Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

ja bylam na spacerku i po zakupkach.. jak ja lubie kupowac ogoreczki, pomidorki szczypiorki i rzodkiweczki... mniam pytalam siostre i tez mowila ze brala wapno..bo nie wiemdzialam czemu ale jak każe to kupie;) a unigrunt z szyb, czytalam w necie o nozykach i zyletkach ale myslalam ze czyns to mozna rozpuscic;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutka dzięki za pocieszenie bo sie martwie ze mnie tak rzadko kopie maluszek. faktycznie jeszcze jest czas. dziewczyny a ten magnez co łykacie ma witamine b6? ja zis musialam no -spe uzyc bo mnie pobolewal brzuch.a bylam dzis wymienic opony na letnie Nie przemęczajcie się. ja tez mam duzo prasowania , wczoraj troche pralam ale nie zamierzam narazie tego prasowac. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, jestem tylko ostatnio brak mim weny na cokolwiek. Rano wstaje sprzątam idę na spacer z Dominikiem, potem on idzie spać a ja z nim albo coś robię pożytecznego. W między czasie gotuję obiad. Potem działam z mężem i dzieckiem na działce i znów ok 20:00 sen (dziecka). I tak w kółko na okrągło. Czasami mam dość, ja chcę do pracy!! Mam wrażenie że cofam się intelektualnie. Nawet kupiłam sobie politykę do poczytania, ale niestety mój mąż nie chce wiedzieć co się dzieje, także wiadomości zostawiam sobie. Jeszcze doszły problemy finansowe, z których nie wiem jak wybrnąć, tzn wiem, ale będzie się to wiązało z niższą pensją mojego męża - wrrr. Powiem tak, ten rok zaczął nam się okropnie, wręcz strasznie i na chwilę obecną nic nie wskazuje że się polepszy:( Staram się myśleć optymistycznie, ale mój optymizm niestety kruszeje:( Pozdrawiam i życzę lepszego nastawienia do świata niż obecnie ja mam:) Aha, z dzidzią na razie ok, ruchy czuję:) W połowie maja mam połówkowe:) Okazało się że ciuszków dla młodego mam masakrycznie dużo, koleżanka oddała mi wszytko po swoim dziecku - bo ona już nie chce mieć drugiego (Oskar ma dopiero 6 miesięcy), i wciąż będzie mi oddawała. W wakacje czeka mnie przegląd garderoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy >obydwie bedziemy a badaniach połowkowych w jednym czasie. ja tez mma ok 15 maja:) ja uzywam Olimp Chela Mag mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam ciuszki po malej ale dla dziewczynki a jak bedzie chlopiec to bede musiala kupowac bo nie mam od kogo pozyczyc czy odkupic. Mimo wszystko mam nadzieje na córke ps. kiedy sadzicie kwiatki na balkonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni, Żabko i Jupilo rozśmieszyłyście mnie do łez:) Ja też codziennie piorę, ale przy tym moim maluchu inaczej się nie da, dziś też po spacerze rzeczy nadaJą się tylko do prania, ciągle gdzieś biega, przewraca się, ja za nim i w sumie po nas dwojgu jest już ile prania, mój mąż wraca z pracy spocony, a bo to był na magazynie, a to latał coś załatwiał i siedząc i obrabiając papiery też można się spocić :) Zmywarka chodzi raz dziennie + jeszcze ja zmywam w miarę na bieżąco:) Wczoraj umyłam okno, prasowałam firankę i jeszcze ją zawiesiłam. A dziś lajtowo:) Zaraz będę musiała wyjść:) Ale poza obiadem i posprzątaniem i bieganiem za dzieckiem to nawet się nie narobiłam:) W ogóle muszę zacząć się oszczędzać, bo łapię się na tym że NOSPA coraz częściej jest w użyciu. Zmykam wyjąć naczynia ze zmywarki i powiesić resztę prania. JESTEM ZA ZAMKNIĘTYM TOPIKIEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, AMy ja tez przy malej piore prawie codziennie. POl godziny w piaskownicy i jest cala brudna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie skończyłam prasować i włączyłam pranie, trzecie już dziś :p A przy dziecku to nie wątpię, że ciągle jest coś do prania. Agat ja biorę aspargin, to jest magnez z potasem, bez wit b6 i