Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gochajestem

W UK jest lepiej niż w PL a odradzacie innym wyjazdu. Skąd w was tyle jadu!

Polecane posty

Gość Panie Polaku z Polski!
Polak Polakowi wilkiem. Polacy którzy siedzą w Polsce narzekają,ale na emigrantów plują jadem to po prostu z zazdrości. Bo nie mają tej odwagi wyjechać. Drogi Polaku ja tutaj zmywając,czy sprzątając,czy nawet pracując w fabryce jestem gotowa utrzymać siebie i rodzinę(oczywiście do tego wypłata głowy rodziny-faceta). A czy Ty skoro tak się wyśmiewasz utrzymałbyś rodzinę ze sprzątania zmywania w Polsce? Wyjechałbyś w lato na wakacje na zagraniczne wakacje czy też nad Polskie morze chociaż? Wynająłbyś kawalerkę(bo już nie piszę o większym metrażu,czy domku:P)? Wszystko mówi za siebie. Wolę zmywać tu naczynia czy sprzątać i mieć na normalne życie,na wakacje,czy inne duperele,wynajmować 2-3 pokojowy fajny dom a Ty? Miałbyś to ze zmywania w Polsce?! Heh wynajętą chyba obskurną kawalerkę,wakacje nad jeziorem w Twojej miejscowości i to chyba na tyle. Także nie pitol tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Polaku z Polski!
Każdy sam sobie może wybrać swój los. Jak ktoś ma klepac biede w Polsce to niech lepiej wyjedzie! Nie zna angielskiego? To wystarczy chwila i chęci i na miejscu spokojnie go opanuje. Denerwują mnie też Ci którzy siedzą za granicą i bronią tego terytorium NIE PRZYJEŻDŻAJ BO TU ŹLE TRAGICZNIE a prawda jest taka,że tu jest lepiej!!!! Nawet jak nie masz świetniej pracy,tylko na sprzątaniu! Bo w Polsce co masz? Nic,prócz rodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym doskonale. Siedzą w Polsce i narzekają i krytykują. Tylko najbardziej denerwuje mnie to, że sami czekają na gwiazdkę z nieba albo twierdzą, że tutaj pieniądze leżą na ulicy ale nie rusza się i jeszcze innym odradzają.Niektore postu jak czytam to mam wrażenie, że ludzie jaja sobie robią. Wypisują......a brak słów. Dumą ambicja?......ale chyba jakąś fałszywą... Pisać każdy może co chce nie zawsze zgodne z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azjatycka Pani
Donkapatke, po pierwsze jeśli zwracasz sie do mnie, pisz moj nick poprawnie. Nie jest to Azjatycka, tylko Azjatycka Pani. Mam nadzieję, że nie przysporzylam ci kłopotów ze zbyt długim czytaniem? Czy to za długie aby poprawnie napisać nick forumowy? I po drugie, domyślam się, że nie interesuje cie gdzie mieszkam tak samo jak i mnie nie interesuje czy pracujesz na zmywaku czy przy sprzątaniu kibelkow :) Rozumiem, że osoby twojego pokroju udzielają sie tylko na tematy o UK, ale pragnę ci zwrócić uwagę, że nie wszyscy mieszkają i intersują sie tym "waszym" UK, więc z łaski swojej nie adresuj swoich postów do "wam wszystkim się wydaje, że wiecie jakie jest zycie w UK", bo nie każdy czytelnik tego forum dostaje sieczki na tematy o UK. Tylko ty jakaś taka pewna siebie sie wydajesz, że każdy przypadkowy czytelnik kafeterii jak nie mieszka w UK to mieszka w Polsce. Bo na tym świat sie kończy tak? A co do Twojej wulgarnosci już sie wypowiedzialam. Dama nie klnie. Ty do dam nie nalezysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosyjski oligarcha
