Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Gość gość
a ty czasem wiesz co to psychologia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to nie róbta???to oni juz sa zrobieni ,a nie nie róbta,wszyscy sa tak naprawde ciemniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś myslisz ze jak ty nie wiesz to juz nikt nie wie,zgodnie z zasda,kazdy sadzi innych według siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób z siebie totalnego matoła nie mieścisz się w czymkolwiek jak ty sobie w ogóle radzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzekła matoł do matoła tak???a Ty sobie z czym radzisz????Bo dalej ciagniesz zasade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak to jest tak to juz jest wszyscy zyjemy w świecie Indyry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak można sygnować się pseudonimem z takim poziomem sorry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mistrzowie głupoty mistrzowie rozkładu i totalnego niszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy zyjemy na jednym 3 materialnym poziomie,wiec mówienie w tym kontekscie o jakichkolwiek poziomach nie ma tu sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I nie musisz przepraszac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wam dziś służy internet dokładnie jak magnetofony w latach 70 w Polsce służyły większości do nagrywania gotowców a żadnej inwencji ponad to BoNzO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPIJCIE RYCYNY MOŻE WYNIESIE WAS NA 3 POZIOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej lniany prawdziwie na zimno tłoczony i modyfikowany wodorem,nie zawiera zadnych konserwantów oprócz wodoru który jest wrecz potrzebny dla naszych organizmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś My zyjemy na 3 poziomie,olej rycynowy moze nas wyniesc na 4,5,lub 6 poziom i tego sie trzymajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rycynowy wynosi na poziom 55 i gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma juz takiego poziomu jak 55 ,no chyba ze u ciebie w gitarze :D ha ha Ortograficzna opanuj sie ze swoimi głupotami ,bo ty jak juz cos p*****lniesz,to nie wiadomo czy płakac czy się smiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 56 może być ortosraniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ortograficzna pluje jadem i pisze głupoty.Wiadomo ze po Adpended mozna uzyskac poziom 99 a nie 55!Nanosrebro tez jest skuteczne ale tylko poziom jak rycynowy 55. Ortograficzna opamietaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gupia ortograficzna przestan bojkowotowac medycyne naturalną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 1430
pilam sode przez 3 kolejne dni dwa razy dziennie...minelo dwa dni od ostatniego trzeciego dnia...a mnie od drugiego dnia picia sody boli glowa z tylu (nigdy tak nie mialam) myslicie ze to cos niepokojacego? Po niedzieli postanowilam wybrac sie do lekarza z tym bolem, a na dodatek dzisiaj rano po wyproznieniu sie zauwazylam owsiki w okolicach odbytu (zaznaczamz e profilaktycznie corocznie odrobaczamy siebie i dzieci zentelem)...chcialam zapytac czy moge zrobic sobie koktajl z 20ml oR, i soku....i czy to waszym zdaniem dobry pomysl???? prosze o opinie. Pzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiez ze to od sody boli cię głowa??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1430
do gosc .... nie napislam ze od sody boli mnie glowa, tylko ze w drugim dniu stosowania filizanki wody z soda...zaczela mnie bolec glowa... Myslalam ze moze ktos napisze ze rozpoczynajac oczyszczanie tez tak mial i nie bede sie tak bardzo tym faktem martwic... Nigdy nie mialm problemow z cisnieniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co juz swoim rozumkiem to nie myslisz,ze rozpoczełas oczyszczanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1340
drogi "gościu" gdybym była wszechwiedząca w temacie "oczyszczania" nie szukałabym wsparcia na forum...a Ty jeśli poza stwierdzeniem o moim "rozumku" nie potrafisz nic wnieść do mojego zapytania...to szkoda Twojego czasu na odklikiwanie na komputerze. Życze Ci natomiast aby kiedyś, ktoś odpowiedział Ci w podobnym tonie, na jakieś zadane przez Ciebie zapytanie, w temacie w którym bedziesz sie dopiero rozeznawał/ła. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno 13;40???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no moze byc i 16:30 zaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.....nie rozumie czy te dwa ostatnie wpisy są skierowane do mnie? czy cos nie tak jest z moim loginem w Twoim mniemaniu? W związku z tym, że uważam, że to nie jest miejsce na tego typu konwersacje.... to jest ostatni raz kiedy odpowiadam niezalogowanemu "gościowi" Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pozdrawiaj,miło nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam do goscia 1430. Juz tu pisalam wczesniej, 11. maja o 17:32. Od tamtej pory do dnia dzisiejszego jestem na odrobaczaniu. Od pazdziernika do grudnia 2013 zdawalam kal do badania 4 razy i nie mialam robali. Moj maz zawiozl kal do badania, 12. maja, do swojego brata ktory jest weteryniarzem. I w tym weterynaryjnym lab wykryto u mnie glisdy, przywry kocie, wegorka jelitowego i wicience. Potem jeszcze w przyszpitalnym lab wykryto lambie, bablownice i przerozne grzyby. Miesiac bylam na zwolnieniu i tepilam robale srodkami medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej. Musialm przerwac leczenie na 2 dni bo myslalam ze zejde. W trakcie leczenia bylo wszystko: bole glowy, brzucha, temperatura powyzej 38, drgawki, potworne bole miesni i kosci, suchy duszacy kaszel, lzawienie z oczu i zgaga. Najwieksza glisda co wyszla ze mnie miala 32 cm (zbadana i zmierzona w lab). Krotko mowiac robale mialam od wielu lat. Na owsiki tez sie odrobaczamlismy co roku. Do tego jedlismy pestki ze swiezej dyni i pilismy herbatki z gozdzikow. W domu wszyscy mielismy gliszdy i lambie. Reszta bylam tylko ja obdarowana. Na dzien dzisiejszy lykam dalej Paraprotex, Nopalin, AC Zymes, Black Walnut, Graviola, ziola na odrobaczenie i mnostwo witamin. Do tego zaperujemy sie zaperem Nunczako i Blood zaperem. Ten pierwszy jest na robale i drozdze, a ten drugi oczyszcza krew. Glisd juz nie mam alle wszystkiego sie jeszcze nie pozbylam, czuje to. Chcialam dodac ze w zyciu w domu nie mielismy kotow. Moja kolezanka ze szkoly podstawowej miala kota i ja uwielbialam go glaskac i chyba od niego mam te przywry. Pod koniec sierpnia mam badania, zobaczymy co wyjdzie. Jezeli chodzi o badania to bede wykonywac je dalej w homo i zwierzecym lab. Gdyby nie weterynarze toby mnie robale dalej wzeraly. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×