Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Od tej nocy mogę dopisać sobie do listy nową dolegliwość-bezsenność :( Od drugiej przewalam się z boku na bok, a teraz piję w kuchni herbatkę z dzikiej róży i porzeczki - pychota :) Obudziłam się przyznam trochę głodna ;) Zjem sobie Danio hehe. xxxxx Jutro a właściwie dziś na 10 idę do lekarza. Najpierw synek do przedszkola, a później jadę na wizytę. Oczywiście mam nadzieję, że wszystko ok, ale uduszę jak mi płci nie poda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł ze zdjęciami to strzał w 10. Dorzucę coś jak wrócę z pracy - dzisiaj mój najdłuższy i najgorszy dzień, więc trzymajcie kciuki. Zajadam właśnie śniadanie. Do kanapki szklanka mleka - wczaśniej nie mogłam patrzeć na nabiał w takiej postaci - odrzucało mnie. Teraz ręka sama wędruje do lodówki. Myślicie, że organizm jest w stanie sobie to sam regulować? W sensie wybierać, co mu trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne brzuszki macie :) To moja pierwsza ciąża. Tulipanna pięknie opalona jesteś ;) ja staram sie lapać każdy promien słonca ale słabo mnie opala :) a pozatym całymi dniami w pracy siedze. Apropa. Pracujecie czy jestescie na L4? Co do brzuszków to ja staram sie cwiczyć 3 razy w tyg. Mam taką płytę z cwiczeniami dla ciężarnych. Super cwiczenia na mięśnie pleców, ud, ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syntezja wydaje mi sie ze nasz organizm sam daje znac czego aktualnie potrzebuje. Ja jadlam slodkie na poczatku a teraz moze dla mnie nie istniec za to jablka zjadam minimum dwa na dzien ;-) Tulipanna opalenizna rzeczywiscie super az wstyd wyskoczyc ze swoim zdjeciem bo moja skora blednie z automatu wiec jestem bielusienka.... :-P Co do ruchow u mnie nadal cisza niestety.Do tego wczoraj caly wieczor tak bardzo bolal mnie brzuch ze kazdy ruch byl wyjeczany... Ale troche sie ostatnio przeciazylam bo porzadki generalne musialam zrobic... moze to od tego? Co do l4 jestem na nim od wtorku wczesniej caly czas pracowalam z tym ze mam swietnego szefa wiec nie zameczal mnie odkad wie ze w ciazy jestem. A na zwolnienie sam mi kazal pojsc bo mdleje bardzo czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia, na poczcie wp.pl :) ja spadam do remontu, nie wiem kiedy wrzuce moj brzuszek bo zdjecia ma moj ukochany, a moze przez komorke wrzuce..pomysl z brzuchami super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Ja ile moge tyle słońca łapie. Bo jak wiadomo na wyspach z pogoda różnie bywa. I tak o to dzis pięknie leje deszcz :/ ja cały czas pracuje. Mi tu nikt zwolnienia nie da. Poza tym jakiś taki przypływ energii mam. Moze od tych promieni słonecznych. Naladowalam sie i moge wszystko. Tylko sex zupelnie przestał mnie interesować :) mam nadzieje ze to chwilowe. A co do ćwiczeń to poraz kolejny powiem ze bardzo polecam i sama tez cwicze i plywam. W moim centrum maja jakieś zajęcia TAI CHI właśnie sie zastanawiam czy to jakiś rodzaj jogi. Zaraz poszperam w google. . . Bo moze bym poszła. Ćwiczy któraś Joge ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, fajnie zaokraglaja sie te wasze pilki :D ja tez przeslalam maila ze zdj brzuszka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ostatnio jestem tak zalatana ze nie mam nawet kiedy usiasc i napisac. Dzidzia też już rusza się codziennie i chyba jest to najmilsze uczucie :) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Gosieńka wyslałam Ci mojego emaila :) już nie mogę sie doczekac kiedy zobacze wasze brzuszki xxxxxxxxxxxxxxxx Nie wiem jak wy ale zauwarzyłam że jak pracowalam to byłam bardziej obrotna mimo ze 8 godz w pracy plus 2 na dojazdy to i tak jeszcze wiele zrobiłam a teraz niby na wolnym ale jakos nie potrafie sie zebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tullipana ja z tym sexem tez tak mam zawsze go lubiłam a że super dobraliśmy sie z mężem to nie mogłam narzekać a teraz wogóle nie mam ochoty i to wcale nie ze jestem zmeczona poprostu libido 0 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
