Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość CrazyMamma
Witam was w ten sobotni piękny poranek...! :) Byłam wczoraj na usg :) Moje maleństwo rozwija się dobrze i jest "dość spore" jak powiedziała pani doktor, pomimo że nie widać po mnie wogóle ciąży :):):) Poza tym picie wody przyniosło efekt, wód przybyło. Tylko maluszek odwrócił się tak ,że znowu nie było widać płci ... ale najważniejsze że wszystko ok :) malawronka ja też jestem z Wrocka :):):)! Dzięki za wsparcie iwka.a - nie martw się ja schudłam 2,5 kg bo tak "haftowałam " do 15 tc i dotąd nie osiągnęłam wagi sprzed ciąży. better - wspólczuję :( Nie cierpię szpitali, ale zdrowie maluszka najważniejsze! 3maj się, na pewno wszystko będzie dobrze, tylko nie dopuszczaj do siebie myśli, że coś mogłoby być nie tak!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny czy w 16tc i 2 dniu lekarz moze mi powiedziec płec ? czy musze czekac do połowkowego? aj wcinam 12 ogorkow małosolnych ale numer hihiihii. A mleko to litr dziennie ;) nigdy nie przepadałam za mlekiem a teraz mniam. wyjsciowa waga 51 teraz 54 i dopiero 15tc3 daleko mi do was :( termin mam na 31 choc wychodzi mi 28. Mam wrazenie ze z rana jak sie budze mam twardszy brzuch i lekko pobolewa. Moze spie na brzuchu? bo tak uwielbiem i staram sie kontrolowac ale to nie jest proste przez sen ;). co za miesiac padł całkiem telefon, pada juz komp. No i humorki mam ;) a przy takiej pogodzie jakos apetyt nie bardzo, sniadanie to 2 szklanki mleka. Pozdrawiam was w ten piekny słoneczny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyna , mozna do was dolaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski w ta piekna sobotę :) Witam wszystkie nowe mamusie na naszym forum a dołączyć pewnie że można :) Malawronko jak masz z gory do 10 to chyba rzeczywiście chce cię naciągnąc nie daj się !!!!! ;) Dziewczyny zdechl mi chomik tzn mojemu synowi i on teraz chce papuge!!!! klatka jest duza i wszystko ok ale ja mam w domu KOTA i boje się że zywot tej papugi byłby krótki. Ja za 2 dni zaczynam 20 tydzień czyli będzie juz z górki kiedy to zleciało? Wiecie ze ja rzadko czuje kopniecia ale za to codziennie czuje jak dziecko sie przemieszcza czasami widać takiego guza w okolicach pępka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona ja tez mam remont i tak ladnie szlo a wczoraj wyszly mi takie problemy finansowe, ze prawie mnie karetka z urzedu wywiozla, pol dnia wylam, jestem jeszcze podlamana ale we wtorek ide do adwokata, mowi, ze mam duze szase na wygranie sprawy, nie bede sie wdawac w szczegoly ale trzymajcie kciuki. Takze remont wstrzymany na minimum 2tyg :( szkoda mi mojej dzidzi, pewnie ciumkala kciuka caly dzien z tych nerwow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN... ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28.........USA.....................25. 09...........nieznana ewka83.........30.............Gdynia.............02.10... ......dziewczynka gosiula137.........28........Łódź................. 04.10.........dziewczynka gosieńka82........31........łódzkie...............0 8.10........dziewczynka Larrwa...........24........Silesia...... ....08.10.2013........dziewczynka xsylwia............21.........Gdynia/Szwecja......11.10.. ....dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica ..........11.10.13 r....nieznana Emka___...........29........śląskie..................12 .10...........nieznana karola2812........32......kuj.pomorskie.....13.10.2013... .dziewczynka Mniamniek........26.........Dolnośląskie...........13/1 9.10.....chłopczyk AnilorakAksweisz....22.......Lubuskie.............14.10.2 013.....chłopak CrazyMamma ... 