Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Witajcie :) Właśnie wróciłam z majówki cały tydzień tylko ja, mąż i mój synek :) Ruby u mnie tez ciągle jest sprzątanie taka syzyfowa praca a w szczególności jak mój mąż jest w domu :) Ja mam od jutra 19 tydzien i przytyłam 1 kg ale brzuszek jest spory. co do wózka to mam po synku a jak rzeczywiscie bedzie dziewczynka to babcia chce zrobic małej prezent ja obiecałam sobie że w kazdym miesiącu robie mały zakup dla dziecka tak za 100zł chociaz większość rzeczy mam po synku ale dorobiłam się już przewijaka i butelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane powiedzcie mi jeżel mój syn konczy za chwila 5 lat i chce na urodziny rowerek ile wziąśc cali 16 czy 20 ? mam z tym straszny problem i sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka to zależy od tego czy Twój syn jest duży czy raczej z tych mniejszych, no i przede wszystkim czy to jego pierwszy rower, czy już umie jeździć. Mój syn ma 5 lat i 4 miesiące, ma ok. 120cm wzrostu (dawno go nie mierzyłam, ale spodnie kupuję na 128 więc chyba dobrze celuję) i ma rower sprzed dwóch lat, 16 cali. Uważam, że jest za mały dla niego. Natomiast ponieważ jakoś nikomu do tej pory nie było po drodze nauczyć go na nim jeździć (wiem, wstyd!) to nie kupuję większego dopóki nie opanuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś 16 tyd. licząc według daty podanej lekarzowi, a 17 tyd. i 1 dzień licząc według tej skorygowanej :P W środę mam wizytę. Już nie mogę się doczekać, bo przez majówkę musiałam czekam 3 zamiast dwóch tygodni. Okaże się czy lekarz weźmie pod uwagę ten tydzień i dokona odpowiednich korekt na dokumentach tych karta ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nadal sie mecze:( a zaczelam 16 tydzien...jestem teraz na grillu ale zasypiam juz na siedzaco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jakos 2 kg przytylam. Wczoraj plakalam w przymierzalni jak kupowalam stroj kapielowy bo tak mi pupa i uda obrosly, normalnie cellulit! Nie mowie juz o naczynkach i pajaczkach na udach, koszmar. Juz sie zastanawiam ile bedzie kosztowac zamykanie tych zmian :( nogi byly zawsze moim atutem, stad ta zalamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie jutro polozna przyjezdza na badania kontrolne. Ja jednak nie moge sie doczekac nastepnego USG. Chce juz poznac plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest następny odcinek "o matko!" :) właśnie o porodach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po majówce :) Ja ją od środy do soboty spędziłam niestety w szpitalu :( no ale co zrobić. Strasznie mnie bolał brzuch w sumie nic nie stwierdzili bóle przeszły i wypuścili. Usg maluszka mi robili to z nim wszystko w porządku a wizyta u gina ok 14 maja :) U nas w środę dopiero 16 tydzień a brzuszek też już widać aczkolwiek na wagę muszę wejść bo nawet nie wiem czy coś ruszyła. XXX Co do porodu wiadomo każdy ma prawo do swojego zdania, niech każda osoba decyduje za siebie. Tak samo jak z karmieniem... ja z tych co też jakoś nie widziałam przy cycku dziecka ale jednak karmiłam prawie 6 miesięcy i z drugim też planuje mniej więcej tyle. XXX Wózek mam po synku 3w1, jeszcze mi jeździ w spacerówce a teraz chcę zmienić na jakąś leciutką parasolką, jakaś dłuższa trasa to on nie jest w stanie tak daleko przejść a mi jest ciężko z tą moją landarą. Z biegiem czasu żałowałam że kupiłam 3w1 bo teraz bym kupiła samą gondolę a później jakąś zajebiaszczą spacerówkę i by wyszło niemal tak samo finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, co do wagi to ja jestem w 16 tygodniu i jestem juz 2 kg na plusie. Moze te 2 kilo to nie jest duzo ale ja ogolnie widze zmiany nie tylko w brzuchu ale i dookoloa taki tluszczyk jest ;-). ile dziewczyby przytyłyscie w poprzednich ciązach? Moja to pierwsza jest. mam jedna kolezanke w pracy która przytyła 6kg i tydzien po porodzie juz miała swoja wyjsciowa wage. ale mi sie wydaje ze to bardzo