Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Hej Melduje się i ja:-D U nas wszystko dobrze.Maja ładnie kopie i rośnie jak na drożdżach. Czytam was na bieżąco ale nie mam zbytnio czasu pisać bo moja druga córcia zaczęła raczkować więc jest jej wszędzie pełno. Jeśli chodzi o kolke z prawej strony to mi w szpitalu powiedzieli że to normalne jak byłam w pierwszej ciąży. Starałam się nie myśleć źle tylko powtarzałam sobie że tak ma być i już. Teraz druga ciąża to mniej więcej się wie co i jak ale każda ciąża inna Nad stawianiem się brzucha nigdy się nie zastanawiałam bo nie wiem kiedy jest niby twardy a kiedy nie. Niestety. 🌼 Mała wronka a dzidziuś zrobił ci tą niespodziankę i zaciskał nóżki na usg? Czy jednak znasz płeć? 🌼 Ciekawe co u bliźniaków Moniqell Odezwij się jak czytasz:-* Idę nyny bo zaraz pewnie mój bąbel wstanie na mleko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamagdalena
NICK....................WIEK..........MIEJSCE........... .TER MIN.. . ... ...PŁEĆ milakulus................28.........śląskie........... .....30.09............chłopczyk Daria82.................31...........łódzkie.......... ....08.10............dziewczynka malbikk...................27........UK/Gorzów.........0 9.10... ........chłopiec karolcia22...............22........Szczecin............1 2.10............dziewczynka malinka321.............26........pomorskie..........17.1 0....... ....chłopiec dorotka86...............27.........śląskie............ ....17. 10..........dziewczynka Marabell..................27.........malopolskie........ 17.10.............chlopiec Krakowianka_jedna....30.......Kraków................18. 10.............dziewczynka Anula11111............28.........W-wa..................2 1.10.. ... ....nieznana Wodna2..................31........Wrocław.............2 2. 10... ......chłopczyk beata3974...............29........Gdańsk............... 23.10...........chłopczyk Martusia1985..........28.........śląskie.............. ..23. 10 .........dziewczynka Ewelina1988_20.....25.........UK/czeladz........26.10... ..........chłopczyk iwka.a ....................27..........lubelskie............28.10.. ... ..... nieznana JulkaZ.....................24.........Włocławek....... ..30. 10.. ........dziewczynka mamamagdalena......26..........mazowieckie......30.10.....prawdopodobnie dwie dziewczynki. to i ja sie dopisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamagdalena
Hej dziewczyny jak zdrówko?Widzę że nie tylko mi stawia się brzuch ;-( mnie też czasem ciągnie w dół ale nie boli mnie nic .Na razie odpukać mało mi twardnieje więc nie muszę brać no-spy jakoś leci. Na szczęście uczę się teraz do obrony więc czas szybko mi leci byle do następnej wizyty zawsze bardzo mnie uspokajają no i tyg. szybciej lecą ;-) tak ogólnie to u mnie ok tylko naczynka mam słabe na nogach dużo żył niektóre naczynka pękają ogólnie nogi bolą mnie i plecy głównie w nocy kiepsko śpię dobrze że na razie mogę odespać rano ;-)Macie jakieś pomysły jak temu zaradzić jak wy śpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milakulus stawianie brzucha odczuwam w taki sposob robi mi sie nagle twardy brzuch . I tak czuje przez jakis czas . Mi kiedys lekarz powiedzial ze mozna to czuc po 20 tygodniu z 10 razy na dobre. Ja w sobote czulam wiecej . Lekarz powiedzial ze moze byc to na tle nerwowym . Mezem poklucilam sie w czwartek i troszke mnie wkurzyl to moze dlatego tak sie stalo. Z przemeczenia albo cos zlego sie dzieje . Biore fenoterol 6 razy po pol i dostaje od wczoraj zaszczyk raz dziennie w brzuch . Czuje sie juz dobrze od niedziele. Przykro mi troszke ze zostalam wyrzucona z tego forum ale niewazne ich decyzja . Madziulka bylam z mezem na USG w 19tyg. I dowiedzielismy sie ze na 90% bedzie coreczka . Maz chcial wiedziec i sie spytal . Bardzo haotycznie napisalam ale w ciazy cos gorzej mysle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milakulus stawianie brzucha odczuwam w taki sposob robi mi sie nagle twardy brzuch . I tak czuje przez jakis czas . Mi kiedys lekarz powiedzial ze mozna to czuc po 20 tygodniu z 10 razy na dobre. Ja w sobote czulam wiecej . Lekarz powiedzial ze moze byc to na tle nerwowym . Mezem poklucilam sie w czwartek i troszke mnie wkurzyl to moze dlatego tak sie stalo. Z przemeczenia albo cos zlego sie dzieje . Biore fenoterol 6 razy po pol i dostaje od wczoraj zaszczyk raz dziennie w brzuch . Czuje sie juz dobrze od niedziele. Przykro mi