Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Gość a ja natomiast....
Blackeyed niestety w niektórych szpitalach w Uk tak jest,ze Ci poprostu nie powiedzą płci dziecka. Ja pierwsza córkę rodziłam w Uk i miałam naprawdę super opiekę i szpital wiec nie mogłam narzekać. W jakim szpitalu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Kochane ja już na nogach ostatnie przygotowania ostatni posiłek domowy hmm i jem Marchewkę hehe zamiast zjeść coś porządnego bo prawdo podobnie od jutra nie będę mogła ;p Już sie doczekać nie mogę tylko mam te obawy ale zaraz będę wiedzieć co i jak ;p i od razu do was napiszę Wy dzisiaj pewnie przygotowanie do świąt a u mnie śniegu jak nie wiem co widziałyście na Faktach te zające ze śniegu i pisanki ale jaja ;p normalnie ;p Będę jechać jakoś koło 10:00 spałam jak zabita ale Ciekawe czy dzisiaj będę mogła zasnąć ;p wiedząc co mnie będzie czekać na drugi dzień aaaale mam mieszane uczucia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cumberland Infirmary Carlisle Hospital Ja szczęśliwa ponieważ ciężarnych post nie obowiązuje:P NAd zurkim kręcę się jak mucha- ale jestem twarda- do jutra wytrzymam:D Koszyczek już gotowy, a dumna z sibie jak dzieciak jestem- wiecie, że ja zdecydowanie wolę Wielkanoc niż Boze NArodzenie- moze ze względu na jedzenie- bo w grudniu to prawie nic poza karpiem barszczem i makiełkami nie jem- a tuuuuu-- szynkiiiii, babkiiiii, żurek, jaaaaaaajaaaaa- nie ważne, ze po świętach jak mops wyglądam ale jestem przeszczęśliwa:D Judys- rachu ciachu i będzie po strachu:P POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i odeslali mnie do domu bo przez święta nic nie robia mam byc we wtorek. Na usg dzidzia oki wazy 4100g jak dojszie do 4500g to cesarka na 100% i byl 3 inny lekarz i on znowu inaczej mowi co do tygodni jestem juz zalamana rozryczalam sie tam bo juz czuje sie bezradna ale ordynator ma byc we wtorek i on ma zadecydować czy beda wywolywac czy nie bo rozwarcia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed nie dziwie sie na miejscu twojego faceta, że nawrzeszczał ;p sama bym tak zrobiła! Co do jedzenia to ja mało jem i potraw na boze narodzenie i wielkanoc, więc mi troche obojetne :D judys nie rozumiem tych lekarzy, naprawde. nie dziwie Ci sie, ze juz wymiękasz po prostu.. wlasnie ta "bezradnosc" jest najgorsza, w koncu bedzie ze urodzisz pod koniec 42 tygodnia.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Wesolych swiat! xxx Mi chyba czop odchodzi bo mam taka wydzieline brazowo zolta podbarwiona krwia i czasem mnie brzuch zakuje albo plecy... zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje mam pytanie do was glupie ale ciekawe dla mnie wsumie to pytanie jest do dziewczyn ktore juz maja poród za soba i cesarke hmm chodzi mi o to jak to jest z wodami plodowymi i tak dalej bo jak rodzisz normalnie to przebijaja albo same wody odchodza łożysko rodzisz hmm a jak to jest z cesarka ? Czy jak rodzi sie naturalnie to nie lepiej sie kobieta oczysci? Nie pojecia nic na ten temat bo u mnie nikt nie rodzil po przez cesarketylko jedna kolezanka i jej straszny flak wisi bo ja jakos zle polatali...:-/ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWIĄT, PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWYCH I POGODNYCH PRZYNAJMNIEJ DUCHEM NA NA DWORZE BRRR... Judys002 niestety nie pomogę Ci w tej kwestii bo najzwyczajniej w świecie nie wiem. Mam poród naturalny za sobą, i woy odeszły mi same. Widzę że już nam wszystkim coraz bliżej porodu. Chociaż nie miałam takich doświadczeń z czopem i nawet nie wiem kiedy mi odszedł. Ja jestem w 37 tyg i już czuję że raczej nie doczekam terminu, ale może się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane widze ze my wszystkie tak mamy ja tez leze i boli mnie strasznie brzuch na dole i cala pochwa i mam takir uderzenia gorava i zimna a uplawy leca jak nie wiem... I co chwile mocne klucia brzucha.... co jakies pare minut klujeeeee i pyszcza klujjje i puszcza hmmm i maly soe mocno wierci mocno tzn boli jak sie