Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

A bujaczki to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek ktokolwiek wymyślił :D Ale nie zamierzam wydać na niego więcej niż 200zł, a z tego co się orientowałam na allegro, powinnam dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonez kielecki - oo to juz duze masz dziecko :) 8 lat to duzo, chociaz ja jestem mlodsza od moich braci o 6 i 11 lat i super sie dogadujemy :) nawet sie ciesze ze sa tyle ode mnie starsi, zawsze sluza mi rada :) to mialas prawie tyle lat ile ja teraz z pierwszym dzieckiem :) ja w Twoim wieku bede juz miec 6letnie dziecko ojjj a w planach mialam wtedy dopiero zaczynac, no coz wypadki przy pracy sie zdarzaja hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinezon sliczny ja dostane kilka od siostry;) nioo i to łóżeczko superrr;) bardzo mi sie podoba;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Bossackiej nie obejrzałam to dzis było o 17 nie??? to o matko premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana sie nastawiałam hehe oprzytomniałam po 18:)) szkoda ze na necie nei ma powtórek, bardzo mnie ten program zaintrygował:) własnie w ramach rozpusty zjadłam cała puszke orzeszkow solonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te bujaczki też uważam za super wynalazek i również mam zamiar kupić taki elektroniczny, myślę że to duża wygoda a widziałam takie na allegro już za ok 200zł ;) Kołyska bardzo ładna, również myślałam nad kołyską lub kupię łóżeczko i dokupię bieguny do niego, taniej wychodzi, poza tym ja pewnie kupię łóżeczko z szufladą, zawsze sie przyda np na przechowanie pampersów czy kocyków. Majonez pisałaś o magnezie. Ja biorę 3 razy dziennie magnez i niestety na ból głowy nie pomaga. Dzisiaj mnie cały dzień pobolewa brzuch, trochę się nachodziłam z mężem po sklepach więc pewnie od tego. Kupiłam kilka par malutkich skarpetek dla dziecka bo tak mi wpadły w ręce a z ubrankami się wstrzymałam chociaż mnie korciło ale obiecałam sobie, że póki płeć się nie potwierdzi to poczekam z zakupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie poczułam ruchy maluszka ;) nawet czuć było kiedy położyłam rękę na brzuchu, co prawda delikatnie jeszcze ;) Mąż zawiedziony, że nie zdążył poczuć bo akurat był w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przypilnowałam Bosackiej - było o żywieniu w ciąży a następny odcinek o wahaniu nastrojów ;) mam jeden problem z Jej programami - ogólnie są fajne i praktyczne ale wkurzają mnie te scenki/inscenizacje :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni - supeeeer :D:D Widzę, że pomału każda z nas wchodzi w etap wyczuwania ruchów, nie ma nic fajniejszego w ciąży chyba :D Ja z Bosacką mam ten sam problem (w tych programach "wiem co jem" i "wiem co kupuję" miałam tę samą awersję), nie cierpię tych scenek. I na program też nie poluję, jak trafię to obejrzę, a jak nie - nie ma tragedii ;) Ale gdyby przemyciła jakąś ciekawą informację - podzielcie się proszę :P:D Super to łóżeczko i jak tak zebrać do kupy wszystkie akcesoria, nie wychodzi tak strasznie dużo nawet. Chociaż ja upolowałam tańszą pościel, łóżeczko też już mam upatrzone za 150zł, więc nie wydam fortuny ;) I kołyski nie kupuję, bo zraziłam się po pierwszym dziecku (też miałam płozy, takie z blokadą). Bujałam ją do snu przez pierwsze pół roku, potem miałam przechlapane, bo nie chciała zasypiać bez kołysania i przeszłąm gehennę po prostu. Więc tym razem podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a na którym kanale jest ten program z Bosacką o którym piszecie? Nie oglądam w ogóle tv a może mnie program też zainteresuje ;) My z mężem zaraz po ślubie w zeszłym roku znaleźliśmy na strychu jego kołyskę ręcznie robioną prze męża tatę ;) Jest