malo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . U mnie znowu dzien bez sloneczka sie zapowiada .;( A ja siedze w pracy . Czuje sie dobrze . Musze juz cos szukac spodni ciazowych . Coraz czesciej musze chodzic z guzykiem odpiętym. Ja z synkiem przytylam 18 kilo , troszke za duzo wydaje mi sie a jeszcze do terminu brakowalo mi miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . U mnie znowu dzien bez sloneczka sie zapowiada .;( A ja siedze w pracy . Czuje sie dobrze . Musze juz cos szukac spodni ciazowych . Coraz czesciej musze chodzic z guzykiem odpiętym. Ja z synkiem przytylam 18 kilo , troszke za duzo wydaje mi sie a jeszcze do terminu brakowalo mi miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . U mnie znowu dzien bez sloneczka sie zapowiada .;( A ja siedze w pracy . Czuje sie dobrze . Musze juz cos szukac spodni ciazowych . Coraz czesciej musze chodzic z guzykiem odpiętym. Ja z synkiem przytylam 18 kilo , troszke za duzo wydaje mi sie a jeszcze do terminu brakowalo mi miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . U mnie znowu dzien bez sloneczka sie zapowiada .;( A ja siedze w pracy . Czuje sie dobrze . Musze juz cos szukac spodni ciazowych . Coraz czesciej musze chodzic z guzykiem odpiętym. Ja z synkiem przytylam 18 kilo , troszke za duzo wydaje mi sie a jeszcze do terminu brakowalo mi miesiaca. Kochany Filipek urodzony 14.11.2009 godzina 6:10. SN 3200 waga, 55 długi, 36 tydzień A teraz ostatnia @ 19.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . U mnie znowu dzien bez sloneczka sie zapowiada .;( A ja siedze w pracy . Czuje sie dobrze . Musze juz cos szukac spodni ciazowych . Coraz czesciej musze chodzic z guzykiem odpiętym. Ja z synkiem przytylam 18 kilo , troszke za duzo wydaje mi sie a jeszcze do terminu brakowalo mi miesiaca. Kochany Filipek urodzony 14.11.2009 godzina 6:10. SN 3200 waga, 55 długi, 36 tydzień A teraz ostatnia @ 19.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamlon ja przytyłam 20 kg karmiłam rok i 8 miesiecy i wcale mi wszystko nie zeszło...byłam szczupłą osobą...teraz staram sie nie dopuścić do takiego stanu...wtedy jadłam za dwoje o każdej porze dnia i nocy...teraz wiem jak jest ciążko wrócic do swojej wagi...narazie mam ok 2 kg więcej a to już 18 tydz.w poprzedniej ciąży miałam w tym czasi dopiero pół kilo na plusie...dopiero póżniej się rozmachałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . U mnie znowu dzien bez sloneczka sie zapowiada .;( A ja siedze w pracy . Czuje sie dobrze . Musze juz cos szukac spodni ciazowych . Coraz czesciej musze chodzic z guzykiem odpiętym. Ja z synkiem przytylam 18 kilo , troszke za duzo wydaje mi sie a jeszcze do terminu brakowalo mi miesiaca. Kochany Filipek urodzony 14.11.2009 godzina 6:10. SN 3200 waga, 55 długi, 36 tydzień A teraz ostatnia @ 19.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamlon ja przytyłam 20 kg karmiłam rok i 8 miesiecy i wcale mi wszystko nie zeszło...byłam szczupłą osobą...teraz staram sie nie dopuścić do takiego stanu...wtedy jadłam za dwoje o każdej porze dnia i nocy...teraz wiem jak jest ciążko wrócic do swojej wagi...narazie mam ok 2 kg więcej a to już 18 tydz.w poprzedniej ciąży miałam w tym czasi dopiero pół kilo na plusie...dopiero póżniej się rozmachałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . U mnie znowu dzien bez sloneczka sie zapowiada .;( A ja siedze w pracy . Czuje sie dobrze . Musze juz cos szukac spodni ciazowych . Coraz czesciej musze chodzic z guzykiem odpiętym. Ja z synkiem przytylam 18 kilo , troszke za duzo wydaje mi sie a jeszcze do terminu brakowalo mi miesiaca. Kochany Filipek urodzony 14.11.2009 godzina 6:10. SN 3200 waga, 55 długi, 36 tydzień A teraz ostatnia @ 19.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . U mnie znowu dzien bez sloneczka sie zapowiada .;( A ja siedze w pracy . Czuje sie dobrze . Musze juz cos szukac spodni ciazowych . Coraz czesciej musze chodzic z guzykiem odpiętym. Ja z synkiem przytylam 18 kilo , troszke za duzo wydaje mi sie a jeszcze do terminu brakowalo mi miesiaca. Kochany Filipek urodzony 14.11.2009 godzina 6:10. SN 3200 waga, 55 długi, 36 tydzień A teraz ostatnia @ 19.