Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Gość kwietnióweczka_ona
Z USG wypada 9 kwietnia z Okresu 13kwietnia. Liczę na ten usg :) Ile macie obwodu brzuszka? a startowałam z 67cma,a teraz mam 104 ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak startowałam to (nie pamiętam dokładnie) miałam coś ok 68-69 cm, teraz 96.. :D Z dnia na dzień dochodzi centymetrów hehehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietnióweczka_ona
Ja to przytyłam 13 kilo!!! :) a łudzę się,że zmieszczę się w 18 :] seks jest fajny, są nowe wrazenia, ale tak jak juz pisalas mini93..zaczyna się robić ciężko przez brzuch, chodź nadal szalejemy z mężem bez oporów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Mini no widzisz hehe jak się złożyło ;p a z kąt jesteś ?? Ja rano zmierzę brzuszek i wam napiszę ile ja mam;p Zobaczcie jak to jest, koleżanka tu z Forum jest tydzień prze de mną i ma na 13 a ja na 11 kwietnia dziwne ;p heh Dziewczyny jak chcecie nazwać swoje maleństwa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z okolic Szczecina :) a Ty czytałam, że z Piły. :) nie aż tak daleko hehehe. My chcemy nazwać córkę Liwia. Liwka, Liwcia zdrobniale.. :) tylu osobom co to imię się podoba, tylu też nie podoba, ale to nasz wybór. Ostatnio zastanawiałam się jeszcze nad innymi imionami, ale juz tak sie przyzwyczaiłam i nasze rodziny, że szok :D Więc raczej zostanie Liwka. A reszta kobitek jak nazwie pociechy? I Ty Judys? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ogólnie pochodzę z Wałcza to jeszcze bliżej ;p hehe Mi się podoba dla mojego synka Dawid :) i też się właśnie tak przyzwyczaiłam że nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej a co do imienia Liwia BARDZO ŁADNIE :) naprawdę tak dziewczęco :) i nie ma co patrzeć czy komuś się podoba bo każdy ma inny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietnióweczka_ona
Tez uważam,że nie warto zwracać uwagi na to, czy komuś się podoba dane imię ,czy nie bo każdy ma jakieś skojarzenie miłe lub nie miłe :) My naszego synka nazwiemy chyba Antoś :) już się tak przyzwyczailiśmy. Dobrze,że obejmie nasz roczny macierzyński(ogladałam dzisiaj "Fakty" na tvn) , ale uważam,że to bardzo niesprawiedliwe, że mamy które urodzą przed 17marca nie będą miały wyboru :/ z resztą z becikowym też nas załatwili w tym roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak u was z ZGAGĄ ????????? Ja mam taką koszmarną że aż wymiotowałam kwasem jeszcze jakieś 2 tyg temu szok to jest obleśne :( i jak męczy :( spać na prawym boku odpada bo od razu zgaga tylko lewa strona mi została :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietnióweczka_ona
Na szczęście jeszcze nie miałam zgagi ani razu :) za to śpie fatalnie.. mały mnie kopie całą noc i nie mogę sobie znaleźć w ogóle miejsca. Na lewym boku, jak długo leże to boli mnie,aż ramie i udo. Na prawym mały jakoś dziwnie się skręca i daje czadu jeszcze bardziej,a na plecach boli mnie kręgosłup :D więc nie wiem,już co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie o co chodzi z tym becikowym że jak ktoś otrzymuje powyżej 2000 zł dochodu to dupa po becikowym ? Ja bardzo się cieszę że mamy rok dla naszych smyków :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo mam weź sobie jakiś koc czy coś między nogi ja mam jeszcze gorzej bo muszę przez tą głupią zgagę spać wysoko :( męczarnia straszna jak bys miała zgagę to pamiętaj że mleko łagodzi :) ja mam szklankę zawszę przy łóżku ;p ja w ogóle lubię spać na brzuchu ale teraz to odpada ;p mnie tez tak mocno kopie i całe żebra mnie bolą i prawe biodro heh bo tak mnie kopie po nich ;p jak leżałam w szpitalu na nerki to robili mi usg jamy brzusznej i Pani najechała na nerki żeby zobaczyć czy mam kamień i tam piękny obraz dwóch małych stópek leżących na erkach i robiących tup tup ;p masakra jaki widok piętki paluszki no taki obraz że aż się wzruszyłam i z tego wszystkiego nie poprosiłam o zdjęcie bo mogła by zrobić ;p i bym miała pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid, Antoś; bardzo podobają mi się te imiona :) My jak jeszcze nie wiedzieliśmy płci dla chłopca wybraliśmy Kuba lub Filip. Ale mamy dziewczyneczkę :) Ja nie mam zgagi, więc nie pomogę.. ale też sypiam dość źle, conajmniej 3 razy odwiedzam toaletę w ciągu nocy :( czasami nawet po 6 razy.. może Mała uciska na pęchęrz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pewno ja latałam zawsze o 3 rano ale już jakoś mi przeszło i udaje mi się trzymać do rana ale za to rano ciężko wstać ;p hehe Mojego chłopaka bratowa nazwała Kubuś ślicznie :) hehe Podoba mi się bo jak jest mały można mówić zdrobniale a jak dorośnie to normalnie :) zazdroszczę wam że nie macie zgagi ;p Wiecie co chcę zrobić żeby też szybciej czas leciał, chcę zrobić album dla dziecka i 1 usg zdjęcia wklejać i opisywać np z tyłu co czułam w tedy itp i ładnie zrobić taki album i kiedyś za kilka lat sobie poczytać :) Fajna pamiątka co nie ;p co w albumie to w albumie bo