Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość
Nati, ja tez mam od 2 miesiecy problemy z bolem glowy. Napierw to bly zatoki. A teraz to juz sama nie wiem, pewnie tez bo mam prolemy z zatokami rzezywiscie. Ale dosc czesto dokucza mi ten bol wiec wspolczuje bo wiem , co przezywasz. Tez mialam robiona TK ale zatok a Ty glowy czy zatok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nati, rozumiem ze wykluzlas zatoki i wysokie cisnienie? Bol glowy to tez czasemobjaw wczesnej ciazy albo niestety i @ bo hormony szaleja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naskrobane jak mnie nie było ... :p Zauważyłyście dziewczyny że większość z Naszych mężów, partnerów ma zaniżone parametry nasienia ?? Skąd to się bierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka. - miałam TK głowy. Migrena to tez nie jest, bo leki w ogóle ńie dzialają. Objawy ciążowe też nie bo głowa mnie boli od pół roku a od miesiąca codziennie od samego rana :( robie co mogę aby codziennie nie brać jakiegoś procha, bomprzecież nie można tak..... Prawdopodobnie kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie- dziewczyny, jak miałam robioną tomografie głowy, która nie wykazała żadnych nieprawidłowości to czy jest możliwe że jednak coś niewskazanego w tej głowie mam? Strasznie panikuję.... Boli codziennie od ponad miesiąca w lewej potylocy, mąż mówi, że to kregosłup a ja mam mega panike....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Nati chodzi mi o objawy,ja totalnie nic,ale wiem że to wcale nie oznacza że nic z tego.Jednak mogłoby się cosik zacząć dziać :) Co do twojego badania to raczej nie ma opcji żeby TK nie wykazało ewentualnej zmiany także,to tak jak mówisz najprawdopodobniej od kręgosłupa.A powiedz mi jeszcze czy nie masz problemu z zębami? Chodzi głównie o trzonowe(osemki) czytałam gdzieś że jak źle rosną to mogą nawet powodować bóle głowy,nie wiem może coś uciskają jakiś nerw czy cuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jaja !!!
Wy jesteście wszystkie nienormalne :-) nawet na inne fora idziecie sączyć ten jad , Matko co za wstrętne babska . Wy same jesteście jak trole , dopóki was nie było to był spokój i widać gołym okiem że to jedna z was jest tym trolem , a trole są przynajmniej dwa , ale jesteście za durne żeby to dostrzec , lepiej wklejać linki z neta hahaha a Ty marunia pisz śmiało pod swoim nickiem bo i tak widać że to Ty , wychodza braki w pisowni i demaskujesz się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula - ósemki mam proste także chyba nie. Jedyne co wiem, to to, że mam szczękościsk lekki, bo przed założeniem aparatu tak mi dentystka powiedziała. Od tego też może boleć glowa ale jak na moje to chyba nie aż tak.... We wtorek ide do neurologa to sie dowiem. Jest coraz gorzej a nie biorę nic przeciwbólowego z wiadomych względów :) a nóż może haha .... Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi-akurat mój ma bardzo dobre parametry.... Zobaczymy tylko jak się spisały tym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi no niestety z nasieniem facetow jest w tych czasach coraz gorzej jak mowia baedzo sie pogorszylo i dlatego WHO jeszcze bardziejbobnizylo parapetry nasienia mnustwo facetow ma te problemy zbyt mala ilosc jakos zla morfologia zylaki powrozka nasiennego to tez jest bardzo czeste u nas babka w laboratorium mowila do mojego tak:niech pan sie cieszy ze wogole ma pan.plemniki bo tu badac sie przychodza mezczyzni ktorzy wogole ich nie maja nic:o no niestety to wszystko dziala na nie lprzysc zawarta w zarciu chemia zaniecxyszcxone powietrze elektronika jej promieniowanie itd itd ostatnio mowili ze za 10lat to co trzecia ciaza bedzie blizniacza bo tyle ludzi bedzie podchodzic do ivf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ja powinnam testować gdzieś 4 lutego,tak ma przyjść @.Ale mam cykle raz 26-28 więc i mogę dostać 6 lutego.Szerze to chyba poczekam do @.A ty? Z tym nasieniem to właśnie bardzo dużo ma złe parametry,wczoraj nawet pokazywałam to forum mojemu m i stopki dziewczyn ,że prawie od każdej m ma słabe parametry nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, Giziula - 3mam kciuki za dwie kreseczki na teście juz wkrotce! Czy jest tu ktos z Poznania lub okolic? Udanej niedzieli!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja powinnam dostać też 6.02, testować mogę 3 go (14 dni po iui) ale chyba też poczekam.... Zobaczę, znając mnie to i tak sikańca zrobię haha :) Jakoś w tym cyklu nie mam ciśnienia, żal mi tylko mojego m jak bedzie musiał przez to jeszcze raz przechodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny glowa do gory trzymam kciuki jesli teraz sie nie uda nastepnym razem napewno!!!! mi jest bardzo ciezko szkosa mi mojego meza jest mu bardzo trudno:(:( nie pokazuje tego po sobie ale ja to widze dla faceta jest to ogromny cios gdy sie dowiaduje ze jego nasienie nie dosc ze naturalnie nie da sie poczac dzidzi ani tym bardziej brak szans na IUI zeby wogole cos prubowac a tu niestety sie nie da.