Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Tak :) Autorska mieszanka: - androvit - koenzym q10 (z lecytyną) - maca (3xdziennie) - salfazin - orzeszki brazylijskie w ilościach znacznych Potem krzyczał, że go brzuch boli, no ale skoro efekty są takie, to naprawdę warto się przemęczyć :) xxx Nati! Strasznie się cieszę i trzymam za Was kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati gratulacje:) ale jakas wysoka ta beta:) może bliźniaki?;) No to mamy dwie ciężarówki już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati wspaniała beta :) nie znam się za bardzo na tym,ale czy to możliwe że będą bliźniaki? Ile miałaś pęcherzyków? Jeszcze raz gratuluję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Nati kochna bardzo sie ciesze, ze taka piekna beta ci wyszla!!! moze odetchnac pelna piersia! Ciekawe czy blizniaki?:-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz LispaPanda, moja droga, nawet nie wiesz jak ucieszyl mnie Twoj wpis. sam miesz dlaczego. Bo u nas ogolnie ostanio bylo tylko 2proc plemnikow o dobrej morfologii. A wy mieliscie 5% a teraz az 20%!!!!!!!!! No i jak tu nie wierzyc w cuda!!?? Super. tp teraz dzialajcie duzo takze naturlanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane 👄 ;) Z tego co wiem to ta beta chyba jest za niska na bliźniaki :) poza tym jak byłam na monitoringu dwa dni przezd iui to miałam jeden wiodący i dwa mniejsze po 14 mm... Może i urosly do 18 mm ale raczej małe szanse na bliźniaki :) jutro mam wizytę u gina, może oprócz dupka da mi jeszcze coś na podtrzymanie, bo wariuję poprostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie może jest głupie ale kto pyta nie błądzi:) Jak juz pisałam w tym miesiącu będe stymulowana i staramy się naturalnie.Mój mąż ma długi czas upłynnienia i zastanawiam się czy leżenie z nogami do góry przez dłuższy czas np 2h mogło by cos pomóc?jak myślicie?bo ja mogę się poświęcić jak by to coś miało dac:) zresztą co to za poświęcenie jak cel tak wielki.Martwi mnie to cały czas bo z tak długim upłynnieniem wydaje mi się,że szanse są malutkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka wystarczy 15 minut:) dwie godz to trochę za dużo:) w nogach czucie stracisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
NATI gratulacje, dałaś mi nadzieję, że może mi się uda!!!! Też udało mi się po pierwszej IUI, ale poroniłam, po drugiej IUI nic nie wyszło, a na rezultaty trzeciej IUI czekam, w sobotę minie 14 dni i od jutra zacznę robić testy...Nic nie mogę robić, tylko zastanawiam się czy się udało? Milkaa1989 myślę, że to dobry sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniło mi się dzisiaj, że miałam ośmioraczki:) koszmar normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - czuję, że zapoczątkowałaś nowy trend! Teraz wszystkie niecierpliwe testujące będa robiły sikańce i wypatrywały drugiej kreski przez godzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
Ja już wyposażyłam się w 6 testów;) Schowałam przed mężem, bo według niego kupowanie testów to wydawanie pieniędzy w błoto...Jutro będzie 14 dni od zastrzyku z hcg, więc chyba wynik nie będzie już zafałszowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
chciałam napisać wywalanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ale beta wow:) gratulacje wielkie:) jednak odpoczynek i wyluzowanie w górach się przydało:) a jak się czujesz już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - super :) bomba normalnie!:) gratuluję! Dbaj teraz o siebie i kruszynkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko - mój gin mówi, że ovitrelle fałszuje do 5 dńi po podaniu, na ulotce jest, że do 10 dni także nie ma możliwości aby zastrzyk fałszował wynik :) mnie pierwsza wiarygodna kreska wyszła 13 dni po iui - w 27 dc przy cyklach 29dniowych a test był robiony popołudniu :) trzymam kciuki za Twoje testowanko! xxxxxxxxxxxx Laleczko - tzw. wariacki trend - dwa testy dziennie hehe :) do tego nawet doszło :D mój mąż się śmieje i ciagle pyta czy zachowałam napewno tylko tych osiem czy może więcej :D xxxxxxxxxxxxx Marzenia - oj ja to myślę, że ten wyjazd naprawdę pomógł ;) ciekawa tylko jestem czu udalo sie dzieki iui czy może dzięki naturalnym starankom, bo nie powiem, że mój M tak wyluzował, ze nie miałam dnia spokoju ;) Ps. Lepiej się już czuję, ta beta podniosła mnie troszke na duchu choć każdy najmniejszy ból brzucha powoduje u mnie mały paraliż :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo dziewoje :) nati jak ty mialas w 30 dc 200 a ja w 31 700 to juz sie boje isc do lekarza dzisiaj bo zobacze tam cala druzyne pilkarska pewnie ! :) gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarnecik
nati- piekna beta:)gratulacje:) Laleczkazporcelany- dokladnie to bylo tak: 1 cykl stymulowanypo 2tabl. clo- pecherzyk jeden dojrzały dopiero w 23dc(18mm). 2 cykl stymulowany po 3 tabl. clo pecherzyk w 17dc 18mm. 3 cykl stymulowany clo 3 tabl+ 1 menopur pecherzyk 22mm w 16 dc. i ten czyli 4 cykl, 1,5 tabl. clo i 5 menopurów i sa 4 pecherzyki.w 14dc mialam iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymammmmm za was kciuki
ja przy blizniakach mialam normalne bety na tym etapie nic nie wskazywalo na ciaze mnoga, a bete badalam tylko dlatego ze bylam wczesniej w ciazy zasniadowej i lekarz chcial sprawdzic czy nie ma zagrozenia powtorka,dopiero usg pokazalo dwa serducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Nati pięknej bety. Trzymam kciuki za każdą z Was ! U mnie też beta była wysoka , jak w podpisie, dziecko jest jedno, choć było podejrzenie ciąży mnogiej. Lekarz mówi,że jak beta jest taka ładna świadczy to o silnej ciąży. U mnie póki co się sprawdza, wszystko przebiega prawidłowo, nie miałam żadnych objawów :) Nowy rok się ładnie zaczyna, będę zaglądać i sprawdzać która z Was następna przyniesie dobre wiadomości. A wierzę, że w tym roku wszystkie się doczekacie i wątek zrobi się ciązowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATI GRATULACJE KOCHANA !!!!! JA JUŻ PO LAPARO.Opiszę w skrocie dla zainteresowanych jak u mie wyglądało przygotowanie i sama laparo. Dzień przed zabiegeim zjawilam się w szpitalu ok 7 rano na przyjęcia. Na oddzial trafilam okolo 10 bo bylo duzo przyęć. Potem oczywiście caly dzien już nie wolno nic zjeść a pić można tylko do 20 ale wode niegazowana lub herbate gorzka. Popoludniu dostalysmy tabletke na oczyszczenie. piszę dostalysmy bo bylo nas 6 do tego samego zabiegu, wszystkie mialysmy laparo+histero. wieczorem byla lewatywa. Taka normalna ale do przezycia :-) na noc tabletka na sen i uspokojenie. Od rana , w dniu zabiegu, zero picia i zero jedzenia. Po zbiegu kroplowka a wieczorem czopeki przeciwbólowe i troche wody. rano dzien po zabiegu dobre dietetyczne sniadanko i do domku po wizycie porannej.:-) wynik mojego zabiego dosć zaskakujący.... endometrioza po prawej stronie w 3 miejscach II stopnia, powypalana ! Po lweje stronie zrośniety jajnik jajowod do sciany brzucha czy jakos tak. Wypis pisemny przyjdzie poczta a wyniki znam od mojej pani doktor i ak to zrozumialam. Zrosty zostaly uwolnione czyli wszystko pooddzielane. Mysle ze teraz bedzie dobrze. Jak wydobrzeje to jeszcze 2 razy podejdziemy do iui a potem to jzu zostanie tylko in vitro. Acha i jajowody oczywiscie drozna obustronnie a macica czysta. Bol teraz jest i krwawienie , ktore moi zdnaiem jest juz miesicazkowe bo powinnam dostac za 5 dni ale pani doktor mowila ze moge dostac wczesniej. poczatkowo myslalam ze to plamienie po zabiegu ale jest coraz silniejsze wiec chyba to juz miesiaczka. jak bedzie sie jeszcze ze 3 dni utrzymywalo to zadzwonie do pani doktor i zapytam. nie bojcie sie dziewczyny!!!!! Bol do zniesienia . Jedyne co mnie bardzoiej meczylo to wymioty po narokozie ale nie kazdy je doswiadcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim kobietkom