Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gochajestem

W UK jest lepiej niż w PL a odradzacie innym wyjazdu. Skąd w was tyle jadu!

Polecane posty

Gość ja nie wiem dlaczego
tak tu niektorych bulwersuje ze ktos sprzata u anglikow albo pracuje na tzw zmywaku. ludzie zapamietajcie wstyd to krasc i dupy na ulicy dawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mind Reader Freak
"Wystarczy wejsc na kafe i juz czlowiek czuje sie jak w Polsce - dogryzanie, zlosliwosci, proba udowodnienia swoich racji na sile i po trupach.... Brrr" To prawda. Choc jest tu pare osob, z ktorymi mozna czasem na jakis temat porozmawiac, np. charmsy, kredka bambino lub Planning. Te osoby maja zawsze cos wartosciowego do powiedzenia anizeli puszczanie oczek co kazdy wyraz i klepanie trzy po trzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trarara
ROR ma zawsze takie same odpowiedzi. Myślisz że jesteś błyskotliwa ech........ jesteś nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dalej moi fani;-) nadaja;-) alez sie domagaja ode mnie atencji;-) xxxx uhauaaa Ror, jesteś monotematyczna, jaką ty pracę wykonujesz że nie musisz się wysilać umysłowo. Konserwator powierzchni płaskich?" xxxx jak to jaka?;-) jak ktos kiedys tutaj zasugerowal "siedze" na "zmywaku" - a ekran komputera wlasnie mi sie zachlapal;-) xxxxx Do Rorka - ogranicz puszczane oczka, zastąp je czymś sensownym, bo niepotrzebnie ich nadużywasz, chyba z braku argumentów. xxxx proponuje popracowac nad dobrym wychowaniem (skoro matka zaniedbala te sfer u ciebie;-) tryb rozkazujacy "ogranicz" zachowaj moze do czasu rozmowy z takowa;-) ja nie mam w zwyczaju sluchania polecen przypadkowych ludzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] trarara ROR ma zawsze takie same odpowiedzi. Myślisz że jesteś błyskotliwa ech........ jesteś nudna " xxxx rzeczywiscie nie wysilam sie ;-) zalatwiam to wszystko 3-4 cytatami - w koncu tu nie tocza sei zadne sykusje czy rozmowy a luzne pogawedki, staram sie dostwosiowac - i sadzac po feedbacku idzie mi dobrze;-) a co ja mysle - to mozesz sobie tylko fantazjowac na ten temat (skoro nie masz nic innego do roboty;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To prawda. Choc jest tu pare osob, z ktorymi mozna czasem na jakis temat porozmawiac, np. charmsy, kredka bambino lub Planning." xxxx o cho;-) ktos sprawe wzial na serio i nawet sobie pozapisywal pseudonimy;-) moze przyjazni "prawdziwych" szuka?;-) zobaczymy - poki co szpiegow-tropicilei nie brakuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahahhahahaha
np. charmsy, kredka bambino lub Planning.,,,, si-xa jest jeszcze w porzadku i mayor of london, ale mayor chyba sie juz tu nie udziela. szkoda ze nie ma wiecej wartosciowych ludzi na tym forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tank.......druga
czesc tego powiedzenia brzmi: "Nie pomoga szczere checi, z gowna bata nie ukreci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przeczytalam,
calego watku bo nie da sie tego czytac . Zapraszam wszystkich do UK , zwlaszcza tych bez jezyka , sprobojcie tego miodu .Nikt wam nie odradza tylko probuje wytlumaczyc ze poczatki za granica to poniewierka na pokoju u obcyh ludzi i charowa za grosze , zeby stanac na nogi -znalezc prace zgodna z kwalifikacjami w Polsce i dostac mieszkanie potrzeba kilka lat , silnych nerwow ,samozaparcia ,zdrowia ze stali .Oczywiscie wszystko zalezy od szczescia ,sprytu ,znajomosci jezyka i od znajomosci , kogos kto podrodze nam poda reke . Ci ktorzy jada w ciemno ,maja duzo trudniej niz ci co jada na gotowa prace i mieszkanie i do rodziny i moga spokojnie poszukac lepszej pracy bo nie maja noza na gardle .Nie kazdy wiec wytrzyma taka droge do jako takiej " stabilizacji " za granica , wielu sie poddaje i wraca .Nie kazdy wytrzymuje samotnosc na obczyznie , brak jakiejkolwiek rodziny, samotne swieta .Ci co odradzaja najprawdopodobniej ciagle tkwia w tych " poczatkach " czyli nigdy nie znalezli lepszej pracy niz sprzatanie ,nigdy sie nie nauczyli dobrze jezyka i ciagle mieszkaja na pokoiku . Jezeli jestescie gotowi na takie wyrzeczenia to trzeba sprobowac i nikogo o zgode nie pytac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przeczytalam,
