Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gochajestem

W UK jest lepiej niż w PL a odradzacie innym wyjazdu. Skąd w was tyle jadu!

Polecane posty

ROR widze wstalas wczesniej ode mnie. I znowu mi haslo podbierasz i piszesz z mojego nicka? :P Chyba ci dzis nie ugotuje tej kolacji. Niech ci twoj maz "muslim" ugotuje. O! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie normalne
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.wood
ciagnie te dwie dotego forum, ze ho ho. Pierwsze po przebudzeniu to wlaczyc komputer i skomentowac posty :D to co dziewczyny, dzisiaj tez dniowka, a pozniej zadanie dowodow na to? i one sie uwazaja za inteliigentne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkamy przez sciane ;) Wlasnie ide do ROR na ciastka i kawe? A co, mam pozdrowic od was czy co? ;) I dla kogo 4 rano? Powiem ci mala ciekawostke: W innych rejonach swiata sa rozne czasy. W tym czasie kiedy ty przewracasz sie na drugi bok w lozku, ja juz jestem dawno na nogach. :) A ty bidulka pewnie myslala, ze jak w Londynie jest 4 rano, to na calym swiecie tez musi byc 4 rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dyskutujcie z tymi wiesniarami azjatycka i ror. Mysla, ze mieszkaja poza Europa to wszystkie mozgi pozjadaly i czuja sie lepsze niz inne kobiety. azjatycka, a Ty chyba jestes bardzo niskich lotow skoro uwazasz, ze kazda osoba pracujaca w GB mieszka w Londynie. Sa jeszcze inne miasta niz Londyn. Poza tym GB to nie tylko Anglia. Wiec puknij sie w ten glupi leb. :o Dziewczyny juz sie na Tobie poznaly. Lepiej zmien forum debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym caly dzien chyba nic nie robisz tylko sprawdzasz Kafeterie. Co widac golym okiem. :D To dopiero sie nazywa no life. Co, mezus ma Cie w dupie, ze bez przerwy na forum musisz wypisywac swoje madrosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
ja proponuje zostawić ten topik dla ror i azjatyckiej niech siebie nawzajem cytują, może przestaną rozwalać inne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka-ror
tylko siedzi i patrzy co kiedy kto napisze aby odpisac,co to za zycie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy czy my sie pośmiejemy
O proszę a azjatycka dalej swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mezus ma mnie gleboko w dupie, zapewne tak jak ciebie rodzice, Modliszko, dlatego tez tu przesiadujesz. "imbecylko gowno mnie to interesuje w jakim rejonie swiata Ty glupia k**wo mieszkasz" Ocho, polska patologia w akcji. Chyba jakas niewyzyta jestes dzisiaj ;) xx "za glupich to ty sobie mozesz miec swojego mezusia" Nie. Za glupich mama kogos innego. Zgadnij kogo? :) xx "Sa jeszcze inne miasta niz Londyn" Ale w calym UK jest ten sam czas. Wiedzialabys o tym gdybys przylozyla sie troche do lekcji zamiast marnowac czas na forum :) xx "Lepiej zmien forum debilu." Rozkazywac to ty sobie mozesz kolezankom z gimnazjum, rybko ;) "bez przerwy na forum musisz wypisywac swoje madrosci?" Jasne. PIsze bez przerwy. Normalnie non stop :) Dzien i noc tu siedze. Obchodzi cie jeszcze rozmiar mojego stanika? Chcesz jeszcze cos wiedziec? ;) xx " ja proponuje zostawić ten topik dla ror i azjatyckiej niech siebie nawzajem cytują, może przestaną rozwalać inne tematy" Dobrze wiesz, ze nie mozesz sie oprzec pokusie nie napisania do mnie i do ROR. To sie nazywa adoracja forumowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeerrrrmmm.... ja nie gimnazjum. Tak sie sklada, ze high school i sobotnia szkole polska juz skonczylam wiec sie pomylilas. Z rodzicami duzo podrozuje wiec wiem jak wygladaja roznice stref czasowych i gdzie. A do Londynu i Anglii odnioslam sie dlatego, ze uwazasz, ze wszystkie dziewczyny z tego forum mieszkaja w Londynie i sprzataja w pracy. No wiec powiem Ci, ze nie. Czesc na pewno jest bezrobotna bo ich mezowie pracuja i one nie musza isc do pracy. Moga za to zajac sie domem i dziecmi i korzystac z urokow internetu. A to wygoda, co nie? Tez bym tak chciala. Czesc byc moze sprzata ale sa tez inne zawody, jakie mozna wykonywac. Czesc na pewno sie uczy jak ja wiec daruj sobie te nedzne wypociny. Mniemam, ze Ty jestes bezrobotna. No ale coz, nie przyznalabys sie nawet gdyby tak bylo. W koncu to tylko internet i tutaj mozesz byc nawet doktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj......
