Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Gość żabezka1982
reni89 - o to starsznie tanio, u mnie nie kupie taniej niż za 50-60 zł dlatego zdecydowałam sie kupic na allegro. Wszystko takie drogie że szok, kupiłam też parę ciuchów dla siebie, bo nikt z rodziny nie zaoferował,że mi pożyczy na okres ciąży, a nie chce,żeby pomyśleli,że chce wszystko mieć gotowe. Ale dla siebie to chyba już więcej nie bede kupować, trzeba będzie wyprawke szykowac potem dla maluszka i cały pokój urządzić. Łóżeczko dostane od siostry z materacem bo wspmniała mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na orencz ale na poważnie
widziałyście dziewczyny co się dzieje na temacie sierpień/wrzesień2013?? Dziewczyny tak się tam podzieliły, że szok, część z nich zakłada kolejny, nowy temat "wrzesień2013", i ciągle przewija się tam temat naszego topiku :o Ktoś wie o co chodzi???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sobie póki co kupiłam 2 pary spodni i legginsy cieple i na razie wystarczy ;) W lecie pewnie najwygodniej będzie w legginsach bawełnianych i tunikach a tego mam sporo, zobaczymy jaki mi brzuszek urośnie, a już jest widoczny więc pewnie będzie spory. No ja większość rzeczy dla maluszka przez internet zamówię ale dla siebie jeszcze coś w moim mieście znajde, koszulę kupię 3, szlafrok mam a takie inne podstawowe rzeczy to też pewnie kupię u siebie lub jak będzie coś u jednego sprzedawcy na allegro, to wtedy też zamówię. Łóżeczko mam już upatrzone z pościelą razem i materacem a tak właśnie się zastanawiam czy nie kupić do łóżeczka biegunów do przerobienia na kołyskę? jak myślicie? oczywiście póki dziecko będzie małe, później można z powrotem wyjąć bieguny i zrobić zwykłe łóżeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaT86 Każda ciąża jest inna więc mże być różnie ,ale jeśli krzyż cię boli to raczej dlatego że miednica rozszeża się. X żabeczka1982 fajna ta koszulka,tylko zastanawiałam się nad sobą czy te dziurki na karmienie nie będą dla mnie za małe ;) X zabka092 Hehe ja też czerpię wszystkie informacje z tej samej stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też właśnie podobają się kołyski i taniej wychodzi kupić łóżeczko a do tego bieguny które pasują do większości łózeczek i przerobić na kołyskę samemu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tematu sierpień/wrzesień to ja nie wiem o co chodzi bo tylko na tym siedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie zaglądam na tamten temat, jestem tutaj i jest mi dobrze z Wami wszystkimi rozmawiać. A tamte jak chcą niech sie żrą, świadczy to tylko o ich kulturze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie zaglądam na tamten temat, jestem tutaj i jest mi dobrze z Wami wszystkimi rozmawiać. A tamte jak chcą niech sie żrą, świadczy to tylko o ich kulturze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero później się zorientowałam, że jest temat sierpniówek ale już tutaj pisałam i wolałam tutaj zostać bo akurat miłe tu osóbki siedzą. A termin i tak mam końcem lipca to prawie jak wrzesień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moge do Was dolaczyc ?? ja mam termin na 27 wrzesnia niestety nie czytalam wszystkich wpisow nie gniewajcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoego czasu obserwowałam te forum sier/wrz. ale nie wypowiadałąm się. Od Was usłyszałam że tam się żrą. ALe chyba widziałama na którymś innym naszą asiula74 . x na orencz ale na poważnie - a co na nasz temat mówią? x ja się Cieszę że się dopasowałyśmy wszystkie. Fajnie nam, mi w każdym bądź razie tak. x Widze że kożystacie z mamazone, Ja kożystam z ciazowy.pl Jakoś mi bardziej odpowiada, bo wymiary w konkretnym tyg odpowiadają mojemu dziecku. Ale ten mamazone też fajowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak macie telefony z androidem, to ściągnijcie sobie "asystenta ciążowego". Ja akurat mam nokie :( nie mogę, ale kolega z pracy spodziewa się dziecka, są miesiąc ode mnie do przodu, i właśnie on ściągnął taką aplikację na telefon. Super fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kad witamy ;) Napisz coś o sobie? to Twoja pierwsza ciąża? Dziewczyny takie pytanie mam odnośnie kwasu foliowego, bo biorę ten femibion natal 2 od 13 tygodnia i w nim jest 200mg kwasu foliowego, gdzie w natal 1 czy nawet w zwykłym foliku było 400mg i tak się zastanawiam czy to 200 nie jest za mało? czy już po prostu w 2 trymestrze jest mniejsze zapotrzebowanie na kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kad - mamy taką tabelkę, jak masz chęć się dopisać, to spróbuj onaleść na poprzednich stronkach i się dodać. Miło nam że dołączyłaś do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolineczka a co to ten asystent ciążowy? ;) pierwsze słyszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni89 też się nad tym zastanawiałam . lekarz mi powiedział że mam brać kw foliowy 400mg, I też chciałą brac suplemenyt diodatkowo, ale też doczytałam że tam jest 200. I nie wiem czy wolno brać