Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Ana86 - dziękuję za zdjęcia. Moja córka ma coś innego. Muszę uciekać bo mała marudzi a chce ją uspać. Będę później jak znajdę czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za mile slowa na temat Lilki;) tak dlugo na nia czekalismy, ze jest nasza mala ksiezniczka, ale raczej jej nie rozpieszczamy. W dodatku za kilka miesięcy chcemy sie postarac o drugiego maluszka, mam nadzieje,ze mniej problemów bedzie po drodze.. wwww Mimi- wyobrazam sobie Twoje przerazenie, to musialo byc straszne, dobrze, ze szybko zareagowalas. Nie wiem czy ja w takiej sytuacji bym nie spanikowala. Co do koncertu to mysle,ze szkoda rezygnowac. Wiem, ze dziecko jest najwazniejsze, ale musimy tez czasem pomyslec o sobie. Najwyzej poinstruuj meza, co zrobic gdyby jeszcze raz taka sytuacja miała miejsce. Chociaz mam nadzieje, ze wiecej do tego nie dojdzie. wwwww Ana- predzej czy pozniej doczekasz sie przespanych nocek;) tak jak my wszystkie ;) Radmon- troszke dziwne, ze nic nie nasiusial, chociaz moze akurat mial taki dzien.. U mnie tez raz pampers jest caly zsiusiany, a innym razem ledwo ledwo. My na spacerowke przerzucimy sie za jakies dwa tygodnie, na poczatku mala bedzie jezdzic w pozycji pol lezacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnetaG84- moja to Lilly. Moj m uparl sie na podwojne L w srodku. Wlasnie przegladnelam zdjecia. Twoja Lila sliczniutka :) zawsze taka elegancka dama. Moja to pewnie najchetniej biegalaby w pizamie caly dzien. Albo jeszcze chetniej na golasa :) xx xx xx Ana86- nie bylo mnie troche I przeoczylam ten Twoj basen. Zaraz sprobuje doczytac. Mam nadzieje ze sie podobalo ale po zdjeciu widac ze tak :) pozdrawiam dziewczyny i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalna ta pogoda, tęsknię za spacerkiem. Przedwczoraj Błażej fajnie zasnął w porze spaceru na 3 godziny ale wczoraj w ogóle nie chciał spać. Boję się co dzisiaj będzie. Nocki ostatnio mamy fajne. Pierwsze karmienie po 5 a potem śpi do 7.30. Przerażająca taka sytuacja z bezdechem, super że zachowałaś zimną krew. Michellinka jak badania, coś wiadomo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatiana co do podawania kaszy mmay to ja najpierw podawałam ją przez tydzień codziennie a teraz zaczęłam wprowadzać inne rzeczy i teraz różnie podaję. Jak zacznie jeść obiadki to będę do nich tą kasze manne dodawać. Póki co to moja je 2-3 łyżeczki a reszte pluje. U was też tak wyglądały początki karmienia łyżeczką? Tullippana podobało się i nam i jej, więc napewno będziemy częściej jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tullippanna- moja tylko do zdjec taka elegancka, w domu to tez najchetniej by na golaska lezala;) Ja tez chcialam dac Lilly, ale moi rodzice tak bardzo prosili zeby bylo "po polsku" ( bo mojej siostry maly ma na imie Ethan) , ze uległam i stanelo na Lila;) wwwww U nas tez fatalna pogoda, trzeci dzien pada, do tego wieje niemilosiernie. Na szczescie za niedlugo jedziemy na zakupy, wiec chociaz na chwile bedzie mozna wyrwac sie z domu. Co prawda to nie to samo co spacer, ale zawsze cos.. A tymczasem zmykam robic malej obiad, dzisiaj dynia z ziemniaczkiem;) fujjh nie wiem jak to moze dzieciom smakowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pogoda okropna. My z małą pakujemy się i jedziemy do mojej babci. Posiedzę do 14 dam jej obiadek i wrócimy do domku. W domu można samej oszaleć tym bardziej , że wszystko zrobione. Dokładnie przerażająca sytuacja z bezdechem. Moja kiedyś zadławiła się z kaszką i też byłam przerażona. Dopiero na drugi dzień doszłam do siebie. Milka pisałaś kiedyś , że wracasz szybciej do pracy ? Kiedy wracasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - współczuję... ja bym po takim wydarzeniu pewnie ryczała cały wieczór i małej nieodstępowała na krok. Dobrze ze byłaś w pobliżu. Ale koncert jedź. Wiesz, zawsze moze coś się wydarzyć, przecież nie bedziesz z dzieckiem zawsze dzien i noc. A maż napewno dobrze sie zajmie dzieckiem :) ---- Gabi ładnie zjadła zupkę :) widać że jej smakowała, a ugotować ją to chwila, więc na razie sama będę jej przygotowywać posiłki. ---- Aneta - bardzo fajne robisz zdjęcia :) widać że znasz sie na tym. A Lilka widać, że ma zadatki na modelkę :) Knw- ej... miałaś wziąć z huggiesa chusteczki... :) z nivea są strasznie suche, dużo idzie ich na wytarcie kupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1988Milka