biorę 3 razy dziennie. Żabka narobiłaś mi ochoty na rzodkiewki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra MAJONEZOWA KAJAMOSIA AGAT ŻABECZKA DAGNA Możecie sprawdzić pocztę swoją (adresy z których wysyłałyście zdjęcia na wrześniową ;) ) A resztę zainteresowanych proszę o maile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też łykam ASPARGIN 3 razy dziennie AMY będzie dobrze...po burzy zawsze wychodzi słońce :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity dzięki za słowa otuchy:) To dla mnie dużo znaczy:)🌼 podaję swojego maila - emili10@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że poblemy z kasą przytłaczają ale wiem też że jak się myśli pozytywnie to to wiele może zdziałać. Powiem ci że jak byłam w ciąży z młodym.Mój mąż stracił pracę i nie mógł znaleźć kilka miesięcy.Nieraz było naprawdę tragicznie ale wyszlismy z tego...i teraz jest całkiem odwrotnie Zaświeciło słoneczko...więc i dla Ciebie zaświeci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na badaniu byłam sama, bo mąż w pracy i to jest ostatnia moja wizyta samej. Podczas badania 2 razy mnie słabiło i lekarz musiał otwierac okno, a drugi raz podawał wodę :O Duchota niemiłosierna,ja zestresowana i jeszcze kawałek musiała podejśc bo przystanek gdzie indziej a przychodnia gdzie indzieji pomimo wolnego spaceru rozbolał mnie brzuch. Mąż musiał po mnie przyjechać bo bałam sie już sama wrac autobusem :O A teraz coś przyjemniejszego badanie :) Dzidziuś ułożony był "dupkowo" więc nic nie było widać, ani za bardzo buźki a jaka płeć - nadal nie wiem, bo na poczatku lekarzowi wydawało się,że chłopak a potem że może dziewczynka i już 2 lekarzy nie potrafiło określić, tak małe żle było ułożone. Ale to juz mniej ważne, ważne że wszytko z dzidziem w porządku, jest zdrowiutki :) Z opisu mam napisane, że zarysy kości czaszki prawidłowe, struktur OUN. Rogi tylne komór bocznych w mózgumax wymiar 6mm czyli w normie, zarysy twarzoczaszki, kończyn górnych i dolnych wydaja sie prawidłowe. Widoczna kość nosowa. Fałd karkowy 3,04mm. Uwidocznione 2 gałki oczne. Kręgosłup symetryczny, o zachowanej ciągłości. budowa klatki piersiowej prawidłowa. Prawidłowe zarysy narządów jamy brzusznej. Widoczne żołądek i pęcherz moczowy. Pępowina 3 naczyniowa. Prawidłwe ruchy płodu. wielkośc serca prawidłowa. Serce 4 jamowe, 2 symetryczne przedsionki, 2 symetryczne komory. Połączenia A-V i V - tętnicze zgodne. Obraz śródpiersia prawidłowy. W czasie całego badania akcja serca miarowa, o częst.140/min, rytm zatokowy. Brak rozszczepu wargowego i twardego podniebienia. Kości udowa (3,43cm) i przedramieniowa (3,03cm) - wymiary prawidłowe. Jestem przeszczęsliwa,że dzidziuś zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jacie ile parametrów!!!:)super, że małe zdrowe!!! Ja na drugie prenatalne idę 14 maja. U mnie kosztuje 200 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona90
żabka092 ja namaczałam szybe obficie i tarłam miękka strona gąbki:) i zeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabeczka super, że dzidzia zdrowo rośnie ;) A co do płci to może dzidziuś się pokaże na następnej wizycie :) Najważniejsze, że na badaniach wyszło wszystko w porządku. Też mam wszystko opisane w karcie. Ja za badania płaciłam 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabeczka cieszę się bardzo,że dzidzi zdrowe:-) Ja miałam ciężki dzień, bo musiałam rano gonić do laboratorium na badania a,że na czczo więc wróciłam dosłownie zdechnięta,że do południa dojść do siebie nie mogłam. Potem jeszcze zakupy w "zaciżbionym" supermarkecie i dziś już nawet seriali nie dam rady zobaczyć. Ja płacę 100zł za usg u mojego lekarza(+100wizyta) idę w poniedziałek i zobaczę jak się ma moje maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×