Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Dziewczyny a ja genetyczne mam we wtorek,łącznie już z testem Pappa .Mam nadzieję że ten test wyszedł ok ale to dopiero dowiem się na wizycie.Macie fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka, ja chciałam wytrzymac jak najdłużej nie mówiąc córce o ciąży, ale ona jest strasznie rozbrykana i często wskakuje na mnie albo przytula się tak z całej siły i ściska mnie więc coraz bardziej bałam się o brzuch; mówiłam jej zeby byla ostrozna bo boli mnie brzuch i takie tam a ona biedna sie martwiła i pytała dlaczego ciągle boli mnie brzuch, czy jestem chora itp. teraz wie ze w brzuchu jest dzidzius i musi uważać jeśli chodzi o szybkie męczenie się to też tak mam, niby już się czuję dobrze bo to 14 tc leci i mam więcej energii, ale jak zaczynam coś robić to szybko się męczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia: ja też jestem taka osłabiona, że co nie zrobię to zaraz muszę odpoczywać, najlepiej na leżąco. I nie ukrywam, że pobolewa mnie trochę brzuch jak dłużej wykonuję jakąś czynność na siedząco czy stojąco. Ale tak sobie myślę, że pogoda też swoje 3 grosze dodaje a brak Słońca doprowadza do szału. Pamiętajcie, że jak wyjdzie już to Słońce i będzie 30 stopni i, któraś odważy się "narzeknąC" na upał to idzie na karnego jeżyka ;) xxxxxxxxxxx Mój syn z ciąży cieszy się nieziemsko. On już bardzo dawno pytał o to kiedy będzie miał rodzeństwo. Pewnie jeszcze mu się przeje ;) Oczywiście trwająca zima go nie pociesza bo chce, żeby dzidziuś wyszedł już, a wie, że będzie dopiero na jesień, a przed jesienią (w teorii) jest jeszcze wiosna i lato hehe. Trochę muszę z nim chyba inaczej pogadać nt. płci bo on koniecznie chce mieć siostrę i nie chciałabym żeby przeżył jakiś mocny zawód z tego powodu, że będzie chłopiec (jeśli będzie :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka: no z tym Andrzejem to pojechał równo ;) Tak sobie pozwoliłam zażartować, mam nadzieję, że się żadna nie obrazi, ale po prostu bardzo mi się nie podoba to imię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola: no właśnie się zastanawiałam po co pytasz czy ktoś ma fb, jak i tak nikt się przecież tu nie przedstawi z imienia i nazwiska ;) Kiedyś, kiedyś jak już się rozwiążemy, poznamy i siebie i nasze dzieci lepiej, będziemy mogły pomyśleć o jakimś forum na hasło :) (to taka luźna propozycja na daleką przyszłość). Choć przyznam, że doświadczenie w tej kwestii nakazuje mi podpowiedzieć takie rozwiązanie (od 2008 roku jestem na zamkniętym forum z dziewczynami, które mają dzieci w wieku mojego syna :) i już nawet na żywo się widziałyśmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka kwestia gustu . :-). Mi sie podoba ale nie tak bardzo zebym synka drugiego tak nazwala. Filipek na drugie Andrzej. Mam inne imiona ktore bardziej podobaja mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larrwa
Witajcie przyszłe mamy :) 2.04 na teście pojawiły sie dwie kreski. Dzisiaj byłam u lekarza i jakie było moje zdumienie, kiedy powiedział, że to 13TC !! A ja nie miałam pojęcia że w ogóle jestem w ciąży. Mam córkę 9 miesięczną. Ta ciążą była planowana, ale dopiero za miesiąc:D Mino wszystko bardzo się z mężem cieszymy :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka ja mam dwa konta na NK jedno prawdziwe a jedno filcyjne. Na tym drugim mam dziewczyny z forum 2009 grudzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery: a Ty robiłaś jakieś powtórne badania i wcześniej miałaś ok, a teraz wyszło Ci to TSH wyższe, czy to są pierwsze badania? No kurcze 10 to chyba dużo, bo mimo, że się nie znam to spojrzałam sobie na swoje wyniki i ja mam 0,929, a norma jest do 4,2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larrwa
Malawronka no właśnie że nie czułam! Przy córce nie miałam żadnych objawów, a teraz to zawroty głowy miałam. Ale myślałam, że to taki czas :D Tak samo od razu zaczęłam tyć, a teraz waga jeszcze nie drgnęła. Może dlatego, że dużo przybrałam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka: My na zupełnie innej stronie www z forami, mamy założone forum na hasło :) Co prawda z tych wszystkich z kafe (bo również tutaj się zaczęło) zostało nas 8, ale to jest właśnie to, że zostały same najfajniejsze ;) ;) ;) My mamy grudzień 2007 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle z imionami to ja będę miała przejścia. Jak się synek urodził to imię wybierałam ja (a dla ewentualnej dziewczynki miał wybierać mąż). Teraz ma być na odwrót ;) Problem polega na tym, że dla chłopca mam jedno ukochane imię, a dla dziewczynki nie mam nawet milimetra pomysłu. Za to mąż wymyśla takie imiona dla syna, że naprawdę modlę się o córkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka imie dla synka wybral maz to teraz moja kolej . Ale slucham tak samo jego propozycji . :-) jak narazie wymyslil Tamara ale mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka, właśnie pierwszy lekarz (do którego już nie chodzę) nie zlecił mi TSH :( Mimo, że wiedział, że miałam wcześniej problemy z tarczycą (niedoczynność) i sam mi wypisywał