ror czyli azjatycka niby taka "swiatowa" ale udziela sie tylko i wylacznie na topikach o UK i jedynie w temacie zmywaka, jak to nazywa :D Jest topik o Dubaju, ror nie ma, jest topik o USA ror oczywiscie nie ma. Nigdzie jej nie ma, ani w temacie o Holandii ani o Niemczech...itd :D Faktycznie to bezrobotna pipa sledzaca z zapartym tchem po calych dniach kafe. Wedlug niej jak w Europie jest noc to u niej dzien. Ok ale ona i po calych dniach (naszych) pisze (niby jej noce) Wystarczy przeskoczyc kilka topikow (ostatnich) i widac godziny wpisow :D To mala kretynka po prostu. ALe ubaw jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie rozmieszyly 2posty nocne
-ktos staral sie zrozumiec ten upust ror,ktora sie dorwala do topiku-nacpaniem,albo nachlaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
"Dobrze wiesz, ze nie mozesz sie oprzec pokusie nie napisania do mnie i do ROR" no cóż, wydaje mi sie że wiem lepiej jakie mam pokusy, ale możesz zgadywać dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"d.wood ciagnie te dwie dotego forum, ze ho ho. Pierwsze po przebudzeniu to wlaczyc komputer i skomentowac posty to co dziewczyny, dzisiaj tez dniowka, a pozniej zadanie dowodow na to? i one sie uwazaja za inteliigentne..." xxxx ja nigdzie nie napisalm za kogo sie uwazam - ale milo ze tak ci sie akurat skojarzylam;-) masz racje kompa sie nie wlcza zraz po przebudzeniu - najpierw sie idzie krowe wydoic;-) xxxx 'kretynka znowu pisze Azjatycka Pani i ROR musza mieszkac bardzo blisko siebie skoro obie sa w tym samamy czasie na tym samym topiku o 4 rano co za psycholka OMG idz sie leczyc" xxxx mieszkamy bardzo blisko - w jednym ciele;-) as easy as it is;-) ja po prostu tak mam - nie mam pracy/przyjaciol /meza ani kozy 0- wiec nastawiam sobie budzik meidzy 2 a 4 rano i wstaje na kafe - masz z tym problem?:-) bo pamietaj strefy geograficzne nie stnieja - oklamali cie w szkole (jelsi kiedykolwiek chodzilas do takowej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kretynka znowu pisze imbecylko gowno mnie to interesuje w jakim rejonie swiata Ty glupia k**wo mieszkasz fakt ze o tej samej godzinie pieszesz co ROR wiec pie**ol sie suko za glupich to ty sobie mozesz miec swojego mezusia" xxxxx do swoich dzieci tez z taka kurtuazja podchodzisz?;-) tylko nie pousc po nogach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" M o d l i s z k a Nie dyskutujcie z tymi wiesniarami azjatycka i ror. Mysla, ze mieszkaja poza Europa to wszystkie mozgi pozjadaly i czuja sie lepsze niz inne kobiety." xxxxx ata dalej fantazjuje ;-) ;-) ;-) gdzie mieszkam i co czuje ;-) jestem litosciwa wiec mozesz fantazjowac - tylko tyle ci zostalo, adresu i tak nie poznasz;-) xxx "Poza tym caly dzien chyba nic nie robisz tylko sprawdzasz Kafeterie. Co widac golym okiem. To dopiero sie nazywa no life. Co, mezus ma Cie w dupie, ze bez przerwy na forum musisz wypisywac swoje madrosci?" xxxx ojjoj joj ;-) widze ze ktos swoja miarka kogos mierzy ;-) a co twoj swiatek to tylko mezus i kafeteria?;-) a poza tym co tak sprawdzasz co robi azjatycka(czyli ROR) - regulamin forum nie zabrania przeciez rzucic pracy i zamieszkac na kafe , co nie?;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najbrzydsze sa golfy ja proponuje zostawić ten topik dla ror i azjatyckiej niech siebie nawzajem cytują, może przestaną rozwalać inne tematy" xxxxx coz za zmyslna koalicja sie nam nawiazala;-) jak ci cos przeszkadza to zaloz sobie prywatne forum i wpuszcaj tam tylko osoby ktore w 100% sie z toba zgadzaja - w czym problem?