogłabym spać cały czas, ale córa mi nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buu*
Ja i tak czuję, że to chłopak, a moje przeczucie jak do tej pory nigdy mnie nie myliło... może Tymon albo Filip ewentualnie Antoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synestezja ja się budzę codziennie o 4 i nie mogę zasnąć, leżę tak z 2 godziny i zasypiam jeszcze na kolejne 2...W dzień śpię raz albo dwa po 2h. Jestem zmartwiona bo wymiotuję po wzięciu euthyroxu tak pół godziny po, zanim zdążę jeszcze zjeść, nie wiecie czy można go rozgryzać albo rozpuszczać? Kiedy zacznę się naprawdę cieszyć z tej ciąży..chlip :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że z jednej strony wolałabym mieć córkę, ze względów ekonomicznych heheh (bo mam już córkę) a poza tym chyba fajnie mieć siostrę (ja mam brata, a chciałabym mieć siostrę) z drugiej strony dla rodziców fajnie mieć parkę, bo to jakaś odmiana gin powiedziała ze chyba bedzie chlopak jesli chodzi o odczucia, to tę ciążę inaczej przechodzę- mam zgagę, problemy z żołądkiem, pryszcze, włosy myję rano a wieczorem mam tłuste, nie mogę patrzeć na mięso w poprzedniej ciąży- czułam się rewelacyjnie, miałam pękną gładką cerę, burzę włosów i jadłam tylko mięso, a słodkie mnie odrzucało Montgomery, jeszcze troszkę musisz się pomęczyć, ja wchodzę w 15 tc i dopiero teraz zaczynam się czuć lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie podobaja Julia i Tomasz. To moje pierwsze dziecko wiec obojetnie czy bedzie chlopak czy dziewczynka ale mam przeczucie ze dziewczyna. Jutro mam usg wieczorem wiec trzymajcie kciuki. Mnie sie Hania podoba ale Hanna juz nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...my z moim m ustalilismy ze bedzie nadia...zawsze mi sie podobalo to imie troche musialam przekonywac m...ale w koncu sie zgodzil.. Ja zaczynam 13 tydz...no i jeszcze sie zle czuje choc o wiele lepie niz jeszcze tydzien temu..codziennie juz nie haftuje i zaczynam miec lepszy apetyt bardziej mam ochote na zdrowe jedzonko....dzis na sniadanko zjadlam mega zdrowa salatke...a teraz maly grzeszek czyli monte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dla chłopca bardzo podoba się Oliwier, Igor, Alan a dla dziewczynki hmm może Lena, Weronika ciężko będzie coś wybrać :) przed nami jeszcze sporo czasu więc myśle że każda z nas wybierze takie z którego będzie bardzo zadowolona :) XXXXX Słońce do was zawitało ? U nas już od 6 dzisiaj grzeje, jak miło jak budzą promienie słoneczne, od razu jest lepszy humor :) jak tylko wstałam z łóżka to poszłam do naszego lasku sie przejść zaczerpnąć tej wiosny :) Mam nadzieje że już niedługo się wskoczy w półbuciki. XXXXX Jakie macie plany na dzisiejszą niedziele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . xxxxxxxxxx Buu kurcze pójdziesz do lekarza pierwszy raz w 12 tygodniu to żeby ci becikowe nie przepadło czy nie zalezy ci . a moze w Polsce nie mieszkasz? xxxxxxxxxxx Synestezja bardzo lubie swoja prace . a jeśli chodzi o spanie ja mogę ciagle spać . lubie . teraz i tak juz zaczęłam 12 tydz to troszke mniej chodze zaspana w ciągu dnia . xxxxxxxxxxx Kasiulka jeśli chodzi o Grześków to zgadzam sie w 100% xxxxxxxxxx Emka Małgosia imię ładne ale u mnie odpada. xxxxxxxxx Gabi też bym mogła ciagle spać . Mateusz bardzo ładnie mojej siostry syn tak ma . xxxxxxxxxxx Grace ja imion też nie chce powtórzyć a podoba mi sie bardzo Michał a kuzyna mam . Macka mam mojego przyjaciela