Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Mama26lattt to na pewno wina hormonow u mnie dzien jest nie podobny do dnia. Humor mam co chwilke inny . Raz jestem zadowolona a za chwilke sie martwie czy damy rade z dwojka dzieci i finansowo i fizyczne . A czasami mam ochote plakac wczoraj minela mnie karetka na sygnale i zaczelam plakac bo cos sie komus stalo . Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wkoncu postanowilam do Was dolaczyc. Termin porodu wedlug usg w 13 tygodniu to 12.10. To moja pierwsza ciaza i wszystko dla mnie jest nowe. Od 3 dni jestem na chorobowym, dopadlo mnie jakies okropne przeziebienie. Poczytalam troszke Wasze posty i powiem szczerze ucieszylam sie ze niektore objawy dopadly nie tylko mnie, bo juz zaczynalam sie martwic :) Tez cierpie na czesty bol glowy, co przed ciaza zdarzalo mi sie niezwykle rzadko, mdlosci na szczescie juz przeszly, a smakow jako takich nie mam. Zycze milego dnia wszystkim przyszlym mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W pon. bylam na usg dzidzia ok. Nie znam plci ale mysle ze to dziewcze drugie. Czuje sie super odzyskalam sily i energie. Zasuwam w ogrodku. Zasiewam ekologiczne warzywka dzieciom na zupki. Dopiero wieczorem troche zaczyna mnie mdlic. Mi sie rowniez wydaje ze czasem czjje ruchy malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Nawet nie mam czasu do was napisac taka zalatana jestem meksyk mam w robocie a jak wracam to nie wiem jak sie nazywam i padam moment.W srode zaczelam 16 tydz.i od paru dni wieczorkami jak juz sie klade to leciutkie musniecia czuje nie wydaje mi sie zebym schizowala hehehehe moze wczesniej mam te ruchy niz z corka ale fajne uczucie moja niunka codziennie sie pyta mama kopie juz bo bym chciala poczuc slodkie takie sytacje sa tak jak np dzisiaj zaprowadzalam ja do przedszkola w szatni mowi buzi mamus kocham cie ja do niej tez cie kocham kochanie a ona sie przytula do brzuszka i mowi pa maluszku ciebie tez kocham normalnie mialam lzy w oczach:)Ogonie czuje sie w miare tylko bol kregoslupa mnie dopada po popudniu ale to z przemeczenia.Wogole to ostatnio sie czuje taka malo atrakcyjna tez tak macie?mowie wczoraj mezowi a on sie ze mnie smieje i mowi ze gluptasek jestem ze nadal jestem atrakcyjna hehehehe ale nie wiem moze do fryzjerka pojde na farbowanie i skocze na male zakupki to zmienie nastawienie:)Od wtorku mam rodzinke cala zjezdzaja do mnie na weekend caly fajnie ciesze sie bardzo ze z nimi spedze troche czasu dzieciaki poszaleja a ja z mamcia i siostra pobyczymy sie na swiezym powietrzu oby pogoda tylko dopisala. Na usg dopiero jade po 20 tyg ale to juz chyba pisalam wam na to polowkowe ale to bedzie koncowka maja . Gratuluje corek synkow wszytskim co juz wiedza co nosza pod serduszkiem tez juz bym chiala.Wszyscy mi wmawiaja ze bedzie chlopak i zaczynam w to wierzyc chyba hehehehe choc na poczatku do teraz obstawialam druga dziewczyneke w sumie obojetne oby wszytsko bylo dobrze. Milego dnia:)Postaram sie czesciej pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z Was wie jaka jest norma RBC w ciąży (nie dla wszystkich kobiet, tylko w ciąży)? Ja mam 3,99 10^6/uL. I drugie pytanko: co jeśli różyczka IgG wyjdzie dodatnio, a IgM ujemnie? Miała któraś z Was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia mi wszyscy tez mowia ze bedzie chlopak, dowiem sie za 3 tyg...mi sie marzy dziewczynka ale tak jak piszesz najwazniejsze zeby bylo zdrowe :) ja o dziwo nie mialam dzis mdlosci!! Mam nadzieje, ze to przez tego mlodego kokosa :) dzisiaj tez wypilam bo mialam