azjatycka pani nie posraj sie! wyklad na temat swojego nicka na pare zdan dajesz buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azjatycka Pani
Panie Polaku z Polski! "Polak Polakowi wilkiem" - a dlaczego tak jest? Bo po prostu za dużo was tam jest i jeden z drugim się biją o pracę i pieniądze. Jakby UK było ciut mądrzejsze i wyszło z Unii, to połowa imigrantów ze wschodniej Europy wrocilaby do siebie. Od razu zrobiłoby się luźniej i przyjemniej wsród Polonii z wysp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest chora zazdrosc
co mnie jeszcze strasznie smieszy u Polakow ktorych poznaje za granica to : 1. kobiety opowiadaja jakie maja wysokie wyksztalcenie, co studiowaly w Polsce, jaka maja prace tutaj w DE i jakie one sa wspaniale. Znam taka jedna :-) jej synek ma 6 lat a ona z nim rozmawia po niemiecku. Tylko ze jej dziecko lepiej po polsku umie niz ona po niemiecku. Az zal sluchac ale on uwaza , ze jest wielka Pania :-) oczywiscie wszedzie opowiada, ze trudna praca i nauka doszla do wszystkiego. Prawda jest taka, ze poznala faceta i wyszla ze niego za maz :-) 2. Faceci Polacy to nic tylko szpan ile kasy zarabiaja. ZALOSNE i typowo polskie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest chora zazdrosc
co mnie jeszcze strasznie smieszy u Polakow ktorych poznaje za granica to : 1. kobiety opowiadaja jakie maja wysokie wyksztalcenie, co studiowaly w Polsce, jaka maja prace tutaj w DE i jakie one sa wspaniale. Znam taka jedna :-) jej synek ma 6 lat a ona z nim rozmawia po niemiecku. Tylko ze jej dziecko lepiej po polsku umie niz ona po niemiecku. Az zal sluchac ale on uwaza , ze jest wielka Pania :-) oczywiscie wszedzie opowiada, ze trudna praca i nauka doszla do wszystkiego. Prawda jest taka, ze poznala faceta i wyszla ze niego za maz :-) 2. Faceci Polacy to nic tylko szpan ile kasy zarabiaja. ZALOSNE i typowo polskie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azjatycka Pani
rosyjski oligarcha, proponuje wziąć 3 głębokie wdechy, ewentualnie napić sie meliski a moich postów nie czytać skoro nie są skierowane do ciebie. Do ludzi mniejszego kalibru staram sie pisac jak najkrócej, bo wierze, że zbyt długie czytanie nie leży w naturze każdego człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facceett
fan anitki Ktos tu pisal o smieciarzach ... nie wiem jak w Anglii ale w Niemczech smieciarze, czyli ci co wywoza smieci maja zarobki okolo 3-4 tys euro i z ojca na syna albo po znajomosci mozna sie wkrecic, do tego dochadza fuchy spod willi, domow, rezydencji,napiwki, i prezenty czy na Boze narodzenie czy wielkanoc. Wiec tu nie spotka sie murzyna czy turasa w tym zawodzie, jest dobrze obstawiony przez rodowitych niemcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA Z WYSP.
