Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leyland

żona nie zna mych fantazji

Polecane posty

Gość leyland

siedem lat po ślubie a żona nie wie jak mnie dobrze zaspokoić,jakos się tym nie interesuje,sama wie co jej potrzeba i dostaje to a potrzebami męża się zabardzo nie przejmuje,twierdzi ze i tak zrobiła dużo lub jej się odechciało bo ona jest zaspokojona,macie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miej pretensje do siebie. Nie pokazałeś, nie nauczyłeś swojego ciała to masz. A raczej nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyland
pokazuje i uczę ale nie przynosi to żadnego skutku,jak zrobię aferę to na jakiś czas pomaga apózniej wszystko wraca do poprzedniego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest leniwa? Bierna? Lezy jak kłoda? Może lubi ostro być potraktowana? Zdominowana? Złap za pośladki, trzaśnij ze trzy razy i czekaj na reakcję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety zwykle nie czytają instrukcji, po prostu wciskają guziki i czekają aż zadziała. Widać twoja ani nie czyta, ani nie wciska. Jakiś ewenement czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyland
ciężko powiedzieć,kiedyś nie było takich problemów.ostatnio je zauważam,czasem jest aktywna,myślę że jak ona potrzebuje sexu i wtedy jest zajebiście ale czasem ja doprowadzam ją najwpierw do szczytowania i po tym mam nadzieję że ona coś zrobi a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doprowadzaj ją do orgazmu. Może wtedy będzie aktywna? A może obudzi się w niej wyuzdana suka. Chciałbyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie rajcuje seks na odpierdol się. Można się nabawić frustracji. A można się rozejść w pokoju. Twoja babka ewidentnie ma gdzieś twoje potrzeby. Chcesz tak dzierżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyland
myślę że jak zdecydowana wiekszość facetów chciałbym,muszę spróbować,obawiam się jednak że jak ja jej nie zaspokoję to ktoś zrobi to za mnie,żona jest atrakcyjna mimo swego wieku,podoba się facetom choć nie mam sygnałów by ją osądzać o zdradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyland
to co mam zrobić?7lat po ślubie,10 lat razem,dwójka dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo. Sukowatość sprawia, że faceci lecą jak idioci. :P A serio :), nie mówię żebyś jej nie dotykał. Sprawiał przyjemność, pobudzał zmysły. Można się sobą podkręcać nie szczytując. To lepsze niż wsad po 20 sekundach i orgazm. Wy pewnie sobą znudzeni. I stąd to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najciemniej pod latarnią stary. :) To, że sygnałów nie widzisz, nie znaczy że nie zdradza. Choć nie jest to wyznacznik. Nie takie figury zdradzały. Co masz zrobić? Jak obudzić namiętność ponownie? Nie wiem czy to możliwe. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest tobą znudzona, ma dzieci, nie chce długiego seksu. Ekstremalnego to nie wspominam. Może ją drażnisz? I nie chce się tobą zajmować. A, gdy dochodzi do bliskiego spotkania trzeciego stopnia, chce osiągnąć swoje, egoistka i cześć. A ty cierp ciało jak żeś chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyland
nie zdradza na bank,jest21wiek sa inwigilować kogoś dziś to nie problem,wiem że nie zdradza mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć bywa, że nie ma czasu na pieszczoty. Wsad odbywa się po 5 sekundach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłabym szczęśliwa gdyby facet wziął mnie za bary, pchnął na kolana i się wydarł- wyliż go suko do czysta. Ale to chyba nie przejdzie u twojej, co? Pewnie byś w pysk dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg, dlaczego się ślinisz? Chcesz przygodnego wsadzania? O nie, nie mój drogi. Nie złamiesz mnie. ps. czy złamiesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popopopopoo
Moze wez z nia o tym po prostu pogadaj? Albo w czasie seksu powiedz teraz chce tego i tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkać się? Uuu, widzę że chce ci się brudnego seksu. W sumie czemu nie. Mogę ci pokazać jakie życie potrafi być przyjemne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyland
nie wiem,nigdy tak ostro nie próbowałem,w pysk raczej bym nie dostał,zona nie stosuje agresji w sexie i związku,jakby miała wielką ochotę to plan ma szansę powodzenia.dziwne to jest że ona zmienną jest,jej temperament jest bardzo zmienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyland
bó,facet cię podrywa a ty nic,wnioskuję że jesteś kobietą i lubisz męską dominację w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienny, to znaczy? Raz dzika kocica, drugi raz zimna ryba? Możesz sprecyzować? Ja na przykład zakochuję się w pięć minut. A bywa, że odkochuję w jedną. Czy to też zmienne jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ley, to ja wybieram ofiarę. :P Ale wiesz co, chyba się zdecyduję. :) Podniecające jest to uczucie, być muzą dla takiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ley, proszę nic nie wnioskować. Od wyciągania wniosków jestem ja. :P No i może jeszcze od wyciągania kutasa z portków. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyland
raz gorąca a raz zimna,typ romantyczki,wiecznie by się przytulała a co do sexu to muszę ją non stop faworyzować by czasem miała ochotę na ostrą jazdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyland
bó z kąd jesteś?podaj województwo,ja mazowieckie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×