Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość Oh Nati..
"Hahahahaahahahaha no padłam - nie mam dziecka, bo pozwoliłam sobie obrazic naszą pomarańczę oraz wypluć na nią jakąś jedna pięćdziesiatą część jadu, którą ona wylewała na mnie" pozwolilas sobie i co??? wrocilo to kurestwo co wylalas do ciebie i trzask!!!! nie ma jajowodu!!!! to do mnie pisalas...ja ci zle nie zyczylam ... ale..... i co bawimy sie dalej??!? Pamietaj kretynko NIE ZYCZ NIKOMU CO TOBIE NIE MILE. Na tobie sie cudownie sprawdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaa33
Nie wiem :( Ludzie mówią że się dogadali wiem brzmi jak absurd ale coś chodziło o lokal kliniki i wymienili interesy, nie wiem dokładnie, jakby nie patrzeć moja siostra będzie miała teraz ciężko, ma dwójkę po in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka nie badz
taka cwana bo o ile dobrze pamiętam to nie mialas odwagi wogole tu napisać, taka cnotka a teraz taka wyszczekana jestes? ;-) to prawda że chłoniecie jak gąbka. Twoje zdanie nie ma tu żadnego znaczenia , lepiej siedz tam cicho i badaj temperaturę bo potem będziesz płakać że się ciebie czepiają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Nati - no widzisz idiotko - ja przynajmniej zachodzę w ciążę a Ty? Pewnie nawet nie masz szansy, bo jad Ci się z gęby wylewa hahahaha :D bawić się z Tobą?? Nie wiem czy nadążysz, boję się, że Twoja "inteligencja" może tego nie wytrzymać KRETYNKO hahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh Nati..
"tylko pamiętaj że nieszczęsliwy człowiek nie tryska taką energią jak Ty. Nadal uważam że ta Twoja niesamowita historia była wyssana z palca.A każde złe wypowiedziane słowo wróciło do Ciebie ze zdwojoną siłą. Więc opcje są dwie : albo jesteś niezrównoważona psychicznie albo pozbawiona kompletnie wyższych uczuć. W obu tych przypadkach posiadanie dzieci nie jest wskazane ze względu na ich dobro."........ Popieram i zgadzam sie w 100% !!! No Nati pozycz mi cos specjalnego... Dawaj , co masz jeszcze do stracenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty pomarańczo rozpieprzyłas nam nasze forum wtrącając się niepotrzebnie w nie swoje sprawy było tu wiele wartościowych dziewczyn i odeszły przez Ciebie nie podobało Ci się nic to jak piszemy o inseminacji o ivf czy o pierdołach na każdą naszą wypowiedz miałaś sto innych ciągłe wyzwiska , obelgi jakim ty człowiekiem jesteś nie wiem czy pisze to jedna czy więcej jasnowidzem nie jestem ale wiem tylko tyle że był spokój a potem wlazłaś tu swoimi wielkimi buciorami narobiłaś niepotrzebnie szumu i wywaliłas całe forum do góry nogami mam nadzieję że czujesz teraz satysfakcje Twoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh Nati..
taaaaaa ....hahahhahahhahha tyle potrafisz , ten smiech pasuje do twojej ....twarzy;) zamiast lezec i sie kurowac i myslec o tym co dalej bedzie to ty tu dalej sie wyzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha biaajajjaa
Milka nie badz taka cwana bo o ile dobrze pamiętam to nie mialas odwagi wogole tu napisać, taka cnotka a teraz taka wyszczekana jestes? to prawda że chłoniecie jak gąbka. Twoje zdanie nie ma tu żadnego znaczenia , lepiej siedz tam cicho i badaj temperaturę bo potem będziesz płakać że się ciebie czepiają haHAHAHAHAHAHADOBRE WIDZE ZE TO NIE JEDNA POMARANCZA BO JA TEZ TU PISZE NA POMARANCZ:D hahahahahahaah takie jestescie pewne ze to zadna z was:P:D tu obecnych???? obyscie sie nie zdziwily buahahahahahahaahhahahaahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma co i tak się nie odczepi ja będe już tylko pisala na fc bo mam dość tych obelg w naszą strone pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh Nati..
