Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

ŻABECZKA oj doskonale Cię rozumiem kochana .Wiesz ja mi trudno sie oszczędzać??? Dziś zrobiłam dwa prania i myślę sobie a jeszcze pościel wypiorę i auto odkurzę w środku bo sprzedajemy a jedna Pani mnie dziś zaczepiła pod przedszkolem i że chce jutro z chłopakiem czy tam mężem oglądnąć. Ale pogłaskałam brzuch i się położyłam jednak.Dwa prania wystarczą a pościel mogę wyprać jutro,a i auto da jakoś radę bez odkurzania... Ogólnie się tak rozpędzam i hamuje!Dla dobra dzidzi wszystko ZMARTWIONA no to gratuluje siusiaka w takim razie ;) Faktycznie chłopczyków sporo...może jednak w środku upartą i wielką dziewuchę noszę ;) Jak czułam że to na 100% chłopczyk tak teraz po tych dziecia mego podchodach zaczynam wątpić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni staram sie ale wiesz jak jest....a jeszcze ostatnio w zeszla niedziele strasznie bolala mnie watroba i tesciowa dala mi hepatil 1 tabletke i mowi to mozesz to jest na ziolach a ja glupia wzielam....a powinno sie pierw z lekarzem skonsultowac i teraz mam takie wurzuty sumienia,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzuszek DZIĘKUJE ;) RENI dokładnie tak jak piszesz pod koniec kopniaki będą meczące...a nawet bolące.Moje żebra były w opłakanym stanie ;) ZMARTWIONA głowa do góry nie ma nic lepszego niż POZYTYWNE MYSLENIE I OPTYMIZM!!! I mówę Ci to ja...po dwóch straconych ciążach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi rarity:( ja ostatnim razem poszlam do lekarza w 12tgc a on mi mowi ze serduszko nie bije masakra jakas...ale teraz jest oki ...ale wiadomo...zawsze stres jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Możecie wejść na maila? Chyba ktoś zmienił hasło... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz spróbowałam z innej przeglądarki i weszłam a na tej, z której korzystam wyskoczyło mi, że nieprawidłowy login i hasło a mam to zapisane więc nie wiem co się stało. Żabka i jak po wizycie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, sorki nie napisałam już wczoraj, jakoś chyba z tych nerwów byłam zmęczona i poszłam spać;) na szczęście była moja Pani doktor, u mnie na szczęście już wszystko dobrze, Hania potwierdzona moje nie cale 300gr szczęścia. Pani doktor powiedziała, że mogę jej nie czuć o leży tyłem. nie mam nowej fotki bo tylko plecki pokazywała;)) ale za to jaki ładny kręgosłupik:) hehe nio i wiecie pytałam ją o te moje bóle głowy bo mnie tak ostatnio często bolała no i o tabletkach jakie brać itp bo mówiłam, że brałam apap ona powiedziała, że apap jest słaby i krótkotrwały i że jak tak mocno boli to spokojnie mam wziąć naproksen albo nawet ibuprom, powiedziała że na pewno nie zaszkodzi bardziej niż apap a na pewno pomoże i nie będę się męczyć, ufam jej bo znam ją nie od dziś;) więc nie będę się już męczyć jak dzwoniłam do mamy i mowilam jej co i jak u lekarza to mama mówiła że mojej siostrze też kazała brac naproksen i chłopakom nic nie jest następna wizyta 15maja i wtedy umówimy się na prenatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeśli chodzi o te ruchy których nie czuję to powiedziała że w ciągu tyg powinnam poczuć ale później jak zobaczyła jak młoda leży to powiedziała żebym się nie martwiła jak jej nie poczuję bo mała leży do mojego brzucha plecami więc nawet jak kopie to w stronę pleców więc nie będę czuć a mowi że zaraz obok niej jest duże łożysko (nawet mi pokazała jak to wygląda) i jak się odwróci to najpierw będzie waliła w