jeszcze ma prawie tak samo na nazwisko tylko jednej literki nie mam . a Adaś ma mój mąż . xxxxxxxxxxxxx Asiulka kawy prawie wogóle nie pijam nie mam ochoty czasami sobie pozwole jak w gościach jestem . xxxxxxxxxxxx Larwa ja czuje sie lepiej mnie zmęczona mniej mdłości , brzuch nie boli . xxxxxxxxxxxx Montgomery nie pomogę ci jeśli chodzi o wymioty bo ja nie miałam w żadnej ciąży . xxxxxxxxxxxxxx dorr mi sie podoba Aleksandra ale Ola juz nie . :) xxxxxxxxxxx Agnieszka plany na niedziele ogarniam dzisiaj mieszkanie a poźniej spacer czuje Wiosnę słoneczko u nas dzisiaj też pięknie świeci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka, żałuję że nie znam się na kwiatach; wydaje mi się ze prowadzenie własnej kwiaciarni to musi być naprawdę przyjemne zajęcie ja też lubię swoją pracę, ,ale nie mam możliwości otworzyć swojego interesu i w ogóle to mało opłacany zawód niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas obie babcie to Goski :)wiec lipa heh duzo jest imion ale wystarczy ze chociaz troche sie z kims kojarza nie tak i juz mamy awersje... dobrze ze jest ich tyle :P ;) poza ty zazdroszcze Wam wizyt ja dopiero 16-go..ciekawa jestem czy dowiem sie juz o płci... chociaz moze w paru % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę dopiero 17 kwietnia i też się nie mogę doczekać. O płeć delikatnie spróbuję podpytać ale znając mojego lekarza to nie będzie chętny do określania jeśli nie będzie pewny w 100%. Jakieś 2 tyg. temu mówił, że dopiero za 2 miesiące będziemy podglądać. Ale i tak będę upierdliwie pytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Hej. Na pewno dla kazdej z nas najladniejsze bedzie imie jej dziecka:) hehe Ja wczoraj bylam na urodzinach i wkurzala mnie jedna kolezanka... Chodzila za mna i mowila ze brzuch mi sie zmniejszyl! A to przeciez niemozliwe bo dzidzia rosnie... Fakt ze ok 11-13 tyg mialam strasznie wzdecia, ktore teraz ustaly ale brzuszek rosnie... Denerwuje mnie takie gadanie, w pierwszej ciazy jak mialam juz ok 15 tyg na prawde duzy to kazdy mowil ze albo jestem dluzej w ciazy albo beda blizniaki, teraz jek jest mniejszy to tez nie dobrze! Ahhh ciezko nadazyc za tymi ludzmi...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aasiula nie przejmuj sie , nic nikomu do tego jesli Ty sie dobrze czujesz i lekarz mowi ze wszystko jest ok to nie ma czym sie przejmowac. A kazda ciaza i kazda dzidzia jest inna, rosnie inaczej i wystarczy ze ma inne ulozenie a u jednej bedzie duzy brzuch juz w 6 m-cu a u jednej dopiero w 8 np. :) ja narazie mam taki jakby wzdety ale czekam niecierpliwie az bedzie okrąglutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula co za wredota ta Twoja koleżanka, najwyraźniej chciała Ci zrobić przykrość. Takich to unikać na kilometr, pewnie zazdrosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula ale wiesz co ja sama mam wrażenie, że mi brzuch trochę zmalał w stosunku do tego co było miesiąc temu. Być może faktycznie jest to spowodowane, że te najgorsze, wręcz bolesne wzdęcia sobie poszły. Czuję, że ten brzuch jest barfziej miękki niż był. xxxxxxxx A jak tam u Was z zaparciami? Mnie trochę męczą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pomagaja suszone sliwki na zaparcia i duzo wody. A jak jest z waszymi piersiami? Bo mnie sie wydaje ze od tygodnia mam mniej obrzmiale prxez co mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! termin 31 pazdziernik ehhh a za 13 dni test pappa