Knw - wracam po wakacjach - trochę popsuło się u mnie w pracy i mi średnio śpieszno. Poza tym w wakacje można fantastycznie spędzić czas z dzieckiem i chciałabym maksymalnie to wykorzystać :) U nas też paskudna pogoda - od trzech dni wieje tak, że głowę urywa. Brakuje mi spacerów i po prostu "bycia" na dworku. Jaś siedział sobie w krzesełku do karmienia przy drzwiach balkonowych dzisiaj pół godziny i obserwował drzewa i drogę :) Taka namiastka spaceru. Był zafascynowany :) Kupiłam mu kubek niekapek Timmy'egom 4-7m - póki co traktuje go jak gryzak a jak zaciągnął się to zrobił wielkie zdziwione oczy. Kurcze nie toleruje mi zupełnie butli ostatnio. Muszę coś z tym zrobić bo szykuje nam się parę imprez i będę chciała go zostawić z moją mamą i teściową chociaż na parę godzina a bez umiejętnośc***icia z butli będzie słabiutko z tym... słabiutko. Może kubek niekapek pójdzie w grę - poćwiczymy :) Mimi - musiałaś najeść się strachu - niektórzy reagują na stresujące sytuacje właśnie unieruchomieniem - dobrze, że Ty jednak wiedziałaś jak się zachować. To z pewnością jednorazowy incydent. Lili cudowna - mała dama! Aneta - piękne zdjęcia :) Widać, że masz smykałkę :) Wysłałam na pocztę kilka zdjęć Jasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1988Milka
U nas w nocy od jakiegoś czasu 1-3 pobudki a zazwyczaj jednak dwie. Wczoraj Jaś usnął o 20 i wstał dzisiaj o 7 - były dwie pobudki - więc nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najadłam się strachu ale najważniejsze, że nie spanikowałam . •••••••••••••• Milka ale piękne zdjecia . Jasiu to już taki przystojniaczek ehhh i te oczka;) śliczny mam pytanko gdzie kupilas mu buciki? ●●●●●●●●●●● My na obiad też mamy dzisiaj dynie z ziemniaczkiem a na deser banan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1988Milka
Mimi - buty są z Mothercare - dziękujemy za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - Jaś ładny chłopczyk. Możesz napisać jakie masz krzesełko dla Jasia? Firma, model i czy jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1988Milka
Krzesełko to baby design pepe colors - model 01 Jestem zadowolona - jest stabilne, ma 3 poziomy regulowania oparcia dzięki czemu Jaś już teraz może sobie w nim siedzieć. Regulacja wysokości, kółeczka z tyłu, dwa blaty, pojemnik na zabawki, miękka wkładka - ja póki co widzę same plusy :) Zapłaciłam za nie 300 zł - to dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
Hej :)u nas nocki ostatnio super:) Kaja zasypia jak zwykle o 20 wstaje na mleko 4-5 (niedawno budziła sie po 3) i spi do 6-6.30. Zmieniły nam się też posiłki. 8 mleko hipp -150+3łyżki kaszki manny (niedługo bede dawac z obiadkiem 12-kaszka bobovity na mleku hipp 120/150 plus kilka łyżek, je na gęsto 15- obiadek 190-duży słoik niedługo zaczynam gotowac królik juz kupiony siedzi w zamrażalniku 17-deser z kleikiem ryżowym (30ml wody plus kleik na gęsto, pół słoika owoców) 20- 180/150 mleka hipp z snilackiem 4-5-120 hipp z snilackiem Ide jutro na depilacje woskiem , trzeba cos w koncu dla siebie zrobic. Mężowi zrobiłam awanture zeby troche lepiej sie starał bo mam dosc juz jego zachowan i tego ze wszystko palcem trzeba pokazac wziełam kluczyk i sobie pojechałam do miasta, kupiłam kurtke w reserved:P tzn taką czarną krótką skórke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
I ostatnio 74 robi sie jakby akurat a nawet zbyt dopasowane... Kaja ma 69-70cm(wierciła sie) i 7600g :) niektóre ubranka na 80 są juz dobre. Wszystko co sie w kroku zapina juz robi sie ciasnawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ma może ktoś puzzle piankowe na podłogę? opłaca sie to kupić? u nas koce przestają się sprawdzać mała się kręci, przekręca z pleców na brzuch i tak w koło i wszystko się roluje i zawsze ląduje na parkiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak fasolka miałam kupić ale nie było w Tesco. Jak nie będę zadowolona z Nivea to od razu zmienię. Najpierw muszę zużyć z pampersa. Moja właśnie ma drzemkę , mąż poszedł na siłownię. Do południa byłam u babci więc dzień troszkę zleciał. Pociesza mnie