Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gochajestem

W UK jest lepiej niż w PL a odradzacie innym wyjazdu. Skąd w was tyle jadu!

Polecane posty

"podaję się za wszystkie pomarańczowe nicki. Walnięta jest" Tak samo jak ja uwazam, ze jestes walnieta oskarzajac mnie o to, ze jestem ROR, a teraz nawet doszlo, ze pisze z pomaranczowego nicku. Ty naprawde masz obsesje na punkcie ror. Forum to twoje cale zycie. To smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azjatycka pani ty jestes tak tepa, czy udajesz? Napisalam ci, ze wystarczy przewertowac kilka topikow zeby zobaczyc, ze spedzilas tu caly dzien. Czytac ze zrozumieniem nie potrafisz? A niby inteligentna jestes. Moze udowodnisz w takim razie?? Sama napisalas, ze czekalas na ror, by cos wyjasnic. Moze to tez mam ci udowodnic szukajac odpowiedniej wypowiedzi?? Taaaaa, ale to ja sie osmieszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taszaga
ror na pomaranczowym nicku tez juz wali przeciez :D Normalnie polewka z baby nie z tej ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ok, z tym ze to nie ja czekam caly dzien na kogos, kogo nawet nie znam "by cos wyjasnic"." Tu wyraznie napisalas zlotko, ze czekalam caly dzien na ror. A tak nie bylo. Weszlam rano i ROR juz tu byla. Wiec jak ten komentarz ma sie do rzeczywistosci? Klamiesz jak z nut. I argumentow nie masz zadnych. Jesli nie umiesz mi czegos udowodnic, to nie oskarzaj. I nastepne klamstwo: "Napisalam ci, ze wystarczy przewertowac kilka topikow zeby zobaczyc, ze spedzilas tu caly dzien" A strone wczesniej pisalas, ze siedze tu calymi dniami, codziennie... Napisalam wiec zebys udowodnila, to wtedy zaskomlalas, ze siedzialam jedynie dzisiaj caly dzien... Rozsmieszasz mnie. Gubisz sie sama we wlasnych postach. Chyba za duzo pracujesz w niedziele ;) Jak ktos nie ma argumentow na nic to i przyczepi sie nawet do padajacego deszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o jednak inteligencja nie grzeszysz. Coz i tak bywa. Piszesz cos tam, a jak dla mnie to jest jedno wielkie BLA, BLA, BLA. Agresywna jestes, moze meliska? Prowadzisz do niczego nie prowadzace przepychanki slowne z pomaranczami, ktore oskarzasz, ze sa jedna osoba. Nie potrafisz odpuscic, no skad. A niby madrzejszy ustepuje. I ja w tym momencie pasuje. Nie chce mi sie "bawic z toba". Tracic czasu na kogos o tak przerosnietym ego jak ty. Bo nie masz nic konkretnego do napisania poza tym, ze klamie. Ok, jednak wszyscy widza jak jest. Tylko nie zapluj sie po drugiej stronie produkujac kolejne, durne, nie wnoszace nic do dyskusji riposty. Bo przeciez machnac reka nie potrafisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
Jak ktos nie ma argumentow na nic to i przyczepi sie nawet do padajacego deszczu " trafne spostrzezenie doskonale pasuje do skomentowanie CIEBIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.wood
jej jedyny argument to "nie masz argumentow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Ror juz sama ze soba rozmawia gowno nas te twoje wytlumaczenia obchodza kretynko chora na mozg" xxxx proponuje rozluznic posladki igleboko oddychac;-) powinno pomoc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR a co Ty myślisz w Polsce 1500 zł teraz jak dadzą na sprzątaniu, w sklepie na kasie,itp to cud!!! Tak wiem,nie jestem lekarzem czy kimś innym to napiszesz moja wina. Ale jednak nawet osoby z zawodami jak Pani sprzątająca czy ekspedientka powinny być doceniane, a teraz 1100 dadza za cały etat i sie ciesz, przy czym żyj normalnie." xxxx zle mnie rozumiesz - mi nie chodzi o to, zeby ludziom zylo sie zle. ale niestety nigdy nie ebdzie takiej sytuacji, w sklai globalnej, zeby wszytskim bylo dobrze. PL to kraj na dorobku, zapozniony cywilizacyjnie i gospodarczo, dlatego przecietnemu kowalksiemu zyje sie kiepsko i tak musi byc (a nie ze ja tak chce), a te pretensje "ze tak nie powinno byc' przypominaja mi koncert zyczen miss polonia ktore zawsze mowia ze najabardziej to marza nie o nowej kiecce i wakcjacj tylko o pokoju na swiecie;-) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Wy czy my sie pośmiejemy z Ciebie/was? Już nie wiem jak mam pisać: D Hahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhaahhahahahhhahahahahahahah 11:04 [zgłoś do usunięcia] Wy czy my sie pośmiejemy To ześ się wkopała niunia " xxxxx slonko - proponuje taka wzjamena masturbacje smiechem, ok?;-) wy/ty nam a ja/my tobie, ok?