Najlepiej jak jeszcze przyjezdza sie do Polski to kazdy liczy na to ze cos " skapnie". Nie mowie o najblizszej rodzinie,ale o pseudo kolezankach. Romowki typu: no wiesz, postawilabys mi pizze, masz duzo kasy po prostu mnie rozwalaja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosyjski oligarcha
hahaha ludzie mniejszego kalibru??? dawno sie tak nie usmialem! czyli Ty taka panca z wyzszych sfer niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do facceta Ludzie tylko krytykują smieciarzy, sprzątaczki, czy zmywarki lecz prawda jest taka że niektórzy takiej. pracy nie dostaną bo niekiedy jest bardziej opłacana niż inne. i tylko po znajomości. Z tego wynika, że każdy ma dyplom, dumę i chora ambicje i są najlepsi a inni nie ważne że dobrze zarabiają są gorsi bo nie boją się pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosyjski oligarcha
Praca smieciarza w UK tez dobra fucha, moj kolega jezdzi smieciara i bardzo sobie chwali, nawet nie zliczy ile to rzeczy znalazl! pare laptopow, aparaty fotograficzne, nowy telefon, ipad! ludzie takei rzeczy wywalalaja, Do tego maja super bonusy za nadgodziny. Akurat w UK jest duzo smeirzaczy obcokrajowcow wiec widocznie nie jest az tak rozowo jak w Niemczech, ale z nadgodzinami spokojnie mozna wyciagnac po 2 tys na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że za granicę wybierają się ludzie, którzy znają język, mają świetne kwalifikacje i wszędzie znajdą dobrze płatną pracę, albo tacy bez wykształcenia, ambicji i jakichkolwiek umiejętności, bo tacy zgodzą się pracować za każdą stawkę, w każdych warunkach, a na całym świecie tacy ludzie są mile widziani przez pracodawców. Dlaczego Brytyjczycy tak się wkurzają na emigrantów z ue? Bo oni przyjeżdżając zaniżają stawki i Brytyjczykom ciężko jest znaleźć godziwą, w ich rozumieniu, pracę. Polak będzie szorował kible po 14 godzin na dobę z uśmiechem na twarzy za parę funtów, bo przecież zarabia, a w przeliczeniu na złotówki... zawsze wydaje im się, że jest lepiej. Ukończyłam filologię angielską i moim marzeniem było wyjechać do któregoś z krajów uk. Niestety pod koniec studiów zaczął się bum na wyjazdy zarobkowe i mi się odechciało. Ok. 40 osób z roku wyjechało - wszyscy wrócili rozgoryczeni. Dlaczego? Bo dostępne były tylko najbardziej parszywe prace, a oni mieli odrobinę większe ambcje. Znam tylko dwie osoby, które już prawie 10 lat żyją w Anglii i życie im się układa. Ona nadal sprząta, on jest elektrykiem. Nie przyznają się publicznie do tego, że są Polakami - kilka lat wstecz musieli się z tego powodu przeprowadzać z powodu szykanów, jakie spotykały ich na co dzień. Tym, którzy chcą wyjechać - powodzenia. W sumie im was więcej wyjedzie, tym lepiej będzie się żyło tym, co zostali. Mnie osobiście byłoby wstyd wyjeżdżać do kraju bez znajomości języka. Sama myślę o wyjeździe do któregoś z krajów skandynawskich, ale nie ruszę tego tematu dopóki nie zdobędę solidnych podstaw językowych. Bo żenujące jest dla mnie szukanie pracy gdziekolwiek dogadując się na migi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że za granicę wybierają się ludzie, którzy znają język, mają świetne kwalifikacje i wszędzie znajdą dobrze płatną pracę, albo tacy bez wykształcenia, ambicji i jakichkolwiek umiejętności, bo tacy zgodzą się pracować za każdą stawkę, w każdych warunkach, a na całym świecie tacy ludzie są mile widziani przez pracodawców. Dlaczego Brytyjczycy tak się wkurzają na