Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

hinduskiturysta- już mam kupiony:D Frimy Boots- zdecydowałam się na ręcznie pompowany, bo te elektryczne- nie trafiły do mnie i mają małe te przyssawki- a ten tą miseczkę jakby, miał sporą -do tego sa pojemniki do lodówki, bytelka taki zestaw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczy- dzisiaj miałam okropną zachciewajkę na polskie jabłka pomimo, że w domu full owocó- GALE- niedostępne w najbliższej okolicy- moje kochanie się poswieciło-pojechało po 2 kilo i na posiedzeniu zjadłam 4 ogromne jabza:D:D wiecie jak mnie "szarpało" na nie?? hahaha zachciewajka max.... to był mój 2 wyskok w czasie ciąży 1szy w 4mcu- kiedy w nocy się onudziłam, zachciało mi się konkretnych wafli, i mimo, ze w domu było słodkie- nie szło mnie przekonać- płakałam siedząc na łóżku, a mój biedak w nocy jechał na stację:D współczuję tym- co mają tak codziennie. Preferencje smakowe lekko mi się zminiły- smakuje mi przykładowo śledź i ogórki w occie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już po zakupach ma wszystko już tylko muszę kupić sobie torbę bo nie mam żadnej ręczniki i mały szampon mydło i pastę do szpitala a tak mam wsio i mebelki bedą do końca tego tyg czyli mi zostanie tylko na marzec kupić wózek :) hehehe super jestem bardzo szczęśliwa :) a majtki te kupie na 100% z allegro bo w sklepach u nas bardzo drogie :) w lutym mam święty spokój z kupowaniem tylko będę sobie wszystko układać :) i będę miała czas na odpoczynek może pojadę do mamy sobie do Niemiec :) bo blisko jest heheh Ja też zamierzam karmić piersiom do miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 ja tez raczej zdecyduje sie na reczny ogladalam na allegro i jest taki z butelkami i pojemnikami. jeszcze tylko dokupic sterylizator i bedzie komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe TEN FILM TU WKLEIŁAM 2 DNI TEMU ;D;D PŁAKAŁAM JAK DZIECKO ZE ŚMIECHU Sterylizator kupiłam Philips Avent- dolewasz do niego troszkę wody i wstawiasz do mikrofali- cud techniki hahaha ale polecam EEEEE dzisiaj w nocy rekordu nie było- w wc tylko 5 razy:P Dzisiaj mi się śniło, że mała jest z nami w domu, ze ja przewijamy i kąpiemy:P że sobie nie radzę z ubbieraniem - miałam takie czarne włoski- i co mnie martwi dziecko miało ząbki- to podobno zły znak;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauwazylam ;p wiec wrzucilam 2 raz ;p takie cos powinno byc obowiazkowe w szkole rodzenia ;p Ja do toalety zawsze budzie sie 4 razy :D o 23, 1, 3 i 5 :D E tam zly znak to tylko sny!! mi sie nie raz snilo ze krwawilam albo ze ogolnie z dzidzia cos sie dzialo;/ nie ma co sie przejmowac to tylko sny! :) Moj mi raz opowiadal ze mu sie maly snil i sie z nim bawil dopóki kupki nie zrobil chcial mi go oddac zebym go przebrala ale mnie nigdzie nie bylo i biegal taki w szoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha "i biegał w takim szoku" hahahaha no tak:P obowiązkowe?? REFUNDOWANE- I ten motyw jak jeden dycha jak lokomotywa, a drugi w tej masce z miną modlitewną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blisko tzn ja jestem z Walcza to blisko do szczecina mam 100km :-) co do snów też mam takie nie raz i w ogóle budze się w nocy i myślę dużo i zasnąć aż nie mogę... Wczoraj trochę się nachidzilam ale się zmęczyłam po tym śniegu :-) ciężko już co ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi ogólnie też nie jest ciężko ale tyle śniegu spadło że jest ciężko :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;p Co tu taka cisza ? :P blackeyed8888 haha podalas 3 rzeczy ktore mnie tak denerwuja :P Najgorzej z butam brrr :P Prosze zawsze mojego zeby mi zalozyl to sie ze mnie smieje :P a Wyjscie z auta tez masakra, ale z osobowego to pol biedy ja ostatnio nie moglam sie wskrobac do busa XD. Co do sniegu to mam stracha ze sie wywroce brrr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :) Dziewczyny ja jak się schylam żeby ubrać buty lub skarpetki to też się zmęczę ale od razu robi mi się zgaga ;p Ja mam przekichane :) hehe... dziewczynki mi dzisiaj wybił 30 tydzień :) hehe jeszcze tylko 10 tygodni :) i już aż się boję a zarazem jestem taka podniecona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