troszke ze zostalam wyrzucona z tego forum ale niewazne ich decyzja . Madziulka bylam z mezem na USG w 19tyg. I dowiedzielismy sie ze na 90% bedzie coreczka . Maz chcial wiedziec i sie spytal . Bardzo haotycznie napisalam ale w ciazy cos gorzej mysle .z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka kazdy sie wlasnie zastanawia gdzie sie podziewasz moze poprostu nie mozesz sie zalogowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka czasami mialam problem zeby sie zalogowac to wiem jak to wyglada. A wczoraj jak sprobowalam to komunikat zabaczylam ze zostalam wyrzucona poniwaz w ostatnim czasie nie przeczytalam wybranej ilosci postow nowych. No prawda nie przeczytal bo w szpitalu bylam . I nadal jestem . Ale nie mialam glowy do forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje ci bardzo ze jestes w szpitalu i mam nadzieje ze wzystko bedzie ok i szybko wrocisz do domu a co do forum to nic nie rozumiem bo jest tam ze ostatni raz sie logowalas dzisiaj o 12,21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka....co ty tu wypisujesz?kto cie wywalil?przeciez my sie tam zastanawiamy dlaczego ty nie piszesz co sie z toba dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka gratuluję córeczki i życzę abyś szybciutko wyszła ze szpitala, jeżeli masz ochotę o serdecznie zapraszam dopisz się do naszej nowej tabelki, mało nas tam trochę jest i będzie nam bardzo miło jeśli dołączysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka emka sprawdzi pozniej co sie stalo bo ona cie nie usuwala czekaj cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka dzisiaj nie bylam na forum jak wczoraj dostalam taki komunikat to po co miala bym probowac. Nadia nie wiem kto mnie wywalil pisze ttylko jaki komunikat dostalam przykre ale prawdziwe. Martusie dziekuje za mile przyjecie wracam jak syn marnotrawny . :-) Prosze o wpisanie mnie do tabelki. Malawronka 29 wroclaw 26.10 coreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka-mnie też dziewczyny wywalily.dostalam mejla że moje konto nie istnieje.próbowałam się na nowo zarejestrować.i już nie moge.też mnie tam na forum nie było bo mieliśmy maly urlopik,no ale trudno.chyba mnie nikt nie pamieta.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka....emka na pewno cie nie blokowala...moze cos sie zablokowalo...bo dlaczego mialaby cie blokowac wiadomo ze czasem ma sie jakoes sprawy nie mozna pisac... A nie mialas jej maila? W kazdym razie emka ma sprawdzic o co chodzi...moze kest cos w ustawieniach ze jak sie dlugo nie wchodzi to wywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK..........MIEJSCE........... .TER MIN.. . ... ...PŁEĆ milakulus................28.........śląskie........... .....30.09............chłopczyk Daria82.................31...........łódzkie.......... ....08.10............dziewczynka malbikk...................27........UK/Gorzów.........0 9.10... ........chłopiec karolcia22...............22........Szczecin............1 2.10............dziewczynka karola2812..............32........kujawsko-pomorskie...13.10.......dziewczynka malinka321.............26........pomorskie..........17.1 0....... ....chłopiec dorotka86...............27.........śląskie............ ....17. 10..........dziewczynka Marabell..................27.........malopolskie........ 17.10.............chlopiec Krakowianka_jedna....30.......Kraków................18. 10.............dziewczynka Anula11111............28.........W-wa..................2 1.10.. ... ....nieznana Wodna2..................31........Wrocław.............2 2. 10... ......chłopczyk beata3974...............29........Gdańsk............... 23.10...........chłopczyk Martusia1985..........28.........śląskie.............. ..23. 10 .........dziewczynka Ewelina1988_20.....25.........UK/czeladz...........26.10... ..........chłopczyk Malawronka............29...........Wrocław.............26.10..............dziewczynka iwka.a ....................27..........lubelskie............28.10.. ... ..... nieznana JulkaZ.....................24.........Włocławek....... ..30. 