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyzej to --
sama o sobie wybierasz taki post,zeby go zacytowac...?!?!?!ty chyba jakas rura jestes,a nie ror!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" si-xa w jednym masz racje ror, nie podoba mi sie system na ktorym operuje wspolczesny swiat, ale dostosowuje sie bo nie mam wyjscia, wszyscy z nas od najmlodszych lat przechodza 'pranie mozgu' dlatego uwazamy ze jest nam z tym dobrze bo innego zycia po prostu nie znamy, zapominajac ze dajemy sie maksymalnie kontrolowac nawet emocjonalnie. ps. kompletnie nie interesuje mnie twoje zycie, nie pochlebiaj sobie " xxx co do mojego zycia - to byl tylko przyklad;-) wiec luz;-) co do reszty - to nie wszyscy przechodza pranie mozgu - mysle (moge sie mylic) ale ze piszesz ten post z pktu widzenia osoby wychowanej w polsce czyli w europie i w takim swiecie dorastalas, takie byly presje, otoczenie itd. (mowiac ty - nie mam do konca personalnie na mysli dokladnie Twojej osoby). Alr pamietaj ze europa to nic w skali globalnej - i naprawde PL jest e specyficznej sytuacji (po trannsformacji ustrojowej i w ciaglym biegu za "zachodem") - polecam na skolatane nerwy wyjazd (czasowy) z europy, nie wszedzie zyje sie tak. Nie mowiac juz o tymn, ze i w samej europie nie kazdy "biegnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"d.wood i teraz mi napisz ze nie jestes ror. Kpisz sobie? czy moze "xxx" i identyczny styl wypowiedzi to czysty przypadek? Zalosna jestes" xxxxx mowieci wszyscy na tym forum to ROR - kazdy jeden wpis jest moj ;-) pisze jako czarny nick i te wszystki pomarnczowe - lubie sobie sama ze soba publicznie "debate" toczyc;-) masz z tym jakis problem?;-) xxx Przypadek psychiatryczny. Mozesz tez sobie pochlebiac o "fankach"-ale bylyby to tylko chetne,zeby cie ukatrupic-internetowo,rozumie sie ..." xxxx a nie , nie nie;-) fani to sa moi - i zawsze obok mojej nogi chodza;-) xxxx Ona czyli(ror czy tam azjatycka) cieszy sie bo myśli że ma fanów hahaha to już trzeba mieć zryty łeb." xxxx przyganial kociol garnkowi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a moj facet to powiedzial... ze to zagrania leski ! "slonko,kochana,laleczko"brrrr" xxxxx i jak sie towarzycho przestaryszlo innej orientacji niz konsterwatywno-sutannikowa;-) ja juz wyjasnialam jeste bi, homo, heterro i zoo naraz;-) xxxx ona ma rowno zryty beret w koloko sie powtarza czy jako ROR czy Azjatycka. identycznie durna gadaka, styl pisania, to kopiowianie i komentowanie, te smileys na okraglo ona widocznie wszystkich za glupich ma zalosna osoba" xxxxx co do opstatniego zdania - to niesamowite ze przyszlo ci na mysl ze wszyscy glupi...;-) xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Obrażanie ludzi ktorzy wykonuja inna prace? czy probujesz postawic na swoim aby kazdy ci zazdroscil tępa babo" xxxx i kto tutaj kogo obraza;-) slodziutka jestes;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nie rozumiem jednak manaiakalnej obsesji na pukcie ROR i wypatrywanie jej kazdego postu, ciagle pisanie o niej i zapamietywanie dokladnie tego o czym pisze. Soraski malenka, zakochalas sie w niej?" xxxxx juz od dawna mowilam ze mam tutaj fanklub - oni tesknia za mna i tak mnie nawoluja;-) pewnie nigdy nawet z bliska nie spotkali kogos takigo jak ja - stad zrozumiala ta fascynacja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hhgfggfyjgygyfgy