Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

loreline OJ TAM NIE GROZI BO JESTEM PRZECIWNA ZABIJANIU. NAWIASEM MÓWIĄC JAK KTOŚ SIĘ BOI CIĄŻY W SKUTEK GWAŁTU NIECH STOSUJE ANTYKONCEPCJE. JA TAK ROBIĘ. -> ACHTUNG! Klamstwo! Pisala w innym temacie ze sie nie zabezpiecza bo nie ma takiej potrzeby, gumek nie moze uzywac (nie wyjasnila czemu choc dopytywalam), spirali sobie nie zalozy bo jest tak wiotka ze wypada z niej tampon przy okresie wiec taka spirala tym bardziej wypadnie a przeciez to kosztuje a pigulek zabronil jej lekarz! Jak sie klamczucho do tego odniesiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
[zgłoś do usunięcia] loreline OJ TAM NIE GROZI BO JESTEM PRZECIWNA ZABIJANIU. NAWIASEM MÓWIĄC JAK KTOŚ SIĘ BOI CIĄŻY W SKUTEK GWAŁTU NIECH STOSUJE ANTYKONCEPCJE. JA TAK ROBIĘ. leże i kwicze buahahah w innym temacie napsiala, ze swoj pierwszy raz z tym mezczyzna bedzie miala dopiero po 1,5 roku, bo niemoze stosowan zadnej antykoncepcji, nawet prezerwatyw i niechce zajsc w ciaze z nieodpowiednim facetem. Hle hłe hłe, jaka oszustka , bauahahahahahahah Nie no, ja tutaj urodze chyba zara ... brzuch mi twardnieje z tego smiechu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
grdge --------- mialam wrazenie ze to grzybica jest. Ciagle mnie swedzialo, az bolalo. Ciagle globulki a po lekach lacibios femina - caly miesiac, osobne reczniki, kibelek czysciutki tak ze mozna jesc z niego, seks w prezerwatywie, mylam sie 4 razy dziennie .... ale problem nie znikal. I w koncu odkrylam ze to uczulenie - w wiekszosci epizodów. A na grzybice - przedewszystkim odrzuc slodycze, ogranicz weglowodany, wylecz sie do konca - nie do ustapienia objawów, wiecej warzyw, duzo kapusty kiszonej i ogorasow, nie przesadzaj z myciem- raz dziennie z mydlem, i potem ew. ale woda czysta, osobne reczniki, majtole bawelniane .. probiotyki ... nie wiem co jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za konus!
Lori, a stać Cię na dziecko? Ja jak podliczyłam nasze wydatki, to nawet, jakbym chciała, to nie byłoby pieniędzy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
krevetka - czy ty to czytasz ?? :D:D:D:D Lorenko - ojj, dziecko, dziecko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
Lorenko, jak ja stosowalam Evre 5 lat temu kosztowala 70 zl -------> nie szkoda ci kasy z tej twojej recinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*sorry z narzeczonym czasem muszę od niego odpocząć :D x x x Lori, a jak mąż będzie pracował i 12 h w domu go nie będzie, to Ty w piękny słoneczny dzień będziesz siedziała murem w domu bo bez meża nie wjdziesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
no to wypróbuję to mydło, bo jeśli o leczenie chodzi to już wszystkiego próbowałam, gin co chwilę dawał inne leki i nic, zawsze przed okresem mi wróci :/ lori, ja wprawdzie męża nie mam, ale mieszkam z moim facetem, więc to tak jakbym miała... i zapewniam Cię, że nie da się chodzić wszędzie razem. chociażby do pracy... jak mam iść do mojej pracy z nim, skoro on w tym czasie jest w swojej? jak się umówię z koleżanką to też on ma mnie zaprowadzić, a potem po mnie przyjść? zastanów się co mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
ale sie lorenka w kłamstewkach gubi ... pigulek nie, bo lekarz zabronil, ale plastry juz tak ... hehe a te same przeciwskazania ... Ona nie ma pojecia o antykoncepcji - i z zadnym lekarzem nie gadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za konus!
Ojj ja mam więcej, niż 28 lat. i tak sobie teraz wyliczyłam: Internet - 100zł TV - 70zł Prąd - ok. 200zł Gaz (ogrzewamy gazem) - 500zł Woda - 70zł Kredyt na dom - 1100zł Chemia - 100zł jedzenie - min. 900zł Działalność gospodarcza (składki zus) - ok. 900zł to razem niecałe 4000zł. A gdzie paliwo, przyjemności, leki, ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
pozatym - skad ty wiesz, ze masz uczulenie na lateks, skoro penisa na zywo nawet nie widzialas, baaaaaa nie mialas w sobie - a rekawiczki lateksowe nosisz ?? ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
co za konus! Ojj ja mam więcej, niż 28 lat. i tak sobie teraz wyliczyłam: Internet - 100zł TV - 70zł Prąd - ok. 200zł Gaz (ogrzewamy gazem) - 500zł Woda - 70zł Kredyt na dom - 1100zł Chemia - 100zł jedzenie - min. 900zł Działalność gospodarcza (składki zus) - ok. 900zł to razem niecałe 4000zł. A gdzie paliwo, przyjemności, leki, ubrania? ale ty glupia jestes !! lepiej na czarno robic !! proste wyliczenie - 20 dni roboczych, po 3 klientki dziennie ktore placa 35 zl daje 2100 zl i to bez kosztów !!!!!!!!! do tego jeszcze renta 547 zl bodajze teraz jest plus 20 zl miesiecznie od rodzicow, plus czasem od dziadków 50-100 zl -------------> zyc nie umierac. Starczy na leki, rehabilitacje, rachunki, zycie, bilety, przystosowanie mieszkania i adoptowane dziecko :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
sieciowka kosztuje 100zl - psie pieniadze kochanienka, wiec olejmy... a o rehabilitacji- hmmm nie opowiadalas o tym w wywiadzie kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za konus!
oj tam, oj tam :) No głupia ja, że też nie pomyślałam! A mogłam iść po kredyt na dom z zapewnieniami moich klientów, że korzystają z moich usług i korzystać będą najbliższe 20 lat! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
lori, ok, ale to co wtorek. czy uważasz, że ja wychodzę z domu tylko raz w tygodniu? otóż nie, wychodzę codziennie. i sorki, ale na dłuższą metę nie da się tak, żeby mój facet wszędzie mnie prowadzał.... już nie mówiąc, że w normalnym związku trzeba mieć trochę swobody i wolności, a nie wszędzie chodzić razem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
wiesz...czlowiek czasami musi isc do kina, do restauracji, teatru - odchamić sie, ksiazke poczytac, jakas gazetke ( polecam FOCUSA ) - nooo nazwijmy to ' wydatkami na kulture' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×