Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Melisssa28

Mąż odszedł ode mnie i zostawił mnie z dziećmi-jak sobie poradzić?

Polecane posty

Gość mama.dwojki....
*nie probowalam a -probowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bardzo musiałaś go
krzywdzić, że "Boże jak on na mnie patrzy kobiety on mnie nienawidzi!!!!" a co do komentujących.....żal Was czytać, jesteście gorsze od autorki. Pomyślcie raz logicznie w jakiej sytuacji są faceci w tym kraju w momencie rozwodu, jak bardzo sytuacja musi być tragiczna by facet zdecydował się na rozwód w sytuacji jaka istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puenta, puenta
RACZEJ: obecnie tonie w dlugach i wyglada okropnie ale coz sam wybral taką żonę.... POWINNO BYĆ (i kropeczka;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama.dwojki....
bedac ze mna nie mial dlugow teraz je ma bo zyje ponad stan aby dorownac i czyms zaimponowac 21latce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
No w jakiej sytuacji są ci biedni faceci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama.dwojki, piszę raz jeszcze bo mi zżarło. Czy możesz konkretnie opisać jak Ci się udało wywalczyć zakaz spotykania się dzieci z kochanką. Chcę też tak zrobić,ale boję się, że w sądzie mnie wysmieją i stwierdzą,że się mszczę na biednym tatusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bardzo musiałaś go
oczywiście uważacie, że wszyscy faceci rozwodząsię z powodu motylków.....brak słow. Jak to w jakiej? w śpiączce byłaś do dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bardzo musiałaś go
"zakaz spotykanie się z kochanką" ciekawe czy dla Was konsekwencje będa takie same zaryzykuję stwierdzenie, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
A szkoda gadać, Każdy facet a przynajmniej większość czeka tylko na okazję żeby gdzieś zaku**** a jak już wszystko się wyda to najlepiej zwalić winę na partnerkę ; bo Ty urządzasz awantury bo to bo śmo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bardzo musiałaś go krzywdzić ,co za brednie wypisujesz ,za dobrze mu było ,nie umiał docenić to co miał .Sory ale on nie myśli głową a portkami a Ty pewnie jesteś pocieszycielką też biednego misia bo tak bronisz drani,wiedziałaś w co się pakujesz to teraz pracuj na jego dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko, dobrze, że zdobyłaś
się na odrobinę szczerości i napisałaś ,,...Ma dość mojego charakteru, kłótni i awantur które nieraz wszczynałam faktycznie bez powodu. ..." rozumiem, że zdajesz sobie sprawę, że to ty popchnęłaś męża w ramiona innej... smutne ale prawdziwe... doceniam Twoją samokrytykę, choć jak rozumiem przyszła troszkę późno... pamiętaj, następnym razem nie ponawiaj tych samych błędów. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puenta, puenta
Imponuje 21 latce? Nooo. To z wyglądem musi nie być tak kiepsko. I z możliwościami też. A ciebie nadal głowa boli? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o qrde::((((((((
w każdym małżeństwie sa dni gorsze lub lepsze ale to nie powód żeby zostawić zonę w ciąży z 2 dzieci. Jak Wy możecie go jeszcze bronić ? Czy w dzisiejszych czasach małżeństwo ,rodzina już nic nie znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puenta, puenta
Nie ma nic gorszego od wrednej, podłej, pazernej, kłótliwej baby. A święty spokój jest jak wolność - można za niego zginąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka.k
Szkoda puenta że tej wrednej kłotliwej pazernej babie robi się trjkę dzieci.Chcesz wolności to wypierdalaj ale masz troje dzieci bierz je do tej wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puenta, puenta
Święty spokój z bachorami wrednej, podłej i kłótliwej? Pomerdało cię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o qrde::((((((((
a co ona sobie sama te dzieci zrobiła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link?
no ale co Wy ciągle mieszacie w to dzieci? macie inne argumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puenta, puenta
A kogo to? Jakby nie była wredna, podła i kłótliwa to miałaby męża. A tak - ma bachory. Proste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka.k
A może ona też chce mieć wolność bez pieluch wrzeszczących dzieciaków?Ma takie samo prawo do wolności on chce odejść niech spierdala wio zabierać całą trójkę.akosztuje kobiecina wolności po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link?
" A może ona też chce mieć wolność bez pieluch wrzeszczących dzieciaków?Ma takie samo prawo do wolności on chce odejść niech spie**ala wio zabierać całą trójkę.akosztuje kobiecina wolności po latach." nie ma problemu na sprawie zacytuje Ciebie i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm ????
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno...
Jak cię czytam to mi ręce opadają. Facet niczym się nie zajmował więc poszukał sobie rozrywki. Dlaczego u was działa tak, że to TWoje dzieci a on tylko do pracy? Dlaczego jest tak, że katuje Cię opowieściami o jego dziuni? Odpowiedz jest oczywista, bo mu na wszystko pozwalasz. On wie, że może wszystko. Nawet jakby cię uderzył też byś mu wybaczyła. Radzę dla Twojego dobra: karz mu się natychmiast wyprowadzić i ustalić dni w których on zajmuje się dziećmi, choćby to były weekendy. Zobaczysz, że wkrótce inaczej będzie rozmawiał.. Bo i sam będzie musiał się oprać, zadbać a randki przestaną być romantyczne. Zrób to jak najszybciej... tym szybciej on i dziunia otrzeźwieją i dowiedzą się co to rzeczywistość. Bo oni teraz mają swoją bajkę, na którą ty się chodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka.k
Może sobie cytować co tam chce jakoś nikt o jej prawie do wolności i spokoju nie pisze.Kobieta w ciąży użera się z dwójką dzieci i skurwysynem.Jest głupia że mu usługuje jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno...
"Majka.k A może ona też chce mieć wolność bez pieluch wrzeszczących dzieciaków?Ma takie samo prawo do wolności on chce odejść niech spie**ala wio zabierać całą trójkę.akosztuje kobiecina wolności po latach." Też dobry pomysł. Argumentować to można tak, że on ma pracę i kobietę zatem dzieci będą miały pełną rodzinę. A ona po porodzie nie będzie przecież miała sił zająć się tą 2ką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno...
"Majka.k Może sobie cytować co tam chce jakoś nikt o jej prawie do wolności i spokoju nie pisze.Kobieta w ciąży użera się z dwójką dzieci i sk**wysynem.Jest głupia że mu usługuje jeszcze." Mało tego swoim zachowaniem powoduje, że skurwysyn robi co mu się żywnie podoba, bo nie ma z tego powodu najmniejszych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×