Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

AniaSzy -ja w ostatnim cyklu wyhodowałam pęcherzyk 23mm i tak mnie od niego brzuch napierdzielał, to co Ty masz powiedzieć??? 3 w dodatku takie wieeeelkie. U mnie zdrówko też dzisiaj nienajlepsze. Gardło boli:( I pół twarzy. Wczoraj byłam u dentysty. Dając znieczulenie wbił mi się w nerw. Powieki mi opadły i musiałam czekać 2 godziny, żeby oczy otworzyć. Poza tym szczęka obolała - koszmar! Dziewczyny, u mnie dzisiaj 8 dzień po iui. Przyznam Wam szczerze, że się nie nastawiam. Pryszcze już mi wychodzą jak przy 2 ostatnich iui :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn, które robiły amh. czy u Was też tyle to kosztuje? W moim laboratorium 200zł i 14 dni oczekiwania. W którym dniu cyklu się robi, czy to bez znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, Giziulko, Millko, Beti , Marzenia i koleżanki, których nie wymieniłam - dzięki za miłe słowa :) Jak ktoś nas chwali przy moim mężu, on taki zażenowany mówi: Dobrzy ludzie? a takie z nas 2 naiwniaki :) Ok,wracam do tematu: która z nas jeszcze testuje w najbliższych dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko u mnie AMH w klinice kosztuje 190zł także podobnie , nie pamiętam czy było robione w jakimś określonym dniu cyklu chyba nie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! Jestem złaaaaaaa. - z tego co liczę w poniedziŁek podchodzimy do iui i dzisiaj sie okazało, że mój M ma tego dnia jakieś ważne spotkanie i może tylko rano!!!! To ja wszystko poprzesuwałam a on mi tu z takim badziewiem wyskakuje! Wściec sie można! Pozostaje mieć tylko nadzieje, że sam gin każe przyjechać rano.... Nie wiecie może czy ovitrellem można sobie mniej więcej zaplanować pęknięcie pęcherzyków czy on poprostu je powoduje...?? xxxxxxxxxxxxxxxxx Beti- zgadza się, musisz się więcej udzielać! Jesteś nam potrzebna! Takie pytanie ode mnie - udało Ci się już jakoś tak wyjść na prostą i pogodzić z wydarzeniami z grudnia? Mnie to cały czas siedzi w głowie, ciągle myślę o tym, że maleństwo już by miało 2 miesiące :( xxxxxxxxxxxxxxxxx AniaSzy - nie jestem lekarzem ale z tego co piszesz rzeczywiście może te giganty wpłynęły też na Twoje samopoczucie.... Dobrze, że już ci lepiej :) a co do pomysłu świątecznego to super pomysł! My na ślub zamiast kwiatów poprosiliśmy o przybory szkolne dla domów dziecka itd i wiecie co? Domy dziecka nie chciały ich przyjąć! Bo atesty potrzebne! Tyle ile sie z tym nalataliśmy to szok.... W końcu oddaliśmy do szkół :classic_cool: xxxxxxxxxxxxxxxxx Juratko - odzywaj się mimo wszystko! I to bardzo ważne, że wierzysz w naturalne staranka! Jest mega wiele historii gdzie były mniejsze szanse lub nawet wcale a ludziom sie udawało także działajcie śmiało :) xxxxxxxxxxxxxxxxx Giziula, Milkaa- jak tam u Was siostrzyczki? ;) Giziulku - iui wypadnie nam chyba razem w pon nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu pisze, żebyście zie odzywały a nie zauważyłam, że 50 strona wskoczyla haha :) Laleczko - niech mąż ńie będzie taki wstydliwy - robicie naprawde fanastyczną rzecz zabierając do siebie te dzieci ;) xxxxxxxxxxx Zapomniałam Wam jeszcze opowiedzieć historię jak to wczoraj mój mąż na pytanie od kolegi dlaczego chce zmienić samochód na większy odpowiedział, że MU SIE RODZINA POWIĘKSZA! Haha, więc go zapytałam czy jest bigamistą i ma inną żonę, bo ja nic o tym nie wiem. Na co on, że przecież w tym miesiącu sie powiększy! Tak więc NIE MAM WYJŚCIA. - muszę teraz zajść, bo inaczej M wyjdzie na kłamczucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka to jednak Ty rozpoczniesz tą dobrą passę :-) ja trzymam mocno kciuki. Odebrałam badanie moczu no i faktycznie nie ciekawie ale jeszcze wizyta u lekarza i zobaczymy. Ta cholerna gorączka wróciła 38* chodź dużo mniejsza :-( Musi nam się udać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie amh kosztowało 160 zł więc nie dużo mniej a wyniki ok 2 tyg ale były szybciej a dnia cyklu nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko u mnie niestety też tyle to badanie kosztuje i czas oczekiwana podobny,a zrobić można obojętnie kiedy :) xxxx Aniaszy trzym się