emigrantów z ue? Bo oni przyjeżdżając zaniżają stawki i Brytyjczykom ciężko jest znaleźć godziwą, w ich rozumieniu, pracę. Polak będzie szorował kible po 14 godzin na dobę z uśmiechem na twarzy za parę funtów, bo przecież zarabia, a w przeliczeniu na złotówki... zawsze wydaje im się, że jest lepiej. Ukończyłam filologię angielską i moim marzeniem było wyjechać do któregoś z krajów uk. Niestety pod koniec studiów zaczął się bum na wyjazdy zarobkowe i mi się odechciało. Ok. 40 osób z roku wyjechało - wszyscy wrócili rozgoryczeni. Dlaczego? Bo dostępne były tylko najbardziej parszywe prace, a oni mieli odrobinę większe ambcje. Znam tylko dwie osoby, które już prawie 10 lat żyją w Anglii i życie im się układa. Ona nadal sprząta, on jest elektrykiem. Nie przyznają się publicznie do tego, że są Polakami - kilka lat wstecz musieli się z tego powodu przeprowadzać z powodu szykanów, jakie spotykały ich na co dzień. Tym, którzy chcą wyjechać - powodzenia. W sumie im was więcej wyjedzie, tym lepiej będzie się żyło tym, co zostali. Mnie osobiście byłoby wstyd wyjeżdżać do kraju bez znajomości języka. Sama myślę o wyjeździe do któregoś z krajów skandynawskich, ale nie ruszę tego tematu dopóki nie zdobędę solidnych podstaw językowych. Bo żenujące jest dla mnie szukanie pracy gdziekolwiek dogadując się na migi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veddss
Połowa wychwala Polskę(pomimo,że w niej nie mieszkają),Połowa twierdzi,że nie ma po co przyjeżdżać np do Anglii? To może niech ta połowa zamieszka w Polsce! Od roku nie mieszkam w Polsce i się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veddss
ale badziew... Oj oj żeś się popisała tyś mądrulka;) A w Polsce też rynek pracy się psuje,więc do czego zmierzasz?! Moi znajomi wyjeżdżają bez języka i właśnie w d.. mają opinie innych. Szykanowanie? Nie przydarzyło się jeszcze nikomu z nich. Pomimo że gadali po Polsku/gadają. Wstyd to wystawić d.. przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO WAS TO OBCHODZI?
KTO KIEDY PO CO WYJEŻDŻA?! CZY ZNA OBCY JĘZYK CZY MA WYKSZTAŁCENIE? KAŻDY MA TERAZ DO TEGO PRAWO. ZADUFANA W SOBIE STUDENTKA WYKSZTAŁCONA,Z KWALIFIKACJAMI,Z 5 JĘZYKAMI I SIĘ WYWYŻSZA, BO MYŚLI ŻE TYLKO TAKĄ GŁUPIĄ TAM POTRZEBUJĄ. TERAZ ŚWIAT DZIELI SIĘ NA RÓŻNYCH LUDZI,KAŻDY MA PRAWO WYJECHAĆ. ACH TE POLACZKI,KTÓRZY TYLKO CHCĄ SIĘ POPISAĆ I JAK NAJWIĘCEJ DLA SIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to zależy od charakteru. Gdybym chciała mieszkać za granicą to raczej bym się trochę wysiliła, a nie jechała po benefity, albo do najgorszej roboty, której w Polsce też nikt nie chce. No ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale badziew... TY
JESTEŚ ŻENUJĄCA. BO CO CIEBIE TO OBCHODZI? UWAŻAJ NA SWOJE ŻYCIE OBY PRZYPADKIEM TOBIE SIE SZYKANOWANIE NIE PRZYTRAFIŁO. JAK JA KOCHAM TYCH CO WIEDZĄ NAJLEPIEJ I CHCĄ O KIMŚ DECYDOWAĆ. BĘDĄ GADAĆ KTO MA WYJECHAĆ A KTO ZOSTAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale badziew... TY
ale badziew... Wyjeżdżają bez bo widocznie muszą. Śmiać to się mogę z ludzi którzy już tam 5 lat mieszkają i języka nie przyswoili,nie znają,nie chcą bo tylko POLSKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie mówię nikomu kto ma jechać, a kto zostać. Mówię tylko, że dla mnie jest wstydem jechanie i żebranie o jakąkolwiek robotę bez choćby znajomości języka. Dla mnie, a nie dla wszystkich. Jak komuś nie przeszkadza, powodzenia. I wyłącz capslock, bo jesteś śmieszny/-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale badziew... TY
