Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

witam was dziewczynki :) zmienilam lekarza, bylam wlasnie u niego, nie mam blizniakow, wogole lekarz sie dziwil ze taki pomysl byl, po krwaiaku brawie nie ma sladu, dostalam nawet zdjecie dzidizusia, i sie okazalo ze to juz 10 tydzien a nie 8 jak wmawial mi ten ... poprzedni lekarz. i prawie 3 cm. kosci szczeki sie tworza i widac wyraznie raczke. wogole sie zrazilam do lekarzy niemcow i tylko swoich polskich bede wybierac. mnie juz wymioty nie mecza, rano tylko troche niedobrze ale pozatym to sie ciesze ze wszytsko dobrze jest. czarna kawka :) po porzadnym usg zawsze dobry humor :) J.U.L.I.T.A ja maialam ostatnia miesiaczke 3 .01 i wychodzi mi teraz 10 tydzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki8. Wpadłam życzyć udanego dnia :). Ja za chwilę dam jeść małemu, i muszę go do babci wywieźć bo do pracy idę na 2 zmianę :). Samochód trzeba odśnieżyć :(. Mój tata idzie za chwilę na zakupy i wysłałam go przy okazji do ośrodka by odebrała wyniki moich badań. Ciekawe czy mu wydadzą :). Też miałam zlecane na cytomegalie i tokso.... Aż ciekawa jestem co wyszło. Jak nie wydadzą to jutro sama będę musiała się po nie pofatygować :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka dobrze ze jeses zadowolona ze zmiany lekarza. Xxxxxxxxx A ja siedze w pracy i jem ciacho i kawe pije . Tylko ten katar mnie meczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Oj ale napłodziłyście stron :/ Ja właśnie tak wiele mam czasu na pisanie, że ostatnio byłam na stronie 30 coś. Postanowiłam się przypomnieć bo byłam dziś na pierwszym USG. Mam dokładnie 8 tyg i 3 dni ciąży. Serducho bije jak szalone, płód jest tam gdzie ma być. Teraz ma około 3-3,5cm. No i usłyszałam od ginekologa najważniejsze zdanie jakie mogłam usłyszeć na tę chwilę czyli "nie widać żadnego zagrożenia poronieniem" :D Byłam tego pewna, no ale zawsze to dobrze usłyszeć od lekarza co nie ;) Przyznam szczerze, że nie doczytam chyba tych 40 stron, także jakbyście mogły w żołnierskich słowach streścić co u której słychać to będzie fajnie :) Mam nadzieję, że nie mamy żadnych niemiłych wieści i nasza tabelka jedynie się powiększa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki...możecie mi powiedzieć do którego tyg.robi się to obowiązkowe usg by wykluczyć choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoula
Witam Październikowe mamy:) Czytam i zazdroszcze ze macie już pewność...u mnie 7tc5 i niestety tydzień temu nie widać było jeszcze zarodka ani serducha..jutro kolejne usg...trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam zielonego pojęcia w którym tyg takie usg. Mam już wyniki badań w ece. Tylko 3 wskaźniki mam podwyższone ale takie co nie rzutują na stan mojego zdrowia. cytomagawirusa i jego przeciwciał u mnie brak. To samo z toksoplazmozą :). Teraz to muszę tylko uważać by nie załapać :). I cieszę się z tego bardzo, bo gdyby cokolwiek było nie tak to już bym dziś do lekarki leciała a tak to do 28 mogę spokojnie siedzieć na dupie i się nie przejmować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoula trzymam kciukasy :). I nie martw się na zapas bo to nic nie daje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gosienka
11-14 tc, tzw usg genetyczne mierzy sie m.in przeziernosc, mozna tez zrobic test papp-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula28
Czesc Dziewczyny. Malika27: Mi lekarz wykryl na usg w 8 tyg, krwiak mial ok 4 cm. Ja nie lezalam, nie dostalam tez zadnych lekow. Ginekolog powiedzial ze jak ciaza jest silna to sie utrzyma a jak nie to nic sie nie da zrobic... Kazal mi trzymac kciuki i pic wode:) w 10 tyg baby mialo 3 cm, a krwiak 1 cm, a w 12 zostalo juz tylko 4 mm krwiaka. Wiec za chwile nie powinno go byc wogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ja kolejny dzien leze w lozku z tym zatruciem moze troszke lepiej dzisiaj ale szalu nie ma ten zoladek mnie caly czas pobolewa.Dobrze ze mnie glowa przeszla bo wczoraj to byla tragedia.Dzisiaj zaczynam 10 tc.Maz wlasnie pojechal mi po wyniki badan mam nadzieje ze normy bede miala obok podane ale sie denerwuje czy dobrze mi powychodzily.Tez juz sie denerwuje tym usg miedzy 12-14 tc na wady genetyczne ja to jestem panikara straszna.Ale przede mna jeszcze wizyta u gina z tymi badaniami i dopiero pozniej usg mysle ze dopiero po swietach mnie umowi.Trzymajcie sie cieplo bede zagladac.A chyba przez to zatrucie stracilam apetyt jak wczesniej moglabym zjesc konia z kopytami tak teraz ledwo bulke z maslem zjem ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka czy Ty może się wybierasz na usg genetyczne? Bo ja słyszałam, że na Borowskiej na Klinikach jest super, tylko po pierwsze kosztuje ok 400zł z badaniami krwi a na dodatek ciężko się dodzwonić co akurat wiem bo próbuję od rana ;) dziewczyny, ogólnie, czy któreś z Was będą robiły takie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongomery chyba nie bo szczerze czy cos to zmieni? Troszke podchodze do tego coma byc to bedzie ? Kurcze a moze zle o tm mysle . Sama nie wiem . Na Borowskiej jest ogolnie dobra nowa klinika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede robic genetyczne po 30 marca...moze juz bedzie widac kto tam sobie siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozmawialam o tym USG jak bylam z synkiem w ciazy . I powiedzial ze proponuje badanie genetyczne kobieta po 35 roku zycia . Albo jak w rodzinie sa obciazenia genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula28
Ja tez robie, mam na 25 marca. W pierwszej ciazy z synkiem nie robilam, ale teraz sie zdecydowalam, bo mialam sporo problemow i w koncu chce miec pewnosc ze jest wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam wskazań, wszyscy zdrowi ale tak się zastanawiam, chcę wiedzieć czy wszystko jest w porządku a na takim usg widać wszystko, każdą kosteczkę i organy wewnętrzne maleństwa...Sama nie wiem...Jak mi się uda zapisać to zrobię, mam też nadzieję, że dowiem się wtedy czy będzie chłopiec czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem wam tylko , nie stresujcie sie jak w badaniach krwi są podniesione/obniżone parametry. ja sie stresowałam bo ze 4 były nie w normie podanej obok a gin mi powiedział że dla kobiet w ciąży są inne zakresy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny , powiedzcie mi co to za badania , mam takie skroty(VDRL) (HBsAG) a musze je wykonac razem krwia i nie mam pojecia na co to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przeszczesliwa! Krwiaka nie ma zniknal. Wszystko ok serduszko bije. Dzidzia sie rozwija. Wg. Usg 7 tyg. i 4 dni a wg. @ 7tyg. i 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×