kochana 🌼 xxxx Nati widzę że twój m to chodzący optymista,ale oczywiście to na plus,dobrze mówi trzeba wierzyć że tym razem będzie strzał :) xxxx No to widzę że tu dużo filantropów na forum,fajne dziewczyny jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula - dzieki kochana za info, ja to pewnie bede musiala w tym celu jechac do poznania, bo watpie by w moim szpitalu robili.. Laleczko - ja robilam amh 180 zl, czekalam okolo 2 tyg. powinno sie wykonywac to badanie chyba na pocztaku cyklu 3-5 dzien. Milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laleczka ja amh robiłam w listopadzie chyba i też płaciłem coś ok 200 zł pewnie to zależy od laboratorium dziewczynki ten rok będzie ciazowy na maxa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ja się z tym pogodziłam chociaż łatwo nie było :( nie myślę o tym wiem tylko napewno że jeśli uda się znowu będe przerażona i chyba tylko będe leżeć i pachnieć nic więcej po prostu będe sie bała. Aniaszy kochana słonko co się dzieje to jakieś cholerne przeziębienie czy coś jeszcze innego???? Trzymaj się tam nie możesz kurcze się rochorować mam nadzieję że do pracy nie chodzisz ??? Dziewczyny ja też wierzę że to będzie dobry rok dla Nas 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maleństwo też już by miało ponad dwa miesiące pewnie już bym słyszała serduszko :( ale trudno tak życie się potoczyło ja jeszcze wierze w to że nic nie dzieje się bez przyczyny tak miało być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i faktycznie mam bakterie w nerkach i dostałam antybiotyk który ma nie zagrażać ewentualnej ciąży. Mam zamiar dziś zadzwonić do gina czy mogę go brać chodź jedną tab już wzięłam bo co 12 h sie bierze. Jak nie urok to sraczka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Aniaszy to faktycznie nieciekawie,a co to za antybiotyk? Furaginum,może? To najczęściej przepisywany lek na zapalenie pęcherza i jeśli to ten to czytałam że dziewczyny brały w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha pardom dopiero doczytałam że to bakterie w nerkach.... :( Dowiedz sie kochana i wygrzewaj się,i przede wszystkim bardzo dużo pij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaszy zdrówka zdrówka :) kuruj się i wracaj do zdrowia jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki;) Nati nic się nie stało ja też mam problem z zapamiętaniem wszystkiego w końcu tyle nas jest na forum;)Ja bym powiedziała,że Twój mąż nie jest optymistą tylko realistą:D bo oczywiście teraz sie wszystko uda ;)Aniaszy ja również życzę szybkiego powrotu do zdrówka!laleczko nikt Wam tu nie słodzi tylko prawde mówimy mało jest takich bezinteresownych ludzi jak Wy.Dziewczynki ja dziś jestem po hormonach i mam pytanko do Was ile u Was przeciwciała przeciwplemnikowe kosztują?bo ja dziś dałam 70zł :O nie wiedziałam,że az tyle.I jeszcze jedno pytanko pisałyście o badaniu amh jak sądzicie czy ja powinnam je robić jeżeli mam 24 lata?bo jakoś tak mi się wydaje,że rezerwa jajnikowa z wiekiem spada ale może sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mileczko młodziutka jesteś , oj ak ja bym chciała miec twoje latka :-) O amh spytaj swojego gina, to jest drogie badanie i moze nie bedziesz musiala go robic.Ale najlepiej skonsultuj to ze swoim lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki:) AniuSzy natychmiast wracaj mi tu do zdrowia! Dbaj o siebie kochana i ewentualną gorączkę szybciutko zbijaj bo nie wiem czy to nie jest gorsze od antybiotyku... milka, amh owszem spada z wiekiem ale są dziewczyny ktore rezerwe jajnikową mają niska mimo młodego wieku, jest to jedno z podstawowych badań w celu określenia min. jak agresywny leczenie zacząć, niestety niektóre dziewczyny nie majączasu na np. IUI bo rezerwa mala:( sama znam przypadek dziewczyne 29 lat która ma juz synka a o drugą ciąże starała i podeszła do IVF bo rezerwa była zbyt niska, nawet brała jakieś specyfiki żeby chociaż jedna komórka była, naszczęście się udało za pierwszym podejściem jest w ciąży z terminem na marzec:) Nati, beti ja to bym miała już dzieciątko ośmiomiesięczne:( i jakoś ciężko mi się z tym pogodzić, może dlatego że koleżanka