Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Czesc dziewczyny:) Joasienka- kciuki zacisniete, jak tylko bedziesz mogla to wracaj i pisz wszystko ze szczegolami.. wwww Oczekujaca- gratuluje serduszka, teraz juz musi byc dobrze:) wwwwww Kini- dzieki za relacje:) tak wlasnie zastanawialam sie nad tymi podkladami poporodowymi i na pewno zakupie.A co do porodu to ja bardzo chce rodzic naturalnie.. Ale zobaczymy jak wyjdzie. Niech malutka zdrowo rosnie, sliczniutka jest:) wwww Olaolaolla witamy na forum, rozgosc sie:) wwwwwww Anulka, ja w 18 tc dowiedzialam sie, ze bedzie coreczka. Jesli tylko Twoj maluch rozlozy nozki, to napewno dowiesz sie kto u Ciebie mieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka- trzymam mocno !! pisz jak tylko będziesz mogła, czekamy na wieści ! jakie to musi być uczucie wiedziec ze pojutrze sie przytuli swoje własne dzieciątko :) anulka- ja dowiedziałam sie juz w 12 tyg, pozniej była zmiana ze jednak chłopak a na połówkowych juz na 100% ze Lenka :) Kini jak dobrze ze juz wracasz do formy :* dzięki za wszystkie informacje oczekująca gratulacje :) ja jak pierwszy raz usłyszałam serduszko to płakałam ze szczęscia, zgadzam sie- to magia :) ja dzis pierwszy raz od tyg wsiadłam za kierwonicę i powiem Wam ze został 1cm !!! pomiędzy brzychem a kierownicą, oczywiście można oparcie obniżyc ale tez lezec w aucie nie bardzo ;) a brzuch rosnie dalej jak szalony, moja mała tancuje, wywija nózkami tak ze faluje cały brzuch :) jak budze sie rano i dotykam brzucha to wyczuwam częsci ciała normalnie taka jest juz duża :) w czwartek mam wizytę, ciekawe ile wazy królewna i czy juz cos sie zaczyna dziac.. pozdrawiam wszystkie brzuszki z mamusiami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedzi :) mam nadzieje, ze sie dowiem w poniedziałek co za kruszynka lub kruszynek mieszka u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka ja sie dowiedzialam ok 18 tyg wlasnie ale to zalezy tylko i wyllacznie od szkraba jak sie ulozy i czy befzie chcialo pokazac co ma miefzy nozkami. 3 prenatalne sa w 3 trymestrze i nie są refundowane pewnie dlatego cie nie zapisala ale spytac powinna czy chcesz. 🌻 Loniu nie mysl ze cos pojdzie nie tak bo stres jest najgorszy w takich sytuacjach. na pewno dasz rade wierze w ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie miałam kiedy napisać. Bo po południu wróciliśmy, potem zajęłam sie prasowaniem, dziś przyjechały mebelki i skręcamy - oj teraz to jest ciężko - tyle roboty. Ludzie mówią by nie kupować, bo pech - spadać z ich pechem. Mi kobieta powiedziała bym w lipcu zaczęła szykować dla dziecka, a ja niby 2 miesiące przede mną a boję się czy dam radę. A więc z moimi wodami oki. Mam ich ok.6 a norma jest od 5do25, więc mieszczę się w normie i jest dobrze. Dr powiedział bym się nieprzejmowała, bo mieszczę się w normie. Synuś waży już 1,7kg. Ma się dobrze ale ma pępowinę owiniętą wokół szyjki, ale niby nic groźnego - bywa tak. Wierze że jest oki, bo gdyby nie było to dr niebagatelizowałby tego - no nie? Przepraszam ze tak po krótce, ale roboty full. Chociaz teraz marzę by sie umyć i położyć. Dziewczyny - mam tylko pytanko. Może któraś z was zamawiała wózek przez allegro i poleca? Byłam w sklepie i zobaczyłam że jest duża różnica cenowa między sklepem a allegro, poza tym i tak nie wiem jaki dobry i godny polecenia. Nastawiam się tak do 1500zł na wózek - nie chcę drogiego, no i by był wielofunkcyjny. Pisałyście juz o tym, wiem, ale może doszły jakieś nowe doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie miałam kiedy napisać. Bo po południu wróciliśmy, potem zajęłam sie prasowaniem, dziś przyjechały mebelki i skręcamy - oj teraz to jest ciężko - tyle roboty. Ludzie mówią by nie kupować, bo