Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asystentka stom. Legnica

Asystentka stomatologiczna Legnica TEB Edukacja zapisy luty 2013

Polecane posty

Gość Asystentka stom. Legnica

Hej, zachęcam wszystkich z Legnicy i okolic do zapisania się na kierunek Asystentka/ Asystent Stomatologiczny do Szkoły Policealnej TEB Edukacja przy ul. Zielonej. Budynek II LO. Jeśli ktoś jest zainteresowany to piszcie na forum chętnie odpisze i odpowiem na pytania :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asystentka stom. Legnica
Zapisy są od lutego ale deklarować można sie już teraz :) Polecam jest bardzo interesujący i przyszłościowy kierunek szkoła jest roczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia9065
Witam! Proszę mi powiedzieć czy jeszcze można się zapisywać na ten kierunek? i ile wynosi całkowity koszt? jestem bardzo zainteresowana tym kierunkiem i chciałabym się w tym roku na niego wybrać. A Pani już ukończyła ten kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaziii
Taaa, polecam tę szkołę. Zapłaciłam za cały semestr 250 zl/mies a na koniec semestru usłyszałam, że w związku z tym, że jest zbyt mało osób na liście rozwiązują kierunek a pieniądze przepadają. Oczywiście na liste od początku były wpisane fikcyjne osoby, których przez 5 mies nie widziałam ani razu. Najlepsze jednak było to, że ostatnie zajęcia w grudniu przebiegały jakby nigdy nic a list polecony dostałam po sylwetrze 2 stycznia, oczywiscie sekretariat byl nieczynny przez parę kolejnych dni i zostałam z miła niespodzianka na nowy rok. Tak dla sprostowania nie byłam na asystentkach tylko na higienistkach. W każdym bądź razie szkoła jest dla mnie skreślona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz Stomatolog
Witam. Poszukuje Asystentki do prywatnego gabinetu stomatologicznego w Legnicy. Bardzo chętnie przyjmę uczennicę dopiero rozpoczynająca naukę w tym zawodzie. Proszę o kontakt tel. 693453423 lub na adres meilowy: stomatolog.legnica@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×