Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość Aasiula28
Ja smigam w jeansach ciazowych chyba od 13 tyg:) moje spodnie mine cisnely I stwierdzilam ze nie ma co sie meczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmZoom - masz rację, najważniejszy jest personel. Np. szptal na gdańskiej Zaspie nie jest zbyt nowoczesny, wręcz bym powiedziała dość obskurny, ale poród tam jest fantastyczny ze względu na położne i lekarzy. Nawet dają gaz rozweselający i co chwilę zaglądają - to są opisy moich koleżanek, które tam rodziły. Co do porodu rodzinnego - mój musi byc obowiązkowo, A jak ucieknie to go w tych skurczach osobiście przyprowadzę:P a wiecie, że w niektórych szpitalach każą na to płacić? gosieńka82 - mnie pewnie tez czekaja bóle krzyzowe, bo miała je moja mama i siostra, a podobno to najgorszy ból na świecie. Większy niż sam poród. Także współczuję nam obu na przyszłość:( mniamniek - ja mam z rana najmniejszy brzuch, a w ciągu dnia się powiększa;) jutro mam badanie genetyczne na 9:00 więc standardowo proszę o kciuki! bardzo się boję, ale chyba raczej takiego przykrego doświadczenia jakie miała będe mamą 2013. Dopiero po tym USG uwierzę, że już na pewno do końca będzie dobrze. To będzie 12t4d, mam nadzieję, że bobo będzie odpowiednio duże do badania, bo ostatnio jak byłam w 9t4d to miało tylko 2,5 cm, a przecież genetyczne robi się od 4,5 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie moge spac... Na tym dzisiejsxym usg wyszlo ze mam torbiel na jajniku ale nie powiedzial jak duza. Pytanie tylko czy isc w miare szybko na wizyte do gina prowadzacego czy jak...sama ja widzialam na ekrNie wiec jakas malenka to ona ni jest a 11.03 mialam sprawdzan jajniki i nie bylo zadnej torbieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się torbielą, ja mam już od minimum dwóch lat na lewym jajniku ok 4-5 cm lekarz mi mówił że dla torbieli ciąża to jak lekarstwo :) Jeśli to zwykła to się wchłonie a jak taka co ja mam tzw endometrialna to niestety do usunięcia, pierwszą ciążę przechodziłam z tym świństwem i było ok :) XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace na pewno dzidzius juz duzy. Ja bylam w 12 tyg 2 dniu i mial 58 mm. Wiec twoj teraz pewnie ponad 6 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie zadowolona jestem po wizytach . luteinę mam w tej chwili brac tylko 2 razy po 1 . żelazo dostałam i Acard nadal mam brać. grace moj maluszek w 11t5d miał 5,55cm . xxxxxxxxxx Asiulka coś wiem na temat bóli krzyżowych masakra . rodziłam bez znieczulenia a z bólu chodziłam po ścianach . teraz zastanawiała bym sie nad porodem w wodzie . xxxxxxxxxxxxxxxx grace i gigi nie widzę żebym przytyła a spodnie tez muszę czasami odpiąć jak jadę autem albo długo siedzę . xxxxxxxxxxxxxxxx Emka jak dla mnie do szukania wózka jest jeszcze dużo czasu . ja wózek dla synka kupiłam po porodzie dopiero . xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx grace daj znac po wizycie trzymam kciuki . xxxxxxxxxx Anilorak może idz do swojego lekarza w sprawie tej torbieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie jak u was jest z jedzeniem ja od paru dni wogóle nie mam apetytu na nic . teraz na śniadanie zjadłam tylko jedna parówkę kubek kakao i koniec nic wiecej juz nie wcisnę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na śniadanie właśnie piję kawę Inkę i podjadłam do tego 3 biszkopty. Jak patrzę na wędlinę to mnie mdli. Wczoraj na kolację zjadłam serek Danio i małą kromkę. Czyli nabiał, nabiał i jeszcze raz nabiał tylko mi wchodzi. Mam raz na jakiś czas, że jem co chwilę ale to nie zgłodu tylko mam na coś zajawkę po prostu. Trzy dni temu, przez pół dnia zjadłam pół bochenka chleba z pasztetową i ogórkiem kiszonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam ten sam problem z jedzeniem...kanapki mi wchodza ale tylko z ogórkiem i pomidorem...czyli na mokro :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Ciesze sie ze u Was ok, poza małymi niedogodnosciami. Mnie bardzo boli kregoslup ale jak poleze chwile to przechodzi, mam nadzieje ze to tak ma byc i poprostu od za dlugiego chodzenia w pracy tak sie dzieje a rozciagajaca macica poteguje. Brzuszek mi w koncu troszke widac:) Przede mna 4 dni w pracy :( nie wiem jak dam rade, pracuje w restauracji po 12,13h....niestety jeszcze troche musze sie pomeczyc...jestem na etapie zmiany pracy :) 3mam kciuki za wizyty. ja przetrwam mam nadzieje te 4 dni , szybciej zleca jak bede zajeta i we wtorek do lekarza:) stresuje sie co niemiara.... sni mi sie w nocy az...glupie sny jakies:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:)Dziekuje za slowa otuchy mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok mam dopiero na 18:30 tez pozno.Juz nie pamietam kiedy tak sie denerwowalam macie racje za duzo tez sie czyta w tym necie i czlowiek glupieje z tego wszytskiego.Ja tez mam dziwne sny jakies glupoty mi sie snia ale realne bardzo jak nigdy.Czuje sie nawet nawet brzuszek mnie troche pobolewa ale to bardziej z nerwow niz ciazowo.Ja tez apetyt mam ostatnio kiepski jem bo jem bo jak nie zjem to mi strasznie niedobrze a wczesniej to