Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

PaOlcia faktycznie nieprzyjemnie przez takie su....ska sie robi najlepiej olac i nie zwracac uwagi .Robia to specjalnie nie daj satysfakcji tej krowie i zostań .Takie posty trzeba poprostu ignorowac kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrały się dwie super matki. Jedna głupia mamo-babcia i druga dla której najwazniejszym problemem na świecie jest to, że kilku kg schudnąc nie moze ale w d***e ma co jej dziecko je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bylyscie juz na usg bioderek? pieluszkujecie malenstwa pieluszka tetrowa ? czy tylko pampers? Ja pieluszkowalam ale w te cieple dni zostswiam tylko pampersa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co moje dziecko jest dla mnie najwazniejsze ... nie wiesz jakie mam problemy wiec sie nie odzywaj na ten temat zajmij sie soba i nie krytykuj Nas skoro nie znasz... jak bys była normalna matka nie siedziała bys 24h/dobe na necie i nie szukałabys soeie ofiar do krytykowania .... tyle o Tobie sadze zegnam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na bioderkach pare tygodni temu lekarz powiedział zadnego pieluszkowania .... tylko pampers i po kazdej zmianie pampersa dziecko na brzuch i na żabke...;) 24 czerwca znowu idziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My idziemy za tydzien w piatek na usg , co lekarz to inna opinia .Mi polozna kazala pieluszkowac a pediatra twierdzi ze nie koniecznie.Na brzuszku czesto klade synusia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz z chłopczykami jest inaczej bo z dziewczynkami trzeba isc 3 razy z chłopcem tylko raz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie znowu w szpitalu mnie wysmieli z tym obowiązywania biorderek powiedzieli ze to zabobony pra pra babci :-/ A jak bylam u rodzinnego lekarza sprawdzilbi powiedzial ze wszystko gra nic o usg nie mowil wiedzialam ze sie robibale skoro lekarz nie kaze to chyba nie trzeba co? Ja w kolko z Tymi potowkami walcze biedactwo moje :-( sudokreme juz posmariwalamsspirytusem kaza robilam maczka i huja nic nie pomaga :-( a ma tylko na buzi i na brudce i pare w glowie :-( POMOCY co ja mam zrobic :-( Fajnie by bylo jak bysmy mialy jakies prywatne forum bo tlczy chcesz czy nie nie da sie jie odpisac jak ktos sie upokaza ! Bo to przykre!!!!!!!! PaOlcia wez miej wyj****e ze tak powiem! Olej ! Trzeba zglosic posty do usuniecia i po sprawie. :-) Ja wczoraj mojemu powiedzialam ze albo sie zmieni albo wracam do mojrgo miasta tam mam puste mieszkanie w ktorym moge mieszkac po ciociu bonsjest na stale za granica i mowi w kolko zeby tam poszla z moim bo bysmy nie placili za wynajem i zobaczymy co z tego bedzie czy będzie mi pomagal czy nie i powoedzialam ze chce miec z 2 godziny dziennie dla siebie np na silownie maly jak skonczy 2 miechy to ide po karnet :-) odciagacie mleko? Ma ktoś z was elektryczny laktator??? Bo ja mam reczny i mnie wkurza ! I chce kupic elektryczny ciekawa jestem jak wyglada odciaganie mleczka, czy boli yo czy szybko i cz y duzo potrafi wyssac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Moj Oli zrobil dzisiaj kupke ze spora iloscia sluzu :-( zdarza sie tak u Waszych maluszkow? Judys mam tak samo moj boi sie zostac z malym nawet na 10 min wyjsc nie moge niestety .Jestem uwiazana w domu 24 na dobe masakra :( Dzisiaj dzien z glowy zamartwianie sluzem w kupce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys jak ja odciagałam to za pierwszymi razami nawet 40 minut a z biegiem czasu z 10 minut i po sprawie odciagała zawsze tyle ile mała by zjadła ...;) angelak - nigdy nie spotkałam sie z tym zeby dziecko miało sluz w kupce a zajmowłam sie długo róznymi malutkimi dziecmi .... jak wygladał ten sluz...?? xx mój dzisiaj jedzie po motor do mechanika mam zamiar sobie pojezdzic he uwielbiam jezdzic na motorze ;) ( jako pasarzer sama sie boje), mam nadzieje ze chociaz na poł godzinki siostra sie zajmie mała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śluz możde oznaczać alergię maluszka na