Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Czy mnie również może ktoś "aktywować" do nowego forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo, ja nadal nie mam dostępu do nowego forum a wysłałam zgłoszenie, dostałąm maila od administratora, że musi mnie zaakceptować ale do tej pory nie zaakceptowałąś mnie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rany, dziewczyny...z tym nowym forum też mam przeboje:/ Znów nie mogę się zalogować, bo wyskakuje mi nieprawidłowy adres strony:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie i na szczęście wszystko dobrze :-) Niby nie miałam podstaw, żeby się martwić, ale poczułam wielką ulgę jak już zobaczyłam bijące serducho. Wszystko wskazuje na to, że będzie chłopiec, pięknie wystawiał klejnoty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie do tej pory zarejestrowane osoby są przeze mnie zaakceptowane :) noname, grace, iwka.a, xsylwia - nie czekajcie na żadne maile tylko się logujcie :) xxxxxxxxx Mniamniej: teraz to nawet ja mam błąd tamtego forum. ja to myślę, że jest przeciążenie ;) Tyyyle nas jest. Pamiętam, że już nam się tak zdarzało na grudniówkach. Trzeba poczekać aż "się naprawi". No zawsze mamy kafe, żeby podzielić się jakąś ogólną informacją. Tam jest prywatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka musisz coś zrobić z tym forum, może masz tam jakąś blokadę, ze nie zawsze można wejsc na tą stronę. Wczoraj mi się udało, dziś niestety już nie. Zobacze jeszcze wieczorem, ale strasznie wkurzające to jest. Inne fora normalnie mi się otwierają z komunikatem że nie należe do forum - z tym naszym jest tak ze nie mozna otworzyć strony... Why??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, znowu długo mnie nie było....och... widzę, że będzie nowe forum, ale mi pokazuje ze nie można wyswietlic tej strony a probowalam tez recznie i nic z tego i ogólnie nie działa. czy ktoś mi może powiedzieć jak to zrobić by było dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi z komorki nie laduje nowego forum. z laptopa dziala. Dzis mam wizyte u ginekologa, polowkowe i mam mega stresa czy wszystko jest ok .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mam aktywnego konta, mail z kluczem aktywacyjnym dostałam ale mi nie działa a kafeteria to ostatnio chodzi że hej pół dnia czekam aż pojawi się wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! U mnie dzis szaro buro i ponuro tylko lezec lub spac:( sily na nic nie mam a kupa rzeczy do zrobienia :/ jeden plus tylko, ze w koncu [po ponad 3 tygodniach ]naprawia nam auto i bedzie mozna sie z domu ruszyc:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal nie mogę wejść na te nowe forum, a jak Innym Paniom idzie? rozumiem Wasz strach przed wizytami, też się boję a mam jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka86
Hej, jestem tu nowa i jak zapewne wiele dziewczyn tylko Was podczytywałam, ale do tej pory nie miałam odwagi się ujawnic. Jestem w 20 tc a termin mam na 17 października. Przykro mi, Ze uciekacie z tego forum, bo wiele ciekawych rzeczy się od Was dowiedziałam i wiele moich obaw rozwiałyście. Może pozwolicie mi dołączyc do Waszego nowego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecinianka_ 27
Tylko 32 wiadomości ode mnie? A chyba z 15 spłodziłam :-P spróbuje z nowym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Gabi__82. Pisze z komorki. Tez nie moge z komorki wejsc na nowe forum. Z laptopa tez mam problem a z kompa u rodzicow nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak narazie wszystko dziala na nowym forum, moze rzeczywiscie probujcie z innej przegladarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie mi dane do nowego forum;) Moj mail lorddarthvader@vp.pl Czesc dorotka , witamy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milakulus
Cześć wszystkim przyszłym mamom. Ja również od dłuższego czasu was czytałam, co sprawiało mi wielką przyjemność i nie ukrywam, że również korzystałam z wielu wskazówek zawartych w forum. Jestem w 22 tyg ciąży (pierwsza), i jeśli mnie przyjmiecie to chętnie bym dołączyła do nowego forum. Zarejestrowałam się już, mam nadzieję, że weźmiecie mnie do siebie. Pozdrawiam ps będzie okazja żeby zamiast tylko was czytać, włączyć się do rozmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja po wizycie. na 100% chlopak a najwazniejsze ze wszystko odpowiednie do tygodnia ciazy jestem szczesliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka321
Dorotka86 - ja również się nie ukazywałam, tylko "podczytywałam". Termin mam tak jak ty 17 październik. To moja 4 ciąża, ale jestem po przejściach i tak naprawdę nie mam dzidziusia w domu. Mam Aniołka - córeczkę która nagle zmarła w wieku 1,5 roczku, potem dwa poronienia, jedno z komplikacjami. Ciąża ta jest bardzo wyczekiwana, ale początki były trudne, szczególnie pod względem psychicznym. Teraz jak ruchu są regularne to wreszcie cieszę się ciążą. Prawdopodobnie ma być synek. Pozdrawiam forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyn ja dalej nie mogę zalogować się na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od samego poczatku nie moge wejsc na nowe forum :( wyskakuje komunikat, ze mam wypelnic pola z gwiazdka mimo iz sa wypelnione albo kod z obrazka i tak ciagle :( wyslalam email na skrzynke moze mnie ktos zarejestrowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem co za nowe forum i czego i gdzie szukac wiec ja tu zostaje :) zycze powodzenia dziewczynom przed badaniami polowkowymi. U mnie dzisi slonecznie wiec ide sie poopalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie moge tutaj wchodzic a na forum zupelbie nie moge zrobic nawet rejedtracji :( co sie dzieje? :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie moge tutaj wchodzic a na forum zupelbie nie moge zrobic nawet rejedtracji :( co sie dzieje? :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge pisac tu i na forum tez nie moge sie zarejestrowac. co sie dzieje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×