Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przezorna ostrożna

Noble Finance Service

Polecane posty

Gość novemvetr
to wszystko to hmmm teoria. Niech sie odezwą ci, którzy się tam zatrudnili na początku stycznia, już w końcu po pierwszej wypłacie uwas :D no chyba że zdziwko- i nie było albo dostaliście po 300 zł na zachęte i wmówiono wam, że jesteście troszkę za mało sprzedażowi, ale to nic, jak dacie z siebie jeszcze więcej to za miesiąc będą tysiące na koncie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HARY
Lojalka - standard? Przecież ja daję klientów. Solidna podstawa w stałej pensji jest gwarancją dla dwóch stron. Dla firmy, że pracownik łatwo nie zrezygnuje tylko będzie się starał a dla pracownika, że pracodawca patrzy długofalowo i wierzy w pracowników. Jak firma daje jako podstawę śmieszne pieniądze to mówi: i tak z tego nic nie wyjdzie więc po co mam robić sobie koszty. Jednak tak się nie robi poważnego biznesu a tylko psuje rynek bo utwierdza się klientów w przeświadczeniu, że "finanse" to zwykłe oszustwo i kant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carvantes898989
nie podpisujcie z nimi umow!!! to wszystko sciema!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia98
Mój kolega pracował krótko jako doradca finansowy i właśnie dostał wypowiedzenie z nakazem zapłaty 5900 zł. Powiedzieli, że niby nie wywiązywał się odpowiednio ze swoich obowiązków.... powodzenia innym z tą beznadziejną firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość givvenchy
czekam na rozentuzjazmowane wpisy tych, co się zatrudnili i są po pierwszej wypłacie.... Kasia- ja wiedziałam, że od początku to ściema i oszustwo, pracuję w tym holdingu, regularnie jestem w centrali. Ale nie spodziewałam się, że tak szybko zaczną z takimi ciosami. Bardziej w ich stylu jest przez 6 m-cy nie dawać wynagrodzenia albo rzucać grosze ale cały czas mówić "jesteś dobry, skup się, daj z siebie więcej, zobacz na tabele prowizyjne, jak się postarasz już w nast m-cu możesz mieć przelew kilkutysięczny".... No ale widzę, że i na początku się nie patyczkują z niektórymi. Współczucia dla kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata jest wypłata
O luuudzie, skąd tyle złych wpisów? ;D ja właśnie otrzymałam moją pierwszy wypłate, nie jest może jakaś super imponująca, ale jest :) Nie będę pisać ile, bo zaraz wszyscy na mnie naskoczą pewnie, zarzucą mi kłamstwo, albo frajerstwo, albo cokolwiek innego. Ale biorąc pod uwagę ,ze to pierwszy miesiąc jestem zadowolona, a jak bede pracować z podstawą, to będe w 7 niebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoz
Dzwonila dzis do mnie pani zaprosic mnie na drugi etap. Powiedziala ze warunki zatrudnienia sie zmienily. Nie ma juz lojalnosci i zrezygnowali tez z lokaty po 400zl miesciecznie. Bylo na pierwsze 3 miesiace sama prowizja a zmienili na 2 miesciace, pozniej podstawa+prowizja. Posumowujac zmienili umowe na korzysc dla pracownika. Mam tydzien na zastanowienie sie. Co robic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajlajalajla
no to co się zastanawiasz ?:) jak na korzyść, to idź, przeczytaj umowę na spokojnie, sprawdź informacje :) przeczytanie umowy nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje ;) nawet jak pojdziesz na II etap to możesz sie jeszcze wycofac i nie podpisywać. Według mnie jak nie ma kar lojalnościowych , to ta umowa ma sens. REszta pewnie mnie zaraz zlinczuje heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie dobrze, że zmienili. Te 5900 zł było masakrą. Teraz umowa jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doshitess