ojoj jak dawno do Was nie zaglądalam brzuchatki kochane;-) u nas 29 tydz myslicie ze moge kupic juz wozek? spodobal mi sie uzywany w fajnej cenie i mam dylemat kupic czy poczekac do marca moze beda inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też 29 tydzień. Dziś byłam na pobieraniu krwi, juz chyba 5 raz odkad jestem w ciązy.. Wróciłam do domu i zrobiło mi sie tak słabo, że szok :( ale już jest ok, odpoczywam sobie :) hehehe mi też ciężko zakładać skarpetki, buty, wogóle ubieranie się w zimę w ciąży nie jest za fajne a jeszcze troche nam zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupuje tan w marcu :) http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&sa=N&tbo=d&biw=1600&bih=759&tbm=isch&tbnid=Y-6__uX4d2dPjM:&imgrefurl=http://www.wujekfranek.pl/0,12,0,0,0,0,dzieci,0,57447,wozek-tako-laret-fotel-nowy-zestaw-tanio,ogloszenie,ogloszenia.html&docid=TBvVttQ_BQZJlM&imgurl=http://www.wujekfranek.pl/public/gallery/57447/wozek_tako_laret_fotel_nowy_zestaw_tanio%282%29.jpg&w=529&h=600&ei=5nsBUa30BqqH4AT4k4HICw&zoom=1&iact=hc&vpx=547&vpy=254&dur=512&hovh=239&hovw=211&tx=80&ty=98&sig=103633697680023139160&page=1&tbnh=146&tbnw=131&start=0&ndsp=39&ved=1t:429,r:12,s:0,i:117 ale też 3w1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNALAZŁAM W NECIE !!! to mój właśnie!!! http://www.freeads.co.uk/uk/buy__sell/home__garden/children__baby_items/baby_items/prams__pushchairs/17774815/baby-style-pram/view#.UQGrah3GqDo ktoś sprzedaje używane--- mój kupiłam z różowymi kółkami i środkiem- do tego jest fotelik,torba, parasolka, ochraniacz na deszcz, fotelik samochodowy można wpiąć do wózka i zasuwać, do tego do spacerówki mam dodatkowy pokrowiec na nogi do wymiany w razie czego:D ha!:D Swoją drogą tani ten jest jak barszcz:) ale chyba niekompletny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) oglądaliście Dzień Dobry TVN ??? Mówili o porodzi z facetem i z tego co wywnioskowałam to dobrze jak ktoś jest przy nas podczas porodu :) i że nie robili jeszcze w Polsce takich statystyk że poród z facet odbija się później na stosunkach po porodzie i na życiu ogólnym... dlatego tak jak myślałam wszystko wychodzi się z zachodu jakieś głupie pomówienia i jakaś moda oni wiecznie coś wymyślają ... ;p wiecie o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys hehee wiemy wiemy o co chodzi.. :) Ja mam zamiar rodzić z facetem, kiedyś jak jeszcze nie byłam w ciązy myślałam, że nigdy w życiu, że gdzie z facetem! ;p a teraz? Nie wyobrażam sobie, żeby mojego meżczyzny miałoby nie być, zawsze mam w nim wsparcie więc wierzę, że podczas porodu będzie tak samo. No i chciałabym, żeby od razu zobaczyl naszą corkę, sekundę po urodzeniu.. :) a Wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja choć jestem nastawiona na cesarkę. Nie chciałabym żeby mój facet widział mnie taka :PP I on tez raczej nie był by zachwycony gdybym kazała mu być na porodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam mala propozycje może zrobimy tabelkę taka wiecie Imię, wiek, który tydzień i jaka pleć ? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mozna sie przylaczyc? Termin mam na 20 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpisujcie się w tabeleczke :P Będzie trochę przejrzyściej :P nick-------------------------imię----------wiek---------------tc----------płeć HinskiTurysta------------Ewa-----------21-----------------27-----------CH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię----------wiek--------- ------tc----------płeć HinskiTurysta------------Ewa-----------21---------------- -27-----------CH mini93---------------------Asia-----------20------------------29-----------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×