straszna ochote. W ogole mialam sile zeby pojechac na zakupy, zrobilam pyszne krewetki z czosnkiem posypane pietruszka i ogolnie humor mi dzis dopisuje. Zaczelam znowu pic wiecej wody (wczesniej wymiotowalam po niej i pilam herbaty glownie) teraz pije wode z limonka super mi wchodzi. Do tego jogurty owoce i w ogole mam bardzo ochote na naturalne jedzenie, cheeseburger z frytkami juz odszedl w niepamiec na szczescie! ;) ktoras z was pisala, ze ja plecy bola, mnie tez szczegolnie wieczorem ale to wlasnie ze zmeczenia tak zauwazylam. I brzuch mnie pobolewa wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synestezja ja jak tylko znajde chwilke i jest. Cieplej jezdze do Gdańska, a gdy mieszkalam z rodzicami to jechalam 1,5 h busami by połazić po starówce :p takie spaczenie , a nA spacerek plaza to do sopotu ;) Xxx Gosiu ja tez ostatnio męża sie pytam czy mu sie podobam , a on mi odpowiedzial:"no jaaaasne , ale nie moge doczekac sie aż będziesz grubcia " i sie szczerzyl do mnie . Ostatnio nawet zastanawial sie jak sypialnie przerobi by miejce bylo dla maleństwa- ma takie przeblyski ;).gosiu Ale idąc twoim tropem tez sie wybiore na zakupy po trampeczki;) Xxx Apropos ruchow malenstwa to mi gin powiedzial ze najszybciej ok. 18 tyg. A to co mozemy czuc tylko ruchy jelitek hihi;) ale moim zdaniem to zalezy bardziej od nas ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mało piszę bo piękna pogoda więc korzystam ile tylko się da. Z córcią ciągle na spacerach, energia rozpiera :) Okropne zawroty głowy już przeszły, na całe szczęście. A to cieszy :) Ja byłam przed wczoraj na wizycie i chyba będzie córa :) Tak jak chciałam. Ale mam się jeszcze nie nastawiać, że nie na 100%. A poza tym z dzidzią wszystko w najlepszym porządku. Co do wyników badań to dobra rada, żebyście same ich nie analizowały ;) Jeśli jest jakieś 'ale' to mi mówią przy odbiorze wyników, potem u lekarza. A jak nie to na wizycie pokazuję i nie zastanawiam się co tam w nich jest. To lekarz ma się na tym znać, nie ja. A jeśli chodzi o ruchy to w pierwszej ciąży zaczęły się w 17 tygodniu. Teraz wyczuwam od 14. Zazwyczaj jak usypiam córkę i śpiewam jej kołysanki. I wiem, że na pewno to to :) Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Mam takie pytanko czy ktoras z was moze ze wzgledu na przebyte choroby musi robic sobie zastrzyki rozrzedzające krew?, ja niestety dostalam ostatnio nakaz i mam maly pproblem. Ogolnie robi sie je w brzuch ale ja w brzuch ze wzgledu na dzidziusia sie boje, a co sie wkuje w noge to przebijam jakies naczynko wiec w rezultacie mam cale uda krwiakach i siniakach. Moze ktoras ma sprawdzony sposob? Zastrzyi niestety musze robic do 2 miesiecy po porodzie.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj dla polepszenia sobie samopoczucia ufarbowałam włosy i ściełam je z 10cm. mam teraz do brody...złapałam też troche promieni na podwórku...Teraz jak już wiem że to córcia 2 będzie zaczynam się zastanawiać nad imieniem....może Sandra? Mam pytanie czy któraś z Was choruje na tarczycę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaRAZYdwa
Mogę dołączyć? :) Mam termin na 26.10.2013... wiec jestem w 15 tygodniu i jeszcze nie wiem, co urodzę. Przy pierwszym dziecku niezwykle ważna była dla mnie płeć,ale teraz stwierdzam, że najważniejsze jest zdrowe dzieciątko, a jaka płeć- czy to ważne ;) Chłopca chcemy Huberta(rewelacyjne znaczenie imienia :D ), a dziewczynkę raczej Lenę, ale zastanawiamy się nad Urszulką. Chciałabym Klarę,ale mój ukochany nie bardzo się zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienka tez poszłam do fryzjera i zeby było smiesznie to mialam przez 15 lat krotkie włosy i postanowiłam odchodowac, udało sie ledwo odchodowałam za ucho przez 2lata odrastały ale efektu nie było, zima przeszła a ja wygladałam jakos :( wiec znow sciełam na krotko. I jestem prawie happy bo bym pofarbowała ale jakos sie boje. poczekam z kilka miesiecy i moze wtedy. wcinam paste jajeczna pycha mnianusne. A i ja miałam wysokie tsh 6 przez tarczyce ale biore ethyrox50 i jest ok spadło do 0,29, ale dalej biore ciekawe dlaczego? niepytałam lekarza. u mnie czasem bole brzucha z rana jak wstane poruszam sie to przechodzi dziwne. Dziendobry mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też ostatnio mało, piękna pogoda to z synkiem łapiemy słoneczko :) Wczoraj tak się rozpędziłam z tym spacerowaniem że wieczorem nie mogłam na plecy wyrobić. Mi lekarz powiedział że wygląda to na chłopaka no ale to było w 13 tygodniu także powiedział że on narazie tak sobie gdyba a więcej powie za miesiąc :) Nie ukrywam że tym razem liczę na dziewczynkę ba nawet byłam pewna bo zupełni inaczej się czułam jak z synkiem. No ale jakby nie było to żeby zdrowe tylko. My chyba Marcelka będziemy mieli a jak dziewczynka to Gabrysia aczkolwiek u mnie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Z synem to jeszcze ze sto razy zmieniałam imię na sali poporodowej :) XXX Gosieńka82 ja tak jak Montgomery mam Hashimoto i łykam euthyrox 125. Jeszcze latem tsh miałam 96 !! nikomu nie życzę takiego stanu jaki ja przechodziłam a jeszcze synek miał pół roku. XXX Kamlon no ale lekarz wiedział chyba że w ciąży jesteś i sam mówił że w brzuch ?? też bym się bała no ale ja się nie znam... XXX Witaj mamusiaRAZYdwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki . A ja siedze sobie w pracy . Fajny humor mam dzisiaj . A dzien zaczelam od 4 rano . Jutro z synkiem idziemy na wesole miasteczko . Xxxxxxxxxxx Diana witaj ja dzisiaj zaczelam 15 tydzien i tez mam termin na 26.10 Czytalam TWoja stopke oj koietko wiele przeszlas ale teraz musi byc juz tylko dobrze. Xxxxxxxxxxxx Gosienka ja jak narazie nie mam problemu z tarczyca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I troszke pomieszalam mial byc post do diany w sprawie stopki . A do mamyrazdwa w sprawie tygodnia ciazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaRAZYdwa
Malawronka Ja zaczęłąm 15 tydzień w czwartek, więc jesteśmy na równi ;) Pierwszą córkę urodziłam też w 2009 roku, tylko,że w lutym :) Widać u Ciebie już brzuszek? Ja wczoraj miałam wrażenie, że czuję delikatne ruchy maleństwa, ale nie wiem, czy tak szybko to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiarazydwa cos juz widac ale kto nie wie o ciazy to jak narazie nie zagaduje do mnie o ciaze . To czyli nie jest zle . Jesli chodzi o ruchy z synkiem poczulam w 18 tygodniu . Teraz cos czuje ale troszke wydaje mi sie ze na dziecko to za szybko i sadze ze to jelita ale moze sie myle.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaRAZYdwa
malawronka- skoro ty czujesz, i ja czuję i jestesmy na tym samym etapie, to może to dzidzia ;) w drugiej ciąży podobno wcześniej się czuje ruchy, ok 16 tygodnia-ale kto powiedział,że nie w 15 :) u mnie też widaćale ja to odbieram na razie tak,że ludzie sądzą,że po prostu jestem grubsza;) na ciążowy to chyba jeszcze nie wygląda ;) przy córci przytyłam 7 kg, tu pewnie podobnie, tam do porodu myśleli,że jestem gruba po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zamiast na wykladzie siedze w bufecie na uczelni i pochlaniam hotdoga z surowkami ;D xxx a tak was poczytujac odnosnie tygodnia ciazy dotarlo do mni ze moj to chyba juz 14 tyg ;) jak sie nie liczy to szybko mija ;) u mnie brzusia nie widac i dalej waze 66,5 kg :/ nic mi nie przybiera a teraz jem srednio co 2 godziny Xxx A tak ogolnie wczoraj moj mąż mnie zaskoczyl ,bo poerwsze o co spytal po 3 dniAch nieobecnosci bylo:" a jak sie ma maluszek" i polozyl sie kolo mnie ;) Xx Dobra spadam na wyklady czesc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaRAZYdwa
RubyDragon- no ja wciąż 53,8 i nie mogę przytyć, a już zaczęłam jeść, bo mdłości przeszły.....etap hamburgerów mam od tygodnia za sobą i na cholerstwa patrzeć nie mogę dla odmiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiarazydwa ja mam teraz "rzuty" na rozne rzeczy np. Rano kawalek pizzy potem jablko potem pomidorowa potem np. Sajgonki ;) a i zawsze jak ide do sklepu ,mam jakies 500 metrow, musze w drodze powrotnej zjesc loda;) fajnie ze nie jestem jedyna ktora ma ciągle taka samą mase;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaRAZYdwa
No lody to ostatnio obowiązkowy element ;) i kapusta kiszona,ale w mniejszej ilosci niż przy pierwszej ciąży. Dopiero od dwóch dni mogę z powrotem pić kawę. NO właśnie, brzuszek urósł,ale waga stoi jak zaczarowana ;) ale to dobrze, nie chcę przytyć więcej niż przy pierwsyzm dziecku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak na razie2 kilo na plusie . Z synkiem przytylam troszke wedlug mnie za duzo bo 18 kilo a jeszcze do tego urodzilam miesiac szybciej . Zobaczymy jak teraz bedzie . Moj maz ostatnio powiedzial ze nie moze sie doczekac kiedy bedzie maluszek kopal . Xxxxxxxxxxxxx Mamusiarazydwa ty juz powiedzialas swojemu synkowi ze bedzie mial rodzenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula8
Hej dziewczyny. Mnie od wczoraj meczy straszna alergia, biore leki, mam nadzieje ze pomoga bo chyba oczy sobie wydrapie:/ Synek tez ma i sie meczymy razem:( Cieszcie sie ze nie tyjecie!:) U mnie juz powoli wskazowka wagi idzie w gore, zobaczymy ile w tej ciazy mi przybedzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie ciesze, ze nue tyje jak na razie z 69 z hakiem mam 66,5 wiec zanim nadrobie to potrwa ;) a strasznie sie balam bo moja mama w ciazy utyla 24 kg! I wszyscy mnie straszylu ze i ja tak bede miala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaRAZYdwa
malawronka- mam córeczkę i już jej powiedziałam dawno, w zasadzie jak się dowiedzieliśmy, cieszy się i śpiewa,że kocha dzidzię i mówi,że to na pewno będzie dziewczynka,ale chłopiec też może być :) RubyDragon- moja mama tyła zawsze 12 kg,a ja 7, moja sostra 12 i 26, nie ma na to reguły, nie musisz tyć po mamie, każdy jednak jest inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wiecie co właśnie wróciłam ze szpitala. Dziś jak byłam koło 10 na zakupach to zemdlalam w sklepie:( rabnelam głową i udem o lade na mięsnym a nieprzytomna byłam kilka sekund. Karetka wzięła mnie do szpitala no a że powiedziałam i ciąży i tych moich bólach to mnie wzięli na ginekologie. Z maluszkiem jest ok nie wiadomo co było przyczyną. Ale zla jestem bo poza ginekologia nigdzie mnie indziej nie przebadali.ani krwi nie pobrali ani przeswietlenia głowy tylko od razu wypis. Teraz leze w domu i czuje się słabo czekam na jedzenie mąż pobiegł po zakupy. Czy któraś z was też zemdlala w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiarazydwa pocieszylas mnie kochana ;D jak na razie mam tylko wrazenie ze "puchne" ale grunt ze nie tyje ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×