łożysko wiec mogę poczuć ją później;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, że wszystko w porządku ;) Czasami dzieci się tak układają, że ruchów nie czuć, pewnie już niedługo poczujesz pierwsze kopniaczki :) A co do bóli głowy to jakie masz ciśnienie? Ja mam niskie i bardzo często boli mnie głowa ale nie biorę nic przeciwbólowego, jak boli mocno to wypijam kawę i pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dobre ciśnienie zawsze książkowe. a kawy nie pije, jak przed ciążą pilam 2-3 dziennie teraz nie moge, smierdziała mi bardzo i nie piję ale włłasnie dziś rano o niej myslałam może sprobuje;) a jak mnie boli troche glowa to tez nic nie biore bo ostatnio musialabym brac tabletke codzien ale w zeszłym tygodniu bolala mnie cały dzień bralam apap pomoglo na chwile i znow bolala ale to do tego stopnia ze plakałam z bólu więc myślę że w takim wypadku lepiej wziąć tabletkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Już nadrobiłam co pisałyście, bo wczoraj padałam dośc szybko, jak mąż wrócił z pracy to smacznie spałam i tyle go widziałam co rano na moment i już nie wiem czy zdążę zobaczyć bo o 11 jadę autobusem na badanie. Miałam jechać później, ale wolę poczekać, nie będę sie nadwerężać zbyt długim spacerem. Trochę się denerwuję bo dziś ważny dzień - prenatalne. W piatek lekarz mój tak długo oglądał serduszko,że myślałam,że coś nie tak i czegoś się dopatrzył, ale powiedział,że niby wszystko ok. Wiem,że sprawdzał dokładnie i dlatego długo to trwało, ale jednak nerwy swoje robią. No i wypytam tego innego lekarza o płeć może ten coś zobaczy :) U mnie piekna pogoda to przynajniej bez kurtki można w końcu jechać;zresztą ledwo sie dopinam już. A jesli chodzi o tabletki to mój gin. powiedział,że jak coś to tylko apap brać na ból, ale jak widze inni lekarze mają inne zdanie. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka dotąd myślałam,że będzie córeczka, bo w 13 i 17tc lekarz mi tak powiedział, a w piątek lekarz mówi,że widzi siusiaka, więc my że mówił,że dziewuszka ma być więc zaczął badać i sprawdzać i potem wygladało,że dziewczynka. Tylko skąd ten siusiak?? widzieliśmy go i potem znikł, więc sam lekarz zgłupiał trochę, ale mówił,że to mogła być łechtaczka, bo teraz jest spuchnieta i może dawać mylne wrażenie siusiaka :) Oby dzisiaj ten drugi lekarz dopatrzył się w końcu bo chciałabym wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fakt;) przepraszam troche nas tu jest i sie mylę;) mi wczoraj potwierdzila choć Hania lezala tylem myslalam ze nie powie ale to juz inna budowa jest miednicy wiec napewno dobrze widziala pukala w brzuch to sie troche ruszala ale odwrocic sie nie chciala pozniej opowiadalam Marcinowi ze mala spała a on na to : ze grzeczna dziewczynka bo o tej porze dzieci śpią:) bo to bylo ok 20;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! My wczoraj wróciliśmy od rodziców, dziś mam jeszcze urlop, ale jutro już do pracy.. A dziś dzień lekarzowo wizytowy.. na 12 mam dentystę- złamał mi się ząb, mam nadzieję, że go szybko naprawi no i że nie znajdzie nic nowego, później na 15 mam badania połówkowe.. Żabka- ja jestem tydzień przed Tobą- też niewiele czuję, czasem coś smyrnie ;) mam nadzieję, że będzie wszystko ok.. Co do płci- mi na wizycie w marcu lekarka mówiła, że chłopak, a ostatnio, że jednak dziewczynka, więc trochę zgłupieliśmy.. Mojego mama strasznie się cieszy bo chciała wnuczkę, mój chciał syna, a ja żeby było zdrowe i może troszkę syna :) ale dziewczynki przecież