Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość Azzurro
Gość 22:04- myo inozytol jest także w preparacie inofem ,tyle samo ilościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Widzę, że z tym amh to jest dziwna sprawa. Popatrzcie ja mam bardzo niskie ( 0,1) byłam przygotowana , że lekarz powie, że to koniec , że jedyne wyjście kd , ale on chyba się podejmie leczenia mnie. Zaczyna mi się wydawać, że to amh wcale nas nie przekreśla aż tak, jak mam się wydaje. Co prawda , ja jestem na samym początku drogi z in vitro, więc mam jakąś nadzieję. Mamy już tu przypadki na forum zajścia w ciążę z bardzo niskim amh. Ale jeśli mi się nie uda, będę żyła inaczej, zwiedzę świat tak jak zawsze marzyłam. Jest jeszcze jakaś inna perspektywa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Azzurro my jesteśmy bliźniaczki jednojajowe, ja tez nie wiem czy jakby już doszło do tego, to tak na 100% bym się zdecydowala na komorke od siostry, ale jeśli tak, to wiem, że ona kochalaby je tak czy tak jak swoje, tak jak ja kocham Jej dzieci. Ona ma dobrą rezerwę, ma dwójkę dzieci. Wprawdzie o drugie starala się najpierw poprzez in vitro, bo nie mogła 2 lata zajść, ale w końcu udało się Jej naturalnie. Jeśli chodzi o komórkę, to ona sama mi to zaproponowała, ja nawet nie pytałam, nie prosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Katia a TY też masz endometriozę? bo to też chyba o to u mnie chodzi, że przez tą wredną chorobę komórki są gorszej jakości. W macicy mam podobno jakieś małe ogniska endometriozy, więc z kd też nie jest pewne, ze się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Tak , choruje na endometrioze i nienawidzę tej choroby. 2, 5 Lata temu miałam lapsroskopie. U mnie w ogóle wszystko jest nie tak jak powinno :(( Ogniska to możemy mieć wszędzie , ale wydaje mi się, że te w macicy nie mają wpływu na donoszenie ciąży z kd. Ja się ciągle zastanawiam nad kd, co zrobię jak mi się nie uda. I bardzo się waham. Bo tak : z jednej strony to jest lepsze niż adopcja, bo nosisz to dziecko no i ma geny męża , wiadomo że je kochasz jak swoje ale z drugiej strony co się czuję w sytuacjach typowych, gdy rodzina zastanawia się czy dziecko jest podobne do Ciebie czy do męża? No i pytanie , czy mówić później dziecku , że nie ma moich genów. To na prawdę musi być bardzo przemyślana decyzja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
No ja wiem, też teraz cały czas o tym myślę, że urodzę i potem zawsze jak to w rodzinie gadanie, do kogo jest dziecko podobne...ale ja bym chyba wolała taką opcję niż od razu adopcja, tym bardziej, że jakby się chciało małe dziecko to trzeba czekać bardzo długo, też trzeba mieć odpowiedni dochód, żeby w ogóle spełnić warunki do kwalifikacji, też tak łatwo nie jest z tego co czytałam. No ale endometrioza na pewno ma wpływ na zagnieżdżenie zarodka, więc trzeba jeszcze coś zrobić, żeby to się udało, boję się, że przez tą chorobę będzie ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella84
Kochane..jesli o gadanie chodzi fo kogo dziecko podobne..ja mam wlasna corke..i wszyscy mowia ze kopia taty...a tesciowa jeszcze mowi ze wykapana kuzynka taty..jak nawet mowie ze podobna do mnie gdy bylam mala to ona okońiem staje ze to czysta ta kuzynka itd..i nie przegadam...tak wiec wiecie....mimo ze komorka moja...to i tak rodzina meza w zaparte idzie ze czysty wujek taki albo kuzynka taka..ale nic ze mnie nie ma...tak to juz jest..az mi przykro nieraz bo wydaje mi sie ze oczy ma moje...ale nie przegadacie...wiec czy komorka z kd czy wasza..rodzina meza bedze i tak mowic ze dziecko do Was niepodobne i juz ;p to tak w ramach pocieszenia... Co do kd niektore kliniki jeszcze robia- mozecie poczytac forum zalozone przez nasza jagode - in vitro z kd na kafeterii ( wygooglujcie ) a co do tego ze w polscie niemozliwe przez ta ustawe..to ja to rozumiem tak ze bedzie mozliwe tyle ze kliniki nieplodnosci musza teraz dostosowac swoje procedury do tej ustawy..i sie z tym bujaja...w zwiazku z ty, chwilowo