gdzie moj post ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przeczytalam,
Ja jechalam prawie w ciemno ,nie do rodziny i nie maialam zalatwionej pracy .Zanim dostalam wlasne mieszkanie przeprowadzalam sie od pokoiku do pokoiku 11 razy .Oczywiscie zaczynalam od sprzatania i to nie biur ( byly potem ) ale od klatek schodowych ,latalam z drabina od bloku do bloku ( do mycia lamp) , sprzatanie po wyprowadzkach - wszystko to bylo na czarno .Teraz mam mieszkanie i prace zgodna z wyksztalceniem ale tylko na 75 % wiec kokosow nie ma . Gdybym wiedziala jaka droge przejde to wolalabym chyba zostac w Polsce na garnuszku u mamusi .To co mnie najbardziej teraz boli to ta pustka w mieszkaniu i samotne swieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przeczytalam,
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochajestem
Znam czasy angielskie trochę,także myślę że podszkolić i resztę tam się douczyć. Znam dziewczyny co wyjechały bez języka (ostatnio nawet 30 letnia: ) ),a teraz świetnie sobie radzą. Jak ktoś ma pecha to mu się nie powiedzie, ja jestem osobą silną i starającą się dążyć do celu. Na początek mogę sprzątać nawet biura. Początki pewnie będą trudne. Pomimo tego nadal uważam,że niektórzy mają zbyt dużo w sobie jadu. I nadal zniechęcają,nie wiem starają się być lepsi? Nie wiem w jakim to celu zmierza. Kończę,idę się położyć. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rorr
Co was interesuje co ma debilka ror do powiedzenia! niech sobie p..... to tylko potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochajestem
Znam czasy angielskie trochę,także myślę że podszkolić i resztę tam się douczyć. Znam dziewczyny co wyjechały bez języka (ostatnio nawet 30 letnia: ) ),a teraz świetnie sobie radzą. Jak ktoś ma pecha to mu się nie powiedzie, ja jestem osobą silną i starającą się dążyć do celu. Na początek mogę sprzątać nawet biura. Początki pewnie będą trudne. Pomimo tego nadal uważam,że niektórzy mają zbyt dużo w sobie jadu. I nadal zniechęcają,nie wiem starają się być lepsi? Nie wiem w jakim to celu zmierza. Kończę,idę się położyć. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochajestem
Z ROR to ja nawet dyskutować nie będę,bo z daleka wieje złośliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochajestem
A i dziękuje za pozytywne odpowiedzi,ale za negatywne w napisane bez złośliwości również:) Każdy ma prawo do swojego zdania. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochajestem
A i dziękuje za pozytywne odpowiedzi,ale za negatywne napisane bez złośliwości również:) Każdy ma prawo do swojego zdania. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zdania ze do odwaznych swiat nalezy i jeszcze cos takiego mi sie nasuwa przy okazji na mysl: kto nie ryzykuje ten nie ma. takze zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejna moja fanka:-) ze tez ludziom sie nie znudzilo jeszcze i ciagle chca rozmawiac o/do mnie;-) xxxx "rorr Co was interesuje co ma debilka ror do powiedzenia! niech sobie p..... to tylko potrafi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam powiem tak, kto chce wyjechać niech wyjeżdza. Albo wroci albo zostanie! Ale na pewno przekona się jakie tutaj jest zycie. nawet pieniądze nie