Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

sorry mialo byc jakie ma wyniki maz twojej siostry przepraszam za literówki powiem wam tez skads wziasc kase i nie moge sie doczekac tej jesieni jesli oczywiscie uda sie fo tego czasu skolowac kase boze jak sie uda bede najszczesliwsza na swiecie teraz to bedzie sie dluzyc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klimka bede miec wyniki moj maz wziol wyniki do pracy musi przedstawic do dofinansowania ze sie leczl bo maja taki fundusz specjalny w pracy ,jak przywiezie to ci podam dokladnie hmmm my nie podchodzimy bo mimo tych przeciew cial nasienie jest totalna klapa lekarz powiedzial ze szkoda nawet probowac iui nie ma szans noi przeciw ciala tylko do icsi sie kwalifikuje ja na twoim miejscu bym nie prubowala ale to twoja decyzja musi byc ja nie mam szans na iui stad nie podchodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Paula ona sie ma o tyle lepiej że ja jej przetarłam szlak.Jutro idzie ze swoim na krew zbadać hormony,oczywiście wszystko spisała ode mnie także może przynajmniej zaoszczędzić na czasie i pieniądzach za wizytę która nic nie wniesie.Ja np byłam prywatnie z moim u urologa koszt 130zł,ona juz idąc za moim przykładem umówiła swojego państwowo wcześniej i dzięki temu 130zł w kieszeni.Tak samo jest z hormonami,ja poszłam do androloga z badaniami myślałam że mam wszsytkie,a tu się okazało że jeszcze nie.Znow 130zł wizyta i potem koleja z wynikami.Jej m ma obniżone parametry 25mln/ml,ruchliwość też nie powala,mała obiętość bo tylko 1ml,i długi czas upłynnienia jak u mojego,tylko nie wiemy za bardzo jak morfologia bo musi powtórzyć badanie w antrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimkaa
Paula to napisz potem te wyniki a szczegolnie mar test i aglutynacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti: A o jakiej chorobie twojej piszecie?:o Nie było mnie dawno a teraz siedząć przewertowałam 2 strony i się dowiedziałam że coś ci dolega,tylko nie wiem co....:( Odpisz kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądnełam teraz na inter.zwiastun tych filmików o których pisałyście, no chyba fajny, później sobie oglądne albo w piątek ,bo wtedy mam wolne i oglądne jak mąż będzie w pracy bo i tak go męcze dziennie dwoma swoimi serialami i nie chcę go jeszcze bardziej dobijać;)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakim filmie mówisz? Niemozliwe? bo też bym go z chęcią obejrzała.A co do seriali to my z m obecnie jesteśmy zafascynowani serialem "Gra o tron" polecam naprawdę jest świetny.My ja zaczelismy robić sobie seanse na kompie to chyba w niecały tydzień myknelismy dwa sezony,trzeci dopiero będzie na HBO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Nie wiem kiedy robić tą bete :-( boje sie jak cholera że to wszystko za wcześnie i że się zawiodę jak po tym sikańcu 24dc który wyszedł negatywny. Dziś mam 28 dc (przez ostatnie 6 miesięcy miałam 24dc) i nie mam żadnych objawów oprócz mojego woreczka żółciowego który mnie nawala i m chce mnie dziś wieczorem na ostry dyżur zawieźć :-( Boję się że ta luteina mi wstrzymuje @ bo jakoś tak się naczytałam w necie :-( Dziś jest 18 dzień po IUI. Co o tym wszystkim myślicie??? Szczerze to się nie napalam na dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Dziewczyny znalazłam fajny portal www.ciazowy.pl :-) A z filmów polecam Dawno dawno temu :-) superrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaSzy - podziwiam Cię za Twoją cierpliwość. Ja już dawno bym leciała na bete :) Tyle dńi poterminie uhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Nati ja się boję :-( A co Tobie lekarz powiedział po iui kiedy masz robić test w którym dniu cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Wiem głupol ze mnie ;-( iui miałam w 12dc a dziś jest 28dc. Teoretycznie jeszcze mi się @ nie spóźniła bo kiedyś miałam cykle po 28dni ale od kiedy biorę dostinex skróciły mi się cykle do 24 dni. Betę zrobię na pewno 1.02 jeśli do tej pory nie dostanę @. Cierpliwa jestem bo wiary mi brak i jakoś nie wierzę że się udało. A nie zależy mi aż tak szybko na @ bo w kolejnym cyklu nie zrobię IUI bo m wyjeżdża na 8 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Trochę mnie tu nie było... oj trudno za wami nadążyć. Poczytałam trochę wasze wypowiedzi. Niektóre z Was jesteście naprawdę zorientowane w temacie i piszecie o badaniach, o których mi by się nawet nie śniło. Widać to początek mojej drogi... Beti -przykro mi z powodu Twojej choroby, ale widać że twarda z Ciebie babka i uparcie podążasz do celu, ja wierzę w Ciebie-musi się w końcu udać Paula -IVF-dla mnie brzmi bardziej konkretnie niż takie sobie IUI, gdybym miała kasę to bym była pierwsza w kolejce. Tak sobie myślę , że mnie to też czeka. Znam małżeństwo, któremu IVF za pierwszym razem się udało- 2 lata po ślubie, czyli pewnie niewiele się zastanawiali. A ja z moim M tyle czasu zmarnowaliśmy, myśląc że to kwestia psychiki - jak to mówiła mi moja pierwsza specjalistka :(....szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIZIULA jednorazowe