z pracy dowiedziała sie tydzień wcześniej że jest w ciąży , wiec jej córeczka jest z tego okresu....i słyszę o pierwszym ząbku, gaworzeniu...itp chociaz najgorzej było jak widziałam jak jej brzusio rośnie i myslałam że i ja bym miala już taki, eh dziewczyny tak jak piszecie nic się nie dzieje bez przyczyny, tak musialo być i teraz walczyć musimy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaSzy - jakoś nie jestem przekonana do mojej ciąży. Już sprawdziłam kiedy miałaby być nast iui - w niedzielę! Oj, mój biedny gin ma ze mną przechlapane, 4 iui miałam w niedziele i dla mnie specjalnie przyjeżdzał. Nati - hehe, optymista z twojego meża. Bardzo dobrze :) Mój biedny M po moim dzisiejszym zrzędzeniu powiedział, że mogłabym już zaciążyć, bo nie chce się jemu płacić tyle kasy za "zwale... konia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, z góry przepraszam za byki ale gorączka mi się utrzymuje. To faktycznie nerki :-( kiedyś pisałam że mam obniżony próg bólu i nie czuje jak coś mi się ładuje do pęcherza tylko jak już dostaje wysoką gorączki i wtedy odczuwam ból lekki podczas uderzenia w plecy. Dostałam antybiotyk bo jak trafnie zauważyła Marzenia że dla płodu gorsza jest gorączka niż antybiotyk. Dostałam antybiotyk Amoksiklav oczywiście mój M nie podarował i nie uwierzył lekarce pierwszego kontaktu że jest bezpieczny dla kobiety w ciąży i musiałam zadzwonić do gina który potwierdził że spoko może być ale ta gorączka go zmartwiła :-( i boję się że się nie uda iui. Jutro idę do niego na wizytę na oglądano ale ktoś mnie musi zawieźć bo mój M dziś wyjeżdża na 8 tyg (zajebiste walentynki) a z tymi lekami i z taką gorączką nie mogę prowadzić. Moja siostra mówiła że ona po 2iui nie zaciążyła a gdy była chora i miała gorączkę jej się udało. Dziękuję za tak miłe życzenia ale te głupie 39,5* cały czas się ochładzam i jestem tylko na apapie a to mi nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diewczynki;) Dziękuję za odpowiedź.Wstrzymam się jeszcze z tym badaniem i zobacze co androlog powie.Wczoraj dzwoniłam do szpitala i mam już umówione hsg na 21.02 troszke się stresuje ale dam rade:)jutro odbieram wyniki z hormonów bo dziś już nie zdąże.A jakie macie plany na dzisiejszy wieczór?Ja wychodzę z mężem na kolacje ale niezbyt romatycznie bo jeszcze z dwiem parami w tym z giziula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaszy wspóczuje:( Nie dość,że choroba Cie dopadła to jeszcze sama zostajesz alle jak iui ma się udać to się uda i choroba jej w tym nie przeszkodzi.Masz przykład swojej siostry:)zdrowiej kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Dziewczynki? A jak ja dostałam okres 11.02 to iui kiedy sie spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 2929
Hej Marunia. To tak jak ja :-) ja mam wizyte na 19-tego i pewnie 2,3 dni później Iui...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem załamana,TSH skoczyło mi z 1.6 do 3,4 a za kilka dni iui.czy w ogóle jest sens ją robić? Płakać mi się chce to chyba za wysokie TSH mimo że jest jeszcze w normie... xxxx Marunia przy cyklach 28 dniowych to mniej więcej 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaszy bedzie dobrze musi być :) nic się złego napewno nie stanie tylko dbaj teraz o siebie antybiotyk nie zaszkodzi głowa do góry :) jestem z Tobą uda się 🌼 Milka trzymam mocno kciuki oby wszystkie badania były idealne i w marcu IUI bedziemy razem się wspierać :) Giziula nie martw się na zapas lekarz Ci wszystko powie , ja też miałam ale za wysoką prolaktynę była IUI i się udała spoko luzik :) Laleczka dobre twój M ma niezłe poczucie humoru nadał by się z moim :) Marunia to kiedy masz mieć to IUI ??? Co tam u Ciebie ??? Pozdrawiam dziewczynki . A jakieś plany na Walentynki ???? Bo ja dupa blada mój M wraca ok. 20 z pracy ale kupiłam sobie dzisiaj świetny czerwony , sexi komplecik może coś z tego bedzie hi hi buziaki dla wszystkich ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula - a bierzesz jakis lek na tsh? ja biore tabletki i mi spadło... Aniaszy - zdrowka zycze! Beti - to zapowiada Wam się udany wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×