Dopiero teraz pokapowalyscie sie, ze Azjatycka Pani to ROR? Wystarczy poczytac posty ROR sprzed paru lat zeby sie dowiedziec gdzie mieszka i co robi. Mieszka na Bliskim Wschodzie i ma meza muslima." xxxxx bliski wschod to nie azja, ty "elokwentny inaczej w zakresie geografii";-) oczywiscie mieszkam/mieszkalam na bliskim wschodzie i mam/mialam meza muslima - ale go zmaienilam na meza ciapatego (rowniez mi zarzucano;-) - i teraz mam meza w zielone ciapki i fioletowe kwadraciki, jak to sie ma do "teorii" ze jestem bi/homo i lubie seks z koza, hm?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hhgfggfyjgygyfgy kiedys zostala tu rozszyfrowana. niestety, podala topik do kasacji i on juz nie istnieje ale jak ktos ma chec to niech poczyta inne topiki, na ktorych pisala i co o sobie pisala. sprzed paru lat." xxxx ja tutaj jestem "rozszyfroiwywana" za kazdym jedenym razem! ;-) same bystrzachy co to nie ustaja w swojej doceikliwosci na temat mojego zycia - to co sie dziwic ;-) xxxx moim zdaniem too hehe to by wyjaśniało dlaczego tam broni muslimów i naśmiewa się z "jezuska" bo mąż pan i władca nad głową stoi " xxxx dokladnie tak;-) maz mi kazal! ;-) oj, to mierzenie swiata swoja wlasna miarka wychodzi niczym sloma z butow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyzej to --
pijana,czy po czyms pobudzajacym...?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Azjatycka Pani bo Azja i Bliski Wschod to dla forumowiczow kafeteryjnych to samo. Tak to juz jest jak ktos nosa nie wysciubil poza UK. Geografia oraz polozenie krajow jej sie pomieszaly. Widac ewidentne braki edukacji" xxxx w przewazajacej czesci ci ludzie nawet nie wiedza ze anglia i UK to nie to samo;-) wazne, ze droge po benefity znaja;-) co do tych fantazji - to wiesz "wroga" trzeba oswoic i zdeprecjonowac - jak czlowiek odczuwa zagrozenie (poczywiscie bezpostawne, bo wynikajce z niskiej samooceny jedynie;/) xxxx Prywatne zycie ROR mnie nie interesuje, ale jak widac, ty az sciskasz nogi z podniecenia juz na sama mysl Ror.... Czekam na wiecej spekulacji co do mnie oraz glowkowania na temat czy ja jestem ror albo czy ror jest mna albo czy polowa jest mna a polowa nia? xxxx jak to ci nie inteersuje?:-) teraz sie wydalo ;-) ;-) ;-) zwlaszcza ze nigdy nic prywatnego nigdzie nie napisalam;-) jestem skromna i nie lubie mowic o sobie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hgfggfyjgygyfgy i wszystko jasne. jak ktos ma czas i checi to sobie odgrzebcie stare topiki sprzed paru lat. najczesciej pisala na topikach o dziewczynach muzulmanow i o roznych krajach muzulmanskich" xxxxxx a jak ktos popiera prawo do aborcji to tylko dlatego ze sam w potreznie co nie?;-)i to sa konsekwencje braku obcowania ze spoleczenstwem obywatelskim;/ ludzie nie sa w stanie zrozumiec ze jednostka moze popierac/lub nie pewne zjawiska i idee;/ xxxx udziela sie rowniez tam gdzie pisze sie o zasilkach bo zal jej d**e sciska, ze jej nic nie przyslugiwalo bo tam gdzie teraz mieszka nie ma szacunku dla kobiet i nie dostaja one zadnej pomocy. jest to straszna furiatka i mitomanka" xxxxx dlatego w tym celu rozkladam szeroko nogi na osciez - zby moj maz "muslim" - mogl caly wejsc , wtedy , przepraszam za slowo, ale cytuje dupe przestaje mi sciskac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Azjatycka ale przeciez o mezu muslimie to bylo adresowane do ror Pozajaczkowaly ci sie juz nicki Normalnie ubaw z toba po pachy." xxxx i oto chodzi - zeby sie razem dobrze bawic;-) xxxx LEZE I KWICZE : xxxx jesli ze zmiechu to bardzo dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A Ty azjaycka i ror (dwupak czy nie), skoro jestescie takie inteligentne i bystre to znajdzcie sobie moze bardziej ambitne rozrywki, co? Poki co widze, ze podnieca was kazdy post skierowany w wasza strone." xxxx to sie nazywa projekcja uczuc;-) nie pisz i nie