Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Gościu-spuściłabym,ale musiałam jej na to pozwolić by potem niebyło.... I też tak myślałam, że MOŻE czytać, ale ja zabrałam kompa i on wcześniej w domu mógł wejść w historie ale kafe ma sporo tematów i wątpię by zapamiętał na jakim temacie jestem, ale masz rację - też o tym myślałam i dziękuję ze to napisałaś, dziekuję że mnie wspieracie - nawet anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę wysyłała na ary bo coś mi nie idzie A mam pytanie do dziewczyn. Bo Damianek się ślini i zsie paluszki (smoka mu nie daje) Chyba zacznie ząbkować czy co? Nie za wcześnie? No i tak myśle i chcę się poradzić czy któraś z was zakupiła coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapeczko nie za wczesnie. Ale to ze sie slini i wklada paluchy nie musi nic oznaczac. Ala tez miala ok 3 mcy jak zaczela sie slinic gryz lapki i wszystko co sie da a ma juz 8 i dalej zebow brak :-) 🌻 Mnie tez zaszokowala wizyta tesciowej w zyciu bym nie pomyslała ze sie odwazy po tym jak sie zachwali do ciebie, ale tez tak jak ktoras pisala wydaje mi sie ze ten twoj ja przyslal bo jemu wstyd i nie wie co zrobic a pewnie nie spodziewal sie ze bedziesz tak uparta i po stawisz na swoim. A ona miala wybadac nastroje. No moze teraz sie cos ruszy. mnie tez by dobijalo takie zawieszenie w prozni. 🌻 a my juz buszujemy od 6, bo przez ta zmiane jej sie przesunelo :-) milej i slonecznej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie do dziewczyn. Bo Damianek się ślini i zsie paluszki (smoka mu nie daje) Chyba zacznie ząbkować czy co? Nie za wcześnie? No i tak myśle i chcę się poradzić czy któraś z was zakupiła coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka mój Nati tez tak od 3 mc wsadzał raczki do budzi i sie ślinił ,od slinienia do zabka jeszcze długa droga.U nas trwała ok 2 mc kup zel do dziąseł albo ktopelki dla dzieci w aptece ci doradza i dawaj mu gryzaczki żeby mu troszke ulzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic - niewysyła. Chodzi mi byście poradziły czy smoczek gryzak jest oki i jak tak to który - z baby ono, dr browna czy tommee tippe. Mam nadzieje że ten post pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo poszło. A jak chce wam wysłać linki ze smoczkami to nie idzie. Ale jak co to wzory ich są na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko-daje. Ale jeszcze te gryzaki za duże na niego i niewkłada ich do buzi. A rączki tak pakuje że aż się dławi. Nie wiem co robić. Dac smoka? Dr Browns ma fajny smoczek gryzak - może będzie dobry? On od 3m-ca. Bo tamte z baby ono i tomme tippe to nie wiem ... dziwne takie. Dlatego chce sie was poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka ja mysle ze jak ma ulzyc małemu to trzeba próbować wszystkiego,jak smoczek -gryzak jest od 3 mc to mozesz gouzyc i zobaczysz .My nie uzywamy smoka ,ale miliony ludzi taki i są zadowoleni 🌻 Millka jak tam u ciebie daj znać buziaki 🌻 keyt współczuje sytuacji z męzem nie doradze ci bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji ,ale ja to pewnie bym nawrzeszczała na niego że to tez jego dziecko i nieobchodzi mnie to ma sie nim zajmowac i tyle a nie koledzy i koledzy. 🌻 anulka ja mysle ze to przejściowe dla facetów to tez nowa sytuacja moze tez ma stresa, czekajmy z cierpliwoscia az dzidzia pojawi się na swiecie i się zobaczy. 🌻 Dziewczyny zamał jest w ciazy tylko czekac jak dolaczy do naszego topiku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśka30
kanapka ja wcześniej pisałam ,że mój malutki sie ślini i ssie piąstki ,ale nie zachowuje się jak na ząbkowanie. myśle ,że i twojemu jeszcze daleko do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśka30
