Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

RubyDragon - coś pechowy dzień dzisiaj, ale na pewno to nic groźnego. A ja właśnie tez przed chwilką pisałam o zatwardzeniu, bo mnie cholerstwo dopadło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace moze to nie hemoroidy ja po zatwardzeniach, jak sie utzrymuja ,tez mam bole, jedyny sposob to dokladnie umyc i pokremowac czyms naturalnym i tlustym - jak reka odjal, oczywiscie o ile to nie hemoroidy ;/ Jedyne co mnie pociesza to to ze jutro juz piatek i mam pierwszy weekend od kilku tygodni naprawde wolny!!;) nawet meza nie bedzie nic tylko sie byczyc;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hemoroidy powstaja od zaparc i zatrwardzenia niestety a nie koniecznie moga sie pokazac wczesniej niz przed porodem niestety ja tez mam i do milego to nie nalezy niestety.Jestem tylko ciekawa co mozna brac w ciazy na te hemoroidy .Grace jeszcze pytanie do ciebie bo widze ze w temacie jstes a nie wiesz jak to jest z ta cytomegawirusem jakie sa normy bo ja czytam i czytam i glupia jestem jutro drugi wynik od ieram i chialabym sprawdzic czy ok jest.Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu na temat cytocostam nie wiem nic, dlatego też nic nie pisałam wcześniej. RubyDragon posmaruje w takim razie kremem mam nadzieję że pomoże i że to tylko podraznienie. Ach te skutki uboczne ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka tylko my kobiety wiemy ile strachu i bolu musimy doswiadczyc. Nawet wizyta w toalecie jest wyzwaniem. Zycze aby wszystko bylo dobrze. Skoro pechezyk zoltkowy byl to musi byc. Trzymam kciuki. Na zapar ia dziewczyny len pijcie. Naprwade pomaga. Ja pije na czczo lyze zke lnu zaparzonego goraca woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelam 9 tyd. I od wczoraj te moje mdlosci jakos wzrosly. Bardzo zle sie czuje wieczorem. Rano normalnie moge funkcjonowac. Za tydzien wraca .oj maz mam nadzieje czuc sie troche lepiej bo po paru dniach bedzie chcial uckekac od jeczacej wiecznie zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika ja też mam mdłości wieczorne . xxxxxxxxxxxxxxxx calineczka głowa do góry musi być dobrze . ja jak miałam puste jajo to pęcherzyk nic a nic nie rosnął i objawy ciążowe zanikły z dnia na dzień cycki przestały boleć itp. xxxxxxxxxxxxxxxx no name ja tej nocy miałam okropny sen śniło sie mi że zaczęłam bardzo krwawić . masakra . :( xxxxxxxxxxxxxxxxx grace ja w każdej ciaży miałam problemy z hemoroidami od 4 tygodnia od razu . a teraz nic a nic tylko jem bardziej rossą dnie i wiecej warzyw to moze to pomaga . xxxxxxxxxxxxxxxxxxx zle sie czuje brzuch mnie boli trzustka i plecy . pójde dzisiaj do apteki po no spe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny... Wyspane? Moj smyk dal dzis popalic a teraz spi ;-) Co do wieczornych mdlosci hmmm wiem cos o tym. Az za dobrze to znam :-P A sny chyba przez ta burze hormonow mamy takie paskudne.... Marzy mi sie dzien spania chyba musze malego wydelegowac do babci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki za wasze maluchy. Będzie dobrze :) Grunt to pozytywne nastawienie. Zazdroszę wam tych wyników z tsh ja jak się dowiedziałam o ciąży w 5 tygodniu to miałam 11 !!! załamałam się. Od razu wizyta u endo i podniosła mi dawki leku teraz mam na 27 wizytę mam nadzieję że spadło. A tyle się naczytałam o poronieniach przez te dziadostwo no ale Endo i gin powiedzieli że będzie dobrze to tego się trzymam. W pierwszej ciąży miałam tsh w górnej granicy normy i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane wczoraj długo nie mogłam usnąć cały czas analizowałam od owulacji w styczniu do zapłodnienia a naczytałam się różnych opinii nie wiem może ja się pomyliłam w obliczeniach opiszę wam jak u mnie było może wy mi pomożecie