Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdradzana jeszcze żona

Czy powiedziec 18 letniemu synowi ze ojciec odchodzi bo ma kochanke ?...

Polecane posty

Gość Zdradzana jeszcze żona

Maz chce rozwodu ale w domu nie mówi tego. Syn nic nie wie a ja juz dowiedziałam sie ze maz ma kochanke . Oczywiście zaprzecza temu a ja nie mówię konkretnie co wiem. Czy chcąc ratować rodzine mówić czy nie mówić synowi?....nie chce go ustawiać przeciwko ojcu ale tez nie chce go oklamywac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
Zapewne syn dowie się sam. Jemu powiedz prawdę. Dlaczego ojciec zmienia żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniecierpka
WYPIERDALAJ !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostro... basen
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej usiąść w trójkę i porozmawiać. Najlepiej jakby mąż sam powiedział synowi,dlaczego odchodzi. Będziesz długo zła na męża,że odszedł,nie ukrywaj tego przed synem,że to boli,ale nie nastawiaj go przeciwko ojcu. Tak się zdarza,że małżeństwo się kończy,ludzie odchodzą od siebie,ale to nie oznacza,że odchodzi od dziecka. Twój syn jest już dorosły więc zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmm
syn i tak znienawidzi ojca ze zdradzał jego matkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana jeszcze żona
No właśnie ojciec wogole unika tematu w domu ... Jest jak gdyby nigdy nic ... Z ta dorosloscia syna to tez tak nie do końca jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana jeszcze żona
No właśnie ojciec wogole unika tematu w domu ... Jest jak gdyby nigdy nic ... Z ta dorosloscia syna to tez tak nie do końca jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białykruk
może sama się trochę zagalopowałaś w swoich podejrzeniach...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takotoklak?
"Czy chcąc ratować rodzine mówić czy nie mówić synowi?" A jak to ma uratować rodzinę? Myślisz że syn tak wpierdzieli mężowi że nie będzie mógł odejść? Dziwnieś to sobie umyśliłą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana jeszcze żona
Myślałam ze uboga ojca zeby sie pamiętał ... Ale nie wiem czy to jakiś pomysl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana jeszcze żona
Ubłaga ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana jeszcze żona
Biały kruk .... Moze ....oby tak było ... Ale maz jest bardzo stanowczy w postanowieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma osimnascie lat
syn .Nie ma tak .Niech mu ojciec powie prawde .Ze zakochal sie itp itd .ty nie mow bo bedzie to odebrane jako nastawienie przeciwko ojcu .Zaznacz mezowi ze jezeli on nie powie przedstawisz fakty .Bez oskarzen ale fakty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma osiemnascie lat
Tak zrobilam .Syn nie ma pretenji ani do Ojca ani do mnie .Zaakceptowal sytuacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn i tak wszystko widzi,czy się między Wami układa czy nie, Jest już duży więc,nie wierze,że będzie miał pretensję do ojca czy matki. Ale psycholog może się przydać. Ważne by to wszystko trwało w spokoju, nie w kłótniach,awanturach samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn i tak wszystko widzi,czy się między Wami układa czy nie, Jest już duży więc,nie wierze,że będzie miał pretensję do ojca czy matki. Ale psycholog może się przydać. Ważne by to wszystko trwało w spokoju, nie w kłótniach,awanturach samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana jeszcze żona
"tak zrobiłam " a jak Ty poradzilas sobie z trauma ? Czy starałam sie by maz został w rodzinie ? Ile trwała cała Twoja sytuacja ? Bo mnie jest bardzo cieżko z tym wszystkim ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana jeszcze żona
Nie , syn jest bardzo szlachetny i inteligentny ale bardzo szanuje ojca i nie wyobraża go sobie jako człowieka zaklamanego który knuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana jeszcze żona
Nie , syn jest bardzo szlachetny i inteligentny ale bardzo szanuje ojca i nie wyobraża go sobie jako człowieka zaklamanego który knuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj...