fantazjuj na temat tego co mnie podnieca, ok?;-) skup sie na tym co ciebie rajcuje - as easy as it is;-) xxx Ona faktycznie moze i zona jakiegos muslima, nie pracuje bo non stop tu siedzi, rozumek juz wyprany stad te jej wysmiewanie religii chrzescijanskiej (te okreslenia Jezusek) zazdrosci zycia w Europie i nawet tych benefitow ktore jej tak sen z powiek spedzaja" xxxx dokldanie tak! ;-) sama prawda;-) xxxx a twoje wypociny lataja mi kolo doopy dla mnie jestes chora psychicznie a ja mam tylko ubaw nic wiecej" xxxx ullala;-0 komus "nerw" popuscil;-) xxxx Nie mozna wejsc na zaden temat bez obawy, ze nie natknie sie na wasze (twoje i ror) durne wypowiedzi." xxxx masz racje, nie mozna!;-) proponuje zatem zebys zamiast wchodzic na forum robila przysidy;-) as easy as it is;-) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tink! azjatycka pani ty jestes tak tepa, czy udajesz? " xxxx moim zdaniem to azjatycka pani jest taka tepa;-) ;-) sprawnie ja rozsztfrowales - z cala pewnoscia ona nie udaje, po prostu jest tepa;-) dziwne ze masz watpliwosci (ze a moze udaje?;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" taszaga ror na pomaranczowym nicku tez juz wali przeciez Normalnie polewka z baby nie z tej ziemi " xxxxx wszystkie nicki sa moje;-) na tym forum piszesz tylko ze mna - ale obecnie rozwazam pisanie rowniez spod zielonego nicka;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Weszlam rano i ROR juz tu byla. Wiec jak ten komentarz ma sie do rzeczywistosci? " xxxxx Azjatycka ;-) wez juz przestan;-) weszlas rano i ROR byla - bo ty jestes ROR - widac to jak na dlonie teraz ;-/ ;-) xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tink! jednak inteligencja nie grzeszysz. Coz i tak bywa" xxxxx to jest moje ulubione;-) powinno sie w ramki oprwaic te "zlota mysl" - jak sie czlowiek pogubi to wlai na oslep w interlokutora;-) ;-);-) Azjatycka pani (czy ja - bo przeciez jestesmy jednoscia;-) - to nie tylko , ze nieinteligentna jest , nayzwajmy rzeczy po imienu jeste tepa, glupia! Ba! jest MEGA-glupia, makakrycznie erwcz glupia ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) mam nadzieje , ze pomoglam? xxx Agresywna jestes, moze meliska?" xxxxx fakt! tez to zauwazylam ze Azjatycka (oki, oki - czyli ja;-) jeste najbardziej wscikle agresywna osoba tutaj;-) xxxx Tracic czasu na kogos o tak przerosnietym ego jak ty. Bo nie masz nic konkretnego do napisania poza tym, ze klamie. Ok, jednak wszyscy widza jak jest. " xxxxx pojechala do azji i sie sadzi;/ wywyzsza;/ no dno kompletne;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty wyzej to -- pijana,czy po czyms pobudzajacym...?!?!?!" xxxx pobudzana ;-) na sniadanie zwykle jem heroine - a co?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dobry poranek
to trzeba porzadnie sie uszczypnac,bo inaczej to jak koszmarny sen... w ktorym potwor ROR heroine zajada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ROR kocham te twoje wypowiedzi. Mi sie juz nie chce dyskutowac z ta "inteligencja" forumowa. Widac po wpisach, ze wszystko to to jedno i to samo. Widac po wpisach, ze to to nie ma pojecia o swiecie, jedynieo UK i benefitach, ewentualnie o pracy w fabryce i przy sprzataniu/zmywaniu. O tak, na te tematy to one umieja dyskutowac ;) A ty Tink, skoro zalecasz mi "machniecie reka" to w jakim celu piszesz do mnie? Szukasz atencji, jak zwykle? Jesli adresujesz post do mnie to nie omieszkam odpowiedziec. Chyba, ze lubic byc ignorowana. Daj znac, jesli tak. Kazdy ma inne fetysze. I oczywiscie jestem tu najbardziej wulgarna i chmaska osoba, obrazam wszystkich po kolei, zmieniam nicki, z pomaranczowych na czarne i tak w kolko. Acha i siedze cale dnie na forum. Najlepiej zglos mnie do moderatora i napisz petycje, wstaw na Causes, zeby mnie zablokowali, bo nie dajesz emocjonalnie rady. Good luck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×