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kretynka znowu pisze AZJATYCKA ALIAS ROR - NIE CZYTAM OD DAWNA TWOICH POSTOW!!!!!!!!!WIEC SIE NIE WYSILAJ" xxxxx walsnie widze jak nie czytasz;-) a swistak siedzi i zawija?;-) xxxx KAZDY DURNY WIDZI ZE ROR TO TA SAMA OSOBA CO AZJATYCKA ROR ROWNIEZ NIGDY NIE CZYTALAM IDZ KRETYNKO DO PSYCHIATRY xxxx juz ci lepiej?;-) a jak nie to jeszcze sobie powarcz po mnie (oki, po nas - bo teraz sie rozmnozylam;-) to splynie a ty sobie ulzysz;-) as easy as it is;-) xxxx AHA I NA POCIESZENIE :MAM CIE GLEBEOKO W DOOPIE TAK JAK I TE TWOJE WYPOCINY!! xxx rozumiem ze to na twoje pocieszenie, hm?;-) bo to ze adresujesz posty do mnie lub o mnie to kazdy widzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"M o d l i s z k a uwazasz, ze wszystkie dziewczyny z tego forum mieszkaja w Londynie i sprzataja w pracy. No wiec powiem Ci, ze nie. Czesc na pewno jest bezrobotna bo ich mezowie pracuja i one nie musza isc do pracy. Moga za to zajac sie domem i dziecmi i korzystac z urokow internetu. A to wygoda, co nie? Tez bym tak chciala." xxxx naprawde tak bys chciala?;-) cale dnie spedzac miedzy sprzataniem , prasowaniem i byc wynudzona jak mops?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pancia na chwile odeszla od komputera a stesknieni az skamla i wolaja, zebym przyszla. No nie moga beze mnie. :) Juz pancia przyszla. Spokojnie :) "AZJATYCKA ALIAS ROR - NIE CZYTAM OD DAWNA TWOICH POSTOW!!!!!!!!!WIEC SIE NIE WYSILAJ" Wylacz Caps Lock - taki przycisk po lewej stronie. Krzykaczko :) xx "AHA I NA POCIESZENIE :MAM CIE GLEBEOKO W DOOPIE TAK JAK I TE TWOJE WYPOCINY!!" Jasne. I tak obie wiemy, ze przyjdziesz tu i bedziesz mnie czytac z wypiekami na polikach :) xx "Tak sie sklada, ze high school i sobotnia szkole polska juz skonczylam wiec sie pomylilas." Wow. Jestem pod wrazeniem :) xx "No wiec powiem Ci, ze nie. Czesc na pewno jest bezrobotna bo ich mezowie pracuja i one nie musza isc do pracy. Moga za to zajac sie domem i dziecmi i korzystac z urokow internetu. A to wygoda, co nie? Tez bym tak chciala. Czesc byc moze sprzata ale sa tez inne zawody, jakie mozna wykonywac. Czesc na pewno sie uczy jak ja wiec daruj sobie te nedzne wypociny." Wypowiadasz sie za cala kafeterie? Az tak bardzo utozsamaisz sie z tymi "dziewczynami"? ;) xx "Mniemam, ze Ty jestes bezrobotna." Nie jestem bezrobotna. Pracuje na zmywaku w Azji. Skosnym zmywaku. Tanczymy Gangnam Style na przerwach. Nie wiedzialas? ;) xx "W koncu to tylko internet i tutaj mozesz byc nawet doktorem" Bo pojecie doktora dla ciebie to cos odleglego i nieosiagalnego, tak? ;) xx "ror czyli azjatycka niby taka "swiatowa" ale udziela sie tylko i wylacznie na topikach o UK i jedynie w temacie zmywaka, jak to nazywa" Bo tu sa same tematy o UK, benefitach, zmywakach i pracy w fabryce. Wiec wyboru nie mam :) xx "Faktycznie to bezrobotna pipa sledzaca z zapartym tchem po calych dniach kafe" Te spekulacje na temat mojego zycia prywatnego... Dowartosciowalas sie juz czy jeszcze nie? xx "Wedlug niej jak w Europie jest noc to u niej dzien. Ok ale ona i po calych dniach (naszych) pisze (niby jej noce)" Nie dosc, ze zakompleksiona, to jeszcze kompletny glab w temacie geografii. Powiem ci inaczej, jak u ciebie jest poniedzialek to u mnie juz sroda. Takie duuuuze te roznice czasowe sa. Nie uczyli cie tego w szkole ;) xx "To mala kretynka po prostu. ALe ubaw jest." Wazne, ze masz ubaw. Tylko nie popusc w majteczki :) xx "no cóż, wydaje mi sie że wiem lepiej jakie mam pokusy, ale możesz zgadywać dalej" A jednak. Nie moglas sie powstrzymac i nie napisac. Czekam na wiecej. Zapewne masz jakiegos asa w rekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dajcie spokoj...... ror czyli azjatycka niby taka "swiatowa" ale udziela sie tylko i wylacznie na topikach o UK i jedynie w temacie zmywaka, jak to nazywa Jest topik o Dubaju, ror nie ma, jest topik o USA ror oczywiscie nie ma. Nigdzie jej nie ma, ani w temacie o Holandii ani o Niemczech...itd Faktycznie to bezrobotna pipa sledzaca z zapartym tchem po calych dniach kafe." xxxx no prosze i przygadal kociol garnkowi;-) widze ze ty naprawde sie zabujalas we mnie ;-) skoro juz sledztwo prowadzisz na wlasna reke - ale na szczescie zostalam zdemaskowana i mozesz