dziękuję bardzo za dobre słowo :) xxxxxxxx Anulka - czekamy na wieści co tam lekarz powiedział ;) Xxxxxxxxx Marietanko - dziękuję, mam ogromną nadzieję, że to będzie silna ciąża.... Może wiesz albo inne dziewczynki wiecie - ile razy najlepiej iść na sprawdzenie przyrostu bety i jak często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ja słyszałam że powinno się pójść trzy razy co drugi dzień, beta powinna za każdym razem wzrastać przynajmniej dwukrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"""""""""""""""""""""" 19:14 [zgłoś do usunięcia]Nati_84 Hop hop! Giziula! Milkaa - też byś się odezwała Donia, Aniaszy - będzie dobrze! Bądźcie do rej myśli! xxxxxxxxxxxxxx Ja stwierdzam, że po tej iui jestem w ciąży! KONIEC KROPKA! Nie może być inaczej! Od iui cały czas czuję lekkie pobolewanie w podbrzuszu, jak na lekki@, nie ma opcji - to musi być to! A dzisiaj jak się w nocy obudziłam się przez wiercenie się mojego M i co? Wyszłam wściekła do drugiego pokoju i się ze złości na niego rozbeczałam! Jakie wytłumaczenie? Oczywiście - HORMONY!! """"""""""""""""""""""""""""Nati:) Przepraszam że tak Cię skopiował ale tak jakoś fajnie było odszukać ten wpis:) :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuka - dziękuję za odpowiedź :) czyli piątek a później poniedziałek przede mną. Xxxxxxx Marzeniia - haha ale miło, że to skopiowałaś ;) no coś w tym było. I tak jak czasami pewne objawy sobie wmawiałam napewno tak ten rozdzierający bek w nocy był w 100% ReAL :) dzięki Marzeniia - sama się do siebie uśmiecham ❤️ xxxxxxxx Anulka - posz kochanie co tam Ci gin powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati wg mnie wystarczy ze pojdziesz na bete drugi raz za 48 h to powinno wystarczyc i udac sie do lekarza z wynikami bety, zebys dostala leki, ewentualnie l4 zeby lezakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia dzięki za pamięć :) Ja już drugi dzień clo biorę :) niestety nie mam już takiej radości jak przy wcześniejszych iui,podchodzę do tego z dużym dystansem,w zasadzie mało wierzę w powodzenie i praktycznie nastawiona już jestem na ivf.Teraz przerabiam fora właśnie z ifv,zbieram info i sprawdzam statystyki :) Och a jeszcze do tego czuję ,że przez te cholerne hormony idzie w dupkę że hej :) jestem już chyba z 4 kilo na plusie :( ale oczywiście cycuchy dalej jak mirabelki hehe :( Czuję się jak przed @ taka napuchnięta,przeraża mnie zbliżające się lato,chyba że cud się zdarzy wtedy to leję na figurkę :) będę się męczyć po ciąży z rzuceniem zbędnych kilogramów :) xxxxxxxxxxxx Nati,Anula i inne dziewczyny którym się udało,zazdroszczę wam cholernie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Giziula - Ty nasza mirabelko ;) uśmiałam się! Kchanie - najważniejsze że masz już obraną drogę - ostatnie iui a potem ivf jak będzie trzeba. Dzięki temu możesz uznać, że chciał czy nie chciał przed wakacjami będziesz w ciąży a w tedy można tyć tyć i tyć i nawet mirabelki zamienią się w wielkie śliwy!:D xxxxxxxx Anulka - prawda jest taka, że bete jak sie ma ciśnienie to i do końca trzeciego miesiąca można robić co dwa dni. Tylko po co? Jak coś będzie miało być na rzeczy to i tak będzie...:o ja cały czas biore dupka a wizyte mam już jutro. Muszę zadać kilka dręczących mnie pytań i takie tam. A do tego od poniedziałku po tym jak wzięłam laremid i węgiel mam zaparcia i NIC... No i oczywiście zaczynam sie martwić...... xxxxxxxx Dziś mój mąż przeprowadził ze mną rozmowę i bardzo gorąco mnie poprosił abym oczywiście dbała o siebie, jadła tylko swoje wędliny i piła soki zrobione przez niego i nie żarła na potęgę jak nie muszę, bo cieszyłby sie gdybym po wszystkim nie została małą świnką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula1982TG jesli nawet zostanie ci ivf to nie jest nic strasznego idzie przezyc glowa do góry!!!!!"Nie takie diabeł straszny jak go maluja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×