na kompie może się skasować :) I Tez bym zrobiła dla mnie i dla mojego chłopaka bo on lubi cykać zdjęcia i mamy ich trochę :) zawsze będzie zajęcie co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysł taki album!! :) Ja kupiłam dzienniczek ciąży od Brioko i też mi uzupełnienie tego sprawia mega frajdę ;) to rzeczywiście świetne pamiątki. Ciekawe czy moja córcia da mi dziś zasnąć, póki co jest tak żwawa w brzuszku, że szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie na razie jest cicho ale pewnie jak już się położę to da popalić ;p Ja pewnie nie będę mogła zasnąć bo wiecie jak to jest noc przed lekarzem ;p hehe Mam takie pytanie Palicie papierosy ????? Ja przed ciążą jarałam jak smok i dość długo ale jak się tylko dowiedziałam to od razu rzuciłam i bardzo się bałam że z tego powodu też przytyje ale nie jest źle kurczę bo tak jak czytam to w 7 miesiącu około 10 kg to normalne w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sporo paliłam, czasem paczka dziennie.. paliłam ponad 2 lata, więc nie aż tak długo. Od dnia, kiedy usłyszałam od lekarza "jest pani w ciąży" nie miałam papierosa w ustach :P Nigdy w życiu nie zapaliłabym w ciąży, mimo że lubiłam sobie zajarać.. i czasem łapie mnie ochota, ale nie aż taka, żeby to zrobić. Mam nadzieję, że nie wrócę do palenia po ciąży i już wogóle nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Judys 10kg to norma.. a ja mam tylko 3 kg na plusie! Z czego ponad kilogram waży już sama córka. Długo bałam się, że coś jest nie tak, że prawie wogóle nie tyję.. ale lekarz twierdzi, że wszystko jest ok. Pewnie na przełomie 8/9 msc dopiero mi kilogramów przybędzie hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z ręką na sercu mogę przyznać się że jak urodzę to jednego sobie zapalę :) hehehe ja dużo dłużej paliłam i czasem do 2 paczek na dzień ale już się wcześniej ograniczyłam że jedna miałam paczkę na 2 - 3 dni :) ale od kąt wiem że jestem w ciąży nie Tykam :) Ale wiem że i tak zapalę jak urodzę :) Moje Kochane Dziewczynki idę już spać tzn naczynia pomyć po kolacji i spać :) hehe Jutro napiszę co i jak u lekarza trzymajcie kciuki :) DOBRANOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielegalna2330
Kochane dziewczyny wpadlam na chwilke do Was i lece Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielegalna2330
Kochane dziewczyny wpadlam na chwilke do Was i lece Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki mierzyłam brzuszek :) i mam 102 cm :) Nie pamiętam ile miałam przed :) ale myślałam że więcej będę miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
u mnie 104 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietnióweczka_ona
Dzien dobry ;) Więc widze ,ze najwięcej przytyłam z nas wszystkich i mam największy obwód brzucha,no nieźle :) a jestem instruktorem fitnessu heh :) Co do nocy..to..nie pomaga Mi spanie ani z poduszką,ani z kocykiem między nogami :/ Współczuje tej zgagi..ale już bliżej jak dalej :) Odnośnie becikowego to 1922zł na głowe nie może przekreczać dochód :/ teraz pytanie,czy oni to liczą na dwie osoby?? czy już na trzy? bo chodzi o pity z zeszłego roku,bo jak tylko na Mnie i na Męża,to możemy się pożegnać z becikowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietnióweczka_ona
Angelak to witaj w kubie- masz tyle cm ile ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój dochód przekracza :-) no trudno lepiej żeby nam żyło się lepiej niż te jedne becikowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się wyżalić. :P Już mam dość luteiny.. na początku ciązy brałam ją jakiś czas dopochwowo i było ok, teraz przez te skurcze sprzed tygodnia lekarz przepisał mi ją, tyle że podjęzykową. Zauważyłam, że od kiedy ją biorę jestem meeega senna, apetyt zniknął prawie całkowicie, dokuczają mi mdłości nie tylko poranne. Czuje sie trochę jak w pierwszych miesiącach ciąży! Bleee mam nadzieję, że nie będę musiała brać luteiny nie wiadomo ile. Któraś z Was brała ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikusia28 tydzień
Witam. Mam termin na 15 kwietnia. Będzie synek;) Pozdrawiam:):) województwo dolnośląskie. Bolesławiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiisafs
ja brałam tylko w szpitalu, dopochwową a potem jeden z lekarzy i tak powiedział, że jego zdaniem luteina działa na zasadzie efektu placebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki byłam u lekarza i ważę 74 kg ;p hehe czyli tylko 1 kg przytyłam więc wszystko gra :) dostałam 6 zdjęć w 4D Buźki i jajeczek hehe żeby kolejny raz potwierdzić że to synuś :) za 100zł i w tym wizyta :) więc naprawdę się nie cenie a jest najlepszy i ma 3 gabinety w trzech innych miejscowościach :) Ogólnie wszystko oki więc jestem bardzo zadowolona kolejna wizyta 12 lutego :) prenatalne ostatnie pomiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielegalna2330
Judys ale super:) jak wrazenia po 4D??JAK WIDAC BUZKE?Strasznie jestem czekawa D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×