też są super ;) hehe.. :) w sumie, może dziś potwierdzi się płeć, bo będzie mnie badał inny lekarz, zawsze to inne spojrzenie! miłego dnia dziewczyny, do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) ŻABECZKA no to fajnie bo wszystko okej. ŻABKA to dziś kciuki za Twoje prenatalne zaciskam napewno będzie okej wszystko. Ale nieźle Ci namieszał gin z ta płcią. W sumie to się nawet cieszę że nie wiem nic kompletnie bo bym się nastawiła a potem zdziwić mogła. RYBKO Ty też widzę dziś połówkowe.Czekam zatem na dobre wieśći ;) RENI dobrze że się jednak zalogowałaś.W sumie nie zdziwiłabym się gdyby coś się podziało... Ja mam w sumie nadzieje że z czasem przeniesiemy się na prywatne forum z większymi możliwościami. Piszę tu z Wami i sobie nie wyobrażam inaczej bo fantastycznie pogadać z kimś kto mnie rozumie.Aczkolwiek do kafeterii mam średnie nastawienie.Jak czytam niektóre tematy to aż dziw bierze skąd w niektórych tyle podłości. I tak naprawdę może tu trafić ktoś z naszego otoczenia...i sobie czytać jak narzekamy bo to mega otwarte forum jakby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybalopika powodzenia na prenatalnym ;) Żabeczka a jak z Twoim okiem? lepiej już? Na połówkowym zapewne będziesz już miała czarno na białym czy jest siusiak czy go nie ma ;) Rarity dobrze chociaż, że nikt nam się tutaj nie próbuje wykłócać na pomarańczowo bo często widziałam na takich topikach jak ktoś podczytywał a jak mu coś nie pasowało to się zaczęło obrażanie i zaśmiecanie tematu pierdołami :o Ja już obiad mam gotowy, zrobiłam łazanki i mogę leniuchować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie kiedys odchudzalam i pisalam na topiku to masakra pomarancze nie dawały nam zyć pozniej przeniosłyśmy się na zamknięty topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety uroki kafe i możliwość pisania pod niezalogowanymi nickami. Gdyby była konieczność logowania się to zawsze można taką osobę zablokować a tak to robią co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,nadrobiłam wczorajsze zaległosci,byłam tylko na chwilke rano a potem wziełam się za mycie okien,troszke mi z nimi zeszło bo starałam się nie myć ich zbyt szybko a były tak brudne że musiałam zmieniac wode po kilka razy.Gratuluję mamusiom dobrych wiesci i czekamy na następne. I witam nową przyszłą mame:) Życzę wam udanego dnia w ten słoneczny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RENI dokładnie...ale obawiam się że chaos na pomarańczowo to tylko kwestia czasu niestety dlatego nieśmiało proponuje pomyśleć nad przeniesieniem. ŻABKA ja piszę 5 lat na zamkniętym forum.Zaczynałyśmy na kafeterii właśnie... Na fora.pl fajne jest to że można zdjęcia w post wstawić czy zdjęcie profilowe a najlepsze to co RENI pisze że można 'złośliwca' jakiegoś zablokować ;) MAJUTKA mam nadzieje że bardzo pomału myłaś okna.Ja już mam uraz hehe ;D Teraz zmieniłam pościel powiesiłam pranko i wstawiłam kolejnę i robie sobie chwile przerwy bo już czuje coś w podbrzuszu... Kurde lekki wysiłek i bach a jak tak lubię sprzątać i działać. Nadrobie we wrześniu żeby kilogramy zrzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni oczy już całkiem całkiem, ale zakraplam codziennie 3 razy i jeszcze będe aż mi się te krople skończą, bo one są tylko ważne do 4 tyg. po otwarciu :) Tak tak Rarity to ja mam prenatalne dzisiaj, żabka w maju dopiero :) Jeszcze mam 30 min i wychodze, więc szybka kawka bo padnę do popołudnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×