keyt1211 a masz powody by tak czuć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:0 Jak Wam minal weekend?? My dzisiaj caly dzien poza domem, ale mala chyba lubi takie wycieczki:) Pierwszy raz jechalam z nia sama samochodem i nie powiem- stres byl ogromny, tym bardziej, ze musialam ja z tylu miec, bo maz zapomnial o wylaczniu poduszek z przodu.. Ale dalysmy rade:) wwwwwwwww Keyt- skad te przypuszczenia?? Szczerze Ci wspolczuje, mam nadzieje, ze z czasem jego nastawienie sie zmieni, a jak nie, to szkoda czasu i zycia na takiego faceta. wwwwwwwww Anulka- juz coraz blizej:) dopada Cie stres?? wwwwwww Pozdrowienia dla wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśka30
keyt mam nadzieje ze to tylko przeczucie a nic za tym nie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dzisiaj sie obudzilam i mialam leciutkie rozowe plamki na bieliznie i juz sie cieszylam ze cos sie zacznie dziac i dupa. ;/ cos czuje te cesarke no ale co zrobic... keyt masz jakies dowody ? znalazlas jakies oznaki ? co do mojego meza to sytuacja sie zaciesnia, dzisiaj nie gadalismy ze soba caly dzien przez ten pomysl ze szczeniakiem.... nie wiem zastanawiam sie co robic. zamala gratuluje ciazy :) milka jak tam po cesarce? jak tylko dojdziesz do siebie pisz koniecznie! aneta powiem ze nie mam stresa, chcialabym juz zakonczyc te ciaze porodem w jaki koliwek sposob bo w nocy spie po kilka godzin, nie umiem lezec na boku bo tak biodra bola i wogole jest ciezko 40 tydzien to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka- ja swojemu też nie daje smoka. Myślę zamowić ten dr browna. Wpisz w allegro gryzak dr browns. Bo ten gryzak baby ono to jakies dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezwraca na mnie uwagi każdy wieczór weekendu niema go w domu a wogóle już mnie kiedyś zdradził dzisiaj też go niema miał zaraz wrócić a dalej go niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz zdradzil to zrobi to i drugi raz :O jak sie nie nauczylas i go nie zostawilas to mozesz miec jedynie do sibie pretensje do nikogo innego wiecej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a więc 26 października o godz 6:25przez cc przyszedł na świat igorek waga 4433 kg i 58 cm wzrostu zdrowy bardzo podobny do taty który na jego punkcie oszalał. Ja jakoś do siebie dochodzę chociaż wszystko boli jak cholera oczywiście stres związany z laktacja masakra ale walczymy. . . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka wow sle powilas chlopaka dużego ;) Gratuluję i sxybkiego powrotu do zdrowia życzę i nie ujtywsm ze zazdroszczę ze ty już po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka wow to kawal chlopaka z tego twojego synusia. Ogromne gratulacje dla was obojga. I powodzenia w karmieniu cycusiem. 🌻 keyt mam nadzieje ze jednak sie mylisz i twoje przypuszczenia sie nie sprawdza. A posprawdzaj mu telefon kieszenie zeby cos znalezc albo i nie moze wtedy bedziesz spokojniejsza bo mnie taka mysl by psychicznie wykonczyla. A gadalas z nim? 🌻 kanapeczko ja mam gryzak smoczek z baby ono ale moja Ala tez go zbytnio nie chce tak jak zwykle smoczki zreszta takich wodnych co mozna schladzac tez nie najlepsze sa raczki swoje albo kogos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka gratulacje kibicuje Tobie od samego początku! Bardzo cie cieszę i juz zazdroszczę! Trzymaj cie Mamusko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka- moje gratulacje:) Najwazniejsze, ze maluch zdrowy:) i niech zdrowo rosnie buzki dla Ciebie i dla niego, no i oczywiscie gratulacje rowniez dla tatusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millka gratulacje!Oj już Cię widzę z małym Igorkiem na rękach coś pięknego!!!Pozdrowienia dla Ciebie i Tatusia i dużo zdrówka dla Was wszystkich!! zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Keyt oby to nie była prawda, ale jeżeli się okaże, że masz rację to kop go w d**e i zostaw młoda jesteś kupa życia przed Tobą żeby sobie życie ułożyć i byś szczęśliwą! zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Słoneczko czytasz nas?jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×