28........dolnośląskie..........16.10.2013..... nieznana. EmZoom...........32..........śląskie............16.10.2 013....dziewczynka No name..........27......pomorskie............17.10.2013....... .. chłopak asiulka87..........26.........śląskie.................1 8.10...........nieznana nuś27,.............28.........UK......................18 .10...........nieznana Dorr123...........26.........Wawa..................20.10. .........nieznana grace88...........25.........Gdańsk.................20.1 0.........nieznana Agnieszka_1990..23........łódzkie.................23.10 ...........nieznana synestezja..........30...Bielsko-Białą..............23/ 10......... nieznana mamusiaRAZYdwa.....24...kujawsko-pomorskie...26.10....... nieznana ebudka............33.........W-wa...................29.10 ..........chłopiec kamlon............29.........Wwa...................29.10 ..........nieznana diana33...........34..........Białystok..31. 10..........nieznan Tulipanna..........35.............UK...................09 .10......nieznana Gosia...............31...........łodzkie..............16 .10........nieznana better.............29...........mazury.............12.10. ..........nieznana Malawronka.......29..........Wrocław.............26.10..........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery no trzymaj się dziewczyno na pewno wszystko się rozwiąże szkoda tylko ze musisz się tak denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
wiec moze opowiem wam cos o mnie na poczatek . Mam 22 lata i jestem wlasnei w 18 tygodniu ciazy , a termin mam na 17 pazdziernia . Plci malenstwa niestety nie znam jeszcze , ale w srode mam kolejna wizyte u lekarza i mam nadzieje ze tym razem sie dowiemy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:) Jeszcze sama nie moge uwierzyc ze bede mogla kupowac sukieneczki:) haha U mnie leje deszcz i ciemno jak w d....:/ W dodatku poklocilam sie z mezem... tzn on sie kloci ze mna... Uparty jak osiol, jak sobie cos wbije do glowy to nie idzie do niego przemowic... Malawronka tez mysle ze babka chce wyciagnac kase, walcz o swoje! Witam wszystkie nowe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona: mi tak samo dziasla krwawia, bo tez nie moge nabialu, od razu wymiotuje. Co do snow to mam tak samo. xxxxx dzis mam wizyte u ginekologa na 18:30, bo wcale nie czuje sie lepiej, mdlosci nie minely a jeszcze teraz brzuch mnie kluje. Stwierdzam ze dziecko bardzo chce ale ciazy nie znosze, dla mnie to jak choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka,a
Moje samopoczucie w ciązy jest naprawdę bardzo dobre::) Należe do tych szczęściar, które nie wymiotują ( jak narazie:) ale mysle i mam nadzieje ze będąc w polowie 4 miesiaca już mi to nie grozi:) Oczywiscie pierwszy trymest był bardzo leniwy i senny :) na szczeście to zło już odeszło i teraz czuje się już normalnie:) Dziewczyny jak u was ze sportem???? Ja chodzę na basen i jeżdzę na rowerze. A wy co robicie aby wasz dzidziuś bbyl w ruchu i zebyscie za duzo nie przytyły ??? Pozdrrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje samopoczucie w ciązy jest naprawdę bardzo dobre::) Należe do tych szczęściar, które nie wymiotują ( jak narazie:) ale mysle i mam nadzieje ze będąc w polowie 4 miesiaca już mi to nie grozi:) Oczywiscie pierwszy trymest był bardzo leniwy i senny :) na szczeście to zło już odeszło i teraz czuje się już normalnie:) Dziewczyny jak u was ze sportem???? Ja chodzę na basen i jeżdzę na rowerze. A wy co robicie aby wasz dzidziuś bbyl w ruchu i zebyscie za duzo nie przytyły ??? Pozdrrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sophie8 - wytrwala jesteś, że przeczytałaś większą część forum:) i mamy podobny termin, ja mam 20.10.2013 zaniepokojona - mi krwawią dziąsła tak od około 2 tyg, ale też się jakoś nie przejmuję, mam dużo innych bolączek ciążowych, które zawracają mi głowę:/ better - coś kiedyś czytałam o za małej macicy, nie wiem czy jest na to jakaś rada, ale będzie Cię bolał brzuch:( mam nadzieję, że wszystkie Twoje problemy zdrowotne się rozwiążą, szkoda byłoby się martwić w ciąży, bo dzidzia to czuje maławronka - nie daj się naciągnąć, prawo jest po twojej stronie, skoro masz w umowie, że płaciłaś z góry! witaj iwka.a - ja mam 3 kg na plusie, bardzo się cieszę, bo chuderlak zawsze byłam:) diana33 - ach te ogórki małosolne, ja tez by je jadła na kilogramy...:) modernbarossa - witaj i dołączaj do nas Aasiula28 - na mnie mąż wydarł się kilka dni temu i od tego czasu się do niego nie odzywam, a najgorzej, że dzidzia też chyba strzeliła focha, bo od tego dnia nie czuję gilgotek. Pewnie czuje moje zamartwianie się i dlatego jest mniej ruchliwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny a u mnie pochmurno,zimno i wogóle... Jeszcze nie przyzwyczailam się do myśli że będzie druga dziewczynka.Tak jakoś myslalam że będzie chłopak.Oczywiście ciesze się bardzo,będę i kocham ja bardzo ale coś tam w środku jest inaczej.Nie potrafię tego wytłumaczyć,może pomyslicie że jestem jakas zła ale to wcale nie tak. Ale za to dziś moja mala przywitała mnie kopniaczkami,pewnie i w nocy dawała o sobie znac ale spalam jak zabita.Jenki ale ciesze się że rośnie zdrowo.Tylko martwie się że gin kazal mi odstawic luteine.Boję się że może coś się stanie jak przestanę ja brać.Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula zapomniałam ci pogratulowac :) GRATULUJE CI KOCHANA!!!! tak fajnie miec parke oby u mnie tez lekarka miala racje i była córa :) Karola to nie jest dziwne mi lekarka powiedziala ze na 60/70% dziewczynka a bardzo chciałam mieć parke więc jezeli się pomyliła to pewnie też poczuje lekki żal :) a usg takie dokładne dopiero pod koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dopiszcie mnie tez ;) bo pisze z kom. RubyDragon....24.......Gdańsk....28.10....plec nieznana Xxx Iwka.a ja tez swojej wagi nie odrobilam ale przestalam juz tak chudnac waga wyjsciowa69 z hakiem teraz 66 Cxx Aasiula ja swojego meza mam teraz non stop w domu bo jest na zwolnieniu lekarskim i juz ledwo z nim wytrzymuje ;/ do balaganienia 1 wszy do sprzatania ostatni ;/ a niecale 40 metrow latwo zagracic jak sie nie sprzata Xxx Auto ciagle w serwisie jestem zmuszona do siedzenua w domu ;( juz Zaczynam sie marteic czy do 20 stego go naprawia ;( bo wtedy mam wizyte a dojazd bez auta to pogrom:/ Xxx Diana33 ja tez dzisiaj ogorki ale kiszone :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona ale po remoncie jak milo bedzie :-) Better nie wiem co Ci powiedziec, teraz medycyna jest tak rozwinieta, ze na pewno wszystko bedzie dobrze :-* Maławronka Ty to masz przebojow z ta kwiaciarnia, zycze wytrwalosci A tak sie zastanawialam czy ta grupa krwi z pepowiny wiarygodna...czyli warto zrobic przy okazji badan ... Iwka.a witaj i gratuluje :-) ja kilka dni temu wrocilam do wagi sprzed ciazy tj.65kg wiec na plusie jeszcze nie mam B-) mimo ze nie wymiotowalam to zgubilam z 3kg...brak apetytu i mdlosci daly swoje. Teraz juz czuje sie dobrze, mam apetyt nie przeszkadzaja mi zapachy. Ale z dolegliwosci to kregoslup daje sie we znaki i czasami brzuch twardnieje i zaparcia :-( CrazyMama ciesze sie ze wizyta udana :-) Diana33 mi gin w 12tc powiedzial, ze chlopak i w 16 tez widzial chlopaka. Jednak nie kazal sie nastawiac bo na polowkowym bedzie najbardziej wiarygodne tj.28 maja takie bedzie :-) Modernbarosa witaj to mamy taki sam termin :-D a skad jestes? Montgomery wspolczuje, trzymaj sie wszystko sie jakos ulozy :-* Nus to trzymam kciuki za wizyte, ja tez nie przepadam byc w ciazy ale dla takiego cudu warto sie przemeczyc, najwazniejsze aby ciaza przebiegala prawidlowo a reszta damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola a ja po cichu liczylam na druga dziewczynke, troche boje sie miec chlopca... Zamienimy sie :-P Laski a moze zrobimy jakis zlot ciezarowek pazdziernikowych B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Dziewczyny co mają krwawiące dziąsła do nabiału? Mnie krwawią od samego początku, a mleko, ser biały, żółty, jajka, serki homo itp. to mój chleb powszedni bo mleko uwielbiam. xxxxxx iwka: ja nie ćwiczę wcale :P Nie ćwiczyłam przed ciążą, więc trudno, żebym teraz zaczęła ;) Szczerze powiedziawszy na basen bym nie poszła bo można złapać infekcję, a na rowerze na prawdę bałabym się jeździć - szczególnie z brzuchem (groźba przewrócenia, wertepy itp., no i napisanie mięśni brzucha) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja juz 5 kg przytylam:/ No i ciagnie mnie strasznie na ciasta z masami i buly drozdzowe:) Hahah:) Na poczatku nie mialam na nic apetytu a teraz tylko slodkie bym jadla i od razu waga w gore:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nic nie robie. 8h w pracy a pozniej spedzam czas z corka- codzienne obowiazki i doba sie konczy... Na rowerze od drugiego trymestru nie wskazane by jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, pojawil sie, ale z lekkim opznieniem:/ Ja tez nie cwicze:) Spacery i zabawy z synkiem w to miejsce i na nic wiecej sie nie porywam, ale jak urodze to wezme sie za siebie:) Tylko ciekawe czy starczy mi sil przy dwojce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
better: no ale co Ci więcej powiedzieli o tej za małej macicy? Jest szansa, że to się jakoś wyrówna? Ja mam z życia wziętą historię kiedy dziecko miało za mało miejsca w brzuchu (mój tata), ale nie znam dokładnych przyczyn dlaczego podczas babci ciąży wystąpiło takie zjawisko (wtedy też nawet nie wiedziano o tym, bo ni było przecież usg), więc nie piszę o konsekwencjach. xxxxxxxx Nie znoszę ogórków małosolnych :P Za to konserwowe chrupiące, albo takie mega kwaśne z beczki mogłabym jeść na kilogramy. A dziś zrobiłam bigos!!! Nie wiem czy ktoś oprócz mnie go zje bo kapustka dość kwaśna... ale jak dla mnie bomba :P xxxxxxx Co do mężów to nawet nie chce mi się mówić. Teraz (odpukać) trochę się uspokoił, ale tak to jest nie do zniesienia. Niestety to nie jest typ, który będzie się rozpływał nad ciężarną (jeśli jest wszystko ok) bo to przecież "nie choroba" ;) Ogólnie jest kochany i opiekuńczy, ale ostatnio odreagowuje chyba śmierć mamy (zmarła pod koniec kwietnia), a mnie to jakoś nie ruszyło bo nie pałałyśmy do siebie miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy przynajmniej chodzicie a spacery, a ja tylko leze bo nie mam sily nawet na spacer wyjsc. xxxxx troszke sie boje ze nie dojade calo do lekarza, bo mam ponad 50 km a nudnosci podczas podrozy mi sie nasilaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski a boli Was czasami lekko brzuch jak na okres? Mnie dzis tak pobolewa. Pamietam jak z cora mnie tak bolal kilka tygodni to gin kazal brac nospe... Ale jakos mam stracha ja wziac bez konsultacji z ginem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×