Jutro idę na "podpisanie umowy". 2380zł brutto + prowizja + 400zł... Umowa na 2 miesiące i bez kar lojalnościowych. Spotkanie w Gdańsku hotel NOVOTEL z Panią M. Zobaczymy czego się dowiem i co wyczytam w umowie. 3MAĆ KCIUKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoz
daj znać jak Ci poszło bo ja mam zamiar zadzwonić pod koniec tego tygodnia i umówić się na II etap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venditor
Witam wszystkich.Przypadkiem poczytałem sobie Wasze konwersacje i wątpliwości na temat posrednika finansowego.Nie musisz się wiązać z firmą jeśli masz wątpliwości.Sam/a możesz zostać pośrednikiem.Wystarczy założyć działalność gosp.(jeśli masz pracę to nie koniecznie) i na własną rękę szukać firm,osób zainteresowanych kredytem,leasingiem lub jakkolwiek inną propozycją finansową.Bank zapłaci Tobie prowizję po podpisaniu umowy(znacznie bardziej lukratywną niż pośrednik) przez pracownika Banku.Jeśli chociaż przez jakiś czas byłeś/łaś w branży finansowej to na pewno dasz sobie radę z wstępną rozmową z potencjalnym klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-NFS
Witam, pracowałam w NFS przez miesiąc i odradzam. Są nierzetelni i niewypłacalni. Z moich obserwacji wynika, że rekrutowani na koordynatorów, rekruterów, doradców czyli zatrudniani na umowę zlecenie są wszyscy, bez jakiejkolwiek selekcji, kto się zgodzi podpisać umowę ma pracę. Zakładam, że chodzi wyłącznie o obrót wewnętrzny i tyle. Cała reszta nie ma większego znaczenia i firma nie robi nic, żeby poprawić jakość swoich relacji z pracownikami a tym samym zadbać o swoja reputację. Bardzo odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazzzzzzzi kip gołin
siema! Ja pracuje jak doradca dla tej firmy i jestem zadowolony. Kasiora jest, robić co mam i mam nadzieje w kwietniu "awansować" na specjaliste :D a wiadomo, że kasiora wtedy będzie wieksza. Mi się podoba. Jak umiesz sprzedawać, to sie odnajdziesz! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczek
Potwierdzam, Jak ktoś nie potrafi sprzedawać albo jest memeją to niech nie ciągnie do firmy która musi zdobyć klienta. To nie jest praca w której 8 godzin siedzisz na FB i oglądasz filmy. Zrobisz co masz zrobić to masz kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dikens
Mam pytanie czy podpisałaś oświadczenie o rezygnacji osobiście? Czy również zrezygnowałaś bez problemu z polisy? Zastanawia mnie to, bo osobiście uważam, że osoba rezygnująca musi podpisać takie oświadczenie po 1 osobiście, po 2 mieć dowód śladowy czyli drugi egzendlarz własnoręcznie podpisany. Jak również jak i przy rezygnacji z polisą. Kurcze, że tacy oszuści wyzyskują biednych ludzi, którzy i tak nie mają pracy. Zdesperowani rzucają się na takie tryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekruterka
Witam jestem po rozmowie na stanowisko doradcy i jestem zadowolona z obecnych warunków jakie mi przedstawili jeśli nie zaryzykujesz to się nie dowiesz, trzeba umiec sprzedawac by zarobic kase a nie jak kolega napisał siedziec 8 godzin na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dickensa
Za przeproszeniem, co Ty pier...niczysz ? :D polise "zrywa się" w ten sposób, że w nie wpłacasz na nią składki. Bez konsekwencji. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekruter
Witam, widziałam wiele negatywnych opinii. Więc dla jasności jeśli chodzi o warunki pracy w Noble Finance Service: Firma proponuje umowę o pracę i dobrą podstawę. Lojalek żadnych nie ma. Firma oferuje bardzo dobre szkolenia przed rozpoczęciem pracy. Dlatego, jeśli ktokolwiek zastanawia się czy warto przyjść na rozmowę kwalifikacyjną- WARTO. To jest pół godziny a można na miejscu przeczytać umowę i wszystko jest jasne. Nikt nie gryzie i do niczego nie zmusza. Wszyscy narzekają na brak pracy, ale jak proponuje się coś naprawdę dobrego to wtedy jest szereg uprzedzeń i przeglądanie internetu w poszukiwaniu bezsensownych wpisów. A może tak zamiast czytać nonsensowne, stare opinie, można by przejść się na spotkanie i dowiedzieć się jak jest w rzeczywistości? Pozdrawiam serdecznie, Rekruter Noble Finance Service P.S. Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwrbowana
