Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

dziewczyny ale mnie pech spotkał, niech to! kupiłam na allegro kremy mustella za wartość 150 zł sprzedawca okazał się oszustem, towaru nie wysyła, ludzie co i rusz komentują negatywnie,. Muszę iść na policję, kurcze pech jakiś. Pierwszy raz mnie ktoś oszukał na allegro :( nik to "dyndalena" więc nie nadziejcie się. Konto co prawda ma już zawieszone, ale widzę googlojąc że można w innych miejscach znaleźć go jako srzedawcę. a teraz idę spać. I Wy dobrze śpijcie, i niech Wasze maluchy tulają się w Wasze brzuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dziewczyny chcialam sie Was zapytac o te kremy mustella bo wiele dziewczyn je stosuje, czy one naprawde sa takie dobre? Slyszalyscie jakies opinie na ich temat od kolezanek czy kogos znajomego? Ja kupilam sobie na razie tanie kremy z Perfecty ale jak te Mustella sa takie dobre to tez w nie zainwestuje Pszczolineczka wspolczuje Ci, zawsze jacys oszusci sie musza trafic. Mam nadzieje ze wydane na nic pieniadze do Ciebie wroca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeporaszam was brak internetu.. z Małą wszystko w porządku... Byłam w środę u lekarza wszystko ok :) Termin mam na 13.09 w piątek :p i jestem w 11 tyg .. Co tam u was? Ile tu postów odkąd mnie nie było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszki już u was widać? Bo ja urosłam w pośladkach ;p Brzuszek lekki wzgórek na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie widać , jestem w końcu 3 m-ca i tak też brzunio widać, ale jak ktoś nie wie to nsię nei zorientuje. Biust też mam duży. Jeśli chodzi o tę mustele, to moja koleżanka która właśnie urodziłą używała i zadowolona była. Cena za 1 tubkę w aptece stacjonarnej to 89zł. To troszkę sporo. Ponoć są wydajne. Ale nie wiem na ile starcza. Ta moja koleżanka urzywała tylko na brzuszek i boczki nie smarowała się cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ostatnio ciezkie poranki, budzi mniebol brzucha i musze wstac szybko i isc do wc sie zalatwic, dzis do tego doszly jeszcze wymioty oj ciezko bylo, ale juz zjadlam sniadano i na razie jest ok. mi sie wydaje ze przy pierwszej ciazy moja siostra uzywala mustelle i chwalila ale nie jestem pewna musze ja zapytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ;) Ja dzisiaj też obudziłam się i bolał mnie brzuch, po sikaniu ból się nasilił i wczoraj wieczorem zauważyłam to samo, że jak się załatwię to zaraz boli mnie podbrzusze dosyć mocno. Oddałam mocz na badania i zobaczymy co wyjdzie, chociaż 2 tygodnie temu też robiłam badania moczu i wszystko było ok tylko skąd te bóle? Co do kremów na rozstępy to ja zamówiłam Elancyl, ma bardzo dobre opinie, zobaczymy jak się sprawdzi ;) dotychczas używałam oliwki babydream fur mama przeciw rozstępom i jak mi dojdzie jeszcze ten elancyl to będę smarowała na zmianę. Oliwkę też polecam, ta z rossmana jest bardzo fajna, nie wysusza przede wszystkim jak robią to niektóre oliwki i nie zostawia plam na ubraniach, wszystko ładnie się dopiera jak coś się wytłuści i skład ma fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolineczka ---- daj sobie spokój z Allegro, w aptece to jest tańsze niż na allegro, i masz jeszcze gwarancje, że produkt nie jest stary. Watpię, żeby udało Ci się załatwić coś na policji, bo jak znam życie, po dwóch miesiącach umorzą sprawę z powodu braku sprawcy i niskiej szkodliwości. Dużo promocji jest np. w super pharm, albo w aptekach gdzie są kosmetyki z tzw. darów, u mnie taka apteka jest. A produktu typu elancyl np. jeśli macie kogoś we Francji, czy Włoszech są dużo tańsze niż w Polsce. Ja właśnie dzisiaj jadę po elancyl albo po fissan, tylko , ze ponoć z tym drugim ciężko w aptekach. Miłego dnia, pędzę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja obdzwoniłam u siebie wszystkie apteki w mieście i w żadnej nie było fissanu, nawet mówili, że w hurtowniach go też nie ma. Elancyl zamawiałam na allegro bo taniej wychodzi a wystarczy sprawdzić komentarze sprzedającego, zawsze kupuję tylko u tych gdzie mają same pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie Dziewczyny, zarówno te które juz z nami są chwile jak i nowe :))) Troche sie spisałyście więc ja tez postaram sie odpowiedziec na parę pytań,które się pojawiły, ale po kolei bo sie zaraz pogubię :) pszczolineczka - jesli chodzi o kwas foliowy to ja miałam nakazane brać sam kwas foliowy i witami z DHA, ale kwas miał 0,4mg dziennej dawki i witaminy też, więc biorę co drugi dzień,żeby nie przedobrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni89 --- a ile zapłaciłaś za elancyl, ja widziałam w super pharm za 129 zł, ale jak kupie dzisiaj to Ci napiszę ile ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim przyszłym mamusia.. co