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamlon ja przytyłam 20 kg karmiłam rok i 8 miesiecy i wcale mi wszystko nie zeszło...byłam szczupłą osobą...teraz staram sie nie dopuścić do takiego stanu...wtedy jadłam za dwoje o każdej porze dnia i nocy...teraz wiem jak jest ciążko wrócic do swojej wagi...narazie mam ok 2 kg więcej a to już 18 tydz.w poprzedniej ciąży miałam w tym czasi dopiero pół kilo na plusie...dopiero póżniej się rozmachałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamlon ja przytyłam 20 kg karmiłam rok i 8 miesiecy i wcale mi wszystko nie zeszło...byłam szczupłą osobą...teraz staram sie nie dopuścić do takiego stanu...wtedy jadłam za dwoje o każdej porze dnia i nocy...teraz wiem jak jest ciążko wrócic do swojej wagi...narazie mam ok 2 kg więcej a to już 18 tydz.w poprzedniej ciąży miałam w tym czasi dopiero pół kilo na plusie...dopiero póżniej się rozmachałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka to nie mnie tylko kafe . Ciagle wyskakiwal mi błąd 504. I z tego co widze nie tylko u mnie bylo cos nie tak tylko tez u Gosienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie poprostu nie zamiescilo postu ;p Cxx Umnie dzis cudna pogoda juz 2-gi dzien robie pranie i wieszam tylko kazde nastawienie pralki konczy sie lekka powidzia ,bo drzwiczki od pralki ciekna :( Xxx Mam teraz jakis pogrom w domu: zepsulo nam sia auto ,pralka cieknie, prysznic i cala kabina oraz brodzik sie rozpada, cokoly w kuchni odpadly :/ a zmywarka die zapycha dodatkowo zlamal mi sie mop ;/ czy moze byc gorzej??? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak sobie pomyslałam ze jezeli termin raczej jest zimowy to na pare miesiecy kupie wozek głeboki tanszy z duzymi kołami.A pozniej extra spacerowke i tak sie zastanawiam czy w londynie sa lepsze wozki ? pytanie do dziewczyn z uk. Bo planujemy wyjazd do mezusia w uk ktory ciezko pracuje. Piekiena pogoda a ja siedze :( w domu przyznam sie ze jak chodze na spacery miewam bole brzuszka, wtedy musze polezec. Przeciez ja dopiero 15 tc a tu co takie cyrki. Własnie słucham mozarta a słuchałam oj dawno w dziecinstwie. Niewchodzi mi mozart jakis taki narwane kawałki hiihihiihih. musze cos spokojniejszego. pozdrawiam was mamcie. A wczoraj obejrzałam -o matko- z bosacka ciekawe i dobrze wiedziec o porodach, niby moje prawo by dziecko było 2 godziny od razu po narodzeniu, zanim zabiora na wage. Ale wiadomo jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana pozdrowiam ciebie cieplutko rubydragon. uwierz mi ze moze byc gorzej :) zdrowie jest i git :) polecam kawusie słabiutka i przeklnij sobie ulzy hihihiih trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki ;-) Mam mega problem bo od trzech dni nie ukryje ciazy przed nikim nagle niewiadomo skad pojawila sie spora pilka przede mna ;-) I nie chowa sie ja wczesniej tylko jest non stop... A w weekend mam komunie i niewiem co wcosnac na siebie zeby wstydu nie bylo a sukienek nie nosze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniorak a moze ladne spodnie a do tego koszula wiazana z tylu . Albo popytaj po znajomych i przekonaj sie do sukienki . Ja jak narzie daje rade ukrywac ciaze ale coraz trudniej mi to wychodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Anilorak a nie masz może jakiś spodni zapinanych pod brzuchem zeby nie uciskalo i do tego moze jakas luzniejsza bluzka :) U mnie tez widać piłkę i nie da sie ukryc że to ciąża. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja w poprzedniej ciąży przytyłam 14 kg i szybko je zgubiłam bo karmiłam piersia i mały miłl kolki więc ostra dieta wyszło mi to na zdrowie i dziecku też tylko że oponka i tak została bo zawsze miałam tendencje do brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×