taka malutka, pewnie góra 4 miesiące by posłużyła ale mało stabilna i bałabym się trochę w niej trzymać dziecka, że wypadnie ale naprawdę jest śliczna i ma swój klimat ;) Zostawiliśmy ją jednak na pamiątkę. Ja cały czas zastanawiam się czy kupić pościel z tymi różnymi duperelkami typu baldachim czy samą kołderkę, poduszkę (które sie pewnie na początku nie przydadzą), poszewki i ochraniacz na szczebelki. Taka pościel z baldachimem ładnie wygląda ale czy jest niezbędna? taki trochę kurzołap... No zobaczymy jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78Zg
na tvn style jest program, ja łozeczko mam po synku w idealnym stanie drewniane z materacem gryka-kokos i kupilismy wówczas jeszcze łozeczko turystyczne z przewijakiem swiatełkiem i jakims bajerem tez prwie nieuzywane - czasem bralismy do tesciow.... wózek głeboki bede miec od meza siostry fajny firmowy, spacerówke mam po synku, moze tylko kupie jakas lzejsza pozniej do auta , czy na zakupy, mam fotelik bujaczek z fisher price teraz uzytkuje go meza siostra, mam hustawke, sporo ubran po synku , mysle ze czesc wykorzystam, moze kupie rozek bo ni sadze by z naszego cos zostało u meza siostry i nie wiem czy Nasz przewijak do Nas wroci, wanienke mam, moze dokupie tylko stojak zeby w łazience starac sie kapac...a i kupimy karuzele nad łozeczko, przy 1 dziecku nie miałam tzn miałam dostałam jako prezent taka plastykowa gdzie krzyczały chinskie dzieci, od razu ja sprzedalismy, a te fishera price sa delikatne , czasem z wyswietlaczem sufitowym z odpowiednio dobrana muzyka i pewnie o jakiejs macie pomyslimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że masz już większość rzeczy po pierwszym dziecku ;) U mnie pierwsza ciąża więc wszystko musimy kupić. Wózek już nam obiecał mój tata a przyszły dziadek, pierwszy wnuk więc szaleje ze szczęścia ;) Karuzele do łóżeczka też chcę kupić, myślę że to też fajna rzecz. Wanienkę ze stojakiem też raczej kupimy bo pewnie na początku będziemy kąpać w pokoju a nie mamy gdzie postawić wanienki więc stojak się przyda. Widzialam takie wanienki z komodą i przewijakiem ale drogie są i malutkie więc sie nie opłaca bo zbyt długo nie posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam wyzej to ja:) fotelik samochodowy mam w ilosci sztuk 2 ten od 0-9 kg, szkoda ze bez isofixu, obecnie i u meza i u mnie w aucie mamy ten 18-36 z isofixem duzo wygodniejsze jest wypinanie:) fajna jest ta koncówka ciazy jak juz w komodzie sie układa ubranka dla dzidziusia - zreszta przyjemniej prasuje sie takie malenskie ubranka , koło łozka ma sie spakowana torbe z potrzebnymi rzeczami:) i czeka:P choc ja pewnie na tydzien przed bede miała wyznaczony termin cc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spac bo jutro na 8do szkoly.. A powiem wam ze mialam dzis fizykoterapie i mam zajecua ze swuetna babka i opowiadala nam o usg i.mowila ze ono faktycznie jest. Niezdriwe dla plodu i moze wplywac na sluch u dziecka :/ sory za literowki ale pisze z kom z lozka :) dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZiewczyny moze pochwalilybysmy sie swoimi brzuszkami co Wy na to :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzis ja mam problem ze spaniem po 2 obudzilam sie wyspana, ale udalo mi sie po mekach usnąć i ok 4 znow sie obudzilam, godz polezalam i wstalam. uszykuje sie na spokojnie do szkoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie do dziewczyn przebywających na L4. Jak to jest z wypłatą. Zwolnienie z kodem B jest 100% płatne, ale 7 dni w tyg. Więc dodatkowo powinien pracodawca zapłacić za sobotę i niedzielę. Jak to jest? Jakie dostajecie pensje ? Ja byłam 2 tyg w lutym na zwolnieniu i dostałam całą wypłatę , bez sob i niedz. Czy ja się mylę? Moja sąsiadka w ub roku była w ciąży