Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Bez goscia owszem chetnie. Tylko jak juz to nie chce zadnych hasel do poczty. Zdjec nie bede wysylac wiec i ogladac tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cóż nam z prywatnego forum?Skoro ta dziewczyna jest ciągle wśród nas!Przejdzie z nami na inne forum i jak tu pisać z kimś kto jest tak fałszywy??!O to tu chodzi,a nie o to że gość nie przyplącze się!!A!Ja nie mam zamiaru pisać z kimś,kto się uśmiecha,doradza itp.a potrafiła śmiać się z nas i naszych pociech.To najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michellinka
tylko gdzie takie forum znaleźć wtedy sama nawet bym założyła i kto miałby jeszcze ochotę to by pisał może naszej francy się znudzi i też sama odpuści , i przy okazji inni goście nie będą pisać gość z 09:39 może podpisz się nickiem?? wiem że już dziewczyny po rezygnowały ale może warto zawalczyć o nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodzi o to, że wszystkie będą pisały pod sowimi nickami, a nie jak gość, bo np. ja nie wiem kto pisze jako gość przede mną :) a to że ktos jest wredny tego niestety nie zmienimy. Co do jakis poczty nie wypowiadam się bo nie wysyłałam nic :P Lenka własnie śpi, później idziemy na spacerek pogoda sprzyja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaaaaaaaa_
Czytam Was od dawna i nie mogę uwierzyć, że znalazła się franca, która pod swoim Nickiem pisze normalnie a jako gość psuje forum. To musi być któraś "aktualna" dziewczyna, która ciągle miała dostęp do waszej skrzynki. Masakra. Wiem, że na kafeterii są czubki, które tu wchodzą, żeby hejtować, a to co robi "mama-gość", to już wygląda jak rozdwojenie jaźni. W pewnym momencie chciałam do Was dołączyć (choć mój Syn jest listopadowy), ale nie chciałam zostać oskarżona o wybryki gościa (wiadomo, że najbardziej podejrzany byłby nowy członek forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaaaaaa_
Są też strony, na których trzeba podpisywać się loginem, żeby coś napisać. Jeżeli będzie ktoś kto będzie psuł nastrój to zostanie zablokowany. Pisze w częściach bo moja odpowiedz uznawana jest za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaaaa_
Mam na myśli np. Wi...za...ż, tam koniecznie trzeba być zalogowanym, a z tego, co widziałam osoby odpowiedzialne za forum pilnują porządku. Jest dział "mama z klasą" a tak zakładka "odchowalnia" i tam można założyć taki temat. Jakbyście się przenosiły to dajcie znać, chętnie dołączę. Chyba że mnie nie będziecie chciały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaaaaa_
No właśnie o wizażu myślałam, tam jest porządek. I widzę że sporo jest tam takich tematów. Dołączyć do juz istniejących "październikowek" jest trudno ale można założyć swój temat, o innej nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja przyszła mama na paźdz tylko nie chce mi sie logowac- też chetnie dołącze:) dajcie znac co i jak : j.r.bogdanska@gmail.com (kiedyś podawałam ten adres ale ktoś skasował poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaaaa_
Michellinka, daj znać jak juz założysz temat to później poszukam go na wizażu i jak mnie zechcecie to dołączę. :) szkoda byłoby gdyby temat umarł i dziewczyny by pouciekaly całkiem. Dobrze się was czytało (poza gościem oczywiście) :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka Milka?? Wodna Mimi Milakulus?? Ctr alt delete AnetaG 2plus1 Undo KNW RADMON TATIANA JULKAZ NOWA MAMA1 HANKAA CZEKAM dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem chętna na utrzymywanie kontaktów z wami i mam nadzieję że nowe forum będzie bezpieczne i wrócą dziewczyny. monika.radmon@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaaaa_
agata-an@tlen.pl Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka Milka?? Wodna Mimi Milakulus?? Ctr alt delete AnetaG 2plus1 Undo KNW TATIANA JULKAZ i te które pominęłam CZEKAM dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulkaZ
na nowe też się pisze JulkaZ@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michellinka
JULKA WYSŁAŁAM Fasolka Milka Wodna Mimi Milakulus Ctr alt delete AnetaG 2plus1 Undo KNW TATIANA i te które pominęłam CZEKAM dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×