Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Dorr, skad Ty masz taki brzuszek duzy :) Ja to wygladam jakbym sie objadla ;) Anilorak super pileczka :) Aasiula wygrywasz, ciaza jak nic hehe ;) Sylwia bardo odwaznie, super! ale fajnie widziec inne brzuszki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synestezja to pyknie nam 30 w tym roku :) gdybym miala taka możliwość też bym pracowała ale u mnie dużo chemi metale ciężkie i takie tam. Chciałam urodzić na 30 ale nie udało mi się zajść dopiero 6 miesięcy później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez już wysłalam maila do Gosieńki, własnie zrzuciłam zdjęcia z aparatu, żeby móc wrzucić na maila jak tylko otrzymam nick i hasło. Nie mogę się doczekać Waszych fotek i porównań, czy wg Was mam duży brzuch czy mały:) no name - aaa no widzisz, to pewnie dlatego Cię pamiętam, że własnie z Gdańska. Tylko nie pamiętam z której części, przypomnisz mi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, pisze tylko tak na szybkosci bo zaraz beda goscie - bedzie coreczka :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, pisze tylko tak na szybkosci bo zaraz beda goscie - bedzie coreczka :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name: tak leki sa przeciwwymiotne. xxxxxx Wiec po wizycie: wszystko ok. Pobrali mi krew. Uslyszalam serduszko mojego malenstwa. nastepna wizyta za okolo 3tygodnie w szpitalu i kolejne USG. Nie doczytalam o co chodzi z tym mailem. jakas nie poinformowana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuś27 - wyslij maila na malagocha333@wp.pl a dostaniesz w odpowiedzi login i hasło do naszego forumowego maila gdzie wrzucamy zdjęcia brzuszków. Albo malagosia333 już nie pamiętam, trzeba sprawdzić kilka str wcześniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xsylwia gratuluje dziewczynki :) ja juz sie nie moge doczekac az sie dowiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, a ile cm mają te Wasze dzieciątka??? ja mam USG dopiero 16 maja a dużo z Was jest właśnie po, no chwalcie się wymiarami, bo zupełnie nie mam pojęcia ile może mieć taki maluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka mnie też pyknie 30 w tym roku ;) Biorąc pod uwagę mój termin (12.10.) i to, że planowana cesarka jest zawsze jakieś 2 tygodnie wcześniej to rodzić dosłownie kilka dni po swoich urodzinach. xxxxx Postaram się zaraz coś podesłać na maila :) Choć trochę się wstydzę :P Sylwia odważna, no ale ja taką figurą też bym się chwaliła ;) xxxxx Dziewczyny a co Wy na to żeby pokazać sobie nasze dzieciaczki - te, które już mają? Mail i tak jest tajny więc nikt nie porządany się nie dostanie, a fajnie tak co nieco więcej wiedzieć o ludziach z którymi się rozmawia ;) Na początek dzieci hehe, w końcu to nas połączyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xsylwia: zazdroszczę córeczki :) xxxxx grace: ja dziś miałam wizytę, ale byłam tak przejęta tym, że płci nie może określić i tym, że Młode siedzi mi na kręgosłupie, a do tego do góry nogami, że nie zapytałam ile dziecko mierzy :( xxxxx Znowu ochlałam się coli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i chciałam powiedzieć, że po obejrzeniu wszystkich Waszych cudnych brzuszków, już mi się nie wydaje, że mam wyjątkowo duży ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie jest ode mnie, ale ja po prostu wysłałam z październikówek na październikówki (bo tak się da), a nie ze swojego maila, dlatego w nadawcy jest imię i nazwisko założycielki maila. A tak apropo to nie da się tego zmienić, żeby zamiast imienia i nazwiska były właśnie paździrenikówki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O chyba się da i chyba zmieniłam ;) Zobaczy się przy wysłaniu następnych zdjęć z tego maila na tego maila hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka to chyba jakas aluzja do mnie:) Hahah:) Ze 3 tyg temu mnie tak wybrzuszylo:) Ale i tak jest mniejszy niz w pierwszej ciazy:) Ja tez nie moge sie doczekac az poznam plec, chociaz najbardziej chce uslyszec ze dzidzia zdrowa... bo tyle tych lekow biore w ciazy, ze chyba przez ostatnie 10 lat tak duzo nie zjadam...:/ Dobrze ze piatek juz blisko:) Co do zdjec dzieciakow to ja jestem za:) No i mozemy tez wrzucac jakies fajne, ciekawe fotki, np ciazowe stylizacje:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę sie doczekać kiedy was poznam wizualnie i wy mnie . ale czekam na maila i hasło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do tej pory myślałam że mam duży brzuch ale po obejrzeniu waszych już mi się tak nie wydaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak się nie zmieniło, żeby były październikówki ;) Wychodzi na to, że wszystkie maile ode mnie to od Moniki hehehe. Już nie zanudzam. Na pewno wiecie o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory myślałam że mam duży brzuch ale jak patrze na wasze zdjęcia to już tak nie myślę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka daj maila to ja Ci wyślę tego naszego maila i hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze wizyty udane :-) Nus ja obstawiam, ze juz bedzie ok, drugi trymestr jest fajniejszy, trzymam kciuki by po odstawieniu lekow nadal bylo ok :-* Ja mialam 25 kwietnia wizyte i dzidzia miala 10,2 cm byl to ostatni dzien 15 tygodnia ciazy. Ruchow nie bardzo odczuwam i mnie to martwi, druga ciaza jutro koncze 17 tc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace mieszkalam niedaleko gksu, teraz 100km za Gdansk mnie wywiało, ale czesto bywam u rodzicow, no i mam gina we wrzeszczu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,Gosia mi jeszcze nie odeslala i pewnie dziś tego już nie zrobi?:(szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka moze Gosi nie ma przy necie . ja podałam swojego maila i Emka mi poda hasło i adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do maila to tez bym sie z Wami wymienila, ale chyba tylko grace mnie pamieta bo żadna inna mi nie odpowiedziała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×