Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Chytra Baba z Psychiatryka! dokladnie Zaczynam sie budzic mocna kawa mam nadzieje ze sie dobudze hehehe:) Stawiam kawe wszystkim zmeczonym "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cześć! Co tak z rana chałasujecie? Głowa mi pęka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padalec tylko twoje przegladarki:) hue hue hue Ide sie szykowac na te urodziny , musze sie do pozadku doprowadzic , co by corka sie nie wkurzala hehehe, ze mama usypia:) musza ja wyszykowac:) milego popoludnia zglosze sie wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam adblocka. Chodzi mi o to, że reklamy im się nigdy nie psują, a kafeteria nawala często. Oni chyba tylko dbają o poprawny kod reklam, żeby kasa płynęła. Uzależnili ludzi od kafeterii jak narkomanów i wiedzą, że niezależnie czy będzie dobrze, czy źle działała, to i tak będą tu przesiadywać. W związku z powyższym, pójdę zaraz obejrzeć film, żeby nie marnować życia, czekając na ukazanie się postu po 5 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra85
Po znajomosci to Ty za kare bedziesz musiala doplacic :):):) wiecie,ze wz mnie naszlo na pazury zelowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra85
A stylisyka jest otwarta na klientki dojezdne ? Zapewnia w cenie nocleg ? Bo pol Polski jechac, 5h paznokcie,powrot to ledwo doba starczy albo i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra85
Cos mi tu smierdzi nowym tematem za naszymi plecami,bo cos za cicho :):):) ale lorka pewno by nam powiedziala,ze nowy zaklada. Kurde jakie nudy w pociagu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "pan mirek"
Witaycie slodziaki:p😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "pan mirek"
Kafe ostatnio yebie sie nader czesto. O kant dupy stluc to goowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×