więcej, a mniej nie, ale jak któraś się dowie to niech pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taka aplikacja na telefon. ustawiasz tam od kiedy jestes w ciąży, czyli OM i w telefonie masz tą aplikację ustawioną do okredu Twojej ciąży. Są zdjęcia, opisy , co się dzieje u dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... Blanka1980........33......04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31......07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27......08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29......08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29......11.09.13..........Stare Babice..............?.... jestemfit..........25......15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28......17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......18.09.13..........Zielona G...................?.... agi1984............29......18.09.13..........Hertford UK...............?.... Agatka.09.2013..34......21.09.13..........Wrocław....... .............?... arttella............ 28......21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula.......29.......23.09.13.........Głogów..... .................?.... jupila...............30......28.09.13..........Białystok ...................?.... brzuchatkaXX.....26......03.09.13..........Warszawa...... ............?.... asiula74..............38.....18.09.13..........Łódź... ..................?..... kad....................21.....27.09.2013.......Dębica...................?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jutro pójdę do lekarza to zapytam ale może któraś z dziewczyn będzie coś na ten temat wiedziała i wcześniej odpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26......03.09.13..........Warszawa...... ............?.... Blanka1980........33......04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31......07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27......08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29......08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29......11.09.13..........Stare Babice..............?.... jestemfit..........25......15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28......17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......18.09.13..........Zielona G...................?.... agi1984............29......18.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38.....18.09.13..........Łódź... ..................?..... Agatka.09.2013..34......21.09.13..........Wrocław....... .............?... arttella............ 28......21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula.......29.......23.09.13.........Głogów..... .................?.... kad....................21.....27.09.2013.......Dębica... ................?..... jupila...............30......28.09.13..........Białystok ...................?.... posegregowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolineczka zaraz ściągnę sobie ten program, wydaje sie fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam sie i sie usunelo;/ ja biore takie tabletki acidum folicum one maja 5mg kwasu fol. jak bylam u mojej gin w 9tyg to mowilam ze mi sie koncza i czy mi przepisze a ona spojrzala na wyniki i mowila cos w stylu ze mam dobre wyniki i w sumie nie musze ale przepisala mi 2 opakowania i mowila ze moge wziac wiec moze zalezy od badan? nie wiem sciagnelam sobie ten programik zobaczymy co to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile powitanie dziewczyny mam 21 lat i to moja pierwsza i nieplanowana ciaza :) dowiedzialam sie o ciazy w 8tc. pierwsza wizyte u ginekologa mialam 15.02 i przepisal mi femibion do 12 tyg ciazy na razie czuje sie bardzo dobrze, dlatego ciaza byla dla mnie szokiem, kontrolnie zrobilam 3 testy ciazowe i wyszly pozytywnie wiec udalam sie do ginekologa i bilo juz serce. Co do objawow to strasznie chce mi sie spac, palilam a teraz mnie nawet nie ciagnie, kawa nie smakuje mi jak dawniej, ale pije ja bo chyba bym spala na stojaco, piersi mnie czasem pobolewaja i powiekszyly sie :) no i oczywiscie nie mialam miesiaczki, ale ostawilam tabletki ,wiec myslalam ze jeszcze sie pojawi , no ale niestety :( chociaz teraz juz sie ciesze, ze bede miala dziecko czasem tez boli mnie podbrzusze i ciagnie, szczegolnie jak kicham, ale dziewczyny gdzies tam na forum napisaly, ze trzeba sie zwinac w klebek i to dziala :) najbardziej mnie martwi, to ze moj brzuch jest wielki juz a przeciez nie powinnam jeszcze go miec, ale to chyba z przejedzenia bardziej niz z ciazy, nigdy plaskiego nie mialam i czesto jak sobie pojadlam to mi strasznie rosl ale teraz to mam przy nie wciagnietym brzuchu ( bo ja zawsze wciagam) okolo 78cm w talii :( boje sie ze za duzo przytyje :( ale sie rozpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namieszałam... Folik ma 0,4mg a femibion natal 2 ma 0,2mg kwasu foliowego więc Ty żabka masz taką dawkę jak być powinna a ja nie wiem czy w tym femibionie nie jest za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×