Mój syn miał 18 lat gdy odchodziłam, nie było innego faceta. Postanowiłam z nim porozmawiać. Sama mu wszystko wyjaśniłam. Usłyszałam: przecież ja z wami mieszkałem przez wszystkie lata, swoje wiem. Rób jak uważasz. Bardzo mi to pomogło. Twoja sytuacja jest inna, wiem. Ale to już duży chłopak, lepiej jak sie dowie od was, niż na ulicy. Potem i tak sie nasłucha. Nie traktuj go jak broń przeciw swojemu mężowi. Stracisz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
[zgłoś do usunięcia] ZZZ Zniecierpliwiony Zapewne syn dowie się sam. Jemu powiedz prawdę. Dlaczego ojciec zmienia żonę."""""" Ps. Rzadko kiedy są to zmarszczki. Do zmarszczek , można się przyzwyczaić jak do liści na drzewach. Zmarszczki u kochanej kobiety , też się kocha. Na związek małżeński \ i każdy inny \ zazwyczaj pracuje dwoje. A jeśli jedno wypada z tej pracy , to wtedy mogą pojawić się problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana jeszcze żona
Być moze masz racje z...ale na tym etapie mojej wiedzy o decyzji męża chyba z jego strony szczerość byłaby na miejscu ? A tak syn nie wie o niczym tylko widzi mnie jako klebek nerwów z niewiadomego powodu a ja z kolei nie mam od męża informacji o konkretnym powodzie rozstania ( choć juz zaczęłam składać fakty )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana jeszcze żona
Być moze masz racje z...ale na tym etapie mojej wiedzy o decyzji męża chyba z jego strony szczerość byłaby na miejscu ? A tak syn nie wie o niczym tylko widzi mnie jako klebek nerwów z niewiadomego powodu a ja z kolei nie mam od męża informacji o konkretnym powodzie rozstania ( choć juz zaczęłam składać fakty )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana jeszcze żona
A synowi wogole nic nie mówi - ot - dzien jak codzień- dla syna nie ma żadnych złych sygnałów - nie mam pojęcia kiedy on zamierza z nim rozmawiać i przede wszystkim JAK... Ja bardzo zle sie czuje w sytuacji oklamywania syna ... Ale wciąż mam nadzieje ...Tak więc każdy dzien jest dla mnie cenny choć tez tragiczny bo jak pisałam maz nie daje mi CIENIA nadziei ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniecierpka
ZZZ Zniecierpliwiony co to za bełkot ????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
[zgłoś do usunięcia] ZZZ Zniecierpliwiony [zgłoś do usunięcia] ZZZ Zniecierpliwiony Zapewne syn dowie się sam. Jemu powiedz prawdę. Dlaczego ojciec zmienia żonę."""""" Ps. Rzadko kiedy są to zmarszczki. Do zmarszczek , można się przyzwyczaić jak do liści na drzewach. Zmarszczki u kochanej kobiety , też się kocha. Na związek małżeński \ i każdy inny \ zazwyczaj pracuje dwoje. A jeśli jedno wypada z tej pracy , to wtedy mogą pojawić się problemy.""" Na stan związku małżeńskiego \ i każdego innego\, pracuje się w długim czasie. Nie można go też naprawić z dnia na dzień. A synowi jak chcesz coś powiedzieć . To powiedz mu prawdę. Najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. Bo jeśli usłyszy od Ciebie kłamstwo, to może stracić do Ciebie zaufanie. Odnoszę też wrażenie. Za bardzo myślisz '''' ja ''' a za mało """" my ''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
[zgłoś do usunięcia] ZZZ Zniecierpliwiony [zgłoś do usunięcia] ZZZ Zniecierpliwiony Zapewne syn dowie się sam. Jemu powiedz prawdę. Dlaczego ojciec zmienia żonę."""""" Ps. Rzadko kiedy są to zmarszczki. Do zmarszczek , można się przyzwyczaić jak do liści na drzewach. Zmarszczki u kochanej kobiety , też się kocha. Na związek małżeński \ i każdy inny \ zazwyczaj pracuje dwoje. A jeśli jedno wypada z tej pracy , to wtedy mogą pojawić się problemy.""" Na stan związku małżeńskiego \ i każdego innego\, pracuje się w długim czasie. Nie można go też naprawić z dnia na dzień. A synowi jak chcesz coś powiedzieć . To powiedz mu prawdę. Najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. Bo jeśli usłyszy od Ciebie kłamstwo, to może stracić do Ciebie zaufanie. Odnoszę też wrażenie. Za bardzo myślisz '''' ja ''' a za mało """" my ''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz prawde !!!
powiedz ze jego ojciec to ruchacz a syn już będzie wiedział co ma zrobić:) Ps mam nadzieje ze porządnie mu przyłoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×