Euthyrox. Ostatnio badania miałam w lipcu i było 2,9 i wtedy nie brałam tabletek od początku roku już i chodziłam co miesiąc na badania, wszystkie w normie, czułam się świetnie. Potem już nie robiłam. Do dzisiaj. Mam trochę żal do siebie, że nie zrobiłam ich na własną rękę na początku ciąży...Pocieszam się, że może dzidzia zabrała mi trochę hormonów i dlatego wynik wyszedł taki wysoki. Mam nadzieję, że nie był taki od początku ciąży i że dzidzia jednak trochę go dostawała. Najgorsze jest to, że te 10-13 tyg jest najważniejsze bo maluszek sam nie wytwarza hormonu i potrzebuje go od mamy. Martwię się bo się naczytałam konsekwencji niedoboru i jestem przerażona wściekła na siebie i tamtego lekarza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery natychmiast do endokrynologa i zbijaj to. Ja miałam 12 w 5 tygodniu to teraz mi pięknie spadło do 1,3 i teraz boje się żeby w nadczynność n ie popaść a endo mam jakoś w maju to i tak sobie za jakiś czas skontroluje XXX XXX Pytałam was ostatnio czy któraś miała może białko w moczu ale żadna mi nie odpisała :( strasznie mnie to martwi bo lekarz nastraszył mnie zatruciem ciążowym i mam zrobić kilka dodatkowych badań... XXX XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Julka ja nie mialam ale moja kolezanka miala bialko w moczy przez cala ciaze. Dostala nawet antybiotyk na to, a pozniej sie okazalao, ze taka jej natura po prostu... Nie denerwuj sie na zapas, zatrucie ciazowe to nie tylko bialko w moczu, dochodza tez inne objawy, miedzy innym wysokie cisnienie i obrzeki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mama wzieła mnie na takiego pysznego gofra z bitą śmietaną i owocami a teraz w taki brutalny sposób poszło wszystko w kanał. Wg ostatniego USG od dzisiaj zaczynam 11tydzien jak myślicie długo jeszcze będą trwały te wymioty ? XXXXX Ja mam przeczucie że będzie chłopak ale może dopiero 15.04 na tym badaniu genetycznym się coś dowiemy :) to nasz pierwszy maluszek więc dla mnie nie ma większego znaczenia jakiej płci będzie chociaż w rodzinie mojego przyszłego małżonka brakuje małego chłopczyka natomiast z mojej strony są sami chłopcy więc pewnie dziewczynka byłaby oczkiem :) XXXXX Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie, fajnie będzie w jeszcze większym gronie dzielić się swoimi radościami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia ja nie robiłam jeszcze wyników dlatego nie odpisałam . xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Agnieszka mnie wczoraj naszła ochota na gofra z bita śmietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiazdw - nic nie wiem na temat ft4 ponieważ zawsze miałam w tej górnej granicy i lekarze zawsze mówili, że wynik jest bardzo dobry. ale ja mam w innej jednostce, więc nie potrafię Ci powiedzieć nic o Twoim wyniku. Ale pewnie jest tak jak pisze będę mamą 2013 nadia3111 - ja ostatnio zauważyłam zwiększone zmęczenie, wczoraj jak wstałam to czułam się dosłownie jakbym cała noc przebalowała, taka byłam i śpiąca i zmęczona Montgomery - przypuszczam, że to TSH musiało ci skoczyc do gory niedawno, bo z takim wysokim wynikiem raczej bys nie zaszła w ciążę. Koniecznie zacznij brać leki, bo to faktycznie niebezpieczne! Emka - haha to masz dosłownie tak jak ja. Dla chłopców milion pomysłów, a damskie żadne mi sie nie podoba. Na szczęście (a może i nie?) ja wybieram dla chłopca, a mąż dla dziewczynki, oczywiście z zastrzeżeniem, że druga osoba musi to zaakceptować mój na razie miał jazdę na imię Amanda, ale ostatnio mu się odwidziało, chyba dobrze... a ja wymyśliłam Marcel, ale mąż się nie zgodził, szkoda:( maławronka - mi sie Tamara kojarzy z ruską dziołchą, bez urazy dla męża:D nie gódź sie na to;) ach te imiona...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek będę dzwonić i się zapisywać jak najszybciej...Moja ginekolog mnie uspokoiła trochę ale kazała jak najszybciej do endo się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery będzie dobrze :) mnie też lekarze uspakajali tylko jak najszybciej kazali to wynormować. a ja debilka ile się w necie naczytałam że zaraz poronie albo że dziecko chore i w ogóle że nie możliwe jest zajście w ciążę (no ja jakoś zaszłam przy wysokim) Przez to nie raz płakałam ... jak widać nie potrzebnie. Lekarz powiedział że bzdura i ja się tego trzymam. Niby do 12/13 tygodnia dziecko bierze od nas hormon a później już same sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos imion dla chlopca mi sie podoba Igor. Moj znowu wymysla dla dziewczynki bo twierdzi ze musi byc corka i koniec. Wymyslił Blanke. Choć ja był wolała Hanie albo Lilkę;) Podejrzewam, że i tak sie zmieni o 360st w rezultacie. Wazne żeby bylo zdrowe a potem bd sie myslalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka Hania ładnie . xxxxxxxxxxxxxx a mi podoba sie Michał Maciek , Emilka . ale moze coś nowego wymyśle . szykuje sie do pracy moje chłopaki jeszcze śpią zostają dzisiaj razem w domu już sie boję w jakim stanie zastane dom jak wrócę . a dzisiaj jedziemy na mała imprezkę moj tato urodzinki robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×