niektore ( ale tez nie wszystkie) klińiki zawiesily prroces zaplodnienia z uzyciem gamet od dawcy/ dawczyni....trzeba podzwonic ponklinikach i sie zorientowac ktore dalej przeprowadzaja..invicta chyba robi...straszne to mest bo z jednej strony chca by wiecej dzieci sie rodzilo a z drugiej zabieraja refundowane in vitro, i worowadzaja jakies chore ustawy ktore utrudniaja parom nieplodnym posiadanie dzieci..w zamian daja 500 zl na dziecko..,chory kraj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Nie miałam pojęcia , ze w Polsce nie robią in vitro z kd?? Cały czas myślałam , ze u nas to,, legalne" :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież legalne i robią :-) coś źle zrozumiałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
tak, robia in vitro z kd, ale kd jest anonimowe i nie można sobie wybrać od kogo się chce komórkę dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia ale mozesz wziasc od siostry komorke...jesli siostra chce byc dawczynia to razem idziecie do kliniki i synchronizuja wasze cykle...czytalam kilka takich historii juz ze wlasnie siostra dala komorke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Bella no właśnie podobno od listopada weszla jakas ustawa i nie można już brac komorek od kogo się chce, ale nie wiem jak to funkcjonuje w klinikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Ciesze się, ze źle zrozumiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bella- ustawa o in vitro jest wprowadzona przez rząd PO, nie obecny, tyle ze weszła w życie w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis mialam usg genetyczne i zdtowe dzieciatko:) bedzie druga dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Bella- gratuluję, pisalam Ci że zapewne druga córka się szykuje, no i jest :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cate Bella - GRATULACJE OGROMNIASTE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cate Nusial, Katia, Smutasek - co postanowiłyście na najbliższy czas? Azzurro - pozdrówki.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My podchodzimy do in vitro. Właśnie dzisiaj miałam wizytę w klinice. Od jutra biorę Gonapeptyl a później dlugi protokół :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dziewczyny czy podczas brania tabletek anty na wyciszenie mozna brac ten preparat inofolic?? Moje amh 1,14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Gość - myślę że można Catia- a jak u Ciebie sprawy? Smutasek - fajnie że już zaczynasz procedurę, szybko minie i będziesz Nam tu pisać dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia czesc :) ja dziś dostałam pierwszy okres po odstawieniu antykoncepcyjnych, i to w 27 dniu, wystąpiła naturalnie, wiec to jes dla mnie jakis sukces. Teraz wedlug zaleceń mam w 3 dniu powtorzyc AMH , zrobic fsh i chyba tez w tym dniu testosteron i jakies IgG , IgM ( nie mam pojecia co to jest i czy na pewno tez w 3 dniu ? , moze ktoras sie orientuje?) I makroprolaktyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Bella gratuluję drugiej córeczki :) ja marze o córeczce :) Ja mam jutro wizytę w Novum, zobaczymy co tam mi powiedzą, czy ktoś łaskawie zdecyduje się na leczenie mnie...ale skoro już będę komercyjnie podchodzić to skoro płące to nie powinni mnie odesłać do domu... Co tam Dziewczynki u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Katia w 3 dc napewno robi się Fsh. Amh obojętne generalnie źle tez zalecają 3 dc. Jeśli chodzi o te igm i igg to zależy co Ci kaxali: toxoplazoma, różyczka, cytomealovirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Właśnie mam napisane samo IgG i IgM i dlatego zglupiałam i teraz kurcze nie wiem o co chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Katia to zadzwoń do kliniki i zapytaj o które badania dokładnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Szkoda, ze nie mam e-maila do dr Chrostowskiego :( to bym sie zapytała . A nie wiecie , czy testosteron tez trzeba w 3 dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×