jadlam bardzo duzo a teraz jak reka odjol na co nie spojrze to mi nie pasuje jedyne co to slodycze na to zawsze mam ochote:)Milego i trzymac kciuki poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak z Duomoxem w ciazy? Bo wyladowalam na chirurgii szczekowej od 02:00 bolala osemka i wypisali mi duomox wlasnie z tym ze mam zapytac gina czy mozna a on dopiero od 16 przyjmuje a tel nie posiada dla pacjentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak mi sie wydaje ze duomox jest bardzo silnym antybiotykiem i chyba nie bardzo go mozna w ciazy brac jeden z silniejszych nie wiem chyba ze cos sie zmienilo teraz najlepiej jakbys skonsultowala to z twoim ginem najpewniej by bylo.Duzo zdrowka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś z Was bierze witaminy Prenatal classic? ja od 3 dni mam zielony luźny stolec i nie wiem czy to od tego? czy powinnam skonsultować się z lekarzem czy to nic takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... Przed chwila dzwonil przyjaciel moj i mojego m i dowiedzieli sie dzis z zona ze stracili ciaze.... Znowu wyje jak glupia. Czemu wszystko wokol to jeden wielki powod do lez....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje takich dobrych wieści dla wszystkich mam po wizytach :) Ja musze na genetyczne poczekać, dopiero wizyta w poniedziałek i to na 21 :( ale mam dobre myśli. XXXXX U mnie już też fajnie brzuszek widać oczywiście największy to jest wieczorem :) Ja jeszcze w ogóle sie nie rozglądałam za żadnymi rzeczami dla maluszka chociaż możliwe że jak w poniedziałek dowiem się że jest wszystko dobrze to może na coś maleńkiego się skusze :) XXXXX Mdłości i wymioty jeszcze mnie męczą, chociaż zauważyłam że teraz bardziej jak zjem coś słodkiego mnie bierze więc od wczoraj 0 słodyczy :) Dzisiaj mamy już 12t7d ciekawe jakiej wielkości ma już moje maleństwo :D Czasami mam wrażenie że już coś czuje w środku ale to pewnie tylko złudzenia bo to moja pierwsza ciąża więc za wcześnie jeszcze na jakiekolwiek ruchy :) XXXXX Pozdrawiam was wszystkie i ogłaszam ZERO czytania artykułów z niedobrymi wiadomościami dot. ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maluszek w 11,6 dnu mial 5,1cm. Malawronka u nas 1 dzien roznicy, twoj maluszek jest troche wiekszy. A NT mamy takie samo 1.3.Ja bede miala jeszcze usg prenatalne za tydzien. Mam nadzieje ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o rodzenie to pierwsze dziecko syna urodzilam przez cc. A corke po 13 latach rodzilam sama. Dosyc szybko poszlo bo wody odeszly mi ok.15 a ok. 20 zaczely sie doliero bole i za trzy godzinki Julcia byla z nami. Cc. to komfortowe rodzenie bo nic nie boli. Dluzej dochodzi sie do siebie. Po naturalnym jest latwiej ale boli strasznie. Nawet nie chce myslec. Trzy razy siedzialam w wannie co dawalo duza ulge. Najlepszy byl sam porod bo wtedy juz nic mnie nie bolalo. Parcie znieczulalo bole calkowicie. Nie wyobrazam sobie dziewczyn ktore rodza po kilkanascie godzin. Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 12 tc. Jutro malawronka 12 tc. to u ciebie powinien 12 tydzien byc w niedziele jak dobrze licze. Ostatnia @ mialam w piatek i od piatku do piatku licze tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
hej dziewczyny :) Ja tez na NFZ mam wszystkie badania i dziwi mnie fakt ze co miasto to inaczej przeciez przepisy NFZ sa na caly kraj????Dlaczego ja nie place za tokso i jao ciezana zapisuje sie do ginekologa na juz? Nie kumam Genetyczne mam 24 i juz sie doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
sorka pomylilam wątek :) Hej co tam slychac? Juz wszyskie po genetycznych? Ja do 24 mam czekanie i zaczynam sie stresowac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po usg :) wyniki badan mam bardzo dobre, ale co najwazniejsze KRWIAK SIE WCHLONAL, wiec teraz ciąża pelna para :D! bobo ma 78mm, zaczynam dzisiaj 15 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak tak sobie przypominamy ile już za nami to ja mam dziś 12tyg.5dni :) Po ostatnim badaniu, które było w 11tyg.2dniu Maluch miał 45mm. xxx Kasiula przecież Tobie nie wolno tyle pracować. To jest niezgodne z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak moje też raczej z tych mniejszych :) Ale tutaj to akurat niema się co przejmować bo w pierwszej ciąży w pewnym momencie na usg wyszło, że syn jest o jakieś 2 tyg. za mały w stosunku do wieku a później wyszło 4 kilo masy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka u mnie za to w pierszej rosl slicznie i urodzil sie tez spory 3450 54cm i od razu widac bylo ze chlopak bo klate mial potezna tylko 1 cm roznicy z obwodem glowki...a teraz caly czas cos jak nie pustym jajem straszyli to poronieniem teraz torbiel i ciagle slysze ze za male...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Z tego co wiem to Duomox jest bezpieczny w ciazy... Ale trzeba skonsultowac z ginem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bardzo za odpowiedz czejam na ta 16ta jak na zbawienie bo mam wrazenie ze zwarjuje z tym zebem. Pol czaszki mnie boli szyja oko i wogole... Ani zjesc ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×