Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość hywgsftaalk
zośka sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda ze forum pada
Czyli wyszlo na to ze to jednka osoba z zewnatrz a mimo to tyle pracynposwicila zeby rozwalic to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lola...
siedziala na tym temacie Objawy ciąży po IN VITRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tu
same tepe dzidy, same rozchwiane hormonalnie kretynki to co pomarancza tutaj wsrod nich caly czas robi?? jest jeszcze wieksza kretynka, bo reszta przynajmniej nieswiadomie przebywa wsrod idiotek :) wszystkie laski bluzga ze siedza wsrod falszywych i glupich bab a sama siedzi tu non stop. poza tym niektore z piszacych na czarno naprawde zbyt lotne nie sa nie widzac ze conajmniej dwie osoby dokuczaja im na pomaranczowo, ich sposob pisania jest tak rozny ze naprawde trzeba byc tepym zeby tego nie widziec i upierac sie ze pomarancza jest jedna i pisze sama ze soba. jedna z nich pisze tak bez skladu i ladu, bez interpunkci i z takimi bledami ze czasem nie sposob skumac o co w jej wywodach chodzi, natomiast druga ladnie sklada zdania i nie robi bledow. a pewnie jest ich jeszcze wiecej. poza tym skoro tak sie chwalicie i bronicie ze macie grupe wsparcia na fb to po jakiego wała siedzicie tutaj i same sie dajecie sprowokowac i wyzywac, masakra. ja sama juz dawno dalam sobie spokoj z pisaniem na forum bo to chore przebywac w takim otoczeniu na wlasne zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba mieć niezle
W głowie żeby siedzieć pół nocy na forum i obrażać ludzi naprawde wam się nudzi zero swojego życia widać że to samotna żmija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati to jakoś bardzo
szybko doszłaś do siebie, jak 2 tyg. po laparo biegasz po 5 km- miałam laparoskopię i wiem, jak się człowiek po niej czuje, mimo nawet najszybszego dochdzenia do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm jak ja go zrobiłam, że poboegałam...hmmmm? Proponuje zwyczajnie nie robić z siebie niedołężnej tylko wziąć dupe w troki i sie ruszyć zamiast płakać nad swoim losem. Spróbuj - przynajmniej się dowiesz co to znaczy dobry humor. Widocznie w tempie kosmicznym i nierealnym dochodzę do siebie:D ajjjj no zapomniałam - przecieź to wszystko bujda a ja mam dwa jajowody hahahaha......no nie mogę, jak tu zabawnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - wiesz, mnie też te głupie teksty bawią.. Ktoś musi być nieźle sfrustrowany, że non stop coś wymyśla..Żal mi tych osób..\ Syl, Dziubas - zagladacie tu jeszcze? Co tam u WAS? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co Nati, strasznie
chamska jesteś, bo ja zapytałam cię o to zupełnie normalnie, jako osoba, która ma za soba laparo i doskonale wie, jak to wszystko wygląda. I nie siedziałam ani nie użalałm sie nad sobą, bo nie miałam na to czasu. Podczytuję wątek, choć się w nim nie udzielam, ale ostatnio przechodzisz samą siebie- zastanów sie i nie warcz na wszystkich, którzy piszą na pomarańczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , moim zdaniem to wszystko zależy od organizmu danej osoby i od charakteru najgorsze jest użalanie się nad sobą to i tak nic nie da więc trzeba korzystać z życia ja dzisiaj rowerek trasa luzuje przez ten miesiąc na maksa :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta euforia u Nati
jest zrozumiała.... Osoby z BODERLINE tak właśnie mają , to jeden z objawów. Poza tym zacieranie się rzeczywistości z fikcją itp to klasyczne objawy choroby. Także biegaj Nati , ciesz się , wszystko jest w jak najlepszym porządku !! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karalajnapl