Teraz spotkania rozpoczynają już w rzeszowie. Czy ktos z Was na takim byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finasis
Ja też zaczęłam współprace z tą firmą i jak narazie jestem bardzo zadowolona. Nie wiem skąd te wpisy, być może wszystko zależy od województwa, ja umowe mogłam przeczytać już na pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym. Zadnych lojalek nie podpisywałam a opcja III Filaru mnie sie nawet podoba bo przynajmniej firma dba o emeryture + umowa zlecenie. Na rynku finansowym pracuje nie od dziś i widziałam o wiele gorsze umowy. Zdziwilo mnie ze piszecie o braku kopii umowy bo to wina ewidentnie osoby - menedżera podpisującego umowe. (Dla jasności ja swoją dostałam.) Dostałam tez liste telefonów do kogo moge dzwonic w razie pytań. Zrezygnować można w każdej chwili. A i okres próbny również jest na 2 miesiace a nie 12 jak ktoś pisał wcześniej. A co do warunków finansowych to sa one bardzo dobre jak na moje wojewodztwo- Opolskie. Dla porównania banki oferuja najczesciej minimalna krajowa i duzo wyzsze cele miesieczne. Czy da sie wyrobic cele kazdego miesiaca dam znac za jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dwie oferty pracy - w banku X oraz w NFS. Musiałam wybrać. BANK - podstawa 1700 zł brutto, lojalka 4000 zł, praca w czterech ścianach przez 8 godz + ulotarstwo (co akurat byłoby jakąś rozrywką), wysokie targety. NFS - podstawa 2350 zł brutto, brak lojalki, Home Office, targety - do wykonania i to na luzie. Chyba nie muszę mówić, którą opcję wybrałam. Umowę czytałam na rozmowie kwalifikacyjnej. Dokładnie. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-NFS
Witam, polisę zerwałam wysyłając do nich pisemna informację - ale trzeba to zrobic w ciągu 30 dni od podpisania umowy (taka informację otrzymałam w infolinii MLA) wysyłając listem poleconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfs
Piszę jako rekruter, nie doradca- w NFS można było wytrzymać, tj. jasne obowiązki, zasady działania, dowolność w organizowaniu sobie pracy, ba nawet lekki chaos organizacyjny można zdzierżyć. Jestem pod tym względem wyrozumiała. Jednego jednak nie umiem wybaczyć - oszczędzania kosztem pracowników. Nie dostałam jeszcze wypłaty za marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany przez noble
To są OSZUŚCI !!!! nie dostałem pieniędzy za marzec, nawet nie dostałem kopii podpisanej umowy dla mnie . Pieniędzy nie mają by nam dać wypłaty.nikt w firmie nie odbiera, spławiają nas , że sa wszyscy na zwolnieniu. z Paniem prezesem nie można się skontaktować. To chyba drugi Amber **** jakaś masakra, ludzie nie dajcie się tym oszustą, trzeba się zebrać i odzyskać swoje pieniądze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenardo
też nie dostałam wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA! TA FIRMA (noble finance) TO OSZUSTWO! DAJĄ DO PODPISANIA UMOWY, W KTÓRYCH ANEKSEM JEST WYKUPIENIE UBEZPIECZENIA! (które to właściciele firmy sprzedają i mają z tego prowizję). TAK WIĘC PODPISUJĄC UMOWĘ ZOBOWIĄZUJEMY SIĘ PŁACIĆ PONAD 400 zł przez nieskończenie długi czas, a jak ją zerwiemy, to kara 4800 zł bodajrze! A o zarobkach w noble finance zapomnijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanie meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniknęli, nie zaplacili nikomu i jak kamien w wode... Oszukali pracownikow i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×