chwilke odsapnac;-) xxxx Wedlug niej jak w Europie jest noc to u niej dzien. Ok ale ona i po calych dniach (naszych) pisze (niby jej noce) Wystarczy przeskoczyc kilka topikow (ostatnich) i widac godziny wpisow To mala kretynka po prostu. ALe ubaw jest." xxxx wypowidaj sie zlotko we wlasnym imieniu a jie w moim, oki? ja mieszkam na kafe i jestem tu zawzse;-) sprzeda ci to z sen z powiek? ;-) i co gorsza wiem o tobie wszystko;-) xxx mnie rozmieszyly 2posty nocne -ktos staral sie zrozumiec ten upust ror,ktora sie dorwala do topiku-nacpaniem,albo nachlaniem..." xxxx nocne?;-) hahahah;-) ja zawsze jestem nacpana - jem narkotyki na sniadanie, obiad i kolacje;-) robi sie coraz intymniej - juz chca wiedziec co jem - zraz sie zaczna pytania o moj system wydalniczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mow do mnie ....ciii;-) bo sie jeszcze "pokapuja" ze rozmawiam sama ze soba na glos;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co mnie na chwile zastanowilo? ze jedna z moich fanek - ktora pokusila sie o sledztwo male - wypomniala mi ze nie wchodze na topiki o jakichs innych krajach ,(przecie znie ejstem glupia i wiem ze inne kraje , poza UK, nie stnieja;-) skad sie bierze taki sposob myslenia, ze czlowiek idzie tylko tam gdzie musi?;-) a co jesli wejde na topik zwiazki z grekami a zaraz potem zwiazki z chinczykami - myslisz ze to oznacza "ze sie puszczam" , uzywajac forumowej retoryki, miedzynarodowo, hm?;-) no bo wiadomo ze jesli jestem na tych topikach to a)sypiam z grekiem b) na bank sypiam z chinczykiem ;-) (albo Malajem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROPOZYCJA TAM WYZEJ
nie do odrzucenia-czyli zostawic ta jedna ror z druga ror tutaj sam na sam-takie slodkie tete a tete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sa tu takie topiki? Bo ja tu widze tylko UK... O moment, wroc. Jest topik Zwiazek z Pakistanczykiem. Jak wejde to beda pisac, ze mam meza aka pedofila aka muslima aka Pakistanczyka. ;) To znaczy nie ja, tylko ty, czy tam MY, bo my jednoscia jestesmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"PROPOZYCJA TAM WYZEJ nie do odrzucenia-czyli zostawic ta jedna ror z druga ror tutaj sam na sam-takie slodkie tete a tete " xxx a ty w tym czasie bedziesz podgladac i sobie dobrze robic?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Azjatycka Pani A sa tu takie topiki? Bo ja tu widze tylko UK... O moment, wroc. Jest topik Zwiazek z Pakistanczykiem. Jak wejde to beda pisac, ze mam meza aka pedofila aka muslima aka Pakistanczyka" xxxxx dokladnie tak;-) ja nie rozumiem tego zjawiska (dlatego z luboscia w to brne;-) - zeby przypadkowo soba (cos ala przeczodzien na ulicy) budzil tak skrajne emocje;-) ;-) ;-) te osoby co dociekaja czy masz meza w kropki czy paski;-) zmierzam do tego ze oni sie cali goruja w srodku - i jak taki przypadkowy przechodzien stanie im na stope to wybuchaja po calosci;-) i tak mnie nigdy nie spotkaja - a przywiazuja tak wielka wage co pisze - nie wiedzac nawet czy z nicku ROR korzysta zawzse ta sama osoba;-) wystarczy ich lekko podpuscic i juz plyna w wyzwiskach;-) ze im sie tak chce? ja rozumiem ze to przynosi na chwile ulge - takie sa schematy - na chwile, a potem co? potem dalej stekaja i czekaja na wpisy - zeby dostarczyc sobie nowych bodzcow, ale zobacz wystarczy miec inny swiatopoglad w jakiejs sprawie - po prostu innosc udzerza w ich (=tych wwyzywajacych /robioacyhc wyscieczki personalne) bardzo kruche samopoczucie /poztywny obraz samego siebie - i przy byle podwazeniu konstrukcja im lezy w gruzach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" "PROPOZYCJA TAM WYZEJ nie do odrzucenia-czyli zostawic ta jedna ror z druga ror tutaj sam na sam-takie slodkie tete a tete " xxx a ty w tym czasie bedziesz podgladac i sobie dobrze robic?" xx Pewnie juz poleciala po wibrator i popcorn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×