Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

lorka czemu jesteś ze swoimi oprawcami ????????????? odpowiedz mi !!! grzecznie się ciebie pytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ales ostre wejscie ktos mial, hahahah:) tak wpisy o gwalcie byly interesujace, az mojemu tlumaczylam, :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
A ty ubezwłasnowolniona jestes i nie masz swojego zdania? My ci bloga skasowalysmy? My? Kasujesz bloga,potem placzesz,jak znajdujemy kopie,i wstawiamy linka to straszysz nas i oskarzasz o to,ze tracisz klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
kurcze, trochę się zasiedziałam w kuchni, wracam, a tu lori dalej d.. truje :D dziewczyno zrozum, nie masz klientek nie dlatego, ze my Ci "rozwalamy" topiki, tylko dlatego ze NIE UMIESZ ROBIC PAZNOKCI !! i choćbyś się dwoiła i troiła to się nie nauczysz, bo NIE MASZ TALENTU, a to, że masz pasję to jeszcze nic nie znaczy, jak masz pasję to sobie rób. ps. posprzataj w domu, bo niedlugo skarbowka moze do Ciebie zawitac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina ahahahahah no niezle a kiedy mialby pracowac?? do damskiej toalety w restauracji tez by musial isc ? o aj jebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
no, taki prywatny "badygard" :D:D tak jakby męzowie własnego życia i własnych spraw nie mieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a teraz pomocy potrzebuje chce kupic laptopa, na czym mi zalezy, na duzej pamieci , szybkosci, i wogole na b. dobrych parametrach co polecacie :) bo ja sie na tym znam jak zablocki na mydle hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
ja tez miesiac temu lapka kupiłam, bo staremu monitor się odrywał już :D asus x54c, ja jestem zadowolona, 2239 placilam, ale to w takim prywatnym sklepiku komp, w media itp pewnie byloby taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaEwa cud sie stal ty uwazaj na nastepny raz i nie nos krotkich spodniczek bo bedziesz dodatkowo kusic hue hue hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
kurde posta mi nie wkleilo a tyle sie napisalam :/ co z ta kafe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi skoro na lorke tylu gwalcicieli czyha to ja chocbym worek po ziemniakach zalozyla to i tak bede atrakcyjniejszym lupem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
i dysk trzy albo czterordzeniowy najlepiej :) i nie bierz z windowsem 8 bo niedopracowany jeszcze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Dowi- spytaj naszego informatyka. Lorka-nie skonczylas,co z tym twoim znajomym na kafetełce? Chcesz mu nas przedstawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
ide robic te mielone bo miecho sie juz rozmrozilo, zw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Tak,lori-bn pamiec ram jest najwazniejsza. Huj z system,huj z grafika,huj z procesorem i wogole dopasowaniem tego. Grunt ze RAMu dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dupa heheh, potrafie duzo na lapku zrobic ale w wymagania systemowe to kiep nigdy mnie to nie interesowalo, :( i dupa hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreveta a podeslij no lina do jakiegos lapka z tym rdzeniem czy czyms tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Aleś dojebała. Zajrzyj do magicznego zeszytu i sprawdź co to procesor,buahahaha. Laska pyta o KONKRETNE parametry;-);-) Ja naprawde urodze,skurcze mam coraz czesciej hłe hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×