wynagrodzą samotnosci i tego ze dzieci nie znają babci i dziadka a ni ani jednej cioci. Zycie z dala od rodziny w swiecie gdzie na co dzien nikt nie mowi w ojczystym języku nie jest wcale łatwe. Wyjezdzajcie jesli chcecie, ja tam nikogo nie sluchalam jak podjelam decyzje o wyprowadzce bo nikt mi w Polsce chleba nie dał. Tylko musicie wiedziec ze bedziecie zdani na siebie i tylko na siebie. To jest takie ryzoko ze jak się Wam nie daj boże noga podwinie to Wam nikt nie pomze a ni pieiędzy nie pozyczy. poza tym jesli mam byc szczera... niby niczego nie mam. Bo nie mam. Ale w porownaniu do moich znajomych w Polsce ktorzy musza mieszkac z tesciami bo ich na wynajem mieszkania nie jstac bo dziecko, bo samochod na utrzymaniu i takie tam... no to chyba nie mam źle. I to mnie tu jeszcze trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale w porownaniu do moich znajomych w Polsce ktorzy musza mieszkac z tesciami bo ich na wynajem mieszkania nie jstac bo dziecko, bo samochod na utrzymaniu i takie tam... no to chyba nie mam źle" xxxx no ale czy to jest naprawde kwestia kraju/okolicznosci jesli ktos decycuje sie zalozyc rodziny bedac niedojarzalym (=brak samodzielnosci finansowej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proRzad
Zyje sie w Uk o wiele lepiej niz w Pl ,nie ogladasz kazdego funta zanim go wydasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znow zalezy od tego jak zyjesz/zylas w PL;-) przeciez nie kazdy w PL liczy kazdy grosz, nie ma co przesadzac. Ja uwazam, ze do UK wyjezdza stosunkowo duzo ludzi ktorzy w PL nie umieli zarabiac pieniedzy/zyli bardzo skromnie/ za najnizsza krajowa. UK jako rynek dojrzaly na tym poziomie (najnizszej krajowej) oferuje zapewne nieco lepsze warunki. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, ze wiekszosci ludzi zal dupe sciska, bo ROR pisze prawde (przynajmniej jesli chodzi o emigracje) :o i mierzi was to, ze potrafi wbic szpileczke w czuly punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim celem nie jest wbijanie szpilek, skoro o czym gawedzimy to wiadomo, ez co czlowiek to opinia, ale rzeczywiscie ejst cos zastanawiajacego, ze niektorzy reaguja taka zloscia na innosc opinii, dlatego uwzam ze maja jakis kompleks (nieuswiadomiony), jelsi ktos mowi ze wyjechal jako sprztaczka do UK i jest zadowolony bo stac go na zakupy w supermarkecie - opcja ktorej, powiedzmy, nie popieram, to mimo wszystko ja nie dostaje piany na ustach bo ktos mysli/robi ianczej niz ja;) jak jest zadowolony to oki - nie bede nikogo "uwiadamiac/przekonywac" czy tez robic wycieczek personalnych i przytaczac co ta osoba napisala w innym watku - np. na temat pasty do zebow;-) co to ma do rzeczy? chodzi tylko o poglad na sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle......
ror pisze prawde ze swojego punktu widzenia (moze i twojego ciasteczkowa) ale nie znaczy to, ze jej prawda jest jedyna powszechnie obowiazujaca. Jaka jest prawda ror? Ze jestes emigracjuszka pracujaca na zmywaku, ostatnio poszerzyla to o wywoz smieci :D To jest twoja prawda ciasteczkowa? :D To gratululowac nie bede :O Wiekszosc ludzi denerwuje chamstwo, brak klasy i umiejetnosci dyskutowania. To blazen i jako taki nie zasluguje na odpisywanie. Ktos kto ma szeroka wiedze o benefitach jak ror ale zadnej na temat ksztalcenia w danym kraju jest.....marnym beneficiarzem :D Ja tam sie nie przejmuje jak mnie wiejski kundel obszczeka. A ror to taki wlasnie wiejski Burek :D Niechh szczeka na kafe, co jej pozostalo? :D Ubaw z glupkow zawsze mam nieziemski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do ROR