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki jak tam samopoczucie po sobocie??? Giziula , Nati kciuki cały czas zacisnięte. Co do bólu glowy skoro TK nic nie wykazało a miałaś kochana kontrast???? To przyczyna możę być rzeczywiście lordoza, albo skolioza moja mama tak ma non stop boli ją głowa od skrzywienia kręgosłupa. Co do nasienia nie ma się co dziwić spójrzymy jakie są czasy: sama chemia, zanieczyszczone środowisko, pozatym stres dochodzą jeszcze u niekórych papierosy, alkohol , wysiłek fizyczny , wiek partnera i wszystko nasienie słabe. Zawsze mozna trochę podleczyć ale szału nie ma. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti co do wieku faceta to nie ma wplywu facet moze nawet do starosci poprostu na to nie ma lekow tylko witaminy ale nie na wszystkich to dziala lub poprawia sie w nie wielkim stopniu i tego nie zmienimy jedni pala pija ćpaja a maja oi kilkoro dzieci ale nie da sie ukryc mojego m znajomi z rocznka 81 niw ma dzieci jeszcze jeu chodzi lub maja problemy i niestety ponikad przyczynil sie do tego czarnbyl i to dopiero teraz wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu lekarz powiedział , że powinien rzucić palenie albo chociaż ograniczyć , pozatym troszke zadbać o siebie pracuje w kurzu , pyle itd. A co do tych witamin to jemu też aż tak zbytnio po nich nasienie się nie poprawiło leciutko. Ja też 81.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mój też pali około paczka na dwa-trzy dni i do tego oczywiście bez piwka się nie obędzie... A najgorsze jest to że nawet nie próbuje rzucić bo lubi palić i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a pamiętacie ile miałyście nasienia po preparatyce? Bo przeczytałam znowu na "forum komu się udało" że jakiejś dziewczynie lekarka powiedziała że 68mln/ml po preparatyce to ma dość dobre parametry i plemniki powinny wytrzymać 17 godz po iui,bo wtedy właśnie miała owu.Donia też napisała że u niej była mała obiętość po preparatyce bo 21mln/ml.Kurcze tak sobie pomyślałam to jakie ja mam szanse na powodzenie tej iui,skoro u mnie owu była po 24 godz a nasienie po preparatyce 14mln/ml :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój nie pali, pije tylko okazjonalnie, czasem piwko, dużo się rusza, ja się staram zdrowo gotować a nasienie tragedia ;( ale grzech narzekać bo mój to chociaż ma mało bo mało ale są, mój szwagier nie ma żadnych, ma przeciwciała przeciw plemnikowe. My obydwoje rocznik Czarnobyla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giuziula duzo tez zalezy od twojego organizmu bo sa faceci ktorzy maja ksiazkowe wyniki IUI sie nie udaje a maja slabsze wyniki udaje sie duzo tez zalezy os szczescia mojej znajomej facet mial tylko 17ml pi preparatyce zaliczyli 5Iui dopero 1ivf pomoglo ale nie mozna tez tak na to patrzec poniewaz na zaplodnienia jest odpowiedzialne wiele czynnikow bo ja tlumacz to ze jedni maja nasienie rewelacyjne a iui sie nie udaje i to po kilka razy podchodzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula a powiedz mi robilas przeciw ciala z krwi badanie? czy tylko masz w sluzie raz robilas to badanie?u czy twoj facet moze robil test MAR z krwi na przeciwiala plemnikowe? moj m tez nie pali nie pil prawie rok czasu a nasiienie i tak sie nic nie zminilo robili wasi faceci badania hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie tak jest,ale zaczynam sie zastanawiać czy nie byłoby jednak lepiej jak bym iui zrobiła w poniedziałek na pękniętych pęcherzykach.Tomanek stwierdził że owu mogła być mniej więcej o 12 w poniedziałek,a iui miałam wcześniej właśnie umówioną na poniedziałek na 15 z hakiem.Chociaż z drugiej strony zanim by przygotowali nasienie to od owu upłynęłoby gdzieś z 4 godziny i może wtedy by znowu plemnik nie zdążył dojrzeć bo kom ponoć zdolna jest do zapłodnienia tylko 6godz.Ach ale teraz to mogę sobie tylko gdybać,i tak już nic nie zmienię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tylko w sluzie kochana tego hyz nie zmienisz moglo byc tak zle i tak zle. nie mamy na to wpluwu za bardzo szkoda sie zamartwiac kiedy bylo dobrze podac kiedy nie tak naprawde niw ma to za bardzo znaczenie czy na peknietycczy bo ja jest dobre nasienie to smialo mozna ja mialam tuz przed peknieciem u tez mialam 4super pecherzyki az gin byl zdziwiony i co dupa blada sa kobitki ktore robia dwa razy iui w jednym cyklu przed peknieciem i po peknieciu i tez duzo przypadkow sie nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia no niby jeden ale jakas okreslona ilosc tez trzeba miec aby wogole by jakies szanse na IUI jarazie nie mysle o ivf bo kasa kasa kasa niestety brak..... jestem ciekawe co jutro tomanek nam powie i czy bedzie nas namawial na IUI mimo zlych wynikow jestem ciekawa bardzo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zmykam w końcu wziąć kąpiel i wyskoczyć z piżamy:) Bo dzisiaj ja z moim m wybieramy sie na obidek do tej nowej restauracji marco polo,wiesz która to? mam nadzieję że jedzonko będzie dobre. Bez odbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×