to , że weekend ma być fantastyczny temperatura 15 , 17 stopni :) Idzie coś zaplanować :) Czy Wy dynię kupujecie mrożoną ? Nigdy nie rozglądałam się za dynią ale może warto. Dodam do tego ziemniaka i mam obiadek na 2 dni. Fajnie , że piszecie co gotujecie i może faktycznie też tak będę robić. Moja dzisiaj zjadła resztę ziemniaczki ze szpinakiem. Na deser śliwki bo chce żeby zrobiła kupkę do tej pory nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw- ja kupuje dynie mrozona z hortexa. A co do obiadkow to polecam jeszcze marchewkę z pietruszka, cukinia i troszke piersi z indyka, nawet mi smakuje;) wwwww MamusiaAli- co prawda nie posiadam tych puzzli, ale kolezanka ma i sobie chwali wwwwww Przyszla mama- chyba wysoka dziewczynka bedzie z Twojej Kai, przynajmniej bedzie miala szanse na zostanie modelka, bo moja raczej wzrostem nie bedzie grzeszyc;) wwwww Dzisiaj kupilam stroj kapielowy dla siebie i dla Lili, wiec mozemy w kobcu wybrac sie na basen;) Czy ktoras z Was jest moze z Poznania i poleca ktorys basen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnetaG84 - dzięki za informację jutro pojadę na zakupy to kupię dynię mrożoną i zrobię jej z ziemniakiem. Drugi pomysł na zupkę fajny też zrobię będzie miała coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a kalafior albo brokuł dajcie do zupki ? Moja jeszcze nie jadła z czym najlepiej ugotować? Proszę o przepisy na zupki bo będę sama gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambitne jesteści z tym gotowaniem. Ja na razie na słoiczkach, idę na łatwiznę. Przeglądałam zdjęcia- Aneta fajne zdjęcia robisz i modelka śliczna. Milakulus-wciąż nie mogę się napatrzeć na Kubusia, dzięki tej fryzurce wygląda jakby był dużo starszy, ale rozmiar też ma spory bo widzę że nóżki z fotelika wystają:-) Pytanie do mam karmiących, jak Wasze piersi znoszą przesypianie nocy? Bo ja czasem budzę się przed Błażejem i tylko czekam kiedy on się obudzi i będę mogła go nakarmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw - ja mam też dynie mrożoną, ale akurat dostałam bardzo duze opakowanie od brata (pracuje w chłodni), akurat robili taką specjalnie dla dzieci, mrożone bez żadnych konserwantów. Niestetety sprzedają to na zachód więc nie wiem jak to jest w polskich mrożonkach.... Wiem od niego, że jak jakaś firma która produkuje jedzenie dla dzieci i od nich bierze warzywa czy owoce to wtedy inaczej jest to mrożone... A do zwyklych mieszanek warzywnych inaczej mrożą.... Jakosc jest wtedy oczywiscie niższa. Proponuje Ci jak masz oczywiscie czas i ochotę kupić kawałek dyni w warzywniaku, pokroić w kosteczkę i zamrozić w woreczku. Później do zupki dodać to chwila :) Dynia mrożona kostka gotuje się szybciej niz ziemniak :) baaaardzo szybko :) dzisiaj ugotowanie zupki zajęło mi 15 minut + 2 minuty obranie i pokrojenie ziemniaka i marchewki. Także na razie gotowanie dla dziecka to żaden wyczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1988Milka
Wodna u nas zdarzają się przerwy w nocnym karmieniu 5 h do czego moje piersi nie sa przyzwyczajone i sa jak kamienie - zdarza się ze mam az takie guzy pod pachami i mnie wszystko piecze i tez czekam jak Jas wstanie a wtedy czuje taaaaka ulgę... Zdarzało się ze parę razy laktator poszedł w ruch bo było ciężko ale zazwyczaj syn "obrabia" na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszałam od koleżanek że z tym kalafiorem lepiej poczekac bo wzdyma. Ja za jakis tydzien dodam do zupki cukinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze dopisać że kupiłam małej kubek niekapek z tommy tippe (ten sam co ty Milka). Pije z niego jak trafi ustnikiem do buzi :) cześciej gryzie ustnik niż pije. Nalewam wody i troche wypije troche się tym kubkiem pobawi. Ostatnio jak zabrałam go bo chcialam ją przewinać to na mne nakrzyczała.... hehe :) Też już złoże krzesełko do karmienia. Tzn. mężowi dam się wykazać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kalafior gotuje razem z brokulem i tak podaje malej, do tej pory nie miala problemow z brzuszkiem, ale wiadomo, ze kazde dziecko inaczej reaguje. wwwww Lila wlasnie zasnela, wiec mam wolne ;) maz zaraz do pracy idzie, wiec chyba nadrobie zaleglosci w serialach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×