napisalas ze takie zawody jak ekspedientka, sprzataczka, pewnie tez pracownik produkcji musza byc malo oplacalne. To powiedz mi w takim razie jak wyobrazasz sobie swoje zycie bez owych zawodow? kto ci upiecze buleczke, posprzata chodnik, sprzeda chlebek, wywiezie twoje gowienko? Sama bys to robila? Watpie. kazdy zawod jest potrzebny, bo na tym polega wlasnie zycie w spoleczenstwie, musimy sie uzupelniac, ktos musi wywiezc smieci, upiec chleb i ktos musi nas leczyc czy udzielac porad prawnych. Kolejne pytanie skoro polska jest taka fajna to dlaczego w krajach innych ekspedientka zarabia normalnie, kelnerka tez? Dlaczego ich stac na wakacje, na samochod, wynajem normalnego mieszkania, ogolnie zycie na godnym poziomie? A w Polsce osoba z takim zawodem cala pensje przeznaczy na wynajem obskurnej kawalerki i potem zeby w sciane:O Ja szanuje kazdy zawod i uwazam, ze kazdy ma prawo zyc na godnym poziomie, oczywiscie, ze ja po studiach zarabiam wiecej niz pani w sklepie, ale w kraju w ktorym mieszkam pani w sklepie jest zyczliwa usmiechnieta i zadowolona z zycia bo nie musi sie martwic za co kupi w tym miesiacu dziecku zabawke, leki czy buty. Kazdy zawod jest potrzebny i nalezy docenic prace kazdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do ROR
napisalas ze takie zawody jak ekspedientka, sprzataczka, pewnie tez pracownik produkcji musza byc malo oplacalne. To powiedz mi w takim razie jak wyobrazasz sobie swoje zycie bez owych zawodow? kto ci upiecze buleczke, posprzata chodnik, sprzeda chlebek, wywiezie twoje gowienko? Sama bys to robila? Watpie. kazdy zawod jest potrzebny, bo na tym polega wlasnie zycie w spoleczenstwie, musimy sie uzupelniac, ktos musi wywiezc smieci, upiec chleb i ktos musi nas leczyc czy udzielac porad prawnych. Kolejne pytanie skoro polska jest taka fajna to dlaczego w krajach innych ekspedientka zarabia normalnie, kelnerka tez? Dlaczego ich stac na wakacje, na samochod, wynajem normalnego mieszkania, ogolnie zycie na godnym poziomie? A w Polsce osoba z takim zawodem cala pensje przeznaczy na wynajem obskurnej kawalerki i potem zeby w sciane:O Ja szanuje kazdy zawod i uwazam, ze kazdy ma prawo zyc na godnym poziomie, oczywiscie, ze ja po studiach zarabiam wiecej niz pani w sklepie, ale w kraju w ktorym mieszkam pani w sklepie jest zyczliwa usmiechnieta i zadowolona z zycia bo nie musi sie martwic za co kupi w tym miesiacu dziecku zabawke, leki czy buty. Kazdy zawod jest potrzebny i nalezy docenic prace kazdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ror pisze prawde ze swojego punktu widzenia (moze i twojego ciasteczkowa) ale nie znaczy to, ze jej prawda jest jedyna powszechnie obowiazujaca. Jaka jest prawda ror? Ze jestes emigracjuszka pracujaca na zmywaku, ostatnio poszerzyla to o wywoz smieci" xxxx alez oczywiscie, cokolwiek ci ulzy;-) xxx To jest twoja prawda ciasteczkowa? To gratululowac nie bede Wiekszosc ludzi denerwuje chamstwo, brak klasy i umiejetnosci dyskutowania. To blazen i jako taki nie zasluguje na odpisywanie." xxxxx denrwuja moje argumenty - widocznie kogos przeszywaja na wylot - stad zarzucaja mi ciagle arogancje, zlosliwosc, brak klasy itd.;-) przyanje ze zabawne;-) i te niekonczace sie domysly kim jestem ;-) (kosmita oczywiscie;-) tak jakby to mialo jakies realne znaczenie;-) xxx Ktos kto ma szeroka wiedze o benefitach jak ror ale zadnej na temat ksztalcenia w danym kraju jest.....marnym beneficiarzem Ja tam sie nie przejmuje jak mnie wiejski kundel obszczeka. " xxxx i ciagle wrzucaja we mnie wlasne kompleksy;-) ale ciesze sie ze moje slownictwo sie przyleo tutaj;-) xxxx A ror to taki wlasnie wiejski Burek Niechh szczeka na kafe, co jej pozostalo? Ubaw z glupkow zawsze mam nieziemski" xxxx ciesze sie ze dostarczam radosci takim jak ty;-) ot prosta rozrywak na twopim poziomie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×