" bawić się z Tobą?? Nie wiem czy nadążysz, boję się, że Twoja "inteligencja" może tego nie wytrzymać KRETYNKO hahahahah" ...........a ja mysle ze twoj jajowod moze tego nie wytrzymac.Kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti bardzo dobrzeeee
wyjazd:D nikt cie tu nie trzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahahaha no i to jest sygnał do tego,że gówno wiesz jak wyglądamy, bo gdybyś nas widziała to wiedziałabyś, że wyglądam ŚWIETNIE takze dziekuję za komplement :D hhahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogen David hahaha wiesz co to? Nieeeeee, bo zatrzymałas się na etapie IQ w wersji Piccolo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie leże i nie obmyślam planu tylko wesz co robie? Mają Ci gacie spaść? To Ci napisze - a biegam sobie!!! Dzisiaj 5 km hahahahaha.....pewnie Twój móżdżek nie przyswoił jeszcze informacji, że dwa tyg po wycięciu jajowodu można biegać? A no kurwa można, bo przecież ja mam dwa hahahahaha..... A poza tym w przerwach kiedy Ty/Wy wymyślacie te swoje poezje ja.....spędzam miło czas z moim męem, bo wiecie co bez jajowodu też można!! A nie - dupa, wróć - przecież ja mam dwa hahahahahahah...... Oj głupie głupie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry dziewczyny, ale jesteście tak samo żenujące jak pomarańcza/e. Same karmicie trolla, zniżając się do koszmarnego poziomu. Babki przed 30 a teksty rodem z podstawówki. Wchodziłam tutaj Wam kibicować choć się nie udzielam, ale na to co stworzyłyście jest tylko jedno słowo "koszmar"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa masz drogę wolną na forum jesteś już zadowolona mam nadzieję ze tak teraz sobie pisz co chcesz i sobie sama odpowiadj ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marietanko - proponuję najpierw poczytać jak to pomarańczowe cudeńka nas najpierw zgnoiły i jak poobrażały zarówno nas jak i co za tym idzie naszych mężów. Żadna - powtarzam - żadna normalna osoba nie przejdzie obok tego objętnie, nie ważne czy to anonim czy nie. I tak - ja- osoba przed 30 napisałam do nich wiele, być może podstawówkowych tekstów których raczej nie zdążyły zrozumieć. Koszmar? Koszmarem byłoby pozwalać sobie na wszystkie syfy jakimi nas poobrzucały. Tak - to forum stałomsię pobojowieskiem ale myśl i pisz co chcesz - to nie my stworzyłyśmy ten KOSZMAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Nati do ponad 100 strony był spokój miałysmy wsparcie a teraz co sie dzieje to jakaś tragedia ja tez sobie nie pozwolę żeby obrażac mnie mojego m i mowić mi że na bank znowu poronie albo że nigdy nie bede miała dziecka to jest żenada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefaząbel
ludzie lecimy na fejsa ja mam dane, tam im damy rodacy na fejsa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefaząbel
natura wie co robi oj wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co Wam to dało? wybroniłyście swoich mężÓw i siebie ? nie. dajecie satysfakcje tej osobie.nakręcacie się wzajemnie. ŻADNA NORMALNA OSOBA NIE PRZEJMUJE SIĘ KIMŚ KTO NIE MA W JEJ ŻYCIU NAJMNIEJSZEGO ZNACZENIA. akoś na innych forach tego problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti normalność
to pojęcie względne szczególnie w twoim przypadku. Jesteś rozchwiana psychicznie tu się kłania psychiatra kliniczny a nie zaden psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaj nati
biegaj , moze cos wybiegasz.Jak jestes w parku to poszukaj swojego mozgzka,chowa sie pewnie ze strachu przed toba:) taaaak super wygladasz:) normalna miss picollo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie
Trola na fejsie ale w swej glupocie tego nie widzicie oskarzacie kogoś kto pewnie nawet tu nie zagląda bo nie ma po co.Czytajcie że zrozumieniem kto komu źle życzy a zobaczycie jakie z was falszywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo to co mamy na fb to nasza sprawa i Ty nie nalezysz do naszego grona.. Co najwyzej widzialas nas jak podałysmy dane i teraz sie znecasz, pewnie zazdroszcząc nam urody, której nie posiadasz...Nie wiem, co chcesz uzyskac krytykujac non stop dziewczyny? To żeby stad uciekły? O to Ci chodzi? Ogarnij się kobieto ,bo źle z Tobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trolem jest
wlasnie jedna z was ;-) jakoś na innych forach , dziewczyny też korzystają z fejsa i nk , mają swoje grupy i nic takiego się nie dzieje tylko i wyłącznie u was!!!!!!!!!!!!! to chyba o czymś świadczy , ona jest wśród was a wy takie głupie jesteście i tego nie widzicie. No cóż każdy lubi co innego , tylko po co potem atakować pomarancze za to ze wyrazaja swoje zdanie , jestescie chmarą sfrustrowanych , rozchwianych hormonalnie bab ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jestesmy takie głupie to może Ty nas oswiec i napisz która to z nas skoro Ty wiesz najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka-a33
ja wiem która taka z anglii z blond wlosami farbowanymi, kiedys bylo tu jej zdjecie, potem znikla na jakis czas niby a okazalo sie ze to ona pisze na pomaranczowo. ona rozwala wszystkie tu fora, miala pod 40 tke cos 38 albo 39 lat, nie pamietam nicka bo ja sie nie staram tylko czytalam czasem forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×