Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gochajestem

W UK jest lepiej niż w PL a odradzacie innym wyjazdu. Skąd w was tyle jadu!

Polecane posty

Gość hhgfggfyjgygyfgy
kiedys zostala tu rozszyfrowana. niestety, podala topik do kasacji i on juz nie istnieje ale jak ktos ma chec to niech poczyta inne topiki, na ktorych pisala i co o sobie pisala. sprzed paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem too
hehe to by wyjaśniało dlaczego tam broni muslimów i naśmiewa się z "jezuska" bo mąż pan i władca nad głową stoi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Najpierw bylam lesba a teraz nagle zostalam zona muslima i w dodatku mieszkam na Bliskim Wschodzie? :D Urocze :) I pewnie dlatego nazwalam sie Azjatycka Pania, bo Azja i Bliski Wschod to dla forumowiczow kafeteryjnych to samo. Tak to juz jest jak ktos nosa nie wysciubil poza UK. Geografia oraz polozenie krajow jej sie pomieszaly. Widac ewidentne braki edukacji :) Nic dziwnego, ze robota jest jaka jest w tym uk... ;) Dla ciebie kochana moge byc nawet zona buddysty, zona muslima w poniedzialki, lesba we wtorki i samotna bezrobotna w srody a w czwartki kochanka Tuska. Bawia mnie twoje spiski smolenskie. xx "Ano....jaki poziom umyslowy taka i radocha" Nie zlociutka - jacy ludzie na forum taka radocha. Wy tworzycie ta radoche. Dobrze jest :) xx "jak ktos ma chec to niech poczyta inne topiki, na ktorych pisala i co o sobie pisala" Prywatne zycie ROR mnie nie interesuje, ale jak widac, ty az sciskasz nogi z podniecenia juz na sama mysl Ror.... Czekam na wiecej spekulacji co do mnie oraz glowkowania na temat czy ja jestem ror albo czy ror jest mna albo czy polowa jest mna a polowa nia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgfggfyjgygyfgy
i wszystko jasne. jak ktos ma czas i checi to sobie odgrzebcie stare topiki sprzed paru lat. najczesciej pisala na topikach o dziewczynach muzulmanow i o roznych krajach muzulmanskich. udziela sie rowniez tam gdzie pisze sie o zasilkach bo zal jej dupe sciska, ze jej nic nie przyslugiwalo bo tam gdzie teraz mieszka nie ma szacunku dla kobiet i nie dostaja one zadnej pomocy. jest to straszna furiatka i mitomanka. zreszta juz wiecie, jako azjatycka pani pisze sama ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne dlatego na watku "polki za granica" pisalam, ze nie rozumiem Polek, ktore wychodza za muzulmanow i ze my z mezem nie trzymamy sie z muslimami, bo to nie nasze towarzystwo :D I rzeczywiscie, bardzo jestem zazdrosna o twoja jalmuzne z opieki, normalnie kapie mi slinka na te darowizne :) A wiecie dlaczego tak nie lubicie ror i mnie przy okazji, bo wam ja przypominam? Bo zarowno ona jak i ja jestesmy znacznie inteligentniejsze od calej tu Polonii z uk i np. ROR pogrywa z wami w sposob znakomity. Na poczatku jej nie lubilam, ale teraz widze, ze dziewczyna jest bystra a wy... no coz... dalej bedziecie robic na tasmie w fabryce i rozmyslac na tematy ror i azjatyckiej pani :) P.S : Moj maz jest chrzescijaninem, tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taszaga
Azjatycka ale przeciez o mezu muslimie to bylo adresowane do ror :D Pozajaczkowaly ci sie juz nicki :D:D:D:D Normalnie ubaw z toba po pachy. Ty naprawde nie widzisz jaka zabawe maja z ciebie inni, podpuszczajac cie i robiac w balona? :D Naprawde? O ludziska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ror juz sama ze soba rozmawia
Zapewne dlatego na watku "polki za granica" pisalam, ze nie rozumiem Polek, ktore wychodza za muzulmanow i ze my z mezem nie trzymamy sie z muslimami, bo to nie nasze towarzystwo xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxTAK PISALAS TO ROR DZIWNE ZE SKORO ROR NIE JESTES ZE WIESZ CO ROR PISZE W INNYCH WATKACH :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DALE PSYCHOLKA HAHAAAAAAAAAAA LEZE I KWICZE :D:D:D:D:D:D:D::D:D:D XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXA wiecie dlaczego tak nie lubicie ror i mnie przy okazji, bo wam ja przypominam? Bo zarowno ona jak i ja jestesmy znacznie inteligentniejsze od calej tu Polonii z uk i np. ROR pogrywa z wami w sposob znakomity. Na poczatku jej nie lubilam, ale teraz widze, ze dziewczyna jest bystra a wy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:HAHAAAAAAAAAAAAAA.