rusza ale juz dlugo sie rusza jakas godzine caly czas raz na lewo raz na prawo hmm raz w dol raz w gore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wszystko wiem co do cesarki :-) kolezanka mi opowiedziała dzisiaj poszlam na spacer i przeszlam 7 km hihi fajnie się poruszac troche :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łuuuu a u mnie to obżarstwo było :P:P:P hehehe już mnie dziób swędzi- będzie alergia białkowa jak nic:D nic mnie nie rusza nooooooo- też się nałaziłam dzisiaj- spacerek świąteczny... inne mam zmarwtionko- mój pies piszczy cały dzień- cierpi i nie wiem jak jej jeszcze ulżyć...;/ cieczkę dostała- więc dałam jej tabsy leży w swoim korytku i popłakuje sobie- moje biedactwo serce pęka... WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta i jak tam sytuacja? :) Erisss ja tez mysle, ze nie doczekam terminu (19.04), tym bardziej że jutro odstawiam tabletki i lekarz mowil, ze nie musze sie juz oszczedzac.. moze cos sie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cutredfgqweqdqw
Kamagra wspaniale pomaga w lozku. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować DoktorPotencja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAW.OLA
WITAJCIE DZIEWCZYNY JESTEM Z WOJ. ŚLASKIEGO MÓJ DZIDZIUŚ URODZIŁ SIE 5 DNI TEMU W 28 TYG CIĄŻY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini93 czop odszedl i narazie cisza. Czasem brzuch zakuje no i nogi mi puchna bardzo... mam pytanie czy ktorejs z was tez juz wypadl ten czop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka- widziałam twój wpis na babyboom,ale nie mam tam konta dlatego piszę tu. Na Kopernika możesz się udać na badanie ginekologiczne w każdej chwili, co prawda lepiej do południa. Idziesz na ostry dyżur do rejestracji, mówisz co i jak i biorą Cię na badanie, ktg i usg. :) Lepiej trochę powyolbrzymiać bo kręcą nosem,ale zbadać Cię muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PWA.OLA
HINDUSKITURYSTA: MAŁY JEST POD RESPIRATOREM, DWA RAZY ZMNIEJSZYLI MU PARAMETRY ODDYCHANIA. RAZ PRÓBOWALI GO ODŁACZYĆ ALE PRÓBA SIE NIE UDAŁA.... MNIE SIE WYDAJE ZE W 3 DOBIE ODPIECIE RESPIRATORA TO STANOWCZO ZA WCZEŚNIE NO ALE LEKARZE WIEDZĄ PRZECIEŻ LEPIEJ. MAŁY POKONAŁ ZAPALENIE PŁUC I ZAKOŃCZYŁ NAŚWIETLANIE (ŻÓŁTACZKA) NAJBARDZIEJ NIEPOKOJĄCA BYŁA WAGA MAŁEGO 1 DOBA 1200G 2DOBA 930 G (ODESSALI NADMIAR WODY W ORGANIŹMIE) 3 DOBA 900 G 4 DOBA 880 G (TU ZACZOŁ SIE PŁACZ I LAMĘT) 5 DOBA 900 G ( WIELKIA RADOŚC ) MALUTKI MA CAŁE 36 CM CZUJECIE? DOSTAJE JUŻ DZIŚ 3ML ( CO 3 GODZINY) MLEKA MOJEGO DOŻYLNIE + TŁUSZCZE + MIKROELEMENTY + 1 ML MLECZKA DO BUZI BY SPRAWDZIĆ CZY ORGANIZM DA RADE GO STRAWIĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PWA.OLA bardzo wspolczuje. Malutenka ta Twoja kruszynka, ale mam nadzieje ze wszystko sie ulozy i juz nie dlugo bedziesz mogla dzidziusa przytulac i sama karmic. Napewno przezywasz teraz wiele stresow ale wszystko bedzie dobrze, bede trzymac kciuki. A jak to sie stalo ze doszlo do przedwczesnego porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PWA.OLA
LEŻAŁAM MIESIĄC W SZPITALU DO GÓRY NOGAMI. W 24 TYGODNIU ZORIENTOWAŁAM SIE ŻE SĄCZĄ MI SIE WODY . POŁOŻLI MNIE NA MIESIĄC W ŁÓZKU BEZ MOŻLIWOŚCI WSTANIA Z NIEGO... W 28 TYG I 2 DNI ZACZEŁAM KRWAWIĆ I DOSTAŁAM SILNEGO BÓLU BRZUCHA... PO 6 GODZINACH MĘKI LEKARZE POSTANOWILI ZROBIĆ CESARKE . MOJE ŁOŻYSKO BYŁO JUŻ ZGNIŁĄ PAPKĄ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PWA.OLA - współczuje i trzymam kciuki za dzidzie jestesmy dobrej mysli wszystko bedzie dobrze =] badz silna... powiedz czy dziecko bedzie funkcionowało normalnie poźniej po tak wczesnym urodzeniu...?? jak mówia lekarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta mi czop jeszcze nie wyszedł, no ale ja mam 18 dni do terminu, a Ty tylko 3, wiec pewnie za niedługo sie rozpakujesz Kochana :) PWA.OLA bardzo wspolczuje takich przeżyć, MOCNO TRZYMAM KCIUKI ZA MALUSZKA, aby wszystko było dobrze. Musisz mieć dużo siły i wiary, że wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×