do tych wszystkich kremów to nie wiem nic na ten temat bo za moich czasów tego nie było.Ja osobiscie smarowałam sie zwykłą oliwką dla dzieci żeby nie miec rozstępów,urodziłam dwoje dzieci,rok po roku,przytyłam w ciązy 25 kg ale rozstępów żadnych nie mam.Teraz znów nacieram sie zwykła oliwką.Powiem tylko tyle że czasami ktoś coś produkuje i reklamuje,windując cene a proste sprawdzone babcine wynalazki są jednak najlepsze,no i nie kosztują tyle. Rozstępy to pękanie skóry,która jest wysuszona i mało elastyczna,no wiec wystarczy ją regularnie nawilżać to według mnie cała filozofia.. Moja córa studiuje kosmetologie i powiem wam że przychodzi i mówi czasami o tych wszystkich reklamowanych kosmetykach wszelkiego rodzaju..no coż..wychodzi na to że to wszystko jest zwyczajnie przereklamowane..oni na uczelni stosują zwykłe polskie marki..i domowe maseczki,peelingi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Agatka.09.2013 sparzyłam się, Nie liczę nawet że uda mi się odzyskać pieniądze. Połaszczyłam się na dobrą cenę wiesz. JUż chyba nic nie kupię na allegro. Przynajmniej nie szybko. Teraz to allegro to dla mnie wzorcownia, do poczytania do obejrzenia zdjęć. a odnośnie allegro, przefiltrujcie sobie KLUPŚ ładne mają mebelki dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różówy strachulec- zgadzam się z Tobą, wiele firm bazuje na reklamie i chce złapać klientki na strach,że potem skróra bedzie paskudna jak nie będą używać drogich kremów. Wystarczy tak jak piszesz używać kremów po to żeby skóra nie była sucha. Oliwka też jest dobra i wcale nie musi kosztowac krocie, ja kupiłam balsam do ciała mocno nawilżający i ujędrniający i nie zamierzam wydawać pieniędzy na drogie kremy przeciw rozstępom. Moja siostra kupowała drogie kremy i do 8 miesiąca nie miała ani jedngo rozstępu a w9 mies. cała skóra na brzuchu jej tak popękała,że miała jeden ogień i wcale te drogie kremy nie pomogły :( ale to tylko moja opinia oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolineczka - ja wczoraj kupiłam tez ciuchy na allegro i zaraz po tym jak napisałaś że Cie oszukano posprawdzałam tego sprzedawcę. Ma duzo pozyt.komentarzy, ale jak się okazuje czasem trzeba długo czekac na dostawę, także pewnie poczekam i ja trochę, niby kurier a niektórzy czekaja 2 tyg :( o zgrozo, ale najważniejsze,żeby towar doszedł jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje mnostwo rzeczy na allegro choc teraz dlugo czekam za podkladem, niby odpisuja na maile i uspokajaja ale zobaczymy robie bizuterie wiec wiekszosc zakupow(polfabrykatow) kupuje na allegro;)) zawsze wszystko mi przychodzilo no ale roznie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabeczka..ja też wyraziłam tylko moją opinie..kazdy robi jak uważa:-) Ja na ten przykład również nie mam zamiaru kupować zadnego drogiego wózka i szukam naszej polskiej oferty,nie mam zamiaru kupowac juz póżniej pampersów,zupek i soków słoiczkach i tej całej reszty..butelki,smoczki tez kupie zwykłe nasze polskie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie myslalyscie moze o jakims uzywanym wozku?moja siostra i moja szwagierka kupily uzywane naprawde mega tanio a w super stanie wozki teraz ja dostane od szwagierki wozek wiec bedzie w nim jezdzilo 3dziecko woek w super stanie a kupiony naprawde za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny -przewialo mnie i kompletnei neiw iem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to niedobrze,że Cie przewiało :( weź ciepłą kąpiel i napij się ciepłej herbatki z sokiem :) zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybieram sie do komisu..tam mam zamiar kupić wiecej rzeczy dla dziecka..oglądałam też na allegro i za 400 zł idzie odkupić wózek z fotelikiem,gondolą,materacykiem,dopinką ..ale to troche czasu jeszcze mam na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny u mnie w tym tyg. już zaczęło się i widać brzuszek :) widać że troche przybyłam na wadze :P jeszcze chodze w swoich dawnych ciuchach, ale jak ubiorę coś obcisłego widać większy biust i brzuszek :) byłam chuda strasznie i dlatego juz widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam cos zjesc, na nic nie mam ochoty;/ nie wiemm co mam jesc..mam dzis dorsza na obiad ale wodole nie mam na niego ochoty..masakra ostatnio z tym moim jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np łozeczko tez kupuje od znajomej zaproponowala mi za 100zł lozeczko drewniane +2komplety poscieli+ rozek +przescieradelka itp a ona ma kase i wszystko ma takie dobre gatunkowo wogole nie zniszczone a pozniej moge sobie kupowac na poczatek jak znalazl nie mam za duzo kasy wiec wole kupic porzadne uzywane niz badziewie ktore po 1praniu mi sie zniszczy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×