ale badziew... NIE WYŁĄCZĘ BO ŚMIESZNA TO TY JESTEŚ TYM MĄDRZENIEM SIĘ. DAM CI TEŻ JEDNE PORÓWNANIE 1 JEDZIE OSOBA ZNAJĄCA ANGIELSKI ALE Z ZEROWYM DOŚWIADCZENIEM 2 JEDZIE OSOBA NIE ZNAJĄCA DOBRZE ANGIELSKIEGO ALE Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM KTO MA SZANSE? ZNAM TAKI PRZYPADEK I SZANSĘ DOSTAŁ NR 2. WIĘC WSTYD TO BYĆ TOBĄ. GOODBYE! MIESZKAM W UK OD 5 LAT ALE NIE NALEŻĘ DO OSÓB ZŁOŚLIWYCH,WŚCIBSKICH,PO PROSTU NIE LUBIĘ TAKIEGO CHAMSTWA. TO ŻE KTOŚ NIE ZNA OBCEGO MU JĘZYKA,NIE MA WYKSZTAŁCENIA,CZY SPRZĄTA,CZY ZMYWA TO NIE JEST POZWOLENIE DO WYŚMIEWANIA SIĘ CZY WYZYWANIA. WSTYD WSTYDZIĆ SIĘ MOŻNA ZA TAKIE CHAMSTWO NA EMIGRACJI. JAK DOBRZE ŻE TAKICH ZŁOŚLIWYCH POLACZKÓW NIE MAM W SWYM GRONIE! TACY NAJWIĘCEJ SIĘ MĄDRZĄ A H.. MAJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat tygodnia, który właśnie usłyszałam. "DLA LUDZI Z TAKIM ROZUMOWANIEM,CHĘCIĄ DO PRACY I ZYCIA - PRACY I MIEJSCA W TYM SWIECIE NIE MA" Bo gdziekolwiek by to nie było to zawsze będzie źle i widzi się tylko źle strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest chora zazdrosc
"ale badziew" daj ludziom zyc gdzie chca i robic co chca :-) jak chca jechac bez znajomosci jezyka do obcego kraju i tam sie uczyc i zyc to tylko pogratulowac odwagi i zyczyc im szczescia. a Ty widocznie malo o zyciu wiesz madralko. najpierw wyjedz i pozyj pare lat na obczyznie a pozniej sie wymadrzaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azjatycka Pani
"czyli Ty taka panca z wyzszych sfer niby?" Dla ciebie moge byc nawet krolowa :) Mi to obojetne, a ty przynajmniej sobie humorek poprawisz. :) "bardzo sobie chwali, nawet nie zliczy ile to rzeczy znalazl! pare laptopow, aparaty fotograficzne, nowy telefon, ipad! ludzie takei rzeczy wywalalaja" A zuzyte majtki i skarpetki ten twoj kolega tez kolekcjonuje? :) I rozumiem, ze szpan musi byc z Ipadem znalezionym na smietniku... Super :) Polacy pelna para :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest chora zazdrosc
" Mówię tylko, że dla mnie jest wstydem jechanie i żebranie o jakąkolwiek robotę bez choćby znajomości języka." xxxxxxxxxxxxxxxxxx zebranie o prace odbywa sie w Polsce gdzie ludzie po studiach zebraja o byle jaka prace, pracuja za marne grosze a pozniej placza na kafeterii, ze nie po to studiowali by na kasie w biedronce siedziec itp itd. dlatego mowie : niech kazdy szuka szczescia bo kazdy ma do tego prawo. sa ludzie rowniez tak obrotni ze w mig naucza sie jezyka obcego w danym kraju :-) ja jestem takim przypadkiem :-) jak sie chce to mozna. i nie slyszalam jescze by ktos zebral o prace :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azjatycka Pani
"Mówię tylko, że dla mnie jest wstydem jechanie i żebranie o jakąkolwiek robotę bez choćby znajomości języka." - Ale badziew Niektorzy wstydu nie maja. :) Jak widac na tym forum, co niektorzy wola przesortowac smietnik w poszukiwaniu telefonow i innych skarbow, co by mogli w Polsce poszpanowac na urlopie 2 tygodniowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtorze wiesniaki
zakomplesione... bo dalej nie jarzycie... czy wy macie pojecie ile w Polsce siedzi cudzoziemcow i ani me ani be ani slowa po polsku nie umie? I z takim zachowaniem zakomplesionym jka wasze, wszyscy im w d**e wlaza i nie zmusza to ich ani troche do nauki jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×