Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

tosiaczkowa -ja mialam ten sam kłopot ale dzis przyszla poduszka MOtherhood -super. co prawda nie byla tania ale jaka wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.Dziewczyny gdzie wy piszecie na tym zamkniętym forum?nie chciałabym się z wami rozstawac bo codzennie was czytam i jestem ciekawa co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majutka podaj maila, wysle Ci namiary albo sprawdź pocztę bo Rarity chyba już do Ciebie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej dziewczyny ja tez chce dolaczyc do tamtego forum :) moze nie pisze duzo bo nie nadarzam czasem czytac bo jestem zajeta ale kiedy mam czas to tu zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAD właśnie nie mam maila do Ciebie...możesz mi podać. tu albo na naszą pocztę wyślij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chcialabym dolączyć ale dopiero dzisiaj Was znalazlam..:( Jest tutaj ktos jeszcze? Wyslijcie mi na maila to nowe forum prosze:) : pm-pm@gazeta.pl z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak MAJA, Dziewczyny będziemy mieć córeczkę:) Ale się cieszę. Zaraz Was poczytam i dodam zdjęcia i napiszę coś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myyszeczka
hej! Sa tam jeszcze jakies wrzesnioweczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych starych to juz chyba nie ma..uciekly i nie chca przyjac nikogo nowego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myyszeczka1
no trudno i tak bywa:) ale wrzesniowek jeszcze napewno wiele:) cos nie moge sie zalogowac, moze dlatego ze pisze z tel. Pozniej nad tym popracuje... Pozdrawiam zainteresowane kontynuowania tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przyjmiecie mnie do zamkniętego forum? Wiem, że ostatnio mało pisałam, miałam troche problemów. Teraz postaram sie częściej pisać. Jak sie zgadzacie to mój e-mail w2323@nteria.pl. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje..;) myyszeczka na kiedy masz termin? wiesz juz co bedziesz miala?:) Ja dzisiaj jade do lekarza i mam nadzieje ze potwierdzi na 100 % juz dziewczynke..no i przepisze mi cos na przeziebienie bo tak mnie gardlo napier....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zbieg okolicznosci
ze nagle pojawily sie nowe osoby jak stare sie wyniosly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zbieg okolicznosci..ja tam sie ciesze ze pojawily sie nowe;) im wiecej tym lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to ja myszeczka, zostane przy imieniu bo tamten nick zaginal w akcji;) no ja niestety nie wiem co bede miala bo ostatnio nie mialam usg, ale moze 13maja sie dowiem, no licze na mala Zosie:p termin mam na 3 wrzesien, dzisiaj zaczynam 21 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetka powodzenia, a gardelko tez poczulam ale po goracych plackach ziemniaczanych przegryzionych lodami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chyba mnie nie chcą na nowym :( Jak wasze samopoczucie dziewczyny? Jak lekarz wam mówi, że dziewczynka to wierzycie? Bo mi mówił 2 razy w 12 i 16 tyg. ale jakos nie wierzę. Czekam na połówkowe, jak jeszcze raz potwierdzi to uwierzę. Z chłopcem jakoś łatwiej ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam nic nie mowili, nawet jak bylam w szpitalu ok 15 tyg to 3 lekarzy robilo mi usg i nic tam nie widzieli... Samopoczucie dobre, juz nawet warzywka mi w ogrodeczku wschodza wiec wiosna pelna para! Jakies smutki mam tylko od wczoraj bo pralka mi padla i sie zdenerwowalam. Ale nowa tez przy malenstwu sie przyda:) spadam obiadek montowac. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×