10.. ........dziewczynka mamamagdalena......26..........mazowieckie......30.10.... .prawdopodobnie dwie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka i karola2812 jesteście dopisane do tabelki. madziulkao7 podaj dane dopiszemy Cię też do naszej tabelki. ______________________________ dziewczyny jak wam idzie kompletowanie wyprawek, zaczynacie już czy może czekacie jeszcze? Ja dziś zrobiłam mały przegląd w ciuszkach po córci i część już zostawiłam do najmniejszego członka rodziny:-) Jakie to przyjemne znów takie malutkie ciuszki trzymać w rękach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia,dziekuje bardzo:) Ja zaczelam kompletowac ciuszki jakiś dobry miesiąc temu jak się dowiedzialam kto u mnie zamieszkuje.Bo nie miałam kompletnie nic.11 lat różnicy to sporo!Także ciuszki już mam prawie do roczku:) Teraz w lipcu kupie fotelik,potem wózek a na końcu środki do pielęgnacji.a i lozeczko też już mam,wprawdzie będzie pożyczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia1985 -moje dane Wielkopolska,25 lat,córeczka Maja,termin 10paź. Dziękuję🌼 Ja ciuszki mam już w szafie po córci Muszę kupić jeszcze nowe butelki,pieluchy 1 i laktator elektryczny bo ręcznego już w życiu nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić, że wyprawke mam juz prawie skompletowaną, łącznie z zapasem pieluch (promocja w Tesco ;) ). Muszę tylko dokupić wózek z fotelikiem oraz łóżeczko. Zgadzam się co do laktatora! Ja mam Aventa, którey jest elektryczny ale można go przełożyć na ręczny lub na akumulatorek. Jest super, zakochałam się w nim :) Mały robi mi tornado w brzuszku :) Zjadł Delicje to teraz szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK..........MIEJSCE........... .TER MIN.. . ... ...PŁEĆ milakulus................28.........śląskie........... .....30.09............chłopczyk Daria82.................31...........łódzkie.......... ....08.10............dziewczynka malbikk...................27........UK/Gorzów.........0 9.10... ........chłopiec Tullippanna..............34........UK/Opole.............10.10...........dziewczynka karolcia22...............22........Szczecin............1 2.10............dziewczynka karola2812..............32........kujawsko-pomorskie...13 .10.......dziewczynka malinka321.............26........pomorskie..........17.1 0....... ........chłopiec dorotka86...............27.........śląskie............ ....17. 10..........dziewczynka Marabell..................27.........malopolskie........ 17.10.............chlopiec Krakowianka_jedna....30.......Kraków................18. 10.............dziewczynka Anula11111............28.........W-wa..................2 1.10.. ... ....nieznana Wodna2..................31........Wrocław.............2 2. 10... ......chłopczyk beata3974...............29........Gdańsk............... 23.10...........chłopczyk Martusia1985..........28.........śląskie.............. ..23. 10 .........dziewczynka Ewelina1988_20.....25.........UK/czeladz...........26.10. .. ..........chłopczyk Malawronka............29...........Wrocław.............2 6.10..............dziewczynka iwka.a ....................27..........lubelskie............28.10.. ... ..... nieznana JulkaZ.....................24.........Włocławek....... ..30. 10.. ........dziewczynka mamamagdalena......26..........mazowieckie......30.10.... .prawdopodobnie dwie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja juz spakowana na krotkie wakacje, poplywam troche w cieplym morzu i odstresuje sie od tego calego zamieszania, zwiazanego z kupnem domu. Myslalam ze to bardziej przyjemne :( No i mam nadzieje,ze mnie nikt stad nie wyrzuci tylko dlatego ze nic nie bede pisac przez jakis czas ;P przepozdrawiam stare znajome z tego forum :) ja wiernie tu na Was czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco wszystkie mamy także te które wróciły tu po przerwie :-) Nie sądziłam, ze jesteście już tak dobrze przygotowane na Maluszki. Ja mam tylko jedno body i spioszki i nic więcej. Teraz mam w planie wyjazd a w sierpniu będę kupować. Na razie łażę tylko po necie zbierając opinie o różnych produktach, zwłaszcza o wózkach. Mamamagdalena-ja od początku ciąży śpię nie najlepiej i z przerwami ale też w dzień nie podsypiam więc może nie potrzebuje więcej. Mam taką poduszkę ciążową w kształcie litery C która ułatwia mi spanie na boku. No i mogę się do niej przytulić gdy męża w nocy nie ma :-) Krakowianka- nie znam się na tych formalnościach, zwłaszcza że to nowa ustawa i wszystko będzie inaczej. Za jakiś czas pewnie będzie więcej wiadomo. Na pewno trzeba będzie złożyć jakieś popiery w kadrach, zwłaszcza że to od nas zależy czy bierzemy cały rok za 80% czy dzielone 100%+60%. Też jestem ciekawa czy w związku z długim rodzicielskim przysługuje ten 2-tygodniowy tylko dla ojca? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×