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Azjatycka ale przeciez o mezu muslimie to bylo adresowane do ror" No przeciez na poczatku szanowna pani napisala, ze cytuje : Azjatycka to ROR. Zreszta co nie napisze i tak bede ROR. Jak grochem o sciane... Swoja droga to zabawne jak mozna byc w 100% pewnym swoich racji i nie brac w ogole pod uwage, ze mozna sie mylic? Jedna cos powiedziala, ze jestem ror i reszta wiary za nia poleciala. To taka domena ludzi niskich lotow. Leca za tlumem. Nie jestem rorem, powtarzalam juz to setki razy. Nie widze rowniez powodu, dla ktorego ror mialaby tu zakladac swoje drugie konto. Po co? Ona doskonalne sobie z wami radzi w pojedynke. :) A i ja tez nie potrzebuje zadnego "wsparcia" jak jedna juz to napisala. Ale jak widac pomaranczki wsparcia potrzebuja :) xx "Normalnie ubaw z toba po pachy. Ty naprawde nie widzisz jaka zabawe maja z ciebie inni, podpuszczajac cie i robiac w balona?" A ja mam ubaw z twojej glupoty, chociaz musze przyznac, ze juz chwilami jestem zmeczona glupimi oskarzeniami pan ze zmywakow brytyjskich. W zyciu nie mialam do czynienia z glupota na taka skale i troszke mnie to przeraza powoli. xx "TAK PISALAS TO ROR DZIWNE ZE SKORO ROR NIE JESTES ZE WIESZ CO ROR PISZE W INNYCH WATKACH" ROR na tamtym watku nigdy nie bylo. Wejdz sobie i poczytaj. No chyba, ze czytanie to dla ciebie zbyt trudna rozrywka :) I tyle buziek mi wyslalas, uwazaj, bo jeszcze palce sobie odparzysz kochanienka ;) Prawda w oczy kole co nie? xx "umarlam" A ta to smarkula z UK?... Dziecko, idz do lekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg nadal to walkujecie? A Ty azjaycka i ror (dwupak czy nie), skoro jestescie takie inteligentne i bystre to znajdzcie sobie moze bardziej ambitne rozrywki, co? Poki co widze, ze podnieca was kazdy post skierowany w wasza strone. Inteligentni ludzie nie przebywaja cale dnie na forum i nie roztrzasaja kazdej wypowiedzi z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taszaga
ror biedactwo pogubilo sie co pod jakim nickiem pisalo :D Ona faktycznie moze i zona jakiegos muslima, nie pracuje bo non stop tu siedzi, rozumek juz wyprany stad te jej wysmiewanie religii chrzescijanskiej (te okreslenia Jezusek) zazdrosci zycia w Europie :D i nawet tych benefitow ktore jej tak sen z powiek spedzaja :D Hahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYRYWAM PENSETA
imbecylko zadnych buziaczkow ci nie wysylam i twoja kochanienka tez nie jestem a twoje wypociny lataja mi kolo doopy dla mnie jestes chora psychicznie a ja mam tylko ubaw :D nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tink, z tego co widze udzielasz sie znacznie czesciej ode mnie. Wiec co to za argument, ze "siedze tu caly dzien"? Nie kompromituj sie. Inne z tego forum tu przesiaduja caly dzien. Ja wejde, popisze i wychodze, bo tu oglupiec mozna :) Taszaga, a wystraczylo, zebys sobie weszla na watek :Polki za granica. Poczytaj. "zazdrosci zycia w Europie" Inaczej: Zazdraszczam zycia w bogatej UK :D XX " nawet tych benefitow ktore jej tak sen z powiek spedzaja" Of korse! :D Zazdraszczam komus jalmuzny, ktora nota bene pobieracie tak samo jak kazda inna muslimka w muzulmanskim kraju zwanym UK. :) Ale jak rozumiem, ze kazda beneficiara lgnie do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"WYRYWAM PENSETA"- podziwiam kreatywnosc w doborze pomaranczowych nikow :) Ambitna dziewczyna z ciebie, kochanienka :) I tak wiem, ze przeczytasz moj post i jak zwykle odpiszesz z innego pomaranczowego nicku. Slodka jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azjatycka, prosze cie...czesciej od ciebie? Dobry zart... Dluzej mam nicka, owszem, ale nie przebywam tu cale dnie, jak ty. Nie mozna wejsc na zaden temat bez obawy, ze nie natknie sie na wasze (twoje i ror) durne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj troche popisalam, to fakt. Czekalam na ror az wejdzie, zeby wyjasnic to i owo. Ale wczoraj nie napisalam nic. A ty, z tego co mi wiadomo, siedzialas caly dzien. Argumentow ci brak i juz sama nie wiesz co masz napisac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kochana bylam caly dzien w pracy, wiec wymyslaj dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz napisze ,ze ror