nabiał albo na laktoze, odstaw całkowicie napiał, a jeśli to nie pomoże to idz do lekarza niech przepisze mleko NUTRAMIGEN (jest na receptę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia sluz ciagnacy i sporo.Karmie piersia czasami dokarmiam i wlasnie nutramigenem od lekarza.Zjadlam jogurt i loda moze byc od tego? :(Martwie sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej siostrzenicy pojawał się śluz z domiszką krwi, lekarz w szpitalu potwierdził nietolerację laktozy. Siostra podobnie jak ty karmiła na początku piersią na zmianę z nutramigenem, ale nadal pojawiał się śluz i niestety musiała przejść na sam nutramigen.Pomogło. Lekarz kazał dopiro po skończonym roku u małej wprowadzić nabiał do jej diety i sprawdzić czy nadal występuje alergia, na swój roczek mała wciągneła cały jogurt i ok żadne objawy nie wystąpiły. Myślę je podobnie jest u Ciebie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się dzieje na tym forum.. po co jakieś oskarżenia, naskakiwanie na matki niekarmiące piersią, "wytykanie" wieku? no śmiech na sali!! PaOlcia wogole nie przejmuj się tymi komentarzami :) olewka :) angelak ja wlasnie w srode ide na bioderka, albo w pon za tydzien zalezy jak nas zapiszą :) Judys kochanaaa! Moja Malutka miala baardzo długo potówki. powiem Ci że u nas ładnie goiły sie dzieki kremowi ALLERCO (nawilzajacy). przemywałam tez przegotowana woda kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelak spróbuj wogole nie dokarmiac .... moze to przez to mleko.... noi moze cos zjadłas nie takiego... ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelak mój syn miał śluz po orzechach lub czekoladzie. Tzn jak zjadłam czekoladę z orzechami. Uważaj na to co jesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo mial tego sluzu? ja wczoraj zjadlam batonika i knoppersa moze od tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W knopersie są orzechy. Mój miał śluz, sporo i zieloną kupę. Śluzu trochę to podobno normalne do 3 miesiąca i pewnie nie raz się zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj rano mial duzo sluzu naprawde sporo potem w ciagu dnia byl ale juz mniej .Mam nadzieje ze minie ze to nic groznego tylko reakcja na moj pokarm .Wyeliminuje z diety slodycze calkowicie i nabial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na nowym forum :) to gdzie piszemy tu czy tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dawno nic nie pisałam,ale trochę zajęć mam z małym. Mój Krzyś przesypia całą noc, mniej więcej od 22 do 5 czasem 6 rano , więc tragedii nie ma ;0 a tak to na razie wszystko ok, w czwartek do ortopedy idziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po cesarce, mialyscie cos takiego jak delikatne plamienie juz po pologu? moj polog trwal rowne 6 tyg, a teraz leci 8 tydzien od urodzenia Liwki i od 2 dni delikatnie, ale jednak plamię. wyglada to na odchody poporodowe takie jak byly w koncowce połogu. czytalam w necie, ze czesto po cesarce sie to zdarza, wlasnie krotko po pologu. cholera, a tak czekam na zwykly okres!!! bo chce zaczac brac tabsy antykoncepcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini ja jestem po cesarce byłam u ginka i nie można dopuści do okresu jak karmisz piersią wiesz są takie tabletki i bierzesz je bez przerwy ja mam takie żadnych przerw w kółko bierzesz chyba że nie karmisz piersią to wtedy nie wiem... też tak miałam jak Ty i teraz mam jeszcze upławy :) dziewczyny byłam wczoraj u lekarza i mój mały ma alergie ;/ biedny i chyba skazę białkową ale to się okaże na razie mam nie jeść w ogóle nabiału ;/ i zobaczymy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly robi luzne wodniste kupki ze sluzem a czasami sa niteczki krwi kupy smierdzace :( bylismy u lekarza diagnoza ta sama skaza bialkowa lub nietolerancja laktozy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to samo z tym że mały miał wysypkę i szorstkie plamy. Ograniczylam nabial. Po 3 m-cach powoli zaczęłam wprowadzac, najpierw mleko do kawy itd. Minęlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×