a ja napiszę zupełnie nie stojąc po niczyjej stronie, czytam was, ale się nie udzielam, że te zapis: Nati to jakoś bardzo szybko doszłaś do siebie, jak 2 tyg. po laparo biegasz po 5 km- miałam laparoskopię i wiem, jak się człowiek po niej czuje, mimo nawet najszybszego dochdzenia do siebie tttttt jest jak dla mnie drwiną nie jest napisany normalnie, a oczekujesz normalnej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo dyrdymał się znowu włączył :D tak więc idę sobie pozacierać fikcję i kolejne 5 kilosów :D hah dzięki czemu wyglądam świetnie i nie płacze nad swoim losem ;) Dlatego ja kiedyś będę szczęśliwą mamą a Ty googlującą miłośniczką forów :D to jest właśnie moja rzeczywistość hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzenia Nati
;-) Napewno zostaniesz Matką nikt w odróżnieniu od Ciebie źle Ci nie życzył. No w końcu z jednym jajnikiem i dwoma macicami to musi się udać !! ;-) ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie, że coś zacytuję (to się tyczy pomarańczy, oczywiście tych, które rozwaliły to forum): "Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia nie ma jednak dna". Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................;)
Dwie macice :D :D :D Emcia ale zablysnelas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty za to "błyszczysz" już na kilku stronach forum, nie wiadomo, co chcąc osiągnąć.. :-) Chyba chcesz tylko wyładować swoje żale, ale nie tu miejsce na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! Dodając do tego jeszcze urok osobisty i moje kosmiczne zdolności ni się obejrzysz a tak właśnie będzie! A Ty w tym czasie będziesz nadal łazić po forach świecąc inteligencją :) ojjjjj, czyżbym Ci czegoś złego życzyła? Nieeeeee..... Życie kochana, to tylko życie :D Inaczej byś trzepała jęzorem, oj inaczej gdybyś mnie znała.... Wiesz co by to było dla Ciebie? TRAUMA.....hahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Natus
nie irytuj się tak kochana ;-) lepiej zrób jeszcze jedną rundkę wokół domu bo móżdzek się przegrzał od natłoku takich filozofi ;-) Beti powtarzasz się jak papuga z tym rozwalaniem forum , trajkoczesz i trajkoczesz ;-) tu nie ma żadnego forum tylko rykowisko rozjuszonych hormonami bab ;-) A Tobie Emcia gratuluję polotu i finezji , poniosło Cię z tą poezją ;-) Oj lawirujesz lawirujesz ;-) pamietaj że dwóch srok za ogon nie można ciągnąć jednocześnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK NATI
POMARANCZA PEWNIE PRZEZYLA BY TRAUME GDYBY CIE ZOBACZYLA :-) UCHOWAJ BOZE !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus7ia, marzeniia - Zaglądacie tu czasem? Co u Was? Mam nadzieje, ze zmiany na lepsze! 3majcie się! Szkoda, że dziewczyny pouciekały z forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No szkoda
ale jest królowa Nati i jej fantazje ;-) Amen! Ma tyle osobowości że wystarczy za nas wszystkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................;)
Nati taaak :D Ty uwazaj lepiej zeby sie Twojemu mezulkowi Twoja narcystyczna osobowosc nie znudzila i nie znalazl sobie matki dla swoich dzieci,a nie bezjajowodowca zakochanego w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasłużyłaś na cukierka za ten komentarz więc rusz tyłek i ładnie o niego poproś hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to racja - zakańczam te swoje żenujące pyskówki, bo zwyczajnie już mi się nie chce, wolę usidlić mojego męża żeby czasem nie znalazł sobie jakiegoś jajowodowca :D A poza tym nie chce stracić w Twoich oczach POMARAŃCZO hahaha, nudne jesteście, szkoda mi Was :P ciaooooo, trzymajta sie i walczcie o swoje, Boże dopomóż AMEN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati, ja ci zycze
jak najlepiej, naprawde duzo przeszlas i to jest jakas masakra, sledzilam twoja historie i trzymalam kciuki, ale twoje komentarze sa naprawde przygłupawe, i znizasz sie do poziomu osoby, ktora tak ci dokucza. wlasnie dlatego ze dajecie sie prowokowac to wiekszosc dziewczyn stąd zwiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak Nati módl
się żeby nie odszedł.... Matko co za skrzywdzony przez los facet.. smutne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×