montgomery u mnie dzis dokładnie 15tc 1dzien, wczoraj na @ z brzuszkami troszke sie pomyliłam hihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Od wczoraj mam dola i zle sie czuje . Z baba ci kupuje towar i meble z kwiaciarni nie moge sie dogadac. Bylo ustalone cos innego a teraz mowi o 1/3 ceny mniej . Becze i nie wiem co zrobic. Do soboty musze wyprowadzic sie . Nie chce zabierac tch rzeczy do domu ale nie chce tego oddac za półdarmo. Siedze i becze od wczoraj . Xxxxxxxxxx Brzuszka u mnie nie widac , nadal chuda jestem. Dzisiaj kolezanka mnie spotkala u mowi ze super wygladam . Nie wie o ciazy. Xxxxxxxxxxx Gosia wysle maila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka - nie gódź się na coś czego będziesz żałować. Sprawdź jak wyglądają ceny takich mebli. Nie możesz ich wystawić gdzieś na allegro chociaż? Wiem,że najgorsza opcja to magazynowanie czegoś, bo traci wartość, ale nie znaczy, że masz komuś prezenty robić za taką kasę. xxx Ewka83 W poprzedniej ciąży pracowałam do końca 8 miesiąca. Mąż mnie sterroryzował, że mam iść na L4. Ale jeszcze wpadałam początkami 9 miesiąca do pracy. Doglądnąć projektu, za który byłam odpowiedzialna. Czułam się ok - musiałam się ubrać , umalować, nie narzekać. Źle się czułam jak siedziałam w domu. Teraz też chcę pracować jak najdłużej.W pracy nie mam czasu na marudzenie, w domu dzieje mi się wszystko.:) PS Jeśli w niku masz rok to jesteśmy równolatkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synestezja jesli sie zgodze to bedzie wbrew moim zasada. Moge sie zgodzic na 1/5 miej. Nie chce zabierac tego do domu ale boli mnie to ze ktos nie jest slowny . Bylo ustalone ze bieze wszystko w takiej cenie . Ona juz podpisala umowe z kobieta co ja wynajmuje lokal a teraz to ja sie w dup..... wyr....... czuje. Jutro jestem z nia umowiona . Zobaczymy co bedzie. Xxxx A jeszcze mam problem z wlascicielka lokalu bo niby musze jej zaplacic 10.05 maja za kwiecien , a w czerwcu za maj ( a dokladnie za 10 dni) . Ale ja mam na uowie napisane czynsz bedzie placony z gory do 10 dnia kazdego miesiaca. To wedlug mnie jestem jej winna tylko za 10 dni. . ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie, czytam oczywiście wszystko na bieżąco tylko niestety brakuje czasu na napisanie czegoś :) Fajnie że u was wszystko jest dobrze, oczywiście bardzo współczuje tym co wymiotują :( mnie tez jeszcze od czasu do czasu coś złapie na wymioty ale na szczęście to już nie jest codzienność. W poniedziałek byłam u lekarza i dostałam po uszach, wyniki z krwi się troche pogorszyły. Zalecenia mojej pani doktor to: 2kg marchwi na dzień, 3l wody niegazowanej, co 2godz. jakiś jogurcik albo mleczko. Jeszcze mi powiedziała że nie dbam o siebie. Zdenerwowałam się bardzo ponieważ własnie bardzo dbam o siebie tylko nic na to nie poradze że jestem szczupłą osobą, waga pokazuje cały czas +/-2kg 47kg i od zawsze miałam niskie ciśnienie więc czarodziejską różczką tego nie zmienie. Mama mnie uspakajała i powiedziała że dobrze bedzie jak natke pietruszki sobie na kanapeczki będe kroiła, min 1 kiwi dziennie zjeść i wyniki się polepszą- oby :) A jak u was jest z jedzeniem? Jak wygląda wasz jadłospis? XXXXXX Jestem już w 16tyg i powiem Wam że czasem czuje takie lekkie smyranie od środka jak powiedziałam lekarzowi o tym to stwierdziła że to na pewno na ruchy za wcześnie, najprędzej za miesiąc coś poczuje a ja własnie wyczytałam ze to możliwe skoro jestem szczupła to jest możliwość czucia wczesniej ruchów. Zwłaszcza jak czytam na forum nie jestem jedyna :) Szkoda tylko że jeszcze nie wiem jaka płeć a następna wizyta dopiero 5czerwca ale ważne że z maleństwem wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, ostatnio tylko Was podczytuje, jakos nie moglam zlapac weny do pisania, tez wstrzelic w rozmowe sie nie moglam ... Pamieta ktoras mnie jeszcze? Prawdopodobnie pod sercem nosze chlopaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka1990 czyli czujesz takie coś jak ja. I ja też jestem szczupła waga startowa 53kg przy 171 cm i jestem na 100% pewna że mnie gila mój maluszek i też zaczęłam to czuć w 16 tc. Anilorak jak to mdlejesz cały czas? Czy to są zaslabniecia czy utraty przytomności? Ja zemdlalam raz i to konkretnie na kilka sekund i od tego czasu nie czuję się najlepiej. Z tego względu mam przedłużone l4 do 16 maja. Jaką macie pogodę u mnie 30 stopni szok. Ledwo wróciłam z zakupami bo od temperatury mi słabo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name ja Cię pamiętam i zazdroszczę chłopca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grace88: miło, że pamiętasz :-) w sumie obie jesteśmy z Gdańska :-) dziewczynki też