i usg. Jaki stres to czekanie. Nudnosci przeszly i cale szczescie ze sloneczko puka przez okienko. Bardzo bym chciala coreczke nazwalabym Gabrysia a chłopiec Patrycjan. Ale moze mi cos sie odwidzi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka mi zaparcia już minęły jakieś 2 tyg temu ale nic szczególnego w diecie nie zmienialam. Ale przypuszczam że jeszcze wrócą, w końcu jeszcze pół roku ciąży. Piersi przestały boleć ale na szczęście nie zmniejszyły się, mąż jest zachwycony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Emka ja jak na razie z zaparciami radzę sobie . jem dużo owoców i wody dużo staram sie pić . xxxxxxxxxxxxxxx Asiulka niestety na swojej drodze spotykamy nie miłych ludzi moze nie miała nic złośliwego na myśli . xxxxxxxxxxxxx u mnie też słoneczko a szyby w aucie do drapania . :( . ja jestem taka że energie łapie ze słoneczka gdyby nie ciąża to pewnie raz na tydzień odwiedzała bym teraz solarium . ja w czwartek mam bardzo nerwowy dzień . do ZUS muszę jechać a później USG genetyczne no i prywatna wizyta . cycki nadal duże i bola . mdłości prawie wogóle nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
hej dziewczyny ja dziś zaczynam 15 tydzień :) zaparć nie mam ale to pewnie dlatego że jem dużo owoców a zwłaszcza jabłek, nudności już minęły i piersi też nie bolą tylko to cholerne przeziębienie walczę z nim dwa tyg byłam u lekarza i naszczescie oskrzela czyste . U mnie za oknem śnieg z deszczem i pochmurno :( może zatanczymy wszystkie razem taniec słońca i wkoncu przyjdzie ta wiosna :) bo mi już ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synestezja
Cześć dziewczyny. Czy komuś tam na górze coś się nie pomyliło? Musiała dzisiaj skrobać całe auto, żeby dojechać do pracy. Na szczęście cudne słonko rekompensuje wszystko. Mam to szczęście, ze mieszkam w górach wiec widoki cudne. Jak się czujecie? Malawronka ja te, mam w czwartek usg prenatalne, więc podzielam zdenerwowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to juz popadam w paranoje. Maz mowi ze msm wieksze piersi a ja sobie ubzduralam ze mniejsze. Ciaza to mial byc piekny czas a ja sie ciagle zamartwjam a do tego nic mi sie nie chce jesc a waze 50 kg. Juz bym chiala byc po wizycie i pisac do was ze wszystko w potzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synestezja nie narzekaj! :D Ja na jesieni kupiłam auto, którego wada wyszła dopiero w zimę - mianowicie zamek od kierowcy jest zalany wodą i jak temperatura spada poniżej 0 to zamraza i nie ma siły go otworzyć, trzeba wsiadać na około. Różne spreje pomagają na krótką metę, jakieś dwa - trzy dni, potem zabawa od nowa. Dopóki nie zrobi się ciepło, to nie ma co drzwi rozbierać, żeby to wszystko poosuszać i posilikonować albo coś, i tak codziennie patrzę rano jaka jest temperatura, będzie origami przy wsiadaniu, czy nie? Na szczęście brzuch jeszcze malutki, to można się gimnastykować. Dziś na przykład było -2... xxx My mamy usg jutro przed południem, trzymajcie kciuki ;) xxx Od paru dni ciągle leje mi się z nosa. Dziwnie, bo żadnych innych dolegliwości przeziębieniowych nie mam. Zaparć nie mam, ale to chyba dlatego, że codziennie jem jabłka, a po jabłkach zawsze mnie przeczyszczało. xxx Jak tak was czytam to dochodzę do wniosku, że własna działalność gospodarcza to luksus. Nie chce mi się pracować, to nie pracuję, najwyżej nie zarobię. Niech mąż poutrzymuje rodzinę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×