Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Armaid

jaka metoda rodzenia lepsza: cesarka czy poród naturalny

Polecane posty

to sie tylko tak mówi że po casarce trzeba leżać plackiem a po naturalnym nie ale naturalny cholernie boli ( a na polskich porodówkach zazwyczaj nie ma znieczuleń) jakby można było wybrać: co byście wybrały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam siłami natury za pierwszym razem a za drugim razem miałam robione cesarskie cięcie i jeżeli kiedyś będę trzeci raz w ciąży i będę miała wybierać to tylko naturalny poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyska89
A czy ktoś ci powiedział ze cesarka to poważna operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcc
rodziłam 2 razy sn i powiem tak że o ile pierwszy sn zamieniłabym wtedy na cc to już drugie sn pasowało mi od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfdd
zaraz zlecą sie jebane matki polki ktore ci będą wmawiać że jak nie urodzisz naturalnie to znaczy że nie jestes matką. SRAM NA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie **********
cesarka to nie rodzenie, tylko zabieg ?operacja ? nie umeczysz sie przy porodzie, natomiast mozesz miec problemy po poród naturalny moze Cie niemiłosiernie wymrodowac ale po wszytskim mozesz czuc sie dobrze, byc aktywna szybko itd. Dobra metoda to taka, kiedy matce i dziecku nic nie jest po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj miszcz!
ja mialam cesarke. Z jednej strony sie ciesze bo jak sie nasluchalam krzyku rodzacych to dziekowalam bogu ze nie musze przez to przechodzic ale z drugiej nie wiem jak to jest rodzic sn...nie wiem jak to jest jak wody odchodza,jak sa skurcze... Po cesarce tez jest cholerny bol...i ta blizna przy drugim porodzie zdam sie na to co ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghuiiiiiiiiiiiiiiii
Za 1szym razem rodziłam sn za 2gim miałam cc. Z mojego punktu widzenia i własnych odczuć cesarka jest o wiele mniej męcząca dla kobiety jak i samego dziecka. Ból po cięciu był dla mnie pestką z tym który towarzyszył podczas porodu naturalnego. Samo dochodzenie do siebie też nie jest straszne. W 4dobie już latałam z odkurzaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...znów ten sam temat.... Podzielam opinie Cisza , ja i czas!.....pierwszy poród sn, drugi cc...makabra....trzeci chyba będzie cc i szlag mnie już trafia na samą myśl...:(a przyrzekałam sobie że nigdy więcej cięcia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
nie ma co się pytać, każdy organizm jest inny-jedna po cesarce zbierze się szybko inna będzie dochodzić do siebie nawet 6 miesiecy, sn to to samo, każdy przechodzi inaczej, nie ma dwóch takich samych ciąż i porodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkaaaa27
Mi po porodzie sn wychodzi przednia sciana pochwy,porazka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgjdfs,mvl;mkv
balbina ale to z wysiłku? czy jaki jest powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pytanie ?
tylko SN. zadnych ingerencji chirurgiczntch, zadnych blizn. pod prysznic poszlam juz mezem pod ramie godzine po porodzie, a bidulki po c lezaly dobe bez jedzenia obolałe. nigdy w zyciu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do co za pytanie?
ojejku poszłas z mezulem pod prysznic. normalnie sie wzruszylam... spytaj sie czy czerpie satysfakcje z twojej rozklapciochy.... pewnie szersza jak dluzsza hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia iOskarek
naturalnie wtedy się czuje ten ból i wiesz dla kogo cierpiałaś i nie masz widocznej blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahoniowy fiolet
gdybym tylko mogła wybrać, to cc, ale niestety nie mogłam. Chociaż, gdybm wiedziała, że tak to wszystko będzie wygladać, to walczyłabym o cc bardziej. Bój straszny, synek wyciskany i wyciągany kleszczami-uraz czaszki (wgnieciona), zmiany w mózgu, niedotlenienie ja popękana, przez miesiąc nie mogłam z nim na spacer pójść, usiąść,szwów dużo, ból przy stosunku, jest luźno i dziwnie Nawet, gdybym miesiąc po cc miała plackiem leżeć, to teraz? on zdrowy, ja w dobrej formie ryczećmi się chce, jak pomysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodziłam naturalnie i nie zamieniłabym tych chwil na żadne inne :) ból jest i to straszny, ale gdy mi dziecko położyli po porodzie na brzuch... Wtedy o całym bólu się zapomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgt67bo nie maja b
no wy w pl to tylko sn hahahha mecznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 2 razy rodziłam naturalnie.Pierwszy raz oddałabym wszystko za cesarkę tak mnie wymęczyło.Miałam prowokacje i oprócz normalnych skurczy miałam bóle krzyżowe.Koszmar.Za drugim razem ledwo do szpitala dojechałam,dosłownie po 3 parciach córa sie urodziła.Co nas nie zabije to nas wzmocni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wybieram trzecia opcję
ZOO , w moim szpitalu bylo darmowe i poród wspominam bardzo dobrze. cc bym sie bała bo to operacja, w sn ból masakra. jesli kiedys bede rodzic to tylko ze znieczuleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za-kwasy
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki! Będziesz babcią! Żartuje... poroniłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskdh
Nie brałam porodu SN nawet pod uwagę.. od poczatku chciałam cc. Blizna niewidoczna, delikatna kreseczka, ok10 cm. Doszłam do siebie b. szybko. Gdyby jeszcze kiedys miała wybierac to tez tylko cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wybieram trzecia opcję - będziesz rodzić w ZOO? :D xxxxxx co do tematu: z racją jest jak z dupą... każdy ma swoją :) p.s. wypowiadac powinny się tylko te, które przeżyły zarówno SN jak i CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsadd
Prawdziwy ból to jest jak się jest przewlekle chorym na jakąś ciężką chorobę...a ból porodowy to tylko tak na prawdę chwila w życiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cc ze wzgledu na dobro dziecka
tylko j/w. Za duze ryzyko przy porodzie sn. Ile dzieci zmarlo przy porodzie sn, bo owinete pepowina, bo utknelo w kanale rodnym, bo sie udusilo, boporod sie przeciagal? Mnostwo. Jesli zalezy Ci na dziecku i masz wybor to tylko cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga kafeteri
ja mialam cc nie mam porownania do porodu sn,ale pierwsze spionizowanie przeszlo moje oczekiwania bolalo 10 razy bardziej niz sie spodziewalam i ogolnie pierwsze 2 tyg byly mega do dupy wszystko bolalo,ciagnelo a tu dziecko wymaga opieki ,nie wiem jak jest po sn moze byc lekko ale moze kobieta tez popekac i miec dlugo problemy kazdy porod niesie ze soba wielkie ryzyko chyba nie ma lepszej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskdh
Ja po cc doszłam do siebie bardzo szybko, w 5 dniu juz funkcjonowałam norlanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskdh
ale moze to wynika tez z nastawienia... ja od pozytywnego testu wiedziałam, ze decyduje sie na CC i jasne bylo dla mnie ze szybko musze sie pozbierac.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodziłam i tak i tak
w trakcie porodu siłami natury moje dziecko zmarło. Nie chcę wchodzić w szczegóły ale gdybym rodziła cc, dziecko by żyło. Sekcja wykazała, że było zdrowe.... Potem już nie ryzykowałam i zdecydowałam się na cesarkę i mam syna. Tyle, że ja za pierwszym razem nie miałam wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×