dofinansowanie maja u mojego m w pracy a dzis sie pochwala dostal przedluzenie umowy na kolejne 3 lata:P wiec to dofinansowanie do 1800 zl wiec zawsze to juz cos zawsze juz te 2 kola bede miec na IVF a twoja siorka robila juz hsg? badanie na czystosc pochwy ,przeciw ciala i test na wrogi sluz? i czy jej facet tez robil przeciw ciala? ANIASZY idz na bete jutro co ma byc to bedzie nie masz na to wpływu która to towja IUI juz? ale orób jeszcze raz jutro test KLIMKA a mozesz podac wyniki twojego m? bo nie tylko przeciw ciala sa problem u nas ale zle nasienie ile sie juz staracie? i w jakim jestescie wieku? co na to gin wszystko? co to filmu tez bym sobie go chetnie obejrzala my z moim m to widzielismy juz chyba wszystkie jakie sa na horrorach skonczywszy hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Paula to moja pierwsza iui więc dla tego tak dziewczyny mi kibicują żebym dała nadzieję innym że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula też oglądamy z M "Gre o tron"- rzeczywiście dobrze się ogląda, chociaż mój M jest w trakcie czytania książki i mówi, że o niebo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia mam miastenie ale spoko daje rade:) Dziubas dzięki 🌼 Giziula mówimy o Trzy metry nad niebem i druga część Tylko Ciebie chcę polecam :) Aniaszy leć na tą betę do odważnych świat należy i gdzie Twój optymizm kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIASZY rozumiem bedzieco ma byc oby to byla 1 i ostania zobaczymy idz jutro na bete nie ma co czekac a bedzie jasnosc na tak lub na nie glowa do góry!!!! DZIUBAS29 powiem ci czasem droga jest bardzo dluga,leczenie zmudne badania i to wszystko noi trafic na odpowiedniego fachowca a jak wszyscy wiedza konowalałow nie brakuje ja juz przerobilam 3 zanim trafiłam tuz przy koncu na porzadnego specjaliste wiec czasem sie ciagnie i ciagnie u mnie to juz 5 lat trwa a co do IVF jak i do IUI nikt nie da 100% gwarancji czy sie uda ale trzeba prubowac ja mam nadzieje ze sie uda odsetek xciaz za 1 razem po ICSI jest bardzo duza ja mam szanse duze bo nie ukonczylam 35 roku zycia potem znacznie % powodzenia spada o polowe ale tez wiele przeszlam ,wylalam mnustow łez, nie zycze tego nikomu bo to jest prawdziwy horor moje 5letnie starania itd zaprowadzily mnie na koniec czy IVF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o filmy to Wam mogę mnóstwo polecić tylko w zależności jaki gatunek preferujecie :) Ja też jutro na 19 do kliniki ciekawe co nam powie brrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam sikańca- w niedziele w 12 dniu po IUI, oczywiście negativ :((( Wiem, wiem ...za wcześnie, ale mój M kupił mi aż 3 testy....no i nie było nic ciekawego do roboty :(. Oczywiście wkurzyłam się i postanowiłam poczekać do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Beti mój optymizm znikł przy negatywnym teście z siusiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja trzymam za Was mocno kciuki oby ten rok był dla Was szczęśliwy i wszystko poszło gładko , mam nadzieję że tak jak mówisz na jesień już zostaniesz mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Dziubas czy bierzesz luteinę albo coś innego?? po iui??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaSzy -Tak biorę luteinę... I co masz stracha przed testowaniem? Bo ja okropnie się boję. Dlatego jeszcze nie wybrałam się na betę... Już widzę jak b. empatyczna rejestratorka podaje negatywny wynik. Fajna babka ale tyle tam badań robiłam, że przestałam być dla nich anonimowa, a w takiej chwili to by mi się bardzo przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze muszę uciekać....mam nietypowe godziny pracy- własna działalność-ale zajrzę dziś do Was jeszcze, pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti31xxx dzieki oby bylo tak jak muwisz bo juz na drugie icsi chodzbym sie zesrala za przeproszeniem to juz bym kasy nie miala to byłby koniec....:O na jesien dopiero transfer bede sie juz cieszyc jak sie uda zaplodnienie bedzie ok a potem czy donosze ciaze itd zas bedzie strach a jak bedzie blizniacza to juz wogle kupa strachu do samego rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas, AniaSzy - bardzo Wam kibicuję!!! Obyście to Wy zapoczątkowały fantastyczną passę, bo zaraz po Was jest giziula i ja :) Mnie powiedział że mogę testować 14 dni po iui czyli wychodzi, że 3.02. Okres powinnam dostać 5-6.02. A mńie już podbrzusze boli cholera.... zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Dziewczyny proszę o pomoc w jeszcze jednym temacie - duphaston kończy mi sie w sobotę. Czy to oznacza, że po odstawieniu go w niedziele już powinnam dostać@ ??? Skróci mi sie cykl? Sorki ale pierwszy raz biore to chiolerstwo a gin nic nie powiedział.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaszy, Dziubas - trzymam kciuki za wysokie bety!!!! Wierzę, że ogłosicie nam wkrótce dobre wiadomości! Paula - podziwiam Cie i inne dziewczyny, ktore podchodza do in vitro.. ja sie boje tej stymulacji hormonalnej, nie wiem czy kiedys sie odważe.. Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×