są fajne, ja mam córkę i nie zamieniłabym jej na chłopaka :-) a jak teraz będzie na prawdę chłopak to też będzie fajnie :-) a jak druga dziewczynka jakimś cudem ;-)) to też będę happy :-D waga - ja schudłam 3 kg ale już je nadrobiłam i startuję ze swojej wagi 65 kg - czyli jak na razie nie mam nic na plusie - nie narzekam z tego powodu he he, dziecko nie da sobie zrobić krzywdy :-) najwyżej my ucierpimy na słabszych wynikach ......... ale niedawno wrócił mi apetyt, więc zobaczymy jak to będzie :-) jaka to ulga jak można coś zjeść ze smakiem, już nie chodzę głodna i nie mdli mnie co chwile :-) seks - oj moje libido w pierwszej i w tej ciąży jest ujemne :-/ nie mam kompletnie ochoty na przytulanki :-/ mój m biedny :-/ wielkość brzucha - oj ja już mam konkretny brzuch w tej ciąży ...... z córką miałam taki gdzieś na początku 7 miesiąca jaki mam teraz :-/ mam 95 cm na wysokości pępka :-/ co to będzie później ........ nigdzie nie jestem większa jak na razie ale brzuch mega :-) czy macie problem z zaparciami? ja niestety tak :-( kamienie :-( piję wodę, jem owoce, jogurty ale i tak mam trudności :-( widzę, że sporo nowych mam dołączyło :-) październik będzie wysypem dzieciaczków superaśnie :-))) czytałam też, że były niewesołe nowiny - współczuję i trzymam kciuki by następnym razem się udało :-* L4- ja do końca maja popracuję i idę na zwolnienie, niestety siedzieć 8h za biurkiem jest mi ciężko (ale stać chyba jeszcze gorsze), bolą mnie plecy i brzuch twardnieje :-( gin chciał mi już dać zwolnienie ale niestety jeszcze muszę dokończyć parę spraw do końca maja ...... mam nadzieję, że dam radę ........... pozdrawiam Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam spotkanie z moja polozna. Nie wiem czego sie spodziewac po takim spotkaniu. Ogolnie od ponad tygodnia jestem na lekach i nie mam narazie nudnosci ani wymiotow. az sie boje co bedzie jak leki sie skoncza. U mnie brzuszek jeszcze maly, a i praktycznie nic nie przytylam. Nie mam pojecia gdzie ten moj maluch sie chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja jestem po wizycie, no i... oczywiście nic nie wiem :( Jedyne co mi się wyjaśniło to przyczyna moich bólów krzyża. Maluch siedzi sobie okrakiem na moim kręgosłupie!!! :o Z tego też powodu nie można było dojrzeć płci bo było widać tylko z boku jeden pośladek i jedną nóżkę. Pocieszam się faktem, że nic tam spod tej nóżki nie dyndało, więc może dziewczynka? :P I wiecie co... Maluch leży grzbietem do góry... ma kręgosłup w stronę mojej brody. Lekarz mówi, że wszystko ok (kolejna wizyta za 3 tygodnie), ale jak dla mnie to mało się ruszało w porównaniu z tym co było wcześniej. I jest już takie duże, że całego nie widać na jednym ujęciu USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka fajnie ze wizyta udana:) Widzialam zdjecia, fajowe brzuszki:) Tez zaraz cos podesle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam:) Dodawalam z tel i nie przekrecily mi sie:/ Ale jak klikniecie na pokaz pod zdjeciem a nie bezposrednio na nie to dobrze sie otworzy:) Sorry:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka ta kobieta Cie wykorzystuje. Pewnie wie ze musisz sie wyprowadzic z lokalu i Cie pod sciana probuje postawic. nie znosze takiego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też z miłą chęcią popatrzyłabym na Wasze brzuszki ale jeszcze czekam jak Gosia odeśle mi meila z nickiem i hasłem :) Emka__ ja też jeszcze nie wiem kogo mam pod serduszkiem, pocieszam sie tym że wszystko jest dobrze a na płeć i tak nie mamy wplywu :) Chociaż ciekawość jest ogromna, zwłaszcza że tutaj już tyle wie co będzie miało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamlon ja też nie lubie takich ludzi . ale co poradzić moja wina . ona sie spytała czy moze podpisać juz umowę wynajmu a ja sie zgodziłam bo na jakiej podstawie nie . szczerze nie musiała wogóle sie mnie pytać. a teraz tylko nie potrzebnie sie denerwuje . xxxxxxxxxxxxxxxx jutro cieżki mam dzień 12 godz mam z nią spotkanie , 16 na zakupy , 18:30 wizyta , 20godz do restauracji z mężem na kolacje. xxxxxxxxxxxxxxxxx Agnieszka ja też jeszcze nie wiem co noszę pod sercem i troszke nie chciała bym wiedzieć . ale znam swoje szczęścia maluszek tak sie pokarze na USG ze sama zobaczę. xxxxxxxxxx też czekam od Gosi na maila . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×