Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Do gościa - nie widziałam , żeby ktoś pisał o mnie. A jak piszą , że jestem księżniczką to fajnie :) Dziewczyny może dołączycie do nas na forum wizaż. My się już tutaj nie udzielamy przez durną matkę która jest tępa i pisze jako gość. Te forum tutaj się długo nie utrzyma także zapraszam. Coś mnie naszło , żeby tutaj wejść i przeczytać parę postów -- uśmiałam się naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alledonna
Hej nie możemy do was dołaczyć bo nie dostaliśmy zgody :) prosiłam o hasło ale odmówiono mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja tez chetnie dolaczylabym na forum wizaz. Jestem tu od dawna. Czasem pisalam, rzadko bo rzadko, nie zawsze jest na to czas., ale regularnie czytalam jak duzo dziewczyn tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haanah
Dziewczyny jak wasze dzieci znoszą upały? Moja pociecha marudna i zastanawiam się czy to od upału czy zęby. Odkryłam fajną stronę gdzie można sprzedać lub kupić różne rzeczy dla dziecka mamasprzeda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
:-) ja w najwiekszy upal siedze w mieszkaniu chlodniej ok 16 wychodze na 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alledonna
hej też siedze w domu z dziećmi na spacer wychodze kolo 18. mała marudzi ciagle spocona bo raczkuje na całego wiec oby się troche ochłodziło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haanah
Znalazłam sposób na upały: kupiłam za 5 zł malutki basen. Moje dziecko naśladowało Otylie Jędrzejczak próbując siedząc, pływać stylem motylkowym. Cała podłoga zalana tak bardzo,że spokojnie mogę otworzyć w salonie Basen Narodowy. Z obawy przed zalaniem sąsiadów musiałam przerwać wodne zabawy:)Tym sposobem odkryłam sportowe zapędy mojej pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alledonna
Hanaah za 5 zł gdzie sa takie baseniki? tez bym małej taki sprawiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haanah
w Realu. 5 zł i różne kolory. Są też droższe ale po co przepłacać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alledonna
ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knw1986 czy ktoś cię głupia p**do pytał o zdanie?? Zawsze pojawiasz sie wtedy co gość!! Dziwne prawda???? W*********j na swoje forum. A tak przy okazji nie trudno was znaleźć, wystarczy wygooglować sobie październikowe mamusie 2013 wizaz i oto jesteście ;) każdy może poczytać jakie co niektóre są mądre, zwłaszcza knw i milka, która jak zwykle sra swoim Jasiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana_86
Cześć dziewczyny! Alleddona nie dostałas hasła, bo żadnego hasła nie ma! Jesteśmy na forum na wizażu i jak już gość pisał nie trudno nas znaleźć. Zapraszamy do nas! Tam jest spokój, nie ma żadnych gości także mamusie, które wciąż czytają i chcą się włączyć do dyskusji zapraszamy do nas! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alledona
Ana_86 połowa dziewczyn uciekła od was, to teraz szukasz koleżanek??? Nie dziwię się, że co mądrzejsze przestały się udzielać, bo jak czytam posty co niektórych to az uderza mnie ograniczenie i brak wykształcenia. Knw to czysta wieśniara, która ma problem z wysławianiem się po polsku. Także Ana_86 p*****l się i szukaj koleżanek gdzie indziej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alledonna
co za suka zaj...... podszywa sie pod mój nick aledona - ja mam ALEDONNA tępa suko spierd..........J gościu zajeb.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alledonna nie przystoi matce używać takuch wulgaryzmów. Ależ musić być prostaczką, skoro byle komentarz wywołuje u Ciebie słownictwo jak z rynsztoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu dużo mowic: pazdziernikowki 2013 to wiesniary bez kultury 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haanah
To forum powstało z myślą o matkach i ich dzieciach więc uszanujcie to i nie obrażajcie się nawzajem. Mamy sobie pomagać a nie ubliżać. Ja ignoruje wszystkie negatywne wpisy i apeluje do innych matek o to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Znowu przybywam z pytaniem. Ile mierzą wasze pociechy teraz (chłopczyki) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gosc idiota znow sie czepia - standard. Dziwne ze ktos sie "sra" wlasnym dzieckiem coo? Nie znasz dziewczyn a po stylu pisania oceniasz ze sa wiesniarami bez szkoly? Zenada po calosci. Nudne masz zycie - co na wizarzu juz nie tak latwo pojechac po mamuskach bo tam od razu mialabys zablokowane konto co? Jakie przykre ktos madrzejszy jest od ciebie a ty dalej siej patologie tutaj mendo i czytaj wizarz retularnie bo inaczej twoje zycie nie bedzie mialo sensu malpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że odeszlam z fooruuuuuum hehehehehe w wy sobie piszcie co chcecie i tak mam to w du...ee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odeszłaś cipo bo jesteś za głupia aby pisać z takimi fajnymi mamusiami jak MY!!! Ha,ha,ha!!!!Żal ci d**ę ściska,proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie sa niby te fajne dziewczyny co ? prostaczko pusta!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhehehe te dziewczyny na wizazu to pustaki!!!! prawie dziesieciomiesieczne dzieciaczki faszeruja po 2 albo 3 razy w nocy mlekiem!!!! w tym wieku dziecku nie powinno sie dawac jesc w nocy!!!! moze dzieciaczkom poprostu jest goraco albo chce sie pic w te upaly... ale lepiej wepchnac cyca albo butle z mlekiem i miec swiety spokoj... tragedia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tepoto a wiesz ze dziecko na piersi tez z niej pije ??? Ze Twojemu jest goraco nie znaczy ze kazdemu ! Twoje dziecko to nie szablon dla zachowan innych dzieci - chowaj je jak uwazasz ale daj tez taka swobode innym. Moje dziecko piersiowe pije i bedzie pilo w nocy mleko z piersi dopoki bedzie mialo taka potrzebe. Z czasem przerwy mu sie wydluzyly i budzi sie juz tylko dwa razy - i ssie w zasadzie bardzo krotko piers - czasami zdarzy mu sie ssac dluzej - dla mnie to nie problem. Co grozi mojemu dziecku pani madra??? Dlaczego ci tak zal mojego dziecka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym, ze bedzie otyle to chyba nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne dziecko!Głodne w nocy a matka debilka wodę daje,a co!Bo książkowo ma być,że dziecko w wieku 9 miesięcy nie powinno jeść w nocy,bravo kretynko!!Jeżeli dziecko nie ma nadwagi to jaki problem,że je mleko w nocy,bo nie rozumiem??!!PUSTAKIEM to jesteś Ty,nic mądrego nie piszesz,a od dziewczyn z wizażu można nabyć coś dobrego,praktycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tepe jestescie i ezko sie domyslic ze wasze mleko moze byc gowno warte ze dzieci ciagle glodne!!!! UZYJCIE CZASEM MOZGU TEPACZKI A NA WIZAZU SAME GLUPOTY PISZA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja woda najlepsza!Nasze maluszki śpią spokojnie!Z pełnymi brzuszkami,a twoje biedne na wodzie :( Szkoda dziecka.Głupia jesteś strasznie!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko spi cala noc bez jedzenia idiotko, twoje napewno spi spokojnie budzac sie co dwie godziny na cyca bo tepa matka sie nie domysli ze pokarm ma lichy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hchciałam do was dolonczyć. Mam syna z 30 wzesnia. Wazy 15 kg i pije mleko 3 razy w nocy. Fajnie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×