i całą ciąże przebywała na L4 i otrzymywała większe wynagrodzenie siedząc w domu niż chodząc do pracy i księgowość jej to powiedziała że przecież jest na L4 ciążowym (kod B) i wlicza się soboty i niedzielę. Powiedzcie jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolineczka u mnie jutro sie zacznie 17 tydzień. Dzisiaj również nie spałam już od 3 w nocy i czułam jak dzidzia w brzuchu sie wierci jak się obudziłam, cudowne uczucie ;) Co do l4 to też dostałam wyższe i się dziwiłam dlaczego a teraz już wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakmyslicie fo powinnam zrobic .macie konak ze swoimi ksiegowumi? U mnie jestbtak ze ksiegowosc jest zewnetrzna i i nie chce udzielac informacji. A szefa ciagle nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ jeśli chodzi o brzuch to ja na razie nie mam czym się chwalić za bardzo :P co do ciekawostek z programu Bosackiej to poruszany był temat sera pleśniowego i Ona mówiła, że wg lekarza trzeba by go przyjąć dopochwowo żeby stanowił realne zagrożenie :D co do łóżeczka - ja się zdecyduję na takie chyba http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40190215/ i nie będę kupować tych wszystkich dupereli typu baldachim itp. tylko ochraniacz na szczebelki. Co do pościeli to nie wiem czy zdecydować się na kołdrę czy kocyki wystarczą. Kiedyś też myślałam o zakupie tych zestawów z baldachimem, rożkiem itd. ale teraz wydaję mi się to zbędnym wydatkiem jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :* Witam...w remontową niedziele. Mój tata nam pomoga i przyjechał nawet dziś.Ale jest czadowo...nie licząc faktu że cały czas coś sprzątam jest coraz ładniej. Jak to określił wczoraj nasz czteroletni syn: -Normalnie mnie zmiażdzyło tak jest pięknie! ;) KAD ja chętnie bym się brzucholem moim pochawliła ale napewno nie na PUBLICZNODOSTĘPNYM. Myślę że jak będzie zainteresowanie możemy założyć sobie maila JEDNEGO WRZEŚNIOWEGO i tam wysyłać fotki i hasło miały by "stałe bywalczynie" Ja dopiero w kwietniu dostane "wypłate" z Zusu narazie płaci mi jeszcze szefowa...ciekawe ile dostanę. Oparzyłam sobie jęzor rosołem bo sie nie mogę doczekać hahaha ;D I pulpety zrobiłam w sosie pomidorowym do tego własnej roboty buraczki.Odkorbiło mi lekko ;) Dziś stwierdziłam że uwielbiam ten stan kiedy nie muszę chodzić do pracy i mam mnóstwo czasu na sprzątanie układnanie. I wreszcie jest tak czysto jak lubie... Pralka mnie woła..aktywna niedziela dziś ;) WITAM NOWE KOLEŻANKI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam zamiaru kupować baldachimu itd.Jak to ktoraś trafnie napisała KURZOŁAP. Wydaje mi się fajnym rozwiązaniem gdy np. mamy łużeczko w pokoju który często użytkujemy... Np moja znajoma ma tylko jeden pokój jako gościnny sypialnie i baldachim super sprawa jak u nich jestesmy a dziecko idzie spać. Mam zamiar kupić dobra jakościowo pościel bo po młodym niby mam ale wiadomo prana dużo razy.Myślałam o Feretti tylko średnio wzory mi się podobają. Leżaczek bujaczek-świetna sprawa wybawienie.Np.jak dziecko nie śpi a Ty chcesz ugotować obiad...bierzesz leżaczek,maluch zadowolony bo patrzy z zaciekawieniem jak się krzątasz po kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja uwazam zreszta tak tez pisały doswiadczone mamy ze baldachim to zbedny pochłaniacz kurzu , niepraktryczny, ja mialam tylko posciel z drewexu i osłonke na szczebelki oraz rozek z usztywnieniem, bo w pierwszych tygodniach dziecko w nim zawiniete czuje si ebezpiecznie jak w lonie matki, pozniej mielismy http://www.bizeo.pl/firmy/esklep-dla-dzieci/galeria/24637,spiworki-dla-niemowlat-spiworki-dla-niemowlat-do-spania/ , dziecko czuło sie swobodnie, a kołderka nie przytłaczała, posciel gdzies po roku uzywalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×