ma swieta racje a durnie niech podejrzewaja, co chca hehehe. Ror, szkoda cie na gadanie z tepymi panienkami , one i tak nic nie rozumieja. Ja kiedys probowalam tłuaczyc, jak komu normalnemu , teraz najwyzej sie z nich smieje, nie jestem Matka Teresą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYRYWAM PENSETA
Czekalam na ror az wejdzie - hahaaaaaaaaaa:D o kurwa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj (bo zaraz zapewne napiszesz, ze dzis bylam caly dzien) podobnie jak wczoraj. Nie wymyslaj zatem bzdur, bo sie osmieszasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz napisze ,ze ror
cokolwiek napisze o ror czy azjatyckjiej , i tak bedziecie to uważac za prowo, bo wam sie w glowie nie imesci, ze ktos moze miec inne zdanie , niz wy. Ale mnie to nie dziwi, 80% uzytkowniczek kafe to idiotki, wiec wszytko sie zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tink, to ty sie osmieszasz z braku argumentow, ze podobno siedze cale dnie na kafeterii. Podaj mi daty i godziny w ktorych siedze. Inaczej to sa zwykle puste oskarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz napisze ,ze ror
ror, jesli to czytasz, pozdrawiam! I smiejmy sie z głupich bab, ktore mierza wszytko swoja miara - widac same podszywaja sie ( nie wiem po jaka cholere na anoniowym foruM) Ja nigdy nie mialam czarnego nicka, nie traktuje tego forum z naboznym szacunkiem, mam swoje zycie. Weszlam na ten topik, zobaczylam, ze nie ma innych tekstów tylko napadanie na ror i azjatycką, posmialam sie i spadam. Zajrze za jakis czas zeby sie posmiac z kolejnych oburzonych postow. Milo sobie uswiadomic, o ile sie jest mądrzejszym od innych:):) Dziekują, panienki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy, ze przesledzi sie ten i kilka podobnych topikow w tym dziale. Wybacz, ze nie chce mi sie tracic czasu na cos tak bezsensownego jak wklejanie twoich wypowiedzi po kolei. To nie moja domena. Ja sie osmieszam? Ok, z tym ze to nie ja czekam caly dzien na kogos, kogo nawet nie znam "by cos wyjasnic".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYRYWAM PENSETA
ona czekala na ROR by cos wyjasnic :D na sama siebie :D psycholka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tink, o czym ty za przeproszeniem nawijasz? Najpierw kogos oskarzasz, a potem piszesz, ze nie masz czasu na bezsenswne wklejanie postow? Udowodnij! No chyba, ze tylko oskarzac potrafisz. Z braku argumentow oczywiscie. I kolejna bzdura, ktora piszesz, ze czekalam na ror caly dzien az wejdzie na forum. Nie. Weszlam rano i zobaczylam ze ROR jest na forum wiec i ja sie wypowiedzialam, zeby glupcom forumowym cos doatrlo do glowki, ale jak wiadac nic nie dotarlo. Wiec za przeproszeniem zejdz ze mnie kobieto, nie oskarzaj, nie kompromituj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy czy my sie pośmiejemy
Czy Ty myślisz,że te wszystkie pomarańczowe nicki to Ja?! Nie normalna jesteś,nie każdy ma problem z sobą jak Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taszaga
jeszcze na pomaranczowo pisze :D Normalnie nie moge, ona faktycznie jest ma cos z glowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy czy my sie pośmiejemy
W tej chwili,przy Twoim złym stanie psychicznym dobre i wsparcie wirtualne:D Jeżeli podawanie się za dwie osoby Ci pomaga to okay:) Lecz się na swój sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy czy my sie pośmiejemy
taszaga Nie pisz nic,tak samo inni bo ona myśli,że cały dzień ja tutaj siedzę od kilku stron i podaję się za wszystkie pomarańczowe nicki. Walnięta jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×