pech - spadać z ich pechem. Mi kobieta powiedziała bym w lipcu zaczęła szykować dla dziecka, a ja niby 2 miesiące przede mną a boję się czy dam radę. A więc z moimi wodami oki. Mam ich ok.6 a norma jest od 5do25, więc mieszczę się w normie i jest dobrze. Dr powiedział bym się nieprzejmowała, bo mieszczę się w normie. Synuś waży już 1,7kg. Ma się dobrze ale ma pępowinę owiniętą wokół szyjki, ale niby nic groźnego - bywa tak. Wierze że jest oki, bo gdyby nie było to dr niebagatelizowałby tego - no nie? Przepraszam ze tak po krótce, ale roboty full. Chociaz teraz marzę by sie umyć i położyć. Dziewczyny - mam tylko pytanko. Może któraś z was zamawiała wózek przez allegro i poleca? Byłam w sklepie i zobaczyłam że jest duża różnica cenowa między sklepem a allegro, poza tym i tak nie wiem jaki dobry i godny polecenia. Nastawiam się tak do 1500zł na wózek - nie chcę drogiego, no i by był wielofunkcyjny. Pisałyście juz o tym, wiem, ale może doszły jakieś nowe doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapeczko cieszę się że z wodami oki co do wcześniejszej wyprawki to też każdy mówił zeby nie kupowac wcześniej ale jak nie kupowac a kiedy ???? u mnie łóżeczko juz stoi złozone od 3 tygodni i dobrze nie ma co wierzyc w zabobony. ja kupiłam wózek przez allegro jestem zadowolona jak narazie poleciła mi koleżanka http://allegro.pl/wozek-3w1-carlo-lux-seka-od-producenta-i3244654734.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapko wejdz na www.bangla.pl tu masz bardzo duzo opini na temat wozkow ja dzieki niej wybralam sobie jedo 4ds i tez kupuje na allegro, ludzie tez sobie chwala musty... generalnie wozki potaniały wiec mysle, ze znajdziesz cos w tej cenie... gusiu dziekuje za odpowiedz a wiec w pon sie zapytam gina kiedy mam sie zapisac na 3 prenatalne :) co do wyprawek jakby ktos chcial moge sie podzielic moja lista... ja jestem w piatym miesiacu i juz mam praktycznie wiekszosc kupiona i skrecam powoli, tez zabobony wsadzilam do kieszeni bo kto to wszystko kupi szybko w ostatnim miesiacu... poza tym roznie bywa w zyciu czasami sa wczesniaczki wiec do 7 miesiaca ja chce miec wszsytko gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasienka.. kciukasy zacisnięte, bedzie dobrze, odezwij się jak najszybciej... Buzka.. xxx Olalalala.. witaj :-) xxx Oczekująca.. gratuluję Ci serdecznie.. Witaj "oficjalnie" na forum ;-) xxx Gusiu.. dziekuję za wiarę we mnie, bo mnie wczoraj troszkę opuściła i się wystrachałam lekko, czy aby nie szarżuję zbytnio tą swoją odwagą?! :-) Buziaki dla Alicji.. xxx Nadziejka.. czekamy, czekamy.. :-) xxx Edziu - hop, hop.. zapomniałas o nas? Czy macierzyństwo pochłonęło Cię do reszty? xxx Agaolciu.. Ja tych testów poki co nie zakupiłam.. Uspokoiło się jakby troszkę. Czekam na usg 6 go czerwca, więc wtedy dowiem się zapewne, czy z moimi wodami ok, poznam wielkość mojego brzdąca, zobaczę ile nabrał ciałka i czy w końcu zaczął przypominąc choć troszkę mamę, czy nadal wykapany tatuś?! :-) Bo jak nie, to się chyba "obrażę" :-D Twardnienie zdzarza się nadal,ale rzadziej, dużo rzadziej. Ale jestem na magnezie i w tej chwili juz na 200mg Utrogestanu (brałam 400). xxx Kanapko.. Ja tam tez nie wierze w zadne brednie-przepowiednie. My zakupow dokonalismy już w okolicach świąt wielk., kiedy to byliśmy w Pl. Dzieki temu zaoszczędziliśmy sporo. Ale ubranek jeszcze nie piorę, wezmę się za to ok.15go czerwca, jak wyjadą nasi goście (mają być na pocz. czerwca przez tydz.). Spakuję wtedy od razu torbe dla Malego. Łóżeczko również złożone w pudłach. Rozłoże z tydz. wczesniej, ale na pewno wyjmę materac z folii, żeby wywietrzył sie i nie śmierdział "fabryką". Wózek mamy taki: (kolor bright blue) zakupiony w tym własnie sklepie, ale zamowiony przez neta, dzieki czemu było jeszcze coś taniej, ale my tam braliśmy sporo innych rzeczy oraz akcesoriów do wózka, dzięki czemu troszkę nam opuścili.. http://www.mamaija.pl/index.php?DepartmentID=0&ProductID=1802&Model=Bright%20Blue&x=1 xxx Pozdrawiam pozostałe Ciężaroweczki, Mamusie oraz ich Pocieszki (mła, mła).. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się 2 w 1 trzymajcie kciuki za mnie zaraz mam wizyte i usg obym sie czegoś dowiedziała i żeby mały był oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka trzymam kciuki:) Nowym ciężarówkom gratuluję! A ja siedzę i czekam na pobranie krwi. Robiłam dzisiaj krzywą cukrową. Jeszcze godzina czasu. Pierwsze 20 min walczyłam ze sobą by nie zwrócić. Ale za to małej się podoba. Mam dzisiaj też usg 4d i endo. Tsh spadło do 3,5 a anty tpo jest 54 norma na wyniku 0-60. Zobaczymy co powie. Joasiu trzymam kciuki za szczęsliwe rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca na maluszka 2014!
Dziewczyny, zmieniam nick, choć na dobre wieści to się przez całą ciążę i czeka, więc w sumie byłoby to aktualne:) Lekarz powiedział, że póki co nie ma się czym martwić, ale musimy się oszczędzać, bo niedawno była laparoskopia, potem szybciutko ciążą i ciężko przewidzieć jak organizm zareaguje. A wiadomo, że im dalej w las tym bardziej zostaje obciążony. Dziękuję Wam za ciepłe słowa, kini77, anulka858585 - leżę jak najwięcej, keyt1211 - ja po początkowej euforii mam spadek energii i również większość czasu jestem zmęczona. Morganna86 - dzięki, ja również się cieszę, choć ciągle niedowierzam, nadzieja28 - rozgaszczam się, choć to forum dla oczekujących w 2013, a ja jestem na 2014 - ale może podtrzymamy to forum na kolejny rok :), agaolcia, loniswława 77 - dzięki!, olaolalalaa - witamy! AnetkaG84 - musi być dobrze, masz racje!, Joasieńka - o myciu okien nie ma mowy! Czekamy na wieści od Ciebie i trzymamy kciuki! :) Dzięki Wam wszystkim! Trzymam za Was kciuki, za zdrowe ciąże, szczęśliwe rozwiązania i dużo dużo miłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja28 czekamy niecierpliwie za wieściami :) x lonisława77 dziękuje za przyjęcie :) ale tu u Was miło :) 🌼 x a ja dziś walcze z zawrotami głowy i wypadaniem włosów ... ehh a podobno w ciąży one są lśniące i gęste...widać nie w moim przypadku...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olalala... kup sobie jakis szampon wzmacniający. Ja mialam z Elseve i dove, to pomogło.. Ano takie są poczatki.. Nie martw sie, po kilku tyg.włosy wroca do normy. Moje na poczatku tez wypadaly, a teraz sa geste i lsniące, choc ukladają się jak chcą. Mam za to problemy ze skórą. Buzię mam wysypaną i zaczerwienioną na policzkach. Stosuję rózne preparaty, ale z marnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam problem ze skórą , ciagle jakies pryszcze na brodzie mi wyskakuja. Nawet w okresie dojrzewania tyle nie mialam . Joasienka trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonisława77 to mnie uspokoiłaś bo już zaczelam martwic się ze może to przez moje tsh, ale przecież biore euthyrox wg zaleceń lekarza. Ale jak to okres przejściowy to ulzylo mi :) a co do skory, to ja mam strasznie sucha ... czasami jakies krosteczki wyjda i tyle ... za to dzisiaj zrobil mi się zajad w kaciku ust ... ehh chyba faktycznie zaczne pic sok z burakow i inne preparaty wzmacniające, bo poki co gin nie kazal mi brac zadnych sztucznych witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wypadają włosy i cerę też mam trochę inną niz zwykle. Generalnie, włosy tez wypadają przy anemii, więc jak ktoś ma niedobór zęlaza/hemoglobiny, to musi się z tym liczyć,a w ciąży to często się zdarza. Paula, odebrałaś wyniki z krwi testu Pappa? ja idę dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje dzięki za kciukasy :) juz po usg z małym wszystko dobrze jest juz bardzo nisko wody mi gdzies ciekna bo ostatnio miałam 15 a teraz 12 mam ustalony termin cc 28 .05 .2013. :) juz się doczekać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morganna86 ja wyniki odbiore dopiero 07.06 jak bede miala wizyte, bo nie mieszkam w Sczecinie i musialabym specjalnie jechac. Pani z Vitro Live powiedzialy ze jak wyniki beda zle to do mnie zadzwonia i sciagna szybciej na wizyte. Nie dzwonia to chyba wynik dobry. Cos mnie dziosiaj macica kuje i tak pobolewa z lewj strony , ale tak bardzo nisko. Mam nadzieje ze to nic zlego. nie sa to jakies skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieje28 bardzo sie ciesze ze wszystko ok . To za tydzien za Ciebie bedziemy trzymac kciuki. Kurcze zazdrosze wam ze to juz :) a ja jeszcze pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Jestem, ale rzeczywiście macierzyństwo mnie pochłonęło i mam trochę załatwiania papierów, zebym mogła przyjechać do Polski z Małą i tak jeździmy z urzędu do urzędu. Do tego moja Malutka dostała jakiegoś katarku, mam nadzieję, że przejdzie, bo przecież ma dopiero 2 tygodnie.Dzisiaj byla położna, to kazała mi wkraplać jej do noska do każdej dziurki po 2-3 krople mojego mleka i zakrapiać roztworem soli morskiej. Boję się, żeby nie rozwinęło się to w jakąś chorobę. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia- duzo zdrowka dla malej, oby sobie szybciutko poradzila z katarem.. wwwwww Nadziejka- no to juz tuz tuz.. Trzymam kciuki:) ale sie ciesze, ze jeszcze chwila i bedziesz miec maluszka obok siebie:) wwwww Kanapka- ja kupuje ten wozek, ogladalam go dzisiaj i jestem zachwycona, plus do tego fotelik maxi cosi http://allegro.pl/tako-laret-imitacja-lnu-2-w-1-i3249135621.html wwwwwww Olalala- poczekaj jeszcze troszke i na pewno wlosy Ci sie poprawia, na poczatku to bura hormonow, pozniej sie troche uspokoi i wszystko powinno wrocic do normy.. I wlasnie mozna sobie tez pomoc szmponami wzmacniajcymi wwwwww Paula- to moze dzoewczynka bedzie?? :) ja nigdy nie mialam problemow z cera, a jak tylko dowiedzialam sie, ze bedzie coreczka to zaraz cos mi wyskoczylo na twarzy:) Ale z przymruzeniem oka biore te wszystkie zabobony co do plci:) wwwwwwww Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama436
Dziewczyny może znajdziecie jakieś ciekawe informacje i miłe koleżanki do rozmowy na daymynews.pl/?forum=slub-i-wesele Sądzę, że powinnyście zobaczyć i wypowiedzieć się tam :) Przepraszam, że się wtrąciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , jestem. najpierw dobre wieści. Mała rośnie, wszystko jest w porządku. Waży 1060g, ma długie nogi:) Lekarz się śmiał, że akrobatka bo zadziera nogi na głowę i paluchy od stopy do nosa wsadza. Endo zwiększył mi dawkę Eutyroxu na 100, jakbym się źle czuła mam zmniejszyć do 75. Kontrola za miesiąc. Mówi, żeby się nie martwić bo nie jest to jakiś alarmujący stan, na granicy normy są wyniki. Za to cukier na czczo 75 a po 2 godzinach 170 niestety. Kazali nie panikować i zaczekać na wizytę. Do 1 czerwca jest na urlopie mój lekarza. Na razie odstawiam słodycze, cukier bo sobie pozwoliłam ostatnio bardzo na ciasta lody, winogrona itp. Ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marietanka no to witaj w grupie wysokiego cukru :( da się życ musisz zrezygnować ze słodyczy gazowanego,białego pieczywai słodkich owoców i powwinno byc oki pamietaj że jeśli utrzymasz cukry w normie to maleństwu nic nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boziu jakie zmiany.... no no no.... chciałam was zapytać dziewczyny kiedy robi się to badanie na cukier w ktorym tygodniu ciaży? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×