Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gochajestem

W UK jest lepiej niż w PL a odradzacie innym wyjazdu. Skąd w was tyle jadu!

Polecane posty

Gość to juz schizofrenia
z kretynstwa, dyletanctwa i braku oglady az do choroby psychicznej. Postep ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azjatycka Pani - niepotrzebnie sie tak przejmujesz;-) mnie te "rozmowy" strasznie bawia - w realu nie mam szns spotkania tzw. przekroju ulicy, a pewnych skrajnosci to juz na pewno - wiec to forum zawzse mnie zadziwia poczuciem humoru;-) i tak jak wielokrotnie juz to pislam - dobrze ze ci ludzie tutaj wylewaja swoja agresje niech bedzie ze na mnie;-) oni tak nparwde daja upust swojej frustracji - moze przez to laski sa mniej biurkliwe (jak juz sobie napisz anp. do mnie zebym sobie zyly podciela oraz inna liste 'zyczen';-)), moze przez to nie wyzywaja sie np. na swoich dzieciach?itp.;-) mozna powiedziec "ze pracuje spolecznie tutaj' ;-) a tak na serio - jak mozna sie tak emocjonowac tym co ktos klpeie w klawiature?;-) ja zwasze jak slysze ze jestem taka i owaka to przytakuje (ba! nawet i od siebie staram sie cos dorzucic) - tez zauwazylam ze jak sie znajdzie ktos kto nie daj boze sie ze mna zgodzi - to te teorie spiskowe;-) ;-) ;-) rozposcieraja;-) wtedy tez przytakuje i mowie,ze pisze ze wszystkich nickow ;-) ;-) ze sie rozmnozylam forumowo;-) generalnie wesole towarzycho;-) inna rzecz ze to pokazuje jak bardzo ludzie sie boja konfrontacji z innymi pogladami - przeciez wiadomo ze 100% nie mysli tak smao i na co dzien te osoby sie mijaja w przyslowiowym tramwaju, wiec naprawde nie trzeba byc niewiadomo kim zeby wydedukowac ze inni mysla inaczej i gdzies ci inni musza byc. oni pisza ze mnie nienawidza itd. - ale tak naprawde uwielbiaja (nie to ze mnie to rajcuje) tylko ze kochaja miec wroga - w przypadku forum jestem dla nich nim ja;-) as easy as it is;-) oczywiscie pisalam tutaj o tym gl . nurcie - bo sa poszczegolne osoby ktore nie dostaja piany na ustach z byle powodu;-) a najbardziej mnie rozbraja jak pisza do mnie (dowolne rzeczy zmyslaja) a potem sami z tym polemizuja;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ror juz sama ze soba rozmawia
co za psycholka :-O:-O:-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez uslyszalam od nich rozne historyjki na moj temat. Najlepsza byla ta, ze pewnie pracuje na zmywaku i nie stac mnie nawet na restauracje zwana McDonaldem :D I sama w pewnych kwestiach przyjelam te wyzwiska jako zart, w zasadzie obrocilam je w zart, no i wtedy wszyscy byli juz na "bank" pewni, ze jestem toba. I tak oto zostalam ochrzczona ROR, po zaledwie paru dniach bycia na forum ;) Zabawne jak niektorzy fantazjuja na temat bytow internetowych. Dla mnie to sa osoby anonimowe. A ze powiedzialam to i owo na temat Polonii z UK i wiekszosc z tego forum utozsamila sie z ta opinia, swiadczy tylko o tym jak bardzo ci ludzie maja niskie mniemanie o sobie, jak bardzo sa zakompleksieni, ze w kazdym poscie widza atak na ich wlasna osobe. To zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mamy przyklad ;-) [zgłoś do usunięcia] Ror juz sama ze soba rozmawia co za psycholka " xxx ja za przeproszeniem popuszcze a "fani" wyposzczeni to lykaja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Azjatycka Pani Ja juz tez uslyszalam od nich rozne historyjki na moj temat. Najlepsza byla ta, ze pewnie pracuje na zmywaku i nie stac mnie nawet na restauracje zwana McDonaldem" xxxx niech sobie wymyslalja ;-) takie maja rozrywki;-) wiesz uderz w stol na nozyce sie odezwa ;-)) ;-))) cos z tymi zmywakami musi byc - bo mi tez to przypisuja;-) tyle ze mi obowiazkowo w UK;-) ;-) to dlatego ze smieje sie z ciagnacych tam emigracjuszy zasilkowych;-) nie wiem co ich tak kreci ten zmywak;-) xxxx I sama w pewnych kwestiach przyjelam te wyzwiska jako zart, w zasadzie obrocilam je w zart, no i wtedy wszyscy byli juz na "bank" pewni, ze jestem toba. I tak oto zostalam ochrzczona ROR, po zaledwie paru dniach bycia na forum" xxxx niektorym w glowach i tak sie nie zmiesci - wiec nie prostuj;-) bidoki emocjonalne beda mialy radosc;-) a pozatym - te wycieczki personalne, jak baby na bazarze;-) xxx Zabawne jak niektorzy fantazjuja na temat bytow internetowych. Dla mnie to sa osoby anonimowe. A ze powiedzialam to i owo na temat Polonii z UK i wiekszosc z tego forum utozsamila sie z ta opinia, swiadczy tylko o tym jak bardzo ci ludzie maja niskie mniemanie o sobie, jak bardzo sa zakompleksieni, ze w kazdym poscie widza atak na ich wlasna osobe. To zalosne. " xxxxx zgadzam sie w 100% ;-0 czytajac te slowa - sama doszlam do wniosku ze Azjatycka Pani to ROR;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Azjatycka Pani Ja juz tez uslyszalam od nich rozne historyjki na moj temat. Najlepsza byla ta, ze pewnie pracuje na zmywaku i nie stac mnie nawet na restauracje zwana McDonaldem" xxxx niech sobie wymyslalja ;-) takie maja rozrywki;-) wiesz uderz w stol na nozyce sie odezwa ;-)) ;-))) cos z tymi zmywakami musi byc - bo mi tez to przypisuja;-) tyle ze mi obowiazkowo w UK;-) ;-) to dlatego ze smieje sie z ciagnacych tam emigracjuszy zasilkowych;-) nie wiem co ich tak kreci ten zmywak;-) xxxx I sama w pewnych kwestiach przyjelam te wyzwiska jako zart, w zasadzie obrocilam je w zart, no i wtedy wszyscy byli juz na "bank" pewni, ze jestem toba. I tak oto zostalam ochrzczona ROR, po zaledwie paru dniach bycia na forum" xxxx niektorym w glowach i tak sie nie zmiesci - wiec nie prostuj;-) bidoki emocjonalne beda mialy radosc;-) a pozatym - te wycieczki personalne, jak baby na bazarze;-) xxx Zabawne jak niektorzy fantazjuja na temat bytow internetowych. Dla mnie to sa osoby anonimowe. A ze powiedzialam to i owo na temat Polonii z UK i wiekszosc z tego forum utozsamila sie z ta opinia, swiadczy tylko o tym jak bardzo ci ludzie maja niskie mniemanie o sobie, jak bardzo sa zakompleksieni, ze w kazdym poscie widza atak na ich wlasna osobe. To zalosne. " xxxxx zgadzam sie w 100% ;-0 czytajac te slowa - sama doszlam do wniosku ze Azjatycka Pani to ROR;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" cos z tymi zmywakami musi byc - bo mi tez to przypisuja tyle ze mi obowiazkowo w UK" A mi w Azji. :D Wyjechalam do Azji pracowac na zmywaku i zazdraszczam tym w UK ich pracy i wieeeelkiej kasy i tego, ze stac ich na McDonaldsa ;) U nas w Azji naczynia zmywa sie inaczej - tak skosnie. W przerwach tanczymy sobie Gangnam Style i jemy suszi ;) Fajnie jest ;) "czytajac te slowa - sama doszlam do wniosku ze Azjatycka Pani to ROR" No to teraz sie zacznie. Zaraz sie zleca... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wyjechalam do Azji pracowac na zmywaku i zazdraszczam tym w UK ich pracy i wieeeelkiej kasy i tego, ze stac ich na McDonaldsa " xxxxx no tak ;-) ;-) nie moze byc - pewnie wymyslilas sobie te azje!!!!! wiadomo ze wielki swiat to londyn, ewentualnie niemcy , no moze skandynawia! ale tak to kazdy "glupi" moze sobie napisac ze mieszkam w azji;-) a swoja droga to w azji za duza konkurencja na te zmywaki - to jeszcze zalezy w ktotym miejscu, ale rzadko kiedy expatow sciagaja na zmywak, co prawda o zmywak nie z europa wschodnia trzeba konkurowac ale z lokalnymi (a tych jest spooro;-). Z moich doswiadczen - napisza ci ze noce zarywasz (bo o roznicy czasow oni nie slyszeli;-)))) a trzeba bylo uwazac na lekcji geografii w szkole;-) mowie, ci to wesole towarzystwo jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha dobre :D Oj zarywam noce. :) Bo co kogo obchodzi, ze u mnie juz po poludniu jest i my dawno po obiedzie :) I tak zaraz mi napisza, ze cytuje "cale dnie az do nocy siedze na kafeterii" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi napisali - ze poszlam zrobic obiad mezowi bo wrocil z pracy;-) bo oczywiscie zeby miec pieniadze na koncie to trzeba "chodzic" do pracy;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka=ror
pisze sama z soba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.wood
omg oryginal "duskutuje" z alter ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka=ror