zrozumieć a więc tak test owulacyjny miałam 24 stycz wieczorem pozytywny w tym dniu niebyło przytulanek dnia 25 styc były ale po południu o 12 oraz 26 stycz tez popołudniu o 13 ma mój rozum to wygląda ze jajeczko zostało zapłodnione w 26 dniu popołudniu po zapłodnieniu nie wiem ile trwa dokładnie wedrówka jaja do macicy ale gdzieś 6 dni mysłę ze się jajo zagnieździło gdzies 1 albo 2 luty a nato wygląda ze do wczoraj zarodek ma 41 dni a to jest 5tyg i 1 dien od zapłodnienia. pomózcie mi zrozumieć tz ze w 5 tyg i 1 było na usg widać w jaju kuleczkę przypominającą fasolke czy ciałko żółte się może jeszcze pokazać do następnego tygodnia do czwartku bo tak mam na karcie wizyte 21 marz bardzo proszę o pomoc nonstop mysłę czy się pokaze czy nie jestem w ciągłym stresie a lzy same cisną się do oczu z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka1983
Witajcie dziewczynki ;) Byłam ti u Was jakis czas temu bo spodziewałam sie dwoch kreeczek , jednak niestety przyszła @ Byłam u lekarza , zrobiłam badania i biore Bromegron iiiiiiiiiiiiiiiii JESTEM W CIĄZY :))))))))))))))))))))) Dzis wyszły dwie kreseczki :))))))))))))))))))) Jestem taka szczesliwa :)))))))))))) Chciałam tylko Wam powiedzieć, bo wiem że kilka z Was zyczylo mi dobrze i podtrzymywało na duchu :* Miłego dnia kochane ;) Ja mam termin w grudniu, tak mi wychodzi , ale zobaczymy co pwoe lekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka gratulacje . Calineczko ja ci nie pomoge jesli chodzi o obliczenia ktory tydzien itp. Ale sercem jestem z Toba i musi byc dobrze . A jakies leki dostalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pół nocy nie mogłam spać, martwiłam się, budziłam itd. Postanowiłam dzisiaj pójść do lekarza, mojego olewam, zapisałam się na 18.20 bo się martwię i nie mogę doczekać usg. Mam wyniki badań, które mnie martwią, których nie rozumiem, skończył mi się Duphaston i nie wiem czy muszę brać dalej a wizytę dopiero za tydzień dlatego tak postanowiłam, trzymajcie kciuki, bardzo się denerwuję...Życzę Wam miłego, spokojnego dnia i dużo pozytywnej energii. Muszę się przyznać, że zaczęłam brać Prenatal Complex i jest to dla mnie wybawienie, witaminy plus składniki na mdłości (imibr, olejek miętowy). Biorę rano do śniadania i świetnie się czuję, polecam ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka, witaj :) Ja Cię pamiętam, z 2 str i dalszych forum, miałam nadzieję z Tobą dotrwać do 9 mies.... ;) Cieszę się ogromnie, że się i Tobie tak szybko udało:) A ciekawe, co u założycielki tematu, kushion, raz szukałam jej na tematach o in vitro ale nie znalazłam niestety. Pozdrawiam, trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka1983
Witaj Laura :************ Ja Ciebie tez pamietam oczywiście ;) Dziekuje , ciesze sie baaaaaaaardzo :) a co u Ciebie ? w wolnej chwili poczytam forum, ale tyle tego jest ze szok ;) Sciskam Cie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na razie ok, zaczęłam 12 tc, widziałam juz moja małą istotkę w 9tc, jak ruszała się podczas USG, w środę znowu idę do lekarza zobaczyć co i jak ;) Ale powiem Ci, ze lęk mnie nie opuszcza... Niedługo wraca mąż po dłuższej nieobecności, to może nie będę tyle myśleć o tym, co to się nie może stać :) Trochę brzuch mi się już powiększył, nie mówiłam prawie nikomu o ciąży i teraz chyba już poczekam, aż sami zapytają :D Będziesz na temacie listopadówek? Czy "łapiesz" się do nas, na koniec października? Gratulacje :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka ja na rozwoj ciazy dostalam acard . Mongomery no pewnie dobrze zrobilas ze idziesz do lekarza ja slyszalam ze dupaston i luteiny nie wolno odstawic z dnia na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka niestety nie pomogę :( jedyne co wiem to 21 jeden dni od zapłodnienia