Heh ale śmieszna jesteś ror/azjatycka:) Sama ze sobą już klikasz bo nikt się nie udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos ty! Nie trzeba chodzic do pracy, wystarczy zmywac naczynia i ma sie nawet na mcdonaldsa i kfc! Popatrz na mnie. Wyjechalam po studiach do Azji na zmywak i zobacz jak mi sie wiedzie. Nawet mam na internet ;) O, jak pare dni temu napisalam, ze studiowalam, to zostalam wysmiana. Tak jakby dla nich to zupelnie inny, odlegly swiat - te studia. ;) ;) Rzeczywiscie. Smiechowe jest to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka=ror
hahaha teraz się schodzi bo loguje się na drugiego nicka: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka=ror
a zaraz wkroczy ror,troche azjatycka,trochę ror że też jej się chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za różnica
noc czy dzień dla was? Wy tu siedzicie 24/h to teraz jest u nas dzień,.a u Ciebie noc i co tu robisz? Spać powinnaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi "fani" - oni zawsz ze mna;-), zawsze pol kroku za mna , skomla choc o jedno moje slowko do nich - jestem milosierna wiec ich doceniam;-) xxx "azjatycka=ror pisze sama z soba" tak , wlasnie jest;-) xxxx 10:16 [zgłoś do usunięcia] d.wood omg oryginal "duskutuje" z alter ego... xxxx adlaczego zakladasz ze pod nickiem ROR zawsze pisze tylko jedna osoba, hm?:-) xxx 10:20 [zgłoś do usunięcia] azjatycka=ror Heh ale śmieszna jesteś ror/azjatycka Sama ze sobą już klikasz bo nikt się nie udziela." xxxxx ty sie udzilasz zabko ;-) i to z wypiekami na twarzy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O, jak pare dni temu napisalam, ze studiowalam, to zostalam wysmiana. Tak jakby dla nich to zupelnie inny, odlegly swiat - te studia. Rzeczywiscie. Smiechowe jest to forum " xxxxx tu sporo pan i panow magistrow - socjologii, administracji (WTH) , i innych logiii - co to twierdza ze w PL jest tylko pensja 1,500zl - reszta to wiadomo prostytuuje sie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a u Ciebie noc i co tu robisz? Spać powinnaś." A kto powiedzial, ze u mnie jest noc? Poludnie jest kochanienka, poludnie. Mam spac w poludnie? Przeciez naczynia zmywam. Na ukos. I tancze do Gangnam Style ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co to za różnica noc czy dzień dla was? Wy tu siedzicie 24/h to teraz jest u nas dzień,.a u Ciebie noc i co tu robisz? Spać powinnaś." xxxx nie dosc ze matol geograficzny;-) to jeszcze zazdrosnik;-) moj czas moja sprawa - tak siedze tutaj 24/7 i zmaierzam "pobic" ten rekord - masz z tym jakis problem?;-) xxxx ach i moi fani kochani ;-) skowyczaja jak zawsze - juz pani do was idzie i was wyslucha;-) xxx hahaha teraz się schodzi bo loguje się na drugiego nicka: D a zaraz wkroczy ror,troche azjatycka,trochę ror że też jej się chce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiekami na twarzy
tak chyba też pisała AZJATYCKA XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR a co Ty myślisz
w Polsce 1500 zł teraz jak dadzą na sprzątaniu, w sklepie na kasie,itp to cud!!! Tak wiem,nie jestem lekarzem czy kimś innym to napiszesz moja wina. Ale jednak nawet osoby z zawodami jak Pani sprzątająca czy ekspedientka powinny być doceniane, a teraz 1100 dadza za cały etat i sie ciesz, przy czym żyj normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ror juz sama ze soba rozmawia
Boze ze jej sie chce te bzdury pisac :-Oona ma cos z glowa :-O kopiuje komentuje i tak w kolko :-O akurat jakby azjatycka przyszla w tej samej chwili zeby z Ror pogadac hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Azjatycka nie przyszla w tym samym momencie. Widzialam juz wczoraj poznym wieczorem (mojego czasu), ze ROR weszla na forum, ale nie chcialo mi sie nic pisac, za pozno bylo. Dziaisj weszlam i zobaczylam, ze jest i chcialam sprawe wyjasnic. A ze wy macie cos na kuku nie tak, to nie moja wina. Siejcie dalej propagande. Posmiejemy sie troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wypiekami na twarzy tak chyba też pisała AZJATYCKA" O ja cieeee... Pobilas rekord w rozwole umyslowym. Z levelu 1 przeszlas na level 3. Gratulejszyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ror juz sama ze soba rozmawia
gowno nas te twoje wytlumaczenia obchodza kretynko chora na mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×