powinno pojawić się serducho, ja byłam u lekarza dokładnie 20 dni od przytulanek. To było tylko sam pęcherzyk widać. pierwszej ciąży jakoś 24 dni po byłam i serce biło. Madziulka najważniejsze że są dwie kreseczki :) Trzymam kciuki aby tym razem się udało :) Laura znam się z kushion z innego forum. Mamy synków w tym samym wieku. U niej wszystko ok :) Silna z niej kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka ja @ miałam 10 a owu i przytulanie 26 i 27 jak byłam na usg 28 lutego nie było widać serduszka a teraz 11 już było. 6 lutego robiłam pierwszą betę i wyszła mi 104 Myślę, że powinnaś trochę jeszcze poczekać a jesteś pewna ze zaszłaś 26 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słonka. Czytałam Was wczoraj ale ochoty pisać to nie miałam. Zatkało mnie. Calineczko nawet nie wiem co napisać. Nie znam się na tym nic a nic. Wiem tylko, że warto poczekać i znów usg zrobić bo czasem dzieją się rzeczy których nasz rozum i pojmowanie świata nie ogarnia. Nie wiem jak Ty ale ja bym się nie dała wyłyżeczkować. Organizm kobiety jest tak skonstruowany, że sam sobie z tym poradzi. Przez wieki sobie w każdym razie radził. Kumpela miała podobną sytuację i bardzo się martwiła a potem okazało się, że ciąża jest i teraz ma zdrowego 4 letniego syna. Jak miałam usg w 5 tygodniu to tylko pęcherzyk widziałam. Nic poza tym. I to mi wystarczyło. będę mama dzięki za rozpiskę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he. Nie ma mojego posta. Wysyłam tego by zobaczyć czy i tego pożre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to go nie pożarło. Nic nie rozumiem. Był przez pół godziny a teraz go nie ma :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu mam plamienia. Nie wiem o jest grane. W srode bylo ok.Leze i normalnie wymiekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się dlaczego wykasowali tego posta. Nie było w nim nic obraźliwego przecież. będę mamą dzięki za wyjaśnienie skrótów. Calineczko post którego pożarło był w sumie skierowany do Ciebie. W skrócie: Nie śpiesz się za bardzo z podjęciem decyzji. Trzeba być dobrej myśli, bo nie wszystko jesteśmy w stanie objąć rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrfi Twoj post zniknol z tej strony a jest na poprzedniej . :-) Xxxxxxxxxx A ja wlasnie kupilam sobie jedzonko do 18 godz. Jablko pomarancz , kefir , chleb zytni. I paskudna cole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tak jestem pewna ze albo 25 sty albo 26 bo tylko wtedy miałam przytulanki znalazłam jeszcze jednego lekarza polskiego gin w Niemczech dzwoniłam 20 minut temu i jak rozmawiałam z pielęgniarką wytłumaczyłam jej co i jak ale dopiero mogę tam pojechać 25 marz bo od poniedziałku mają urlop a to jest 10 dni czekania ale mówiła mi ze rano mam zadzwonić w pon a popołudniu będę mieć wizytę prywatnie. ale dała mi trochę nadziei że będzie bobrze gdyż nie zawsze widać bicie serduszka w 6 tyg od zapłodnienia i ze oni niedawno mieli dziewczynę ze do 8 tyg od @ nie bilo serduszko a po 5 dniach już widać było tak samo mówiła żebym niepodjeła szybko decyzji tylko poczekała do 9 tyg od ostatniej miesiączki mam cichą nadzieję ze będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tragiczna zima. Drogi od rana zawiewa. Do wieczora bedziemy odcieci od swiata. A ze weekend to tych drog nikt do poniedzialku nie odsniezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka u mnie tez zima pelna geba ;( Ja na szczescie przestalam plamic byl to krotki epizod ( moze przemeczenie i stress) i chwilowo jest ok zobaczymy potem moj gin mowi ze tak bywa;) Za to calutki dzien mam mdlosci a rano w pracy myslalam ze